Obvestilo o uporabi piškotkov

Športna loterija d.d. na spletni strani uporablja piškotke, ki se shranijo na napravo, s katero dostopate do spletne strani. Poleg piškotkov, ki so nujno potrebni za delovanje, uporabljamo tudi izbirne piškotke, s katerimi anonimno spremljamo vašo uporabo spletne strani.

Več o varovanju zasebnosti in uporabi piškotkov si lahko preberete v Izjavi o zasebnosti.

Za nadaljevanje vas prosimo, da potrdite strinjanje z uporabo izbirnih piškotkov.

VČERAJ
DANES
DATUM
V ŽIVO
ŠPORT
Nogomet - Argentina - Pokal de la Liga
Instituto Cordoba - Huracan
05.03.2024 01:00
(1:0-1:0) 2:0
Nogomet - Argentina - Primera Nacional
SM Tucuman - Quilmes
05.03.2024 01:10
(0:0-0:0) 0:0
Nogomet - Čile - Primera B
Barnechea - Curico Unido
05.03.2024 00:30
(2:0-2:1) 4:1
Nogomet - Ekvador - LigaPro Primera A
LDU Quito - Macara
05.03.2024 01:00
(2:1-0:0) 2:1
Nogomet - Indonezija - Liga 3
Persitara - Bintang Kota FC
05.03.2024 02:00
(3:1-1:1) 4:2
Nogomet - Jamajka - Premier Liga
Dunbeholden - Harbour V.
05.03.2024 01:30
(1:0-2:0) 3:0
Nogomet - Kolumbija - Primera A, Apertura
Pasto - Fortaleza
05.03.2024 02:10
(1:0-0:0) 1:0
Nogomet - Kostarika - CopaPromerica, Women
Mun.Pococ - Saprissa
05.03.2024 02:00
(0:0-1:1) 1:1
Nogomet - Kostarika - Liga de Ascenso, Clausura
Santa Ana - Guadalupe
05.03.2024 02:00
(0:0-0:1) 0:1
Nogomet - Mehika - Liga Mx (Ž), Clausura
Queretaro - Cruz Azul
05.03.2024 00:00
(1:0-2:0) 3:0
Toluca - C.America
05.03.2024 00:00
(1:0-2:0) 3:0
Pachucha - Puebla
05.03.2024 02:06
(2:0-0:0) 2:0
Guadalajara - Necaxa
05.03.2024 04:10
(3:0-1:0) 4:0
Monterrey - Santos L.
05.03.2024 04:10
(4:0-2:0) 6:0
Tenis - ATP - ATP Indian Wells, ZDA moški posamezniki
Nishioka Y. - Shang J.
05.03.2024 00:10
(6:4-6:7-3:6) 1:2
Zhukayev B. - Mayot, Harold
05.03.2024 00:10
(3:6-1:6) 0:2
Hijikata R. - Pouille, Lucas
05.03.2024 00:10
(7:5-1:6-3:6) 1:2
Cressy M. - Goffin D.
05.03.2024 02:00
(7:6-3:6-3:6) 1:2
Johnson S. - Nava E.
05.03.2024 02:00
(7:6-6:7-4:6) 1:2
Nardi L. - Atmane T.
05.03.2024 02:40
(6:4-6:0) 2:0
Bagnis F. - Mmoh M.
05.03.2024 04:55
(3:6-6:4-6:4) 2:1
Gaston H. - Kudla D.
05.03.2024 05:00
(1:6-3:6) 0:2
Tenis - Challenger - ATP Challenger Santa Cruz, Bolivija moški pos.
Monteiro T.M. - Lavagno E.
05.03.2024 00:10
(6:2-6:2) 2:0
Gomez F.A. - Prado A.J.C.
05.03.2024 01:40
(4:6-0:6) 0:2
Tenis - ITF moški - ITF Kazahstan F1, moški posamezniki
Verbin P. - Mokrov A.
05.03.2024 06:00
(6:7-6:2-0:0) 1:1
Gloeckler M. - Abdullin, Alan
05.03.2024 06:00
(7:5-6:2) 2:0
Safonov A. - Ibrakhimov R.
05.03.2024 06:00
(6:2-6:1) 2:0
Baiant R: - Mirzaganiyev F.
05.03.2024 07:30
(3:2) 0:0
Tenis - ITF ženske - ITF Indija 04A, ženske posameznice
Mothe M. - Patil S.
05.03.2024 05:00
(0:6-1:6) 0:2
Sadiq S. - Bavisetti S.
05.03.2024 05:00
(6:2-2:6-6:2) 2:1
Yashina E. - Naklo T.
