Obvestilo o uporabi piškotkov

Športna loterija d.d. na spletni strani uporablja piškotke, ki se shranijo na napravo, s katero dostopate do spletne strani. Poleg piškotkov, ki so nujno potrebni za delovanje, uporabljamo tudi izbirne piškotke, s katerimi anonimno spremljamo vašo uporabo spletne strani.

Več o varovanju zasebnosti in uporabi piškotkov si lahko preberete v Izjavi o zasebnosti.

Za nadaljevanje vas prosimo, da potrdite strinjanje z uporabo izbirnih piškotkov.

VČERAJ
DANES
DATUM
V ŽIVO
Šport
Vsi športi
Nogomet - Avstralija - Brisbane Capital Liga 2 Reserve
Logan Metro - Clairvaux
18.09.2020 10:30
(1:3-1:1) 2:4
Nogomet - Avstralija - Brisbane Premier Liga
Centenary S. - Brisb.Knights
18.09.2020 12:00
(1:1) 1:1
Nogomet - Avstralija - NPL, Novi Južni Wales
Apia L. - Druitt Town
18.09.2020 11:00
(0:0-0:0) 0:0
Manly Utd. - Blacktown C.
18.09.2020 11:30
(1:2) 1:2
Nogomet - Brazil - Brazilski pokal
Botafogo - Vasco Da Gama
18.09.2020 00:00
(0:0-1:0) 1:0
Nogomet - Češka - U19 1. divizija
Opava - Brno
18.09.2020 11:00
(1:1-0:0) 1:1
Pribram - Sparta P.
18.09.2020 11:00
(0:1-0:0) 0:1
Nogomet - Elektronske lige - Cyber Champions League (2x5 min)
Salzburg (praym) - Shakhtar D.(carlwhizzer)
18.09.2020 09:30
(1:0-1:3) 2:3
Benfica (Sima) - Galatasaray (dimqaa)
18.09.2020 09:30
(0:0-0:0) 0:0
Tottenham (weeman) - B.Dortmund (jenko)
18.09.2020 09:30
(1:0-0:1) 1:1
Lokomotiv M.(Oolancer) - Galatasaray (dimqaa)
18.09.2020 09:44
(0:0-4:0) 4:0
Benfica (Sima) - Shakhtar D.(carlwhizzer)
18.09.2020 09:44
(0:0-1:1) 1:1
Man.City (lacoste) - B.Dortmund (jenko)
18.09.2020 09:44
(2:1-0:3) 2:4
Tottenham (weeman) - Real M.(Gernaut)
18.09.2020 09:44
(2:1-1:0) 3:1
Galatasaray (dimqaa) - Salzburg (praym)
18.09.2020 09:58
(1:0-0:0) 1:0
Lokomotiv M.(Oolancer) - Benfica (Sima)
18.09.2020 09:58
(1:0-0:0) 1:0
B.Dortmund (jenko) - Napoli (Libra)
18.09.2020 09:58
(1:1-0:0) 1:1
Man.City (lacoste) - Tottenham (weeman)
18.09.2020 09:58
(0:1-1:2) 1:3
Lokomotiv M.(Oolancer) - Shakhtar D.(carlwhizzer)
18.09.2020 10:12
(2:0-0:2) 2:2
Salzburg (praym) - Benfica (Sima)
18.09.2020 10:12
(0:2-0:0) 0:2
Napoli (Libra) - Tottenham (weeman)
18.09.2020 10:12
(2:2-0:3) 2:5
Galatasaray (dimqaa) - Shakhtar D.(carlwhizzer)
18.09.2020 10:26
(0:0-2:3) 2:3
Salzburg (praym) - Lokomotiv M.(Oolancer)
18.09.2020 10:26
(1:1-1:1) 2:2
Shakhtar D.(carlwhizzer) - Salzburg (praym)
18.09.2020 10:40
(0:1-1:1) 1:2
Galatasaray (dimqaa) - Benfica (Sima)
18.09.2020 10:40
(1:0-1:0) 2:0
Real M.(Gernaut) - Napoli (Libra)
18.09.2020 10:40
(1:1-1:1) 2:2
B.Dortmund (jenko) - Tottenham (weeman)
18.09.2020 10:40
(1:0-2:2) 3:2
Shakhtar D.(carlwhizzer) - Benfica (Sima)
18.09.2020 10:54
(2:0-1:0) 3:0
Galatasaray (dimqaa) - Lokomotiv M.(Oolancer)
18.09.2020 10:54
(0:1-0:3) 0:4
B.Dortmund (jenko) - Man.City (lacoste)
18.09.2020 10:54
(0:1-1:0) 1:1
Real M.(Gernaut) - Tottenham (weeman)
18.09.2020 10:54
(1:2-0:5) 1:7
Benfica (Sima) - Lokomotiv M.(Oolancer)
18.09.2020 11:08
(0:2-1:0) 1:2
Salzburg (praym) - Galatasaray (dimqaa)
18.09.2020 11:08
(0:1-1:1) 1:2
Tottenham (weeman) - Man.City (lacoste)
18.09.2020 11:08
(2:0-2:0) 4:0
Napoli (Libra) - B.Dortmund (jenko)
18.09.2020 11:08
(1:1-0:2) 1:3
Benfica (Sima) - Salzburg (praym)
18.09.2020 11:22
(1:3-1:0) 2:3
Shakhtar D.(carlwhizzer) - Lokomotiv M.(Oolancer)
18.09.2020 11:22
(1:0-0:2) 1:2
Tottenham (weeman) - Napoli (Libra)
18.09.2020 11:22
(1:0-2:0) 3:0
Real M.(Gernaut) - Man.City (lacoste)
18.09.2020 11:22
(1:1-2:0) 3:1
Shakhtar D.(carlwhizzer) - Galatasaray (dimqaa)
18.09.2020 11:36
(1:1-0:1) 1:2
Lokomotiv M.(Oolancer) - Salzburg (praym)
18.09.2020 11:36
(1:0-1:0) 2:0
Man.City (lacoste) - Napoli (Libra)
18.09.2020 11:36
(1:1-0:1) 1:2
Real M.(Gernaut) - B.Dortmund (jenko)
18.09.2020 11:36
(0:0-0:2) 0:2
Nogomet - Elektronske lige - Cyber World Cup (2x5 min)
Portugal (praym) - Spain (Carlwhizzer)
18.09.2020 12:00
(1:1-0:0) 1:1
Argentina (sima) - England (Dimqaa)
18.09.2020 12:00
(2:1-0:1) 2:2
Brazil (Weeman) - Netherlands (jenko)
18.09.2020 12:00
(1:0-1:1) 2:1
France (libra) - Belgium (gernaut)
18.09.2020 12:00
(4:0-1:0) 5:0
Nogomet - Elektronske lige - eSports Battle - English Premier League (2x4 min)
Tottenham(nikkitta) - Liverpool (Rus_1995_Lan)
18.09.2020 07:00
(0:2-0:1) 0:3
Man Utd(foggy) - Man.City (genad)
18.09.2020 07:00
(1:0-0:0) 1:0
Liverpool (Rus_1995_Lan) - Arsenal (orlovsky1)
18.09.2020 07:12
(0:0-3:0) 3:0
Man.City (genad) - Tottenham(nikkitta)
18.09.2020 07:12
(0:0-2:0) 2:0
Arsenal (orlovsky1) - Man.City (genad)
18.09.2020 07:24
(1:1-2:0) 3:1
Tottenham(nikkitta) - Man Utd(foggy)
18.09.2020 07:24
(0:1-0:0) 0:1
Man.City (genad) - Liverpool (Rus_1995_Lan)
18.09.2020 07:36
(2:0-0:0) 2:0
Man Utd(foggy) - Arsenal (orlovsky1)
18.09.2020 07:36
(1:1-0:1) 1:2
Liverpool (Rus_1995_Lan) - Man Utd(foggy)
18.09.2020 07:48
(1:1-0:0) 1:1
Arsenal (orlovsky1) - Tottenham(nikkitta)
18.09.2020 07:48
(1:0-1:1) 2:1
Liverpool (Rus_1995_Lan) - Tottenham(nikkitta)
18.09.2020 08:00
(2:0-2:0) 4:0
Man.City (genad) - Man Utd(foggy)
18.09.2020 08:00
(1:0-2:1) 3:1
Arsenal (orlovsky1) - Liverpool (Rus_1995_Lan)
18.09.2020 08:12
(1:0-0:1) 1:1
Tottenham(nikkitta) - Man.City (genad)
18.09.2020 08:12
(0:1-0:0) 0:1
Man Utd(foggy) - Tottenham(nikkitta)
18.09.2020 08:24
(1:0-0:1) 1:1
Man.City (genad) - Arsenal (orlovsky1)
18.09.2020 08:24
(1:1-1:0) 2:1
Liverpool (Rus_1995_Lan) - Man.City (genad)
18.09.2020 08:36
(2:0-1:0) 3:0
Arsenal (orlovsky1) - Man Utd(foggy)
18.09.2020 08:36
(0:1-1:0) 1:1
Tottenham(nikkitta) - Arsenal (orlovsky1)
18.09.2020 08:48
(1:1-0:0) 1:1
Man Utd(foggy) - Liverpool (Rus_1995_Lan)
18.09.2020 08:48
(1:0-0:1) 1:1
Nogomet - Elektronske lige - eSports Battle - German Bundesliga (2x4 min)
Bayer L.(boulevard_prospect) - Borussia D.(hotshot)
18.09.2020 09:40
(0:0-1:0) 1:0
B. M'gladbach (arcos) - Leipzig (kodak)
18.09.2020 09:40
(0:0-0:0) 0:0
Borussia D.(hotshot) - Bayern M. (Vrico)
18.09.2020 09:52
(1:0-2:0) 3:0
Bayer L.(boulevard_prospect) - B. M'gladbach (arcos)
18.09.2020 10:04
(1:0-1:0) 2:0
B. M'gladbach (arcos) - Bayern M. (Vrico)
18.09.2020 10:16
(0:0-0:1) 0:1
Bayern M. (Vrico) - Bayer L.(boulevard_prospect)
18.09.2020 10:28
(0:0-0:0) 0:0
Borussia D.(hotshot) - B. M'gladbach (arcos)
18.09.2020 10:28
(0:0-0:0) 0:0
Borussia D.(hotshot) - Bayer L.(boulevard_prospect)
18.09.2020 10:40
(1:0-0:1) 1:1
Bayern M. (Vrico) - Borussia D.(hotshot)
18.09.2020 10:52
(0:0-0:0) 0:0
B. M'gladbach (arcos) - Bayer L.(boulevard_prospect)
18.09.2020 11:04
(0:0-0:2) 0:2
Bayern M. (Vrico) - B. M'gladbach (arcos)
18.09.2020 11:16
(0:0-1:0) 1:0
B. M'gladbach (arcos) - Borussia D.(hotshot)
18.09.2020 11:28
