Obvestilo o uporabi piškotkov

Športna loterija d.d. na spletni strani uporablja piškotke, ki se shranijo na napravo, s katero dostopate do spletne strani. Poleg piškotkov, ki so nujno potrebni za delovanje, uporabljamo tudi izbirne piškotke, s katerimi anonimno spremljamo vašo uporabo spletne strani.

Več o varovanju zasebnosti in uporabi piškotkov si lahko preberete v Izjavi o zasebnosti.

Za nadaljevanje vas prosimo, da potrdite strinjanje z uporabo izbirnih piškotkov.

VČERAJ
DANES
DATUM
V ŽIVO
ŠPORT
Nogomet - Brazilija - Brasileiro Serie A2, ženske
Recife - Goianiense
17.05.2021 00:30
(1:0-2:0) 3:0
Nogomet - Brazilija - Paulista Serie A1
Sao Paulo SP - Mirassol
17.05.2021 01:30
(1:0-3:0) 4:0
Nogomet - Brazilija - U20 pokal
Coritiba - Atletico MG
17.05.2021 01:30
(0:1-2:1) 2:2
Nogomet - Ekvador - LigaPro Primera A
9 De Octubre Fc - Barcelona SC
17.05.2021 02:00
(0:0-0:1) 0:1
Nogomet - Mehika - Primera Division, Clausura, Končnica
Monterrey - Santos L.
17.05.2021 01:00
(1:0-0:1) 1:1
Am.de Mexico - CF Pachuca
17.05.2021 03:05
(2:1-2:1) 4:2
Nogomet - Nikaragva - Primera Division, Clausura, Končnica
Real Esteli - Managua
17.05.2021 03:00
(2:0-2:2) 4:2
Nogomet - Panama - Liga Panamena de Futbol, Apertura
S.Miguelito - Plaza Amador
17.05.2021 00:00
(0:1-0:0) 0:1
Nogomet - Paragvaj - 1. Divizija, Apertura
Guarani - Libertad A.
17.05.2021 02:00
(0:3-1:3) 1:6
Nogomet - Salvador - U20 Primera Division
Santa Tecla - Municipal Limeno U20
17.05.2021 00:00
(0:1-0:0) 0:1
Nogomet - Urugvaj - Prva divizija, Apertura
CS Cerrito - River Plate (Uru)
17.05.2021 00:30
(0:0-3:1) 3:1
Nogomet - Venezuela - Prva divizija
Metropolitanos - Mineros G.
17.05.2021 01:00
(1:0-2:0) 3:0
Nogomet - ZDA - Major League Soccer
New England Revolution - Columbus
17.05.2021 00:00
(0:0-1:0) 1:0
DC United - Orlando C.
17.05.2021 02:00
(0:1-0:0) 0:1
Seattle - LA FC
17.05.2021 03:30
(0:0-2:0) 2:0
Nogomet - ZDA - United Premier Soccer League
New Jersey Fc - Efa Metro
17.05.2021 01:00
(1:0-1:1) 2:1
Nogomet - ZDA - Usl League One
North Texas - South Georgia
17.05.2021 01:00
(0:0-2:1) 2:1
Fort Lauderdale - Tucson
17.05.2021 01:30
(2:0-3:1) 5:1
Nogomet - ZDA - USL prvenstvo
OKC Energy - Atlanta Utd."2"
17.05.2021 00:00
(1:0-1:2) 2:2
Rio Grande V. - San Antonio
17.05.2021 02:30
(1:0-1:1) 2:1
Tenis - ATP - Atp Geneva, Switzerland Men Singles
Cecchinato M. - Altmaier D.
17.05.2021 10:00
(6:1-4:5) 1:0
Cuevas P. - Giustino L.