05.03.2024 05:00
(7:5-6:4) 2:0
Kudashova D. - Ostlund F.
05.03.2024 05:00
(7:5-7:6) 2:0
Bhutada S.G. - Jakupovic D.
05.03.2024 06:30
(0:6-0:6) 0:2
Okuwaki R. - Baharmus H.
05.03.2024 06:30
(5:2) 0:0
Omae A. - Desai Z.
05.03.2024 06:30
(6:3-5:2) 1:0
Tona M. - Cabaj A.J.
05.03.2024 06:30
(6:2-0:0) 1:0
Tenis - ITF ženske - ITF Malaysia 02A, Women Doubles
Lin/Yuan - Hana/Kawag
05.03.2024 05:30
(6:4-6:3) 2:0
Rompi/Simmo - Kinos/Nagata
05.03.2024 06:30
(3:6-0:1) 0:1
Tenis - ITF ženske - ITF Malaysia 02A, Women Singles
Nagata A. - Zou R.
05.03.2024 02:30
(6:1-6:0) 2:0
Lazar A. - Zhang Y.
05.03.2024 02:30
(2:6-1:6) 0:2
Chikaraishi Y. - Zheng Y.
05.03.2024 02:30
(6:3-6:3) 2:0
Ogata H. - Li X.
05.03.2024 02:30
(6:0-6:4) 2:0
Bougrat M. - Ng M.Y.M.
05.03.2024 04:00
(6:3-2:6-0:1) 1:2
Osafune K. - Sun Y.
05.03.2024 04:00
(0:6-2:6) 0:2
Morisaki K. - Ozeki A.
05.03.2024 04:00
(7:5-6:4) 2:0
Ohashi R. - Zhu C.
05.03.2024 04:00
(6:4-0:6-1:0) 2:1
Tenis - WTA - WTA Indian Wells, ZDA ženske posameznice
Dart H. - Semenistaja D.
05.03.2024 01:20
(6:2-6:2) 2:0
Košarka - Argentina - La Liga Federal
River Plate - All Boys
05.03.2024 00:00
(32:20-18:19-23:21-22:16) 95:76
Sarmiento de F. - Hercules de Ch.
05.03.2024 02:00
(22:19-12:13-26:16-16:14) 76:62
Košarka - Argentina - Liga Argentina
Sp.Suardi - Barrio P.
05.03.2024 02:00
(28:12-16:21-12:13-17:20) 73:66
Košarka - Tajvan - University Basketball Association
T.Sport Univ. - Catholic Univ.
05.03.2024 06:00
(4:20-26:18-14:13-19:17) 63:68
Košarka - Urugvaj - LUB
Malvin - Urupan
05.03.2024 01:00
(22:27-24:23-24:16-22:18) 92:84
Larre Borges - Goes
05.03.2024 01:15
(20:19-19:38-23:17-19:28) 81:102
Košarka - Urugvaj - LUB, Za prvaka
Aguada - Def.Sporting
05.03.2024 01:00
(23:21-20:16-14:26-25:14) 82:77
Košarka - ZDA - NBA
Brooklyn - Memphis
05.03.2024 01:30
(31:29-21:24-25:27-25:26) 102:106
Milwaukee - LA Clippers
05.03.2024 02:00
(25:35-23:20-25:26-40:25) 113:106
Minnesota - Portland
05.03.2024 02:00
(28:26-27:22-33:34-31:32) 119:114
Utah - Washington
05.03.2024 03:00
(35:41-39:34-28:26-25:14) 127:115
Sacramento - Chicago
05.03.2024 04:00
(36:22-20:27-35:28-18:36) 109:113
LA Lakers - OKC Thunder
05.03.2024 04:30
(25:25-27:18-37:29-27:32) 116:104
Košarka - ZDA - NCAA
NC State - Duke
05.03.2024 01:00
(30:33-34:46) 64:79
Coppin St.E. - S.Carolina St.
05.03.2024 01:30
(30:30-28:31) 58:61
Incarnate W.C. - SE Louisiana L.
05.03.2024 01:30
(30:31-26:40) 56:71
Howard B. - Delaware St.
05.03.2024 01:30
(43:32-42:34) 85:66
Morgan SB - NCCU Eagles
05.03.2024 01:30
(32:35-56:44) 88:79
Norfolk SS - Maryland ESH
05.03.2024 01:30
(32:30-37:20) 69:50
Northwestern SD - Nicholls C.