(0:0-0:0) 0:0
Bayer L.(boulevard_prospect) - Bayern M. (Vrico)
18.09.2020 11:28
(1:0-0:0) 1:0
Nogomet - Elektronske lige - eSports Battle - Night Retro International (2x4 min)
Italy (meltosik) - France (kraftvk)
18.09.2020 05:10
(2:0-0:1) 2:1
England (labotryas) - Netherlands (mooneycb)
18.09.2020 05:10
(3:0-0:0) 3:0
Netherlands (mooneycb) - Italy (meltosik)
18.09.2020 05:22
(0:3-0:0) 0:3
France (kraftvk) - Brazil (kray)
18.09.2020 05:22
(0:1-3:0) 3:1
Italy (meltosik) - England (labotryas)
18.09.2020 05:34
(1:1-1:0) 2:1
Brazil (kray) - Netherlands (mooneycb)
18.09.2020 05:34
(1:0-0:1) 1:1
England (labotryas) - Brazil (kray)
18.09.2020 05:46
(2:1-0:1) 2:2
Netherlands (mooneycb) - France (kraftvk)
18.09.2020 05:46
(1:1-0:1) 1:2
Brazil (kray) - Italy (meltosik)
18.09.2020 05:58
(0:0-1:2) 1:2
France (kraftvk) - England (labotryas)
18.09.2020 05:58
(1:0-1:0) 2:0
France (kraftvk) - Italy (meltosik)
18.09.2020 06:10
(1:0-0:1) 1:1
Netherlands (mooneycb) - England (labotryas)
18.09.2020 06:10
(0:1-0:0) 0:1
Italy (meltosik) - Netherlands (mooneycb)
18.09.2020 06:22
(1:0-1:1) 2:1
Brazil (kray) - France (kraftvk)
18.09.2020 06:22
(0:0-0:0) 0:0
England (labotryas) - Italy (meltosik)
18.09.2020 06:34
(0:0-0:0) 0:0
Netherlands (mooneycb) - Brazil (kray)
18.09.2020 06:34
(0:1-1:0) 1:1
France (kraftvk) - Netherlands (mooneycb)
18.09.2020 06:46
(0:0-1:2) 1:2
Brazil (kray) - England (labotryas)
18.09.2020 06:46
(1:1-1:1) 2:2
England (labotryas) - France (kraftvk)
18.09.2020 06:58
(0:1-1:1) 1:2
Italy (meltosik) - Brazil (kray)
18.09.2020 06:58
(0:0-0:0) 0:0
Nogomet - Elektronske lige - eSports Battle - Spain La Liga (2x4 min)
Valencia (boulevard_prospect) - Sevilla (Hotshot)
18.09.2020 07:30
(0:0-0:1) 0:1
Sevilla (Hotshot) - Barcelona (vrico)
18.09.2020 07:42
(1:1-0:0) 1:1
Valencia (boulevard_prospect) - Real M.(arcos)
18.09.2020 07:54
(0:0-0:0) 0:0
Real M.(arcos) - Barcelona (vrico)
18.09.2020 08:06
(1:0-1:0) 2:0
Sevilla (Hotshot) - Real M.(arcos)
18.09.2020 08:18
(0:1-0:0) 0:1
Barcelona (vrico) - Valencia (boulevard_prospect)
18.09.2020 08:18
(0:1-1:0) 1:1
Sevilla (Hotshot) - Valencia (boulevard_prospect)
18.09.2020 08:30
(0:1-0:0) 0:1
Barcelona (vrico) - Sevilla (Hotshot)
18.09.2020 08:42
(1:0-0:0) 1:0
Real M.(arcos) - Valencia (boulevard_prospect)
18.09.2020 08:54
(0:0-0:1) 0:1
Atletico M.(kodak) - Barcelona (vrico)
18.09.2020 08:54
(2:1-0:0) 2:1
Barcelona (vrico) - Real M.(arcos)
18.09.2020 09:06
(1:1-0:0) 1:1
Sevilla (Hotshot) - Atletico M.(kodak)
18.09.2020 09:06
(0:1-0:0) 0:1
Real M.(arcos) - Sevilla (Hotshot)
18.09.2020 09:18
(1:0-1:0) 2:0
Valencia (boulevard_prospect) - Barcelona (vrico)
18.09.2020 09:18
(0:1-1:0) 1:1
Nogomet - Elektronske lige - Germany Cyber Stars League (2x5 min)
Ein.Frankfurt (Praym) - Wolfsburg (Carlwhizzer)
18.09.2020 07:00
(1:0-0:0) 1:0
Werder Bremen (Sima) - Hoffenheim (dimqaa)
18.09.2020 07:00
(0:0-0:1) 0:1
Borussia D.(Weeman) - Bayer L.(jenko)
18.09.2020 07:00
(0:2-0:0) 0:2
Leipzig (libra) - M'gladbach (Gernaut)
18.09.2020 07:00
(1:1-0:0) 1:1
Koln (Oolancer) - Hoffenheim (dimqaa)
18.09.2020 07:14
(0:0-1:0) 1:0
Werder Bremen (Sima) - Wolfsburg (Carlwhizzer)
18.09.2020 07:14
(0:3-1:1) 1:4
Bayern (lacoste) - Bayer L.(jenko)
18.09.2020 07:14
(0:1-1:1) 1:2
Borussia D.(Weeman) - M'gladbach (Gernaut)
18.09.2020 07:14
(2:0-0:1) 2:1
Hoffenheim (dimqaa) - Ein.Frankfurt (Praym)
18.09.2020 07:28
(1:1-0:1) 1:2
Koln (Oolancer) - Werder Bremen (Sima)
18.09.2020 07:28
(1:0-0:0) 1:0
Bayern (lacoste) - Borussia D.(Weeman)
18.09.2020 07:28
(0:1-1:2) 1:3
Bayer L.(jenko) - Leipzig (libra)
18.09.2020 07:28
(3:0-1:1) 4:1
Koln (Oolancer) - Wolfsburg (Carlwhizzer)
18.09.2020 07:42
(1:0-0:2) 1:2
Ein.Frankfurt (Praym) - Werder Bremen (Sima)
18.09.2020 07:42
(1:0-1:0) 2:0
Bayern (lacoste) - M'gladbach (Gernaut)
18.09.2020 07:42
(0:1-2:2) 2:3
Leipzig (libra) - Borussia D.(Weeman)
18.09.2020 07:42
(0:1-0:2) 0:3
Hoffenheim (dimqaa) - Wolfsburg (Carlwhizzer)
18.09.2020 07:56
(0:0-1:0) 1:0
Ein.Frankfurt (Praym) - Koln (Oolancer)
18.09.2020 07:56
(1:0-0:2) 1:2
Bayer L.(jenko) - M'gladbach (Gernaut)
18.09.2020 07:56
(1:0-3:1) 4:1
Leipzig (libra) - Bayern (lacoste)
18.09.2020 07:56
(1:1-2:0) 3:1
Wolfsburg (Carlwhizzer) - Ein.Frankfurt (Praym)
18.09.2020 08:10
(1:1-1:0) 2:1
Hoffenheim (dimqaa) - Werder Bremen (Sima)
18.09.2020 08:10
(1:0-0:0) 1:0
Bayer L.(jenko) - Borussia D.(Weeman)
18.09.2020 08:10
(1:1-0:0) 1:1
M'gladbach (Gernaut) - Leipzig (libra)
18.09.2020 08:10
(2:0-0:1) 2:1
Wolfsburg (Carlwhizzer) - Werder Bremen (Sima)
18.09.2020 08:24
(0:0-1:0) 1:0
Hoffenheim (dimqaa) - Koln (Oolancer)
18.09.2020 08:24
(0:2-1:0) 1:2
M'gladbach (Gernaut) - Borussia D.(Weeman)
18.09.2020 08:24
(0:1-2:2) 2:3
Bayer L.(jenko) - Bayern (lacoste)
18.09.2020 08:24
(1:1-0:1) 1:2
Werder Bremen (Sima) - Koln (Oolancer)
18.09.2020 08:38
(0:2-0:0) 0:2
Ein.Frankfurt (Praym) - Hoffenheim (dimqaa)
18.09.2020 08:38
(0:1-1:0) 1:1
Leipzig (libra) - Bayer L.(jenko)
18.09.2020 08:38
(1:1-0:1) 1:2
Borussia D.(Weeman) - Bayern (lacoste)
18.09.2020 08:38
(0:1-2:1) 2:2
Werder Bremen (Sima) - Ein.Frankfurt (Praym)
18.09.2020 08:52
(0:2-0:1) 0:3
Wolfsburg (Carlwhizzer) - Koln (Oolancer)
18.09.2020 08:52
(1:1-1:1) 2:2
Borussia D.(Weeman) - Leipzig (libra)
18.09.2020 08:52
(2:0-1:1) 3:1
Koln (Oolancer) - Ein.Frankfurt (Praym)
18.09.2020 09:06
(0:3-0:0) 0:3
Wolfsburg (Carlwhizzer) - Hoffenheim (dimqaa)
18.09.2020 09:06
(0:0-1:0) 1:0
M'gladbach (Gernaut) - Bayer L.(jenko)
18.09.2020 09:06
(0:2-2:1) 2:3
Bayern (lacoste) - Leipzig (libra)
18.09.2020 09:06
(1:0-1:1) 2:1
Nogomet - Elektronske lige - GT G-26 League (2x6 min)
Barcelona (Ak) - Lok.Moscow (burton)
18.09.2020 05:00
(2:0-0:0) 2:0
Juventus (ben) - Arsenal (Marley)
18.09.2020 05:00
(0:2-1:1) 1:3
Marseille (Legolas) - Chelsea (Tommy)
18.09.2020 05:00
(3:0-2:2) 5:2
Ajax (cobra4) - PAOK (Ra)
18.09.2020 05:20
(1:1-2:0) 3:1
Leipzig (panica) - Kopenhagen (Aibothard)
18.09.2020 05:20
(2:0-0:1) 2:1
Milan (val) - Man.Utd (Kasandra)
18.09.2020 05:20
(1:0-1:0) 2:0
Kopenhagen (Aibothard) - Milan (val)
18.09.2020 05:40
(0:0-0:2) 0:2
PAOK (Ra) - Leipzig (panica)
18.09.2020 05:40
(0:1-1:2) 1:3
Arsenal (Marley) - Ajax (cobra4)
18.09.2020 05:40
(0:0-1:2) 1:2
Chelsea (Tommy) - Juventus (ben)
18.09.2020 06:00
(2:0-0:2) 2:2
Bayern M.(moebius) - Barcelona (Ak)
18.09.2020 06:00
(0:2-0:2) 0:4
Lok.Moscow (burton) - Marseille (Legolas)
18.09.2020 06:00
(2:2-2:1) 4:3
Marseille (Legolas) - Bayern M.(moebius)
18.09.2020 06:20
(0:1-0:0) 0:1
Juventus (ben) - Lok.Moscow (burton)
18.09.2020 06:20
(1:1-2:1) 3:2
Ajax (cobra4) - Chelsea (Tommy)
18.09.2020 06:20
(0:0-2:1) 2:1