17.05.2021 10:00
(5:2) 0:0
Košarka - Argentina - Torneo Federal
Talleres V. - Nicolas Avellaneda de Santiago Del Estero
17.05.2021 01:00
(31:16-13:14-20:20-18:17) 82:67
Košarka - Nikaragva - Campeonato Nacional Carlos Ulloa in Memoriam
San Judas - Jinotega
17.05.2021 00:00
(6:20-18:13-7:17-20:18) 51:68
Nagarote - Rivas
17.05.2021 00:00
(15:20-15:26-21:21-9:24) 60:91
Košarka - Nikaragva - LAE League, Women
Uam - Una
17.05.2021 02:00
(6:11-24:7-16:14-11:15) 57:47
Košarka - ZDA - NBA
Atlanta - Houston
17.05.2021 01:00
(36:33-36:21-27:18-25:23) 124:95
Philadelphia - Orlando
17.05.2021 01:00
(32:26-28:39-39:25-29:27) 128:117
Brooklyn - Cleveland
17.05.2021 01:00
(34:24-33:32-32:20-24:33) 123:109
Detroit - Miami
17.05.2021 02:00
(13:32-34:37-24:26-36:25) 107:120
Chicago - Milwaukee
17.05.2021 03:00
(33:23-22:31-36:31-27:27) 118:112
Minnesota - Dallas
17.05.2021 03:00
(38:22-38:38-37:35-23:26) 136:121
New Orleans - LA Lakers
17.05.2021 03:00
(28:36-31:27-17:28-22:19) 98:110
OKC Thunder - LA Clippers
17.05.2021 03:00
(35:26-27:34-24:28-31:24) 117:112
Portland - Denver
17.05.2021 03:00
(43:22-29:33-35:29-25:32) 132:116
Sacramento - Utah
17.05.2021 03:00
(25:28-24:36-24:33-26:24) 99:121
Košarka - ZDA - WNBA
Connecticut - Phoenix
17.05.2021 01:00
(17:21-20:12-22:19-27:26) 86:78
Hokej na ledu - ZDA - NHL
Vancouver - Calgary
17.05.2021 04:30
(0:1) 0:1
Hokej na ledu - ZDA - NHL, Končnica
Florida - Tampa Bay
17.05.2021 01:30
(2:1-0:2-2:2) 4:5
Odbojka na mivki - Mednarodni - Winners Pokal
Fedorenko A / Kelbas V - Moldovan B / Goriaev I
17.05.2021 00:00
(21:12-24:22) 2:0
Baseball - ZDA - MLB
San Diego - St.Louis
17.05.2021 01:08
(0:2-0:0-0:0-4:0-0:0-1:1-0:0-0:0-0:0) 5:3
Namizni tenis - Mednarodni - TT Pokal
Oliynyk R. - Tkachuk S.
17.05.2021 00:15
(9:11-5:11-12:10-11:9-4:11) 2:3
Prokhoruk I. - Trachuk V.
17.05.2021 00:45
(6:11-8:11-2:5) 0:2
Oliynyk R. - Prokhoruk I.
17.05.2021 01:15
(8:11-12:10-11:5-3:11-11:4) 3:2
Vorsulyak Y. - Maksimiv S.
17.05.2021 03:00
(10:12-4:11-12:10-3:11) 1:3
Tsolik P. - Vorsulyak Y.
17.05.2021 03:30
(11:8-8:11-11:8-11:8) 3:1
Namizni tenis - Mednarodni - Ukrajina Win Pokal
Lazebny R. - Kalenik S.
17.05.2021 00:15
(11:8-11:7-5:11-9:11-6:11) 2:3
Ivchenko D. - Panasenko V.
17.05.2021 00:30
(6:11-8:11-11:6-9:11) 1:3
Khorolsky V. - Vavrenyuk S.
17.05.2021 00:50
(11:9-13:15-12:10-4:3) 2:1
Matviienko S. - Oprysk M.
17.05.2021 01:05
(11:4-10:12-4:11-10:12) 1:3
Khorolsky V. - Kalenik S.
17.05.2021 01:25
(11:5-4:11-5:11-11:11) 1:2
Matviienko S. - Panasenko V.
17.05.2021 01:40
(10:12-4:11-9:11) 0:3
Lazebny R. - Vavrenyuk S.
17.05.2021 02:00
(11:8-11:9-11:7) 3:0
Ivchenko D. - Oprysk M.
17.05.2021 02:15
(6:11-11:9-8:11-13:11-9:11) 2:3
Vavrenyuk S. - Kalenik S.
17.05.2021 02:35
(13:15-11:6-11:6-3:11-11:9) 3:2
Oprysk M. - Panasenko V.
17.05.2021 02:50
(13:11-6:11-7:11-13:15) 1:3
Lazebny R. - Khorolsky V.