05.03.2024 01:30
(34:37-28:31) 62:68
Texas A&M C.C. - NO Privateers
05.03.2024 02:00
(32:30-41:30) 73:60
Texas AM CL - Lamar Cardinals
05.03.2024 02:00
(27:42-26:28) 53:70
N.Arizona - N. Colorado Bears
05.03.2024 02:00
(34:40-40:42) 74:82
McNeese State C. - Houston Christian
05.03.2024 02:00
(39:36-48:33) 87:69
Texas ST - Alcorn State
05.03.2024 02:30
(37:40-42:42) 79:82
Grambling St. - Bethune C.W.
05.03.2024 02:30
(35:29-34:31) 69:60
Prairie VAP - Jackson S.T.
05.03.2024 02:30
(38:41-36:38) 74:79
Southern Un. - Florida A&M
05.03.2024 02:30
(26:23-32:21) 58:44
Baylor B. - Texas L.
05.03.2024 03:00
(40:48-53:37) 93:85
Montana St. - Weber State W.
05.03.2024 03:00
(32:32-44:32) 76:64
Montana G. - Idaho State
05.03.2024 03:00
(31:27-48:38) 79:65
Sacramento St. - East.Washington E.
05.03.2024 03:00
(48:48-40:43) 88:91
Portland State - Idaho V.
05.03.2024 04:00
(45:27-27:30) 72:57
Košarka - ZDA - NCAA (Ž)
P.View A&M P. - Jackson St.T.
05.03.2024 00:30
(15:21-13:13-22:15-5:6) 55:55
S.University J. - Florida A&M Rattlers
05.03.2024 00:30
(15:20-19:13-15:19-18:9) 67:61
Grambling ST - Bethune
05.03.2024 00:30
(15:14-12:10-19:14-18:16) 64:54
Texas ST - Alcorn St.
05.03.2024 00:30
(23:19-13:10-11:21-24:13) 71:63
Nor.Colorado - N.Arizona
05.03.2024 02:00
(13:17-20:14-12:26-16:10) 61:67
Eastern Washington - Sacramento St.
05.03.2024 03:00
(18:11-16:15-26:11-12:22) 72:59
Idaho St. Bengals - Montana Grizzlies
05.03.2024 03:00
(11:19-22:10-17:23-15:15) 65:67
Košarka - ZDA - NCAA, redni del sezone
Florida GCE - Queens Royals
05.03.2024 01:00
(27:31-36:38) 63:69
Hokej na ledu - ZDA - NHL
Columbus - Vegas GK
05.03.2024 01:00
(2:2-1:0-3:1) 6:3
NY Rangers - Florida
05.03.2024 01:00
(1:0-1:2-0:2) 2:4
Philadelphia - St.Louis
05.03.2024 01:00
(1:0-0:1-0:0-0:0-0:1) 1:2
Toronto - Boston
05.03.2024 01:00
(0:2-0:1-1:1) 1:4
Colorado - Chicago
05.03.2024 03:00
(2:0-2:0-1:0) 5:0
Calgary - Seattle
05.03.2024 03:30
(0:1-1:1-1:2) 2:4
Odbojka - Kazahstan - U21 National League
Burevestnik"2" - Zh. Zhastar"2"
05.03.2024 08:00
(7:7) 0:0
Odbojka - Rusija - Pro Liga
Uragan Pro - Feniks
05.03.2024 05:20
(19:25-20:25-23:25) 0:3
Molot - Vityaz
05.03.2024 07:00
(18:25-23:25-19:24) 0:2
Odbojka - ZDA - College (Ž)
UTSA - Texas L.
05.03.2024 02:00
(15:25-11:25-25:23-21:25) 1:3
Baseball - Japonska - Predsezona, prijateljske tekme
Yokohama - Chiba
05.03.2024 05:00
(1:0-0:1-0:0-0:0-1:0-0:0-0:0-0:0-0:1) 2:2
Orix - Chunichi D.
05.03.2024 06:00
(1:0-0:0-0:0-1:0-0:0-0:0-0:0) 2:1
Baseball - ZDA - NCAA, redni del sezone
Florida Int. - Seton Hall
05.03.2024 00:00
(2:1-0:0-1:0-0:0-1:1-0:0-0:0-0:1) 4:3
Namizni tenis - Češka - Liga Pro
Fojt P. - Placek M.
05.03.2024 00:00
(11:8-11:2-11:9) 3:0
Picek P. - Steffan J.
05.03.2024 00:00
(11:9-10:12-13:11-8:11-7:11) 2:3
Zatecka L. - Smrcek M.
05.03.2024 00:30
(11:6-11:8-7:11-11:8) 3:1
Kulhanek P. - Hruska V.