Milan (val) - PAOK (Ra)
18.09.2020 06:40
(1:0-1:0) 2:0
Leipzig (panica) - Arsenal (Marley)
18.09.2020 06:40
(2:1-1:1) 3:2
PAOK (Ra) - Man.Utd (Kasandra)
18.09.2020 07:00
(2:0-2:0) 4:0
Arsenal (Marley) - Milan (val)
18.09.2020 07:00
(1:2-0:1) 1:3
Chelsea (Tommy) - Leipzig (panica)
18.09.2020 07:00
(0:2-0:0) 0:2
Man.Utd (Kasandra) - Kopenhagen (Aibothard)
18.09.2020 07:20
(0:0-0:1) 0:1
Lok.Moscow (burton) - Ajax (cobra4)
18.09.2020 07:20
(1:2-2:1) 3:3
Bayern M.(moebius) - Juventus (ben)
18.09.2020 07:20
(0:0-2:1) 2:1
Leipzig (panica) - Lok.Moscow (burton)
18.09.2020 07:40
(0:1-1:0) 1:1
Ajax (cobra4) - Bayern M.(moebius)
18.09.2020 07:40
(0:1-0:0) 0:1
Kopenhagen (Aibothard) - Chelsea (Tommy)
18.09.2020 07:40
(0:1-0:1) 0:2
Milan (val) - Chelsea (Tommy)
18.09.2020 08:00
(2:1-1:0) 3:1
Man.Utd (Kasandra) - Arsenal (Marley)
18.09.2020 08:00
(1:2-1:1) 2:3
Kopenhagen (Aibothard) - PAOK (Ra)
18.09.2020 08:00
(0:0-0:2) 0:2
Lok.Moscow (burton) - Milan (val)
18.09.2020 08:20
(0:1-0:0) 0:1
Arsenal (Marley) - Kopenhagen (Aibothard)
18.09.2020 08:20
(0:1-2:1) 2:2
Chelsea (Tommy) - Man.Utd (Kasandra)
18.09.2020 08:20
(0:1-1:0) 1:1
Bayern M.(moebius) - Leipzig (panica)
18.09.2020 08:40
(0:0-1:2) 1:2
Barcelona (Ak) - Ajax (cobra4)
18.09.2020 08:40
(1:2-1:1) 2:3
Marseille (Legolas) - Juventus (ben)
18.09.2020 08:40
(2:3-1:1) 3:4
Ajax (cobra4) - Marseille (Legolas)
18.09.2020 09:00
(1:0-4:0) 5:0
Leipzig (panica) - Barcelona (Ak)
18.09.2020 09:00
(2:1-1:1) 3:2
Milan (val) - Bayern M.(moebius)
18.09.2020 09:00
(1:1-2:1) 3:2
Juventus (ben) - Barcelona (Ak)
18.09.2020 09:20
(0:1-1:0) 1:1
PAOK (Ra) - Arsenal (Marley)
18.09.2020 09:20
(1:0-0:0) 1:0
Man.Utd (Kasandra) - Lok.Moscow (burton)
18.09.2020 09:20
(1:0-1:3) 2:3
Chelsea (Tommy) - PAOK (Ra)
18.09.2020 09:40
(2:1-0:0) 2:1
Lok.Moscow (burton) - Kopenhagen (Aibothard)
18.09.2020 09:40
(1:0-1:1) 2:1
Bayern M.(moebius) - Man.Utd (Kasandra)
18.09.2020 09:40
(4:0-0:1) 4:1
Barcelona (Ak) - Milan (val)
18.09.2020 10:00
(1:0-2:3) 3:3
Marseille (Legolas) - Leipzig (panica)
18.09.2020 10:00
(0:1-0:1) 0:2
Juventus (ben) - Ajax (cobra4)
18.09.2020 10:00
(1:1-0:2) 1:3
Milan (val) - Marseille (Legolas)
18.09.2020 10:20
(2:1-1:0) 3:1
Man.Utd (Kasandra) - Barcelona (Ak)
18.09.2020 10:20
(1:3-1:2) 2:5
Leipzig (panica) - Juventus (ben)
18.09.2020 10:20
(2:0-0:1) 2:1
PAOK (Ra) - Lok.Moscow (burton)
18.09.2020 10:40
(1:2-0:1) 1:3
Kopenhagen (Aibothard) - Bayern M.(moebius)
18.09.2020 10:40
(0:0-0:0) 0:0
Arsenal (Marley) - Chelsea (Tommy)
18.09.2020 10:40
(0:0-2:1) 2:1
Lok.Moscow (burton) - Arsenal (Marley)
18.09.2020 11:00
(1:2-1:1) 2:3
Barcelona (Ak) - Kopenhagen (Aibothard)
18.09.2020 11:00
(0:0-1:1) 1:1
Bayern M.(moebius) - PAOK (Ra)
18.09.2020 11:00
(1:0-3:1) 4:1
Marseille (Legolas) - Man.Utd (Kasandra)
18.09.2020 11:20
(1:1-0:0) 1:1
Juventus (ben) - Milan (val)
18.09.2020 11:20
(1:1-0:2) 1:3
Ajax (cobra4) - Leipzig (panica)
18.09.2020 11:20
(3:0-1:1) 4:1
Milan (val) - Ajax (cobra4)
18.09.2020 11:40
(3:0-0:1) 3:1
Man.Utd (Kasandra) - Juventus (ben)
18.09.2020 11:40
(1:1-1:2) 2:3
Kopenhagen (Aibothard) - Marseille (Legolas)
18.09.2020 11:40
(0:1-1:0) 1:1
Arsenal (Marley) - Bayern M.(moebius)
18.09.2020 12:00
(0:0-1:1) 1:1
PAOK (Ra) - Barcelona (Ak)
18.09.2020 12:00
(0:1-0:0) 0:1
Chelsea (Tommy) - Lok.Moscow (burton)
18.09.2020 12:00
(0:3-0:1) 0:4
Nogomet - Elektronske lige - Italy Cyber Stars League (2x5 min)
Udinese Calcio (Olom) - Sassuolo (Baphomet)
18.09.2020 00:30
(0:1-1:0) 1:1
Parma (supernova) - Fiorentina (Fleshka77)
18.09.2020 00:30
(0:1-0:1) 0:2
Juventus (Spacerman) - Inter M. (Alback)
18.09.2020 00:30
(0:1-2:0) 2:1
Atalanta (Stdm) - Napoli (fric)
18.09.2020 00:30
(0:1-1:2) 1:3
Lazio (nixtape) - Napoli (fric)
18.09.2020 00:44
(0:2-1:1) 1:3
Atalanta (Stdm) - Inter M. (Alback)
18.09.2020 00:44
(1:1-1:0) 2:1
Nogomet - Elektronske lige - Liga Pro (2x6 min)
PSG Shem.Onze - Ez1 Ez1d 11
18.09.2020 08:30
(1:1-0:0) 1:1
All Allianz - Nyancat
18.09.2020 08:55
(1:0-0:0) 1:0
PSG Shem.Onze - Westcoastunt
18.09.2020 09:20
(0:2-2:0) 2:2
Ez1 Ez1d 11 - Nyancat
18.09.2020 09:45
(1:1-1:0) 2:1
Westcoastunt - All Allianz
18.09.2020 10:10
(0:1-0:2) 0:3
Nyancat - PSG Shem.Onze
18.09.2020 10:35
(0:0-1:0) 1:0
Westcoastunt - Ez1 Ez1d 11
18.09.2020 11:00
(1:1-0:1) 1:2
All Allianz - PSG Shem.Onze
18.09.2020 11:25
(1:0-0:0) 1:0
Ez1 Ez1d 11 - All Allianz
18.09.2020 11:50
(2:0-0:1) 2:1
Nogomet - Elektronske lige - PES Latino Series, Brazil Cup
Goias (lima_r) - Cruzeiro (lucass_)
18.09.2020 00:00
(2:0-1:0) 3:0
Gremio (Cassiano_F) - Flamengo (vinicai_)
18.09.2020 00:00
(0:0-2:1) 2:1
Internacional (au_gusto) - Gremio (Cassiano_F)
18.09.2020 00:20
(1:2-1:2) 2:4
Botafogo (ddaniel) - Coritiba (F_Bruno)
18.09.2020 00:20
(2:0-2:1) 4:1
Coritiba (F_Bruno) - Palmeiras (f_mathi)
18.09.2020 00:40
(1:1-3:5) 4:6
Flamengo (vinicai_) - Goias (lima_r)
18.09.2020 00:40
(1:0-0:4) 1:4
Cruzeiro (lucass_) - Internacional (au_gusto)
18.09.2020 01:00
(1:2-0:2) 1:4
Gremio (Cassiano_F) - Botafogo (ddaniel)
18.09.2020 01:00
(1:2-3:0) 4:2
Palmeiras (f_mathi) - Botafogo (ddaniel)
18.09.2020 01:20
(3:0-0:2) 3:2
Goias (lima_r) - Coritiba (F_Bruno)
18.09.2020 01:20
(0:0-0:0) 0:0
Cruzeiro (lucass_) - Gremio (Cassiano_F)
18.09.2020 01:40
(2:0-0:1) 2:1
Internacional (au_gusto) - Flamengo (vinicai_)
18.09.2020 01:40
(2:0-2:2) 4:2
Gremio (Cassiano_F) - Palmeiras (f_mathi)
18.09.2020 02:00
(1:1-0:4) 1:5
Botafogo (ddaniel) - Goias (lima_r)
18.09.2020 02:00
(1:3-4:1) 5:4
Goias (lima_r) - Palmeiras (f_mathi)
18.09.2020 02:20
(1:3-4:2) 5:5
Coritiba (F_Bruno) - Internacional (au_gusto)
18.09.2020 02:20
(0:0-0:3) 0:3
Nogomet - Elektronske lige - PES Latino Series, Chile 1st Division
Univ. Catolica (Lucass_) - Huachipato (vinicai_)
18.09.2020 02:40
(2:1-1:0) 3:1
Colo Colo (Ddaniel) - Univ. Catolica (Lucass_)
18.09.2020 03:00
(1:2-1:1) 2:3
Huachipato (vinicai_) - Union La Calera (F_Bruno)
18.09.2020 03:00
(2:3-2:1) 4:4
Union La Calera (F_Bruno) - U. Chile (Au_Gusto)
18.09.2020 03:20
(0:1-0:1) 0:2
Colo Colo (Ddaniel) - Huachipato (vinicai_)
18.09.2020 03:20
(3:0-2:1) 5:1
Colo Colo (Ddaniel) - Union La Calera (F_Bruno)
18.09.2020 03:40
(0:1-1:1) 1:2
Univ. Catolica (Lucass_) - U. Chile (Au_Gusto)
18.09.2020 03:40
(0:2-0:4) 0:6
Nogomet - Elektronske lige - Spain Cyber Stars League (2x5 min)
Villarreal (baphomet) - Athletic (Fleshka77)
18.09.2020 00:06
(1:2-1:1) 2:3
Getafe (Kiser) - Betis (Olom)
18.09.2020 00:06
(0:1-2:2) 2:3
Barcelona (Alback) - Real M. (Fric)
18.09.2020 00:06
(1:0-1:2) 2:2
Valencia (Nixtape) - Sevilla (Spacerman)
18.09.2020 00:06
(0:0-1:0) 1:0
Nogomet - Japonska - Liga J 3
23/C.Osaka - Kataller T.