17.05.2021 03:10
(11:5-11:5-11:6) 3:0
Ivchenko D. - Matviienko S.
17.05.2021 03:25
(8:11-11:5-8:11-7:11) 1:3
Namizni tenis - Rusija - Liga Pro
Ramenskiy I. - Kutuzov O.
17.05.2021 00:15
(11:7-11:5-7:11-11:4) 3:1
Tsitselskiy A. - Safonov V.
17.05.2021 00:15
(11:4-4:11-6:11-11:13) 1:3
Sidorin V. - Ogay S.
17.05.2021 00:30
(11:9-11:7-14:12) 3:0
Turabekov T. - Fedosov A.Y.
17.05.2021 01:00
(9:11-11:7-11:9-10:4) 3:1
Serebrennikov A. - Kutuzov O.
17.05.2021 01:15
(11:2-11:4-11:7) 3:0
Kalashnikov E. - Safonov V.
17.05.2021 01:15
(8:11-10:12-11:3-11:6-9:11) 2:3
Ogay S. - Martyukhin, Sergey
17.05.2021 01:30
(13:11-9:11-12:14-10:12) 1:3
Merkushin Y. - Tsitselskiy A.
17.05.2021 01:45
(11:9-11:13-4:11-7:11) 1:3
Minkov M. - Ramenskiy I.
17.05.2021 01:45
(11:9-12:10-11:7) 3:0
Fedosov A.Y. - Sidorin V.
17.05.2021 02:00
(12:10-11:13-1:11-9:11) 1:3
Safonov V. - Girevenkov A.
17.05.2021 02:15
(11:8-7:11-11:9-11:8) 3:1
Kutuzov O. - Chahur V.
17.05.2021 02:15
(10:12-7:11-8:11) 0:3
Ogay S. - Turabekov T.
17.05.2021 02:30
(11:6-11:8-9:11-8:11-10:12) 2:3
Merkushin Y. - Kalashnikov E.
17.05.2021 02:45
(8:11-10:12-11:6-11:6-11:5) 3:2
Minkov M. - Serebrennikov A.
17.05.2021 02:45
(6:11-8:11-8:11) 0:3
Sidorin V. - Martyukhin, Sergey
17.05.2021 03:00
(2:11-6:11-5:11) 0:3
Chahur V. - Ramenskiy I.
17.05.2021 03:15
(11:4-11:6-13:11) 3:0
Girevenkov A. - Tsitselskiy A.
17.05.2021 03:15
(9:11-9:11-11:7-7:11) 1:3
Sidorin V. - Ogay S.
17.05.2021 03:30
(11:7-6:11-12:10-4:11-4:11) 2:3
Minkov M. - Ramenskiy I.
17.05.2021 03:45
(11:8-11:3-11:7) 3:0
Kalashnikov E. - Girevenkov A.
17.05.2021 03:45
(11:5-6:11-23:21-9:11-13:11) 3:2
Martyukhin, Sergey - Turabekov T.
17.05.2021 04:00
(11:6-11:13-11:7-12:14-9:11) 2:3
Serebrennikov A. - Chahur V.
17.05.2021 04:15
(3:11-6:11-11:8-8:11) 1:3
Safonov V. - Tsitselskiy A.
17.05.2021 04:15
(9:11-1:11-11:3-8:11) 1:3
Dota 2 - BTS Dota2 - Dota Pro Circuit NA
Evil Geniuses - Quincy Crew
17.05.2021 00:00
(1:0-0:1-0:1) 1:2
e-Nogomet - Cyber Live Arena - England Cup(2x5 min.)