05.03.2024 00:30
(5:11-12:10-11:8-7:11-9:11) 2:3
Steffan J. - Kucirek O.
05.03.2024 01:00
(11:9-11:5-11:6) 3:0
Placek M. - Plachy J.
05.03.2024 01:00
(8:11-11:7-8:11-9:11) 1:3
Picek P. - Kulhanek P.
05.03.2024 01:30
(12:10-11:9-9:11-11:6) 3:1
Fojt P. - Zatecka L.
05.03.2024 01:30
(9:11-7:11-6:11) 0:3
Kucirek O. - Hruska V.
05.03.2024 02:00
(11:3-12:10-11:8) 3:0
Plachy J. - Smrcek M.
05.03.2024 02:00
(11:8-11:9-11:8) 3:0
Steffan J. - Kulhanek P.
05.03.2024 02:30
(8:11-8:11-11:5-13:11-7:11) 2:3
Placek M. - Zatecka L.
05.03.2024 02:30
(11:13-8:11-7:11) 0:3
Hruska V. - Picek P.
05.03.2024 03:00
(7:11-10:12-13:11-11:3-7:11) 2:3
Smrcek M. - Fojt P.
05.03.2024 03:00
(5:11-11:6-6:11-7:11) 1:3
Zatecka L. - Plachy J.
05.03.2024 03:30
(14:12-11:4-8:11-12:10) 3:1
Kulhanek P. - Kucirek O.
05.03.2024 03:30
(11:7-7:11-11:7-7:11-5:11) 2:3
Smrcek M. - Placek M.
05.03.2024 04:00
(15:13-7:11-9:11-11:6-11:9) 3:2
Hruska V. - Steffan J.
05.03.2024 04:00
(7:11-5:11-6:11) 0:3
Kucirek O. - Picek P.
05.03.2024 04:30
(11:9-11:6-11:9) 3:0
Plachy J. - Fojt P.
05.03.2024 04:30
(4:11-11:13-5:11) 0:3
Plachy J. - Smrcek M.
05.03.2024 05:00
(13:11-11:5-10:12-7:11-11:9) 3:2
Picek P. - Kulhanek P.
05.03.2024 05:00
(11:8-5:11-11:8-10:12-11:5) 3:2
Zatecka L. - Fojt P.
05.03.2024 05:30
(11:9-11:6-7:11-7:11-8:11) 2:3
Steffan J. - Kucirek O.
05.03.2024 05:30
(9:11-11:7-11:9-12:14-8:11) 2:3
Namizni tenis - Mednarodni - TT Elite Series
Zochniak J. - Wozniak J.
05.03.2024 00:05
(10:12-11:7-12:10-14:12) 3:1
Grzegorczyk J. - Szczepanek B.
05.03.2024 00:15
(11:3-11:4-11:8) 3:0
Korczak D. - Witkowski J.
05.03.2024 00:20
(11:9-11:7-11:9) 3:0
Rudomina K. - Sobel A.
05.03.2024 00:30
(8:11-11:9-9:11-9:11) 1:3
Iwasyszyn W. - Wisniewski B.
05.03.2024 00:35
(11:4-11:2-14:12) 3:0
Petas K. - Li D.
05.03.2024 00:45
(9:11-5:11-12:10-11:4-9:11) 2:3
Grzegorczyk J. - Burkacki M.
05.03.2024 00:55
(11:7-7:11-9:11-5:11) 1:3
Zochniak J. - Kotyl K.
05.03.2024 00:55
(11:7-6:11-6:11-4:11) 1:3
Staszczyk K. - Witkowski J.
05.03.2024 01:10
(11:8-11:9-10:12-11:9) 3:1
Iwasyszyn W. - Szczepanek B.
05.03.2024 01:15
(11:9-6:11-5:11-10:12) 1:3
Rudomina K. - Wozniak J.
05.03.2024 01:20
(11:5-11:9-11:4) 3:0
Petas K. - Rutkowski M.
05.03.2024 01:35
(20:18-11:4-11:3) 3:0
Burkacki M. - Wisniewski B.
05.03.2024 01:40
(9:11-11:7-10:12-11:9-11:8) 3:2
Kotyl K. - Sobel A.
05.03.2024 01:40
(11:5-11:8-9:11-5:11-11:8) 3:2
Wisniewski K. - Mlynarski F.
05.03.2024 02:00
(5:11-6:11-10:12) 0:3
Grzegorczyk J. - Iwasyszyn W.
05.03.2024 02:05
(8:11-11:7-11:5-11:5) 3:1
Zochniak J. - Rudomina K.