18.09.2020 12:00
(0:1) 0:1
Nogomet - Kitajska - FA pokal
Shanghai S. - Guan.R&F
18.09.2020 12:00
(0:0) 0:0
Nogomet - Litva - 1. Liga
V.Zalgiris"B" - Riteriai"B"
18.09.2020 12:00
(0:0) 0:0
Nogomet - Mednarodni klubi - Pokal Libertadores, skupina A
Ind.Del Valle - Flamengo
18.09.2020 02:00
(1:0-4:0) 5:0
SC Barcelona - Dep.Junior
18.09.2020 04:00
(1:1-0:1) 1:2
Nogomet - Mednarodni klubi - Pokal Libertadores, skupina B
G.Asuncion - Tigre
18.09.2020 04:00
(1:1-3:0) 4:1
Nogomet - Mednarodni klubi - Pokal Libertadores, skupina D
Sao Paulo - River Plate
18.09.2020 00:00
(1:1-1:1) 2:2
Nogomet - Mednarodni klubi - Pokal Libertadores, skupina G
Defensa Jus. - Delfin
18.09.2020 00:00
(0:0-3:0) 3:0
Nogomet - Mednarodni klubi - Pokal Libertadores, skupina H
Libertad As. - Boca Juniors
18.09.2020 02:00
(0:1-0:1) 0:2
Nogomet - Mednarodni klubi - Prijateljske klubske tekme
Holon Y. - H.Azor
18.09.2020 08:00
(0:0-0:0) 0:0
Nogomet - Mehika - Liga de Expansion MX, Apertura
Tampico M. - Atl.Morelia
18.09.2020 04:00
(0:1-1:1) 1:2
Nogomet - Mehika - Liga MX (Ž)
Tigres - Atl.San Luis
18.09.2020 02:00
(3:0-1:1) 4:1
Guadalajara - Cruz Azul
18.09.2020 02:00
(1:0-1:0) 2:0
Nogomet - USA - USL prvenstvo
Reno 1868 - Tacoma
18.09.2020 03:30
(1:0-2:2) 3:2
Tennis - ATP - ATP Rim, Italija
Berrettini M. - Travaglia S.
18.09.2020 11:00
(6:6) 0:0
Dimitrov G. - Sinner J.
18.09.2020 11:00
(4:6-2:2) 0:1
Tennis - Challenger - ATP Challenger Iasi, Romunija
Menezes J. - Munar C.J.A.
18.09.2020 10:00
(5:7-6:7) 0:2
Rodionov J. - Bourgue M.
18.09.2020 10:00
(2:6-3:6) 0:2
Taberner C. - Menendez M.A.
18.09.2020 11:40
(1:4) 0:0
Tennis - Ekshibicija - UTR Pro Tennis Series Francija
Chazal M. - Fayziev S.
18.09.2020 09:00
(6:4-6:0) 2:0
Laurent T. - Fomin S.
18.09.2020 11:00
(6:1-5:5) 1:0
Tennis - Ekshibicija - UTR Pro Tennis Series Francija (Ž)
Poznikhirenko G. - Romeo C.
18.09.2020 09:00
(6:3-4:6-0:1) 1:2
Tholey L. - Makarova Ek.
18.09.2020 10:20
(1:6-0:6) 0:2
Tennis - ITF Men - ITF Češka F6
Lehecka J. - Miedler L.
18.09.2020 10:30
(6:3-6:0) 2:0
Baez S. - Cachin P.
18.09.2020 10:30
(6:4-5:5) 1:0
Forejtek J. - Stanek R.
18.09.2020 12:00
(1:0) 0:0
Tennis - ITF Men - ITF Romunija F6
Agamenone F. - Lopez M.C.
18.09.2020 08:50
(7:5-6:3) 2:0
Pavel B. - Sachko V.
18.09.2020 08:55
(4:6-6:3-3:6) 1:2
Ajdukovic D. - Toledo B.P.
18.09.2020 11:25
(6:1-1:0) 1:0
Frunza N. - Marti Pujolras A.
18.09.2020 11:30
(2:2) 0:0
Tennis - ITF Men - ITF Švica F1
Riedi L. - De Jong J.
18.09.2020 10:00
(5:7-4:6) 0:2
Denolly C. - Sels J.
18.09.2020 10:00
(4:6-5:7) 0:2
Tennis - ITF Men - ITF Tunizija F29
Echargui M. - Pichler D.
18.09.2020 10:30
(5:7-0:0) 0:1
Tennis - ITF Women - ITF Češka 10A
Krejcikova B. - Kolodziejova M.
18.09.2020 10:00
(6:4-4:6-0:0) 1:1
Markova J. - Zheng Q.
18.09.2020 10:00
(3:6-0:6) 0:2
Serban R.G. - Burger C.
18.09.2020 11:40
(3:2) 0:0
Tennis - ITF Women - ITF Francija 32A, dvojice
Murra/Wacha - Minne/Uytva
18.09.2020 10:30
(4:1) 0:0
Tennis - ITF Women - ITF Hrvaška 02A
Rosca A.A. - Radanovic D.
18.09.2020 11:00
(6:3-1:1) 1:0
Bjorklund M. - Konjuh A.
18.09.2020 11:00
(5:6) 0:0
Tennis - ITF Women - ITF Italija 37A
Pigato L. - Bondar A.
18.09.2020 10:00
(7:5-6:4) 2:0
Tennis - ITF Women - ITF Italija 37A, dvojice
Sarra/Rosat - Benoit/Danili
18.09.2020 10:30
(5:7-6:2-0:0) 1:1
Tennis - ITF Women - ITF Portugalska 07A
Kempen M. - Gatica B.
18.09.2020 10:30
(6:4-2:6-0:0) 1:1
Babel O. - Morvayova V.
18.09.2020 10:30
(4:6-3:5) 0:1
Haddad M.B. - Mikulskyte J.
18.09.2020 10:30
(6:2-3:6-0:0) 1:1
Gamarra M.I. - Kubka M.
18.09.2020 10:30
(6:7-0:0) 0:1
Tennis - ITF Women - ITF Tunizija 30A
Howard Z. - Kubareva A.
18.09.2020 10:30
(2:6-2:5) 0:1
Tran L. - Bechri C.
18.09.2020 10:30
(6:2-0:0) 1:0
Sun L. - Hatouka Y.
18.09.2020 10:30
(2:6-6:3-1:4) 1:1
Talbi S. - Dejnozkova T.
18.09.2020 10:30
(6:1-6:1) 2:0
Tennis - WTA - WTA Rim, Italija
Kovinic D. - Mertens E.