Wolves (indra13_27) - Newcastle (Olom)
17.05.2021 00:30
(1:2-1:1) 2:3
Leicester City Fc (kara) - Leeds (member)
17.05.2021 00:30
(0:3-0:1) 0:4
Everton (Alback) - Newcastle (Olom)
17.05.2021 00:44
(0:0) 0:0
Wolves (indra13_27) - Leicester City Fc (kara)
17.05.2021 00:44
(2:1-0:0) 2:1
Newcastle (Olom) - Leicester City Fc (kara)
17.05.2021 00:58
(1:1-2:1) 3:2
Everton (Alback) - Leeds (member)
17.05.2021 00:58
(2:1-1:1) 3:2
Leeds (member) - Wolves (indra13_27)
17.05.2021 01:12
(1:0-0:0) 1:0
Everton (Alback) - Leicester City Fc (kara)
17.05.2021 01:12
(1:1-1:2) 2:3
Everton (Alback) - Wolves (indra13_27)
17.05.2021 01:26
(4:0-1:3) 5:3
Leeds (member) - Newcastle (Olom)
17.05.2021 01:26
(0:4-1:1) 1:5
Leeds (member) - Leicester City Fc (kara)
17.05.2021 01:40
(0:2-1:1) 1:3
Newcastle (Olom) - Wolves (indra13_27)
17.05.2021 01:40
(2:0-1:0) 3:0
Newcastle (Olom) - Everton (Alback)
17.05.2021 01:54
(3:0-2:0) 5:0
Leicester City Fc (kara) - Wolves (indra13_27)
17.05.2021 01:54
(0:2-0:1) 0:3
Leeds (member) - Everton (Alback)
17.05.2021 02:08
(1:2-1:4) 2:6
Leicester City Fc (kara) - Newcastle (Olom)
17.05.2021 02:08
(0:2-0:0) 0:2
Leicester City Fc (kara) - Everton (Alback)
17.05.2021 02:22
(1:3-0:2) 1:5
Wolves (indra13_27) - Leeds (member)
17.05.2021 02:22
(1:2-1:1) 2:3
Wolves (indra13_27) - Everton (Alback)
17.05.2021 02:36
(3:0-1:1) 4:1
Newcastle (Olom) - Leeds (member)
17.05.2021 02:36
(1:0-1:0) 2:0
e-Nogomet - Cyber Live Arena - Europa League(2x5 min.)
Olympiacos Piraeus (Indra13_27) - Shakhtar D. (Alback)
17.05.2021 00:06
(0:1-0:1) 0:2
Club Brugge (Olom) - Fc Salzburg (member)
17.05.2021 00:06
(5:1-0:0) 5:1
e-Nogomet - Cyber Live Arena - Italy Cup(2x5min.)
Ss Lazio (kara) - Atalanta (Member)
17.05.2021 03:00
(0:2-1:2) 1:4
Inter (indra13_27) - Napoli (Olom)
17.05.2021 03:00
(0:3-0:0) 0:3
Milan (alback) - Napoli (Olom)
17.05.2021 03:14
(0:2-0:2) 0:4
Inter (indra13_27) - Ss Lazio (kara)
17.05.2021 03:14
(1:1-2:0) 3:1
Milan (alback) - Atalanta (Member)
17.05.2021 03:28
(1:1-1:1) 2:2
Napoli (Olom) - Ss Lazio (kara)
17.05.2021 03:28
(1:0-1:0) 2:0
Milan (alback) - Ss Lazio (kara)
17.05.2021 03:42
(2:3-3:0) 5:3
Atalanta (Member) - Inter (indra13_27)
17.05.2021 03:42
(1:2-1:0) 2:2
Atalanta (Member) - Napoli (Olom)
17.05.2021 03:56
(0:2-1:2) 1:4
Milan (alback) - Inter (indra13_27)
17.05.2021 03:56
(2:1-2:0) 4:1
Atalanta (Member) - Ss Lazio (kara)
17.05.2021 04:10
(1:0-2:1) 3:1
Napoli (Olom) - Inter (indra13_27)
17.05.2021 04:10
(2:1-1:1) 3:2
Ss Lazio (kara) - Inter (indra13_27)
17.05.2021 04:24
(0:1-0:1) 0:2
Napoli (Olom) - Milan (alback)
17.05.2021 04:24
(2:0-0:1) 2:1
Atalanta (Member) - Milan (alback)
17.05.2021 04:38
(0:5-0:0) 0:5
Ss Lazio (kara) - Napoli (Olom)
17.05.2021 04:38
(0:2-1:2) 1:4
Ss Lazio (kara) - Milan (alback)
17.05.2021 04:52
(1:1-0:3) 1:4
Inter (indra13_27) - Atalanta (Member)
17.05.2021 04:52
(1:3-0:1) 1:4
Inter (indra13_27) - Milan (alback)
17.05.2021 05:06
(2:0-1:1) 3:1
Napoli (Olom) - Atalanta (Member)
17.05.2021 05:06
(4:1-1:1) 5:2
e-Nogomet - Gt Sports League - Gt Nations League (2x6 min.)