05.03.2024 02:05
(9:11-11:8-11:8-13:11) 3:1
Burkacki M. - Szczepanek B.
05.03.2024 02:25
(11:7-6:11-11:4-11:5) 3:1
Staszczyk K. - Petas K.
05.03.2024 02:25
(11:9-3:11-13:11-9:11-18:16) 3:2
Kotyl K. - Wozniak J.
05.03.2024 02:30
(3:11-8:11-11:5-7:11) 1:3
Grzegorczyk J. - Wisniewski B.
05.03.2024 02:45
(5:11-11:6-9:11-11:8-4:11) 2:3
Mlynarski F. - Witkowski J.
05.03.2024 02:50
(10:12-11:3-8:11-4:11) 1:3
Zochniak J. - Sobel A.
05.03.2024 02:55
(12:10-11:9-13:11) 3:0
Iwasyszyn W. - Burkacki M.
05.03.2024 03:10
(6:11-11:7-6:11-8:11) 1:3
Wisniewski K. - Rutkowski M.
05.03.2024 03:15
(9:11-13:11-10:12-8:11) 1:3
Rudomina K. - Kotyl K.
05.03.2024 03:20
(7:11-9:11-11:8-11:8-8:11) 2:3
Wisniewski B. - Szczepanek B.
05.03.2024 03:35
(14:12-8:11-11:8-12:10) 3:1
Petas K. - Witkowski J.
05.03.2024 03:35
(11:4-11:7-11:5) 3:0
Sobel A. - Wozniak J.
05.03.2024 03:45
(11:9-11:5-11:7) 3:0
Staszczyk K. - Wisniewski K.
05.03.2024 04:00
(9:11-8:11-12:10-11:13) 1:3
Mlynarski F. - Rutkowski M.
05.03.2024 04:25
(11:7-11:5-11:5) 3:0
Petas K. - Wisniewski K.
05.03.2024 04:50
(12:10-10:12-11:3-12:10) 3:1
Staszczyk K. - Mlynarski F.
05.03.2024 05:10
(11:6-9:11-5:11-3:11) 1:3
Rutkowski M. - Witkowski J.
05.03.2024 05:35
(9:11-10:12-11:8-11:3-11:9) 3:2
Petas K. - Mlynarski F.
05.03.2024 06:00
(7:11-7:11-11:9-4:11) 1:3
Wisniewski K. - Witkowski J.
05.03.2024 06:25
(11:6-11:6-11:7) 3:0
Staszczyk K. - Rutkowski M.
05.03.2024 06:45
(11:5-11:6-11:7) 3:0
Li D. - Spychala A.
05.03.2024 06:50
(8:11-11:8-8:11-11:8-11:6) 3:2
Adamiak G. - Braun J.
05.03.2024 07:15
(11:3-11:5-11:9) 3:0
Bak D. - Bankosz M.
05.03.2024 07:35
(12:10-2:11-3:11-11:1-6:11) 2:3
Mlynarski F. - Jadczyk M.
05.03.2024 07:40
(9:11-11:6-7:11-10:12) 1:3
Namizni tenis - Mednarodni - TT Pokal
Boltik M. - Priscak P.
05.03.2024 00:00
(8:11-11:8-9:11-10:12) 1:3
Marat F. - Korp P. O.
05.03.2024 00:15
(11:9-7:11-9:11-11:7-11:8) 3:2
Knazik O. - Sanc V.
05.03.2024 00:30
(13:11-11:9-7:11-8:11-11:9) 3:2
Mahmudov, Bahrillo - Lu L.
05.03.2024 00:35
(6:11-9:11-4:11) 0:3
Jastrzebowski F. - Wenda K.
05.03.2024 00:40
(9:11-4:11-11:8-6:11) 1:3
Krawczyk C. - Misztal A.
05.03.2024 01:00
(7:11-12:10-17:15-11:6) 3:1
Lu L. - Modi N.
05.03.2024 01:05
(8:11-8:11-8:11) 0:3
Zoladek D. - Gola K.
05.03.2024 01:30
(16:14-4:11-11:8-7:11-8:11) 2:3
Mahmudov, Bahrillo - Modi N.
05.03.2024 01:35
(6:11-11:7-15:13-9:11-11:9) 3:2
Pyzik M. - Misztal A.
05.03.2024 02:00
(11:9-7:11-8:11-11:9-10:12) 2:3
Jain S. - Lu L.
05.03.2024 02:05
(11:9-8:11-11:6-3:11-9:11) 2:3
Krawczyk C. - Zoladek D.
05.03.2024 02:30
(10:12-