18.09.2020 11:00
(4:6-1:1) 0:1
Blinkova A. - Ka.Pliskova
18.09.2020 11:00
(4:6-1:4) 0:1
Tennis - WTA - WTA Rim, Italija ženske dvojice
Aoya/Shibah - Muham/Rodio
18.09.2020 12:00
(1:0) 0:0
Košarka - Elektronske lige - NBA Cyber, Eastern Conference (4x5 min)
Detroit (Tranquil) - Washington (bad_trip)
18.09.2020 02:00
(8:20-15:10-13:15-21:8) 57:53
Charlotte (Zo0M) - Orlando (Bepado)
18.09.2020 02:00
(6:21-17:6-15:18-17:11) 55:56
Orlando (Bepado) - Detroit (Tranquil)
18.09.2020 02:36
(8:13-14:13-15:4-12:9) 49:39
Orlando (Bepado) - Washington (bad_trip)
18.09.2020 03:12
(19:10-15:7-17:9-13:10) 64:36
Detroit (Tranquil) - Charlotte (Zo0M)
18.09.2020 03:12
(12:16-12:23-14:20-15:18) 53:77
Orlando (Bepado) - Charlotte (Zo0M)
18.09.2020 03:48
(16:12-17:18-18:12-11:9) 62:51
Washington (bad_trip) - Charlotte (Zo0M)
18.09.2020 04:24
(16:17-12:18-18:12-16:12) 62:59
Detroit (Tranquil) - Orlando (Bepado)
18.09.2020 04:24
(15:14-3:14-13:12-12:10) 43:50
Washington (bad_trip) - Orlando (Bepado)
18.09.2020 05:00
(8:23-12:13-11:14-16:18) 47:68
Charlotte (Zo0M) - Detroit (Tranquil)
18.09.2020 05:00
(17:12-12:14-22:19-13:17) 64:62
Brooklyn (siegfried) - Miami (Bobby)
18.09.2020 11:00
(17:12-12:25-18:12-21:23) 68:72
Chicago (mvp) - Indiana (Aphex)
18.09.2020 11:00
(21:4-6:14-12:28-12:17) 51:63
Brooklyn (siegfried) - Indiana (Aphex)
18.09.2020 11:36
(16:13-15:12-15:18-12:20) 58:63
Miami (Bobby) - Chicago (mvp)
18.09.2020 11:36
(16:15-16:9-13:4-19:10) 64:38
Košarka - Elektronske lige - NBA Cyber, Western Conference (4x5 min)
Phoenix (Bad_Trip) - San Antonio (Zo0M)
18.09.2020 00:24
(15:17-13:21-8:20-8:18) 44:76
Utah (Tranquil) - Sacramento (Bepado)
18.09.2020 00:24
(18:13-9:15-12:16-15:8) 54:52
San Antonio (Zo0M) - Utah (Tranquil)
18.09.2020 01:00
(13:24-6:19-9:12-15:16) 43:71
Phoenix (Bad_Trip) - Sacramento (Bepado)
18.09.2020 01:00
(6:17-8:17-11:14-15:13) 40:61
Phoenix Suns (Mvp) - Memphis (Aphex)
18.09.2020 07:00
(11:24-17:10-15:16-16:28) 59:78
San Antonio (Siegfried) - NO Pelicans (Bobby)
18.09.2020 07:00
(20:15-15:13-15:21-21:22-7:13) 78:84
NO Pelicans (Bobby) - Phoenix Suns (Mvp)
18.09.2020 07:36
(13:8-10:16-17:23-13:17) 53:64
San Antonio (Siegfried) - Memphis (Aphex)
18.09.2020 07:36
(14:8-11:23-12:12-19:14) 56:57
NO Pelicans (Bobby) - Memphis (Aphex)
18.09.2020 08:12
(18:15-15:17-15:12-20:18) 68:62
Phoenix Suns (Mvp) - San Antonio (Siegfried)
18.09.2020 08:12
(18:18-13:21-12:15-21:21) 64:75
NO Pelicans (Bobby) - San Antonio (Siegfried)
18.09.2020 08:48
(18:6-28:19-14:24-13:13) 73:62
Memphis (Aphex) - Phoenix Suns (Mvp)
18.09.2020 08:48
(14:11-17:15-10:25-18:23) 59:74
Phoenix Suns (Mvp) - NO Pelicans (Bobby)
18.09.2020 09:24
(10:14-19:13-19:22-17:16-6:9) 71:74
Memphis (Aphex) - San Antonio (Siegfried)
18.09.2020 09:24
(15:18-11:18-20:16-4:21) 50:73
Memphis (Aphex) - NO Pelicans (Bobby)
18.09.2020 10:00
(9:15-11:14-16:10-29:24) 65:63
San Antonio (Siegfried) - Phoenix Suns (Mvp)
18.09.2020 10:00
(16:14-15:11-17:16-21:13) 69:54
Košarka - Elektronske lige - South American E-Basketball Challenge (4x5 min)
LA Lakers (Sedel_aacm) - LA Clippers (darktiger2305)
18.09.2020 00:30
(10:21-6:19-10:16-14:19) 40:75
Toronto (Fernandesph8) - Milwaukee (Imantoniojr)
18.09.2020 00:30
(15:19-18:14-15:11-29:19) 77:63
LA Clippers (darktiger2305) - Milwaukee (Imantoniojr)
18.09.2020 01:20
(26:22-17:13-14:14-17:15) 74:64
OKC Thunder (Henriq95) - LA Lakers (Sedel_aacm)
18.09.2020 01:20
(11:11-14:7-17:12-13:14) 55:44
Milwaukee (Imantoniojr) - LA Lakers (Sedel_aacm)
18.09.2020 02:10
(15:16-19:10-13:16-18:17) 65:59
OKC Thunder (Henriq95) - Toronto (Fernandesph8)
18.09.2020 02:10
(15:17-12:12-15:9-13:13) 55:51
LA Lakers (Sedel_aacm) - Toronto (Fernandesph8)
18.09.2020 03:00
(10:13-7:20-8:15-11:17) 36:65
Košarka - International - Prijateljske klubske (M)
Dafeng P. - Hengxing S.
18.09.2020 08:00
(20:13-25:16-23:19-26:24) 94:72
Hapoel J. - Mac.Rishon
18.09.2020 11:00
(23:17-14:20-14:4) 51:41
Košarka - Nikaragva - LSB League
Real Esteli - Unan
18.09.2020 02:30
(26:22-22:17-17:32-22:17) 87:88
Košarka - Russia - Cup, Women
Dyn.Kursk - Kazanochka
18.09.2020 10:00
(22:12-28:9-16:15-14:12) 80:48
Košarka - ZDA - NBA, Končnica
Boston - Miami
18.09.2020 01:00
(31:28-29:19-17:37-24:22) 101:106
Košarka - ZDA - WNBA končnica
Minnesota - Phoenix
18.09.2020 01:00
(23:24-14:22-23:14-20:19) 80:79
L.A.Sparks - Connecticut
18.09.2020 03:00
(8:22-15:17-17:20-19:14) 59:73
Hokej na ledu - Elektronske lige - Cyber NHL League (3x4 min)
Nashville (scrate) - Vancouver (keks)
18.09.2020 11:00
(2:0-1:0-2:0) 5:0
Columbus (spursmax) - Montreal (mistyeye)
18.09.2020 11:00
(1:1-0:2-1:2) 2:5
Columbus (spursmax) - Vancouver (keks)
18.09.2020 11:36
(0:2-2:1-1:2) 3:5
Montreal (mistyeye) - Nashville (scrate)
18.09.2020 11:36
(0:0-0:0-2:0) 2:0
Hokej na ledu - Elektronske lige - Cyber World Cup (3x4 min)
Slovakia (Spursmax) - Denmark (mistyeye)
18.09.2020 07:00
(2:3-0:0-1:3) 3:6
Austria (scrate) - Germany (keks)
18.09.2020 07:00
(1:0-1:0-0:0) 2:0
Slovakia (Spursmax) - Germany (keks)
18.09.2020 07:36
(3:2-2:0-0:2) 5:4
Denmark (mistyeye) - Austria (scrate)
18.09.2020 07:36
(0:2-0:0-1:0) 1:2
Austria (scrate) - Slovakia (Spursmax)
18.09.2020 08:12
(0:1-0:2-1:3) 1:6
Denmark (mistyeye) - Germany (keks)
18.09.2020 08:12
(1:0-2:0-2:0) 5:0
Germany (keks) - Austria (scrate)
18.09.2020 08:48
(2:0-1:0-1:1) 4:1
Denmark (mistyeye) - Slovakia (Spursmax)
18.09.2020 08:48
(2:0-4:3-1:1) 7:4
Austria (scrate) - Denmark (mistyeye)
18.09.2020 09:24
(0:0-0:2-0:1) 0:3
Germany (keks) - Slovakia (Spursmax)
18.09.2020 09:24
(2:5-3:2-1:0) 6:7
Slovakia (Spursmax) - Austria (scrate)
18.09.2020 10:00
(0:3-0:5-2:1) 2:9
Germany (keks) - Denmark (mistyeye)
18.09.2020 10:00
(0:1-1:0-0:2) 1:3
Hokej na ledu - Russia - Liga Pro - 3x10 min
Chetyre L. - Molotoboytsy
18.09.2020 00:05
(0:0-0:3-2:0) 2:3
Sinie Tigry - C.Kuluturologi
18.09.2020 06:00
(2:0-2:0-1:2) 5:2
Sinie Tigry - M.Kremlevtsy
18.09.2020 07:10
(0:1-0:0-1:1) 1:2
C.Kuluturologi - M.Kremlevtsy
18.09.2020 08:20
(2:0-1:1-0:1) 3:2
C.Kuluturologi - Sinie Tigry
18.09.2020 09:30
(2:0-0:1-0:1-0:1) 2:3
M.Kremlevtsy - Sinie Tigry
18.09.2020 10:40
(2:1-0:1-2:0) 4:2
M.Kremlevtsy - C.Kuluturologi
18.09.2020 11:50
(2:3-0:0) 2:3
Hokej na ledu - Russia - MHL liga
SKA Varyagi - Almaz
18.09.2020 12:00
(0:0) 0:0
Hokej na ledu - ZDA - NHL, Končnica
NY Islanders - Tampa Bay
18.09.2020 02:00
(1:1-0:0-0:0-0:1) 1:2
Odbojka - Rusija - Pokal
Ural U. - Orenburg
18.09.2020 11:00
(25:21-31:33-3:5) 1:1
Yenisey K. - Ugra Surgut
18.09.2020 11:00
(25:15-29:31-9:8) 1:1
Odbojka - Rusija - Pro Liga
Molot - Legion
18.09.2020 10:20
(25:23-22:25-25:22-25:20) 3:1
Titans - Empire
18.09.2020 11:50
(8:6) 0:0
Odbojka na mivki - Mednarodni - Winners Pokal
Majsu/Veda - Borec/Klyuev
18.09.2020 08:00
(20:22-21:14-15:9) 2:1
Borec/Klyuev - Bogda/Kuli
18.09.2020 08:45
(17:21-21:9-12:15) 1:2
Bogda/Kuli - Majsu/Veda
18.09.2020 09:30
(21:13-23:25-8:15) 1:2
Majsu/Veda - Borec/Klyuev
18.09.2020 10:15
(21:13-21:8) 2:0
Borec/Klyuev - Bogda/Kuli
18.09.2020 11:00
(19:21-21:19-11:15) 1:2
Bogda/Kuli - Majsu/Veda
18.09.2020 11:45
(23:25-8:13) 0:1
Baseball - Japonska - Centralna Liga
Yakult S. - Hiroshima
18.09.2020 11:00
(1:0-2:1-0:3-0:0) 3:4
Chunichi D. - Hanshin T.