Greece (Sarafou) - Germany (general)
17.05.2021 00:00
(0:2-1:0) 1:2
Russia (val) - Argentina (Carnage)
17.05.2021 00:00
(0:1-2:2) 2:3
Turkey (rafa) - England (Zeus)
17.05.2021 00:00
(0:0-0:1) 0:1
Germany (general) - Uruguay (Billiot)
17.05.2021 00:20
(0:1-3:1) 3:2
Greece (Sarafou) - Czech R. (Koko)
17.05.2021 00:20
(1:0-0:0) 1:0
Czech R. (Koko) - Greece (Sarafou)
17.05.2021 00:40
(1:3-0:0) 1:3
Turkey (rafa) - Argentina (Carnage)
17.05.2021 00:40
(2:1-0:0) 2:1
Russia (val) - England (Zeus)
17.05.2021 01:00
(1:0-0:0) 1:0
Greece (Sarafou) - Uruguay (Billiot)
17.05.2021 01:00
(1:0-1:0) 2:0
Argentina (Carnage) - Russia (val)
17.05.2021 01:20
(1:2-0:0) 1:2
Uruguay (Billiot) - Germany (general)
17.05.2021 01:20
(1:2-0:0) 1:2
England (Zeus) - Turkey (rafa)
17.05.2021 01:20
(0:0-1:1) 1:1
Germany (general) - Greece (Sarafou)
17.05.2021 01:40
(0:0-0:1) 0:1
Czech R. (Koko) - Argentina (Carnage)
17.05.2021 01:40
(2:0-2:2) 4:2
England (Zeus) - Czech R. (Koko)
17.05.2021 02:00
(0:1-2:2) 2:3
Turkey (rafa) - Uruguay (Billiot)
17.05.2021 02:00
(1:0-1:0) 2:0
Uruguay (Billiot) - England (Zeus)
17.05.2021 02:20
(0:2-2:1) 2:3
Argentina (Carnage) - Greece (Sarafou)
17.05.2021 02:20
(0:0-1:1) 1:1
Czech R. (Koko) - Turkey (rafa)
17.05.2021 02:20
(2:0-0:1) 2:1
Germany (general) - Argentina (Carnage)
17.05.2021 02:40
(0:1-1:2) 1:3
Turkey (rafa) - Russia (val)
17.05.2021 02:40
(2:1-2:0) 4:1
Russia (val) - Czech R. (Koko)
17.05.2021 03:00
(0:0-1:1) 1:1
England (Zeus) - Germany (general)
17.05.2021 03:00
(1:0-2:0) 3:0
Argentina (Carnage) - Uruguay (Billiot)
17.05.2021 03:00
(3:0-0:2) 3:2
Greece (Sarafou) - England (Zeus)
17.05.2021 03:20
(1:2-1:1) 2:3
Russia (val) - Uruguay (Billiot)
17.05.2021 03:20
(2:1-1:0) 3:1
Germany (general) - Turkey (rafa)
17.05.2021 03:20
(0:0-0:2) 0:2
Germany (general) - Czech R. (Koko)
17.05.2021 03:40
(1:1-2:2) 3:3
Turkey (rafa) - Greece (Sarafou)
17.05.2021 03:40
(0:0-1:1) 1:1
Russia (val) - Germany (general)
17.05.2021 04:00
(1:3-1:1) 2:4
Czech R. (Koko) - Uruguay (Billiot)
17.05.2021 04:00
(1:1-1:0) 2:1
Greece (Sarafou) - Russia (val)
17.05.2021 04:20
(0:0-2:2) 2:2
Argentina (Carnage) - England (Zeus)
17.05.2021 04:20
(0:2-3:1) 3:3
Sweden (marley) - South Africa (Ben)
17.05.2021 05:00
(1:0-0:1) 1:1
Switzerland (Apollo) - Austria (Kot)
17.05.2021 05:00
(1:3-0:0) 1:3
Mexico (legolas) - Ivory Coast (Krouks)
17.05.2021 05:00
(1:1-2:3) 3:4
Austria (Kot) - Sweden (marley)
17.05.2021 05:20
(0:0) 0:0
Spain (Reaper) - Switzerland (Apollo)
17.05.2021 05:20
(1:0) 1:0
South Africa (Ben) - Egypt (Kasandra)
17.05.2021 05:20
(1:0) 1:0
e-Košarka - Cyber Live Arena - CLA Eastern Conference (4x5 min.)