18.09.2020 11:00
(1:1-1:0-0:0-0:0) 2:1
Yokohama BS - Yomiuri G.
18.09.2020 11:00
(0:0-2:0-3:0-0:0-0:0) 5:0
Baseball - Japonska - Pacifiška Liga
Orix B. - Saitama S.
18.09.2020 11:00
(0:0-5:0-0:2) 5:2
Fukuoka H. - T.Rakuten
18.09.2020 11:00
(2:0-0:0-0:0-0:0) 2:0
Hokkaido N. - Chiba
18.09.2020 11:00
(0:1-0:0-0:2) 0:3
Baseball - Južna Koreja - KBO Liga
Wyverns - Dinos
18.09.2020 11:30
(3:2-0:1) 3:3
Kiwoom H. - H.Eagles
18.09.2020 11:30
(0:0-0:0-0:1) 0:1
Twins - Lotte G.
18.09.2020 11:30
(0:0-0:0-0:0) 0:0
Sam.Lions - Kia Tigers
18.09.2020 11:30
(0:0-0:2-0:0) 0:2
Wiz - Doosan B.
18.09.2020 11:30
(4:0-0:0-0:0) 4:0
Baseball - USA - MLB
Pittsburgh - St.Louis
18.09.2020 01:05
(0:0-0:0-0:1-4:0-1:0-0:0-0:0-0:0-0:0) 5:1
Philadelphia - NY Mets
18.09.2020 01:05
(4:3-2:0-0:0-0:0-0:0-0:3-0:0-0:0-0:4) 6:10
NY Yankees - Toronto
18.09.2020 01:05
(2:0-0:0-0:2-7:0-0:1-0:0-1:0-0:0-0:4) 10:7
Houston - Texas
18.09.2020 01:10
(0:0-2:0-0:0-0:0-0:0-0:0-0:1-0:0-0:0) 2:1
Detroit - Cleveland
18.09.2020 01:10
(0:1-0:0-0:0-0:4-0:0-0:0-0:3-3:2-0:0) 3:10
Tampa Bay - Baltimore
18.09.2020 01:35
(3:0-0:1-1:1-2:4-4:0-0:0-0:0) 10:6
Colorado - LA Dodgers
18.09.2020 02:40
(2:0-0:0-0:0-0:2-0:0-0:0-0:6-1:1-0:0) 3:9
Rugby - Rugby Union - Mitre 10 pokal
Tasman - Northland
18.09.2020 09:05
(19:7-35:14) 54:21
Ameriški nogomet - USA - NFL
Cleveland - Cincinnati
18.09.2020 02:20
(7:3-14:10-7:3-7:14) 35:30
Table Tennis - International - Setka Cup
Ratushniak, Vladislav - Samokysh, Kirill
18.09.2020 07:00
(11:7-13:11-11:1) 3:0
Gress A. - Tymchenko V.
18.09.2020 07:05
(6:11-8:11-11:7-12:10-7:11) 2:3
Buberenko B. - Bereza V.
18.09.2020 07:10
(11:8-11:8-11:4) 3:0
Merzlikin V. - Efimenko I.
18.09.2020 07:15
(11:7-10:12-8:11-11:5-11:9) 3:2
Mosyuk M. - Yurchenko K.
18.09.2020 07:30
(12:10-9:11-11:7-11:9) 3:1
Khoroshun O. - Syvych V.
18.09.2020 07:35
(5:11-6:11-10:12) 0:3
Pomin R. - Krasutskyi A.
18.09.2020 07:40
(13:15-11:9-11:9-11:7) 3:1
Lazuryk D. - Buberenko A.
18.09.2020 07:45
(11:13-7:11-7:11) 0:3
Trydukh I. - Ivchuk O.
18.09.2020 07:50
(8:11-9:11-11:8-10:12) 1:3
Makarenko R. - Kurischenko Y.
18.09.2020 07:55
(10:12-5:11-12:10-9:11) 1:3
Kalachevskiy D. - Samokysh, Kirill
18.09.2020 08:00
(3:11-8:11-12:10-9:11) 1:3
Ushakov S. - Sotnikov E.
18.09.2020 08:05
(14:12-11:5-11:6) 3:0
Tkachenko A. - Bereza V.
18.09.2020 08:10
(11:6-12:10-7:11-12:14-6:11) 2:3
Mischenko V. - Efimenko I.
18.09.2020 08:15
(10:12-11:8-5:11-11:7-6:11) 2:3
Petrushenko Y. - Panchenko B.
18.09.2020 08:20
(11:8-11:2-9:11-11:3) 3:1
Sulim A. - Yevhen K.
18.09.2020 08:25
(11:3-11:7-9:11-7:11-7:11) 2:3
Ratushniak, Vladislav - Mosyuk M.
18.09.2020 08:30
(11:5-11:5-11:8) 3:0
Gress A. - Syvych V.
18.09.2020 08:35
(10:12-11:6-9:11-6:11) 1:3
Buberenko B. - Pomin R.
18.09.2020 08:40
(4:11-11:9-12:10-11:8) 3:1
Merzlikin V. - Lazuryk D.
18.09.2020 08:45
(5:11-11:8-9:11-11:6-11:6) 3:2
Rubanka I. - Sklyarenko A.
18.09.2020 08:50
(10:12-6:11-5:11) 0:3
Likhitsky A. - Tkachev S.
18.09.2020 08:55
(7:11-5:11-11:9-11:9-9:11) 2:3
Kalachevskiy D. - Yurchenko K.
18.09.2020 09:00
(11:7-11:4-8:11-7:11-11:5) 3:2
Sotnikov E. - Tymchenko V.
18.09.2020 09:05
(6:11-11:8-8:11-6:11) 1:3
Tkachenko A. - Krasutskyi A.
18.09.2020 09:10
(13:11-11:4-9:11-8:11-6:11) 2:3
Mischenko V. - Buberenko A.
18.09.2020 09:15
(11:9-12:10-11:8) 3:0
Trydukh I. - Panchenko B.
18.09.2020 09:20
(11:5-5:11-6:11-11:5-6:11) 2:3
Makarenko R. - Yevhen K.
18.09.2020 09:25
(11:7-4:11-8:11-11:5-11:7) 3:2
Mosyuk M. - Samokysh, Kirill
18.09.2020 09:30
(8:11-3:11-4:11) 0:3
Khoroshun O. - Ushakov S.
18.09.2020 09:35
(5:11-8:11-4:11) 0:3
Pomin R. - Bereza V.
18.09.2020 09:40
(12:10-2:11-11:9-9:11-3:11) 2:3
Lazuryk D. - Efimenko I.
18.09.2020 09:45
(11:9-11:9-8:11-10:12-12:10) 3:2
Sklyarenko A. - Ivchuk O.
18.09.2020 09:50
(9:11-13:11-9:11-11:9-11:5) 3:2
Tkachev S. - Kurischenko Y.
18.09.2020 09:55
(14:12-11:9-7:11-11:9) 3:1
Ratushniak, Vladislav - Yurchenko K.
18.09.2020 10:00
(11:8-16:14-12:10) 3:0
Gress A. - Sotnikov E.
18.09.2020 10:05
(11:9-12:10-11:8) 3:0
Buberenko B. - Krasutskyi A.
18.09.2020 10:10
(8:11-4:11-11:6-10:12) 1:3
Merzlikin V. - Buberenko A.
18.09.2020 10:15
(11:7-11:5-6:11-11:6) 3:1
Sulim A. - Likhitsky A.
18.09.2020 10:25
(11:9-6:11-15:13-6:11-11:8) 3:2
Kalachevskiy D. - Mosyuk M.
18.09.2020 10:30
(11:3-14:12-11:4) 3:0
Ushakov S. - Syvych V.
18.09.2020 10:35
(5:11-3:11-11:8-11:8-10:12) 2:3
Tkachenko A. - Pomin R.
18.09.2020 10:40
(9:11-4:11-13:15) 0:3
Mischenko V. - Lazuryk D.
18.09.2020 10:45
(5:11-9:11-11:5-11:4-4:0) 2:2
Yurchenko K. - Samokysh, Kirill
18.09.2020 11:00
(13:11-11:9-12:14-6:11-6:11) 2:3
Khoroshun O. - Tymchenko V.
18.09.2020 11:05
(1:11-11:8-7:11-9:11) 1:3
Krasutskyi A. - Bereza V.
18.09.2020 11:10
(11:5-11:4-11:6) 3:0
Kalachevskiy D. - Ratushniak, Vladislav
18.09.2020 11:30
(5:11-7:11-6:11) 0:3
Gress A. - Ushakov S.
18.09.2020 11:35
(11:8-9:11-8:11-11:9-11:9) 3:2
Tkachenko A. - Buberenko B.
18.09.2020 11:40
(14:12-10:12-8:11-5:11) 1:3
Table Tennis - International - TT Cup
Spartak A. - Derevinskiy D.
18.09.2020 06:50
(9:11-11:6-8:11-11:7-11:8) 3:2
Stasevskiy O. - Yarovoi O
18.09.2020 06:55
(6:11-11:8-11:9-10:12-11:4) 3:2
Kinash S. - Semenets O.
18.09.2020 07:25
(5:11-11:9-11:7-11:7) 3:1
Zakladnyi M. - Komar V.
18.09.2020 07:30
(11:5-5:11-7:11-11:4-9:11) 2:3
Pryshchepa Y. - Pysar D.
18.09.2020 07:35
(11:5-9:11-12:10-11:9) 3:1
Sinitsky I. - Stelmashchuk S.
18.09.2020 07:40
(7:11-11:7-8:11-8:11) 1:3
Kotik A. - Nechyporuk V.
18.09.2020 07:45
(11:8-9:11-11:5-11:5) 3:1
Gordiy A. - Gaponov A.
18.09.2020 07:50
(11:8-11:4-4:11-11:9) 3:1
Mosuk N. - Lytvynenko M.
18.09.2020 07:55
(6:11-4:11-11:9-3:11) 1:3
Alekseenko D. - Laevsky M.
18.09.2020 07:55
(11:9-8:11-5:11-7:11) 1:3
Arzanov D. - Zaitsev A.
18.09.2020 08:00
(11:7-3:11-6:11-13:11-7:11) 2:3
Yehorov K. - Dzyabura A.
18.09.2020 08:05
(10:12-9:11-11:2-11:8-10:12) 2:3
Didukh O. - Levshin V.
18.09.2020 08:10
(9:11-13:15-11:3-11:6-11:3) 3:2
Gergelyuk S. - Sereda V.
18.09.2020 08:15
(11:8-9:11-13:11-12:10) 3:1
Vahta D. - Gritsienko N.
18.09.2020 08:20
(11:9-10:12-11:4-11:8) 3:1
Kushnyr V. - Danilyuk N.
18.09.2020 08:25
(4:11-11:5-11:3-9:11-11:5) 3:2
Grebelnyi O. - Derevinskiy D.
18.09.2020 08:35
(6:11-4:11-11:8-11:13) 1:3
Pokydko S. - Yarovoi O
18.09.2020 08:40
(12:10-11:3-11:3) 3:0
Zhmudenko Y. - Pysar D.
18.09.2020 08:45
(6:11-11:6-15:13-11:7) 3:1
Myrza A. - Stelmashchuk S.
18.09.2020 08:50
(4:11-7:11-5:11) 0:3
Baklykov A. - Nechyporuk V.
18.09.2020 08:55
(5:11-7:11-3:11) 0:3
Kovalchuk N. - Gaponov A.
18.09.2020 09:00
(11:5-11:3-7:11-11:8) 3:1
Dubrovin D. - Lytvynenko M.
18.09.2020 09:05
(6:11-11:4-6:11-9:11) 1:3
Vakulenko D. - Laevsky M.
18.09.2020 09:05
(9:11-11:7-8:11-9:11) 1:3
Spartak A. - Zaitsev A.
18.09.2020 09:10
(11:8-11:9-7:11-11:7) 3:1
Stasevskiy O. - Dzyabura A.
18.09.2020 09:15
(6:11-11:4-6:11-11:5-11:3) 3:2
Pryshchepa Y. - Didukh O.
18.09.2020 09:20
(10:12-6:11-11:4-11:7-9:11) 2:3
Sinitsky I. - Gergelyuk S.
18.09.2020 09:25
(11:8-11:6-11:7) 3:0
Kotik A. - Vahta D.
18.09.2020 09:30
(8:11-11:5-11:6-11:6) 3:1
Gordiy A. - Kushnyr V.
18.09.2020 09:35
(5:11-8:11-11:6-8:11) 1:3
Mosuk N. - Filatov S.
18.09.2020 09:40
(10:12-11:7-10:12-8:11) 1:3
Alekseenko D. - Lopatnuk A.
18.09.2020 09:40
(8:11-8:11-4:11) 0:3
Kinash S. - Arzanov D.
18.09.2020 09:45
(12:10-11:4-11:8) 3:0
Zakladnyi M. - Yehorov K.
18.09.2020 09:50
(8:11-8:11-7:11) 0:3
Zhmudenko Y. - Levshin V.
18.09.2020 09:55
(11:7-11:9-12:10) 3:0
Myrza A. - Sereda V.
18.09.2020 10:00
(9:11-7:11-9:11) 0:3
Baklykov A. - Gritsienko N.
18.09.2020 10:05
(5:11-9:11-9:11) 0:3
Kovalchuk N. - Danilyuk N.
18.09.2020 10:10
(11:7-11:3-11:4) 3:0
Dubrovin D. - Simonchuk D.
18.09.2020 10:15
(11:4-11:9-11:13-11:9) 3:1
Vakulenko D. - Kryvorotko Y.
18.09.2020 10:15
(2:11-12:10-11:9-6:11-11:7) 3:2
Grebelnyi O. - Semenets O.
18.09.2020 10:20
(3:11-11:5-9:11-7:11) 1:3
Pokydko S. - Komar V.
18.09.2020 10:25
(8:11-8:11-10:12) 0:3
Didukh O. - Pysar D.
18.09.2020 10:30
(17:15-11:7-7:11-6:11-11:6) 3:2
Gergelyuk S. - Stelmashchuk S.
18.09.2020 10:35
(9:11-11:9-9:11-11:7-11:6) 3:2
Vahta D. - Nechyporuk V.
18.09.2020 10:40
(9:11-11:6-8:11-11:4-11:5) 3:2
Kushnyr V. - Gaponov A.
18.09.2020 10:45
(8:11-9:11-8:11) 0:3
Filatov S. - Lytvynenko M.
18.09.2020 10:50
(8:11-11:6-11:6-10:12-6:11) 2:3
Lopatnuk A. - Laevsky M.
18.09.2020 10:50
(12:10-12:10-7:11-11:9) 3:1
Zaitsev A. - Derevinskiy D.
18.09.2020 10:55
(6:11-11:8-9:11-11:6-11:7) 3:2
Dzyabura A. - Yarovoi O
18.09.2020 11:00
(11:7-11:7-11:2) 3:0
Zhmudenko Y. - Didukh O.
18.09.2020 11:05
(11:9-9:11-7:11-11:13) 1:3
Myrza A. - Gergelyuk S.
18.09.2020 11:10
(11:5-14:12-8:11-7:11-14:12) 3:2
Baklykov A. - Vahta D.
18.09.2020 11:15
(6:11-7:11-13:15) 0:3
Kovalchuk N. - Kushnyr V.
18.09.2020 11:20
(11:9-9:11-11:4-10:12-6:11) 2:3
Dubrovin D. - Filatov S.
18.09.2020 11:25
(4:11-12:10-11:9-11:8) 3:1
Vakulenko D. - Lopatnuk A.
18.09.2020 11:25
(11:6-8:11-12:10-11:7) 3:1
Spartak A. - Kinash S.
18.09.2020 11:30
(11:8-4:11-11:9-9:11-8:11) 2:3
Stasevskiy O. - Zakladnyi M.
18.09.2020 11:35
(11:4-11:8-11:7) 3:0
Pryshchepa Y. - Levshin V.
18.09.2020 11:40
(5:11-7:11-11:9-11:9-11:8) 3:2
Sinitsky I. - Sereda V.
18.09.2020 11:45
(11:9-11:7-11:8) 3:0
Kotik A. - Gritsienko N.
18.09.2020 11:50
(9:11-12:14-8:11) 0:3
Gordiy A. - Danilyuk N.
18.09.2020 11:55
(7:11-16:15) 0:1
Mosuk N. - Simonchuk D.
18.09.2020 12:00
(5:11-7:11-2:2) 0:2
Alekseenko D. - Kryvorotko Y.
18.09.2020 12:00
(11:6-4:11-7:11) 1:2
Grebelnyi O. - Zaitsev A.
18.09.2020 12:05
(2:11-0:1) 0:1
Pokydko S. - Dzyabura A.
18.09.2020 12:10
(0:2) 0:0
Table Tennis - International - Ukrajina Win Pokal
Naumovich V. - Chilikin A.
18.09.2020 07:00
(7:11-11:8-11:9-11:9) 3:1
Korobeynik S. - Grushko V.
18.09.2020 07:00
(8:11-7:11-8:11) 0:3
Magakyan A. - Cherkas A.
18.09.2020 07:30
(6:11-11:7-11:8-9:11-11:4) 3:2
Alistratov A. - Cherednichenko P.
18.09.2020 07:30
(11:4-11:8-10:12-11:6) 3:1
Grishchenko A. - Butkov M.
18.09.2020 07:30
(11:7-11:8-12:10) 3:0
Novikov Y. - Oprysk M.
18.09.2020 07:45
(11:6-5:11-11:7-12:14-11:8) 3:2
Krokhmal V. - Kolesnik P.
18.09.2020 08:00
(11:7-11:4-11:8) 3:0
Naumovich V. - Cherkas A.
18.09.2020 08:00
(10:12-9:11-11:8-11:4-11:6) 3:2
Korobeynik S. - Butkov M.
18.09.2020 08:00
(13:11-11:13-11:8-11:5) 3:1
Grabskiy A. - Doroshenko A.
18.09.2020 08:15
(11:7-5:11-7:11-9:11) 1:3
Alistratov A. - Kolesnik P.
18.09.2020 08:30
(7:11-8:11-11:4-8:11) 1:3
Magakyan A. - Chilikin A.
18.09.2020 08:30
(6:11-5:11-4:11) 0:3
Grishchenko A. - Grushko V.
18.09.2020 08:30
(11:13-6:11-6:11) 0:3
Novikov Y. - Doroshenko A.
18.09.2020 08:45
(11:7-11:9-10:12-11:5) 3:1
Krokhmal V. - Cherednichenko P.
18.09.2020 09:00
(11:7-9:11-11:7-3:11-6:11) 2:3
Naumovich V. - Magakyan A.
18.09.2020 09:00
(5:11-11:9-9:11-7:11) 1:3
Korobeynik S. - Grishchenko A.
18.09.2020 09:00
(7:11-8:11-11:7-11:6-11:8) 3:2
Grabskiy A. - Oprysk M.
18.09.2020 09:15
(11:8-6:11-12:10-5:11-10:12) 2:3
Alistratov A. - Krokhmal V.
18.09.2020 09:30
(11:5-9:11-11:7-11:7) 3:1
Cherkas A. - Chilikin A.
18.09.2020 09:30
(14:16-5:11-8:11) 0:3
Butkov M. - Grushko V.
18.09.2020 09:30
(11:8-11:6-9:11-13:11) 3:1
Novikov Y. - Grabskiy A.
18.09.2020 09:45
(6:11-11:7-11:3-4:11-11:8) 3:2
Kolesnik P. - Cherednichenko P.
18.09.2020 10:00
(6:11-8:11-9:11) 0:3
Chilikin A. - Naumovich V.
18.09.2020 10:00
(11:7-11:7-13:11) 3:0
Grushko V. - Korobeynik S.
18.09.2020 10:00
(11:6-10:12-11:7-11:7) 3:1
Doroshenko A. - Oprysk M.
18.09.2020 10:15
(11:8-11:8-5:11-11:4) 3:1
Cherkas A. - Magakyan A.
18.09.2020 10:30
(11:8-11:5-5:11-5:11-11:5) 3:2
Cherednichenko P. - Alistratov A.
18.09.2020 10:30
(8:11-8:11-9:11) 0:3
Grushko V. - Butkov M.
18.09.2020 10:30
(12:14-7:11-11:6-11:7-12:10) 3:2
Oprysk M. - Novikov Y.
18.09.2020 10:45
(6:11-4:11-9:11) 0:3
Kolesnik P. - Krokhmal V.
18.09.2020 11:00
(18:16-3:11-4:11-5:11) 1:3
Butkov M. - Korobeynik S.