Brooklyn Nets (dazai) - Milwaukee (iamdevilwalk)
17.05.2021 02:00
(15:23-11:16-15:16-20:18) 61:73
Philadelphia 76ers (asap) - Atlanta Hawks (lovejoy)
17.05.2021 02:00
(17:10-11:12-8:18-16:11) 52:51
Philadelphia 76ers (asap) - Milwaukee (iamdevilwalk)
17.05.2021 02:36
(16:13-10:15-20:9-13:8) 59:43
Atlanta Hawks (lovejoy) - Brooklyn Nets (dazai)
17.05.2021 02:36
(16:16-10:15-7:18-14:13) 47:62
Milwaukee (iamdevilwalk) - Atlanta Hawks (lovejoy)
17.05.2021 03:12
(16:16-16:13-16:7-11:8) 59:44
Philadelphia 76ers (asap) - Brooklyn Nets (dazai)
17.05.2021 03:12
(17:18-16:16-14:20-20:12) 67:66
Milwaukee (iamdevilwalk) - Brooklyn Nets (dazai)
17.05.2021 03:48
(17:12-12:17-18:12-18:11) 65:52
Atlanta Hawks (lovejoy) - Philadelphia 76ers (asap)
17.05.2021 03:48
(8:10-11:16-10:18-9:6) 38:50
Milwaukee (iamdevilwalk) - Philadelphia 76ers (asap)
17.05.2021 04:24
(12:16-14:11-11:16-14:15) 51:58
Brooklyn Nets (dazai) - Atlanta Hawks (lovejoy)
17.05.2021 04:24
(13:12-17:14-10:18-21:14) 61:58
Brooklyn Nets (dazai) - Philadelphia 76ers (asap)
17.05.2021 05:00
(12:22-14:17-17:16-4:4) 47:59
Atlanta Hawks (lovejoy) - Milwaukee (iamdevilwalk)
17.05.2021 05:00
(16:8-17:11-14:12-6:6) 53:37
e-Košarka - Cyber Live Arena - CLA Western Conference (4x5 min.)
Dallas Mavericks (dazai) - LA Clippers (Lovejoy)
17.05.2021 00:24
(18:16-17:11-16:16-13:14) 62:56
Portland (Iamdevilwalk) - Denver Nuggets (asap)
17.05.2021 00:24
(14:12-14:16-11:8-9:10) 50:48
Dallas Mavericks (dazai) - Denver Nuggets (asap)
17.05.2021 01:00
(18:14-15:22-16:14-12:16) 61:66
LA Clippers (Lovejoy) - Portland (Iamdevilwalk)
17.05.2021 01:00
(16:18-12:12-13:17-10:16) 54:66
e-Košarka - Liga Pro - Liga Pro (4x5 min.)
Los Angeles Lakers (xdefab1ex) - Milwaukee Bucks (answer2208)
17.05.2021 00:05
(11:12-8:21-16:15-19:25) 54:73
Milwaukee Bucks (answer2208) - Brooklyn Nets (amuralex)
17.05.2021 00:40
(12:8-16:14-16:11-8:15) 52:48
Los Angeles Clippers (broccolicabbage0) - Los Angeles Lakers (xdefab1ex)
17.05.2021 01:15
(18:13-12:15-15:18-10:6) 55:52
Brooklyn Nets (amuralex) - Los Angeles Lakers (xdefab1ex)
17.05.2021 01:50
(16:11-17:19-20:13-20:16) 73:59
Milwaukee Bucks (answer2208) - Los Angeles Clippers (broccolicabbage0)
17.05.2021 02:25
(13:8-16:18-23:22-20:22) 65:62
Los Angeles Clippers (broccolicabbage0) - Los Angeles Lakers (xdefab1ex)
17.05.2021 03:10
(15:9-18:13-24:24-14:15) 71:61
San Antonio Spurs (kirillzagay) - Indiana Pacers (kotpirog131)
17.05.2021 04:30
(14:16-18:10-12:24-14:14) 58:64
Washington (toni_pytko) - New York Knicks (jordan1234)
17.05.2021 05:05
(22:10-10:19-0:2) 32:31