18.09.2020 11:00
(6:11-7:11-2:11) 0:3
Doroshenko A. - Grabskiy A.
18.09.2020 11:15
(8:11-11:7-17:15-6:11-12:10) 3:2
Kolesnik P. - Alistratov A.
18.09.2020 11:30
(11:8-3:11-12:10-12:10) 3:1
Chilikin A. - Magakyan A.
18.09.2020 11:30
(11:5-11:6-10:12-3:11-6:11) 2:3
Grushko V. - Grishchenko A.
18.09.2020 11:30
(11:7-11:5-11:7) 3:0
Doroshenko A. - Novikov Y.
18.09.2020 11:45
(5:11-10:12-12:14) 0:3
Cherednichenko P. - Krokhmal V.
18.09.2020 12:00
(6:11-11:8-1:2) 1:1
Magakyan A. - Naumovich V.
18.09.2020 12:00
(11:8-11:6-5:8) 2:0
Grishchenko A. - Korobeynik S.
18.09.2020 12:00
(10:12-4:11-9:6) 0:2
Table Tennis - Rusija - Liga Pro
Zhurba N. - Petrochenko D.
18.09.2020 00:00
(8:11-5:11-12:10-9:11) 1:3
Girevenkov A. - Klavdenkov A.
18.09.2020 00:15
(11:8-11:6-7:11-10:12-11:6) 3:2
Molodtsov D. - Suntsov A.
18.09.2020 00:15
(11:7-6:11-8:11-9:11) 1:3
Turabekov T. - Ignatiev D.
18.09.2020 00:30
(11:5-11:7-7:11-11:6) 3:1
Pronin O. - Churin K.
18.09.2020 00:45
(3:11-8:11-6:11) 0:3
Yudin A. - Yusipov T.
18.09.2020 00:45
(9:11-10:12-11:5-11:6-12:10) 3:2
Ogay S. - Petrochenko D.
18.09.2020 01:00
(8:11-8:11-11:3-12:10-11:9) 3:2
Afanasyev I. - Klavdenkov A.
18.09.2020 01:15
(11:5-8:11-11:5-3:11-11:7) 3:2
Serebrennikov A. - Suntsov A.
18.09.2020 01:15
(9:11-6:11-11:6-11:5-11:7) 3:2
Ignatiev D. - Zhurba N.
18.09.2020 01:30
(11:9-11:3-9:11-10:12-7:11) 2:3
Churin K. - Molodtsov D.
18.09.2020 01:45
(11:8-11:9-10:12-6:11-11:4) 3:2
Yusipov T. - Girevenkov A.
18.09.2020 01:45
(9:11-10:12-13:15) 0:3
Petrochenko D. - Turabekov T.
18.09.2020 02:00
(11:7-11:5-11:6) 3:0
Klavdenkov A. - Yudin A.
18.09.2020 02:15
(10:12-7:11-6:11) 0:3
Suntsov A. - Pronin O.
18.09.2020 02:15
(9:11-11:9-11:6-8:11-11:9) 3:2
Ignatiev D. - Ogay S.
18.09.2020 02:30
(11:6-10:12-7:11-12:14) 1:3
Yusipov T. - Afanasyev I.
18.09.2020 02:45
(11:8-11:3-12:10) 3:0
Turabekov T. - Zhurba N.
18.09.2020 03:00
(9:11-6:11-14:12-11:9-11:9) 3:2
Pronin O. - Molodtsov D.
18.09.2020 03:15
(11:8-11:4-11:8) 3:0
Yudin A. - Girevenkov A.
18.09.2020 03:15
(7:11-5:11-6:11) 0:3
Turabekov T. - Ignatiev D.
18.09.2020 03:30
(11:7-11:8-2:11-11:4) 3:1
Yusipov T. - Afanasyev I.
18.09.2020 03:45
(4:11-3:11-3:11) 0:3
Ogay S. - Petrochenko D.
18.09.2020 04:00
(8:11-12:10-11:7-11:13-12:10) 3:2
Girevenkov A. - Yudin A.
18.09.2020 04:15
(8:11-8:11-11:4-12:10-11:5) 3:2
Churin K. - Serebrennikov A.
18.09.2020 04:15
(8:11-13:11-9:11-9:11) 1:3
Vshivkov P. - Kolmin A.
18.09.2020 06:30
(11:8-10:12-10:12-11:8-8:11) 2:3
Poletaev I. - Homutov S.
18.09.2020 06:45
(11:8-11:6-7:11-8:11-11:9) 3:2
Simonov S. - Razinkov D.
18.09.2020 06:45
(2:11-11:7-11:4-12:14-9:11) 2:3
Chernyavskiy M. - Melkov O.
18.09.2020 07:00
(11:2-11:9-14:12) 3:0
Arutiunyan A. - Skotnikov SY
18.09.2020 07:15
(11:9-11:8-11:4) 3:0
Kolesnikov D. - Olshakov K.S..
18.09.2020 07:15
(11:7-9:11-11:8-11:9) 3:1
Kolmin A. - Chernyavskiy M.
18.09.2020 07:30
(11:7-4:11-4:11-11:8-10:12) 2:3
Homutov S. - Arutiunyan A.
18.09.2020 07:45
(11:8-11:9-8:11-9:11-11:7) 3:2
Razinkov D. - Kolesnikov D.
18.09.2020 07:45
(11:6-13:11-12:14-8:11-10:12) 2:3
Melkov O. - Vshivkov P.
18.09.2020 08:00
(10:12-11:9-11:9-7:11-12:14) 2:3
Skotnikov SY - Poletaev I.
18.09.2020 08:15
(10:12-13:15-9:11) 0:3
Olshakov K.S.. - Simonov S.
18.09.2020 08:15
(11:9-10:12-4:11-2:11) 1:3
Vshivkov P. - Chernyavskiy M.
18.09.2020 08:30
(8:11-2:11-11:4-9:11) 1:3
Simonov S. - Kolesnikov D.
18.09.2020 08:45
(11:9-8:11-11:5-11:3) 3:1
Poletaev I. - Arutiunyan A.
18.09.2020 08:45
(11:8-11:6-11:8) 3:0
Kolmin A. - Melkov O.
18.09.2020 09:00
(9:11-9:11-7:11) 0:3
Homutov S. - Skotnikov SY
18.09.2020 09:15
(11:7-11:9-8:11-11:7) 3:1
Razinkov D. - Olshakov K.S..
18.09.2020 09:15
(8:11-9:11-11:5-6:11) 1:3
Melkov O. - Kolmin A.
18.09.2020 09:30
(8:11-11:6-13:11-9:11-11:1) 3:2
Razinkov D. - Olshakov K.S..
18.09.2020 09:45
(7:11-8:11-11:9-13:11-13:15) 2:3
Chernyavskiy M. - Vshivkov P.
18.09.2020 10:00
(9:11-11:5-11:9-12:10) 3:1
Poletaev I. - Homutov S.
18.09.2020 10:15
(9:11-2:11-11:8-6:11) 1:3
Simonov S. - Kolesnikov D.
18.09.2020 10:15
(11:8-5:11-13:11-10:12-9:11) 2:3
Iskenderov I. - Chernov V.
18.09.2020 10:30
(8:11-3:11-8:11) 0:3
Kuznetsov A. - Korneev D.
18.09.2020 10:45
(11:6-6:11-11:6-7:11-6:11) 2:3
Morozov S. - Suharkov O.
18.09.2020 10:45
(6:11-11:7-11:8-11:8) 3:1
Chahur V. - Zhulyabin V.
18.09.2020 11:00
(3:11-7:11-8:11) 0:3
Molodtsov D. - Komarov A.
18.09.2020 11:15
(11:5-7:11-11:4-11:8) 3:1
Vladimirovich V.G. - Khomenko R.
18.09.2020 11:15
(7:11-11:8-7:11-11:9-11:8) 3:2
Chernov V. - Chahur V.
18.09.2020 11:30
(11:7-5:11-12:10-11:8) 3:1
Korneev D. - Molodtsov D.
18.09.2020 11:45
(9:11-3:4) 0:1
Suharkov O. - Vladimirovich V.G.
18.09.2020 11:45
(5:11-7:5) 0:1
Zhulyabin V. - Iskenderov I.
18.09.2020 12:00
(11:4-9:11) 1:1
Badminton - Mednarodni - Armenia Infinity Cup
Nazaretyan E. - Isahakyan G.
18.09.2020 11:00
(21:16-21:17) 2:0
Isahakyan G. - Hunanyan G.
18.09.2020 11:50
(21:16-20:15) 1:0
Badminton - Mednarodni - Armenia Infinity pokal, mešane dvojice
Naza/Baba - Pogho/Dzava
18.09.2020 08:30
(21:14-21:10) 2:0
Naza/Baba - Isaak/Nikoy
18.09.2020 09:20
(21:15-21:16) 2:0
Isaha/Stepa - Pogho/Dzava
18.09.2020 10:00
(21:17-24:22) 2:0
Badminton - Mednarodni - Armenija Infinity Pokal, (Ž)
Dzavaryan H. - Babajanyan L.
18.09.2020 07:00
(18:21-11:21) 0:2
Nikoyan M. - Babajanyan L.
18.09.2020 07:50
(21:10-21:15) 2:0
Stepanyan M. - Dzavaryan H.
18.09.2020 10:50
(21:3-21:18) 2:0
Nikoyan M. - Stepanyan M.
18.09.2020 11:30
(21:12-21:12) 2:0
Snooker - International - Championship League
Bingham S. - Junxu P.
18.09.2020 12:00
(26:15) 0:0
Vafaei H. - Jones J.
18.09.2020 12:00
(65:1) 0:0
Dota 2 - BTS Dota2 - BTS Pro Series
Execration - Fnatic
18.09.2020 06:00
(0:1-1:0) 1:1
Among US - 496
18.09.2020 08:00
(1:0-1:0) 2:0
032 - Predator
18.09.2020 10:00
(0:1-0:0) 0:1
Dota 2 - BTS Dota2 - BTS Pro Series
Quincy Crew - Infinity
18.09.2020 00:00
(1:0-1:0) 2:0
Quincy Crew - Beastcoast
18.09.2020 02:00
(1:0-0:1) 1:1
Dota 2 - Kitajska Dota2 - China Pro Cup
Ehome - Phoenix
18.09.2020 10:00
(0:1-0:1) 0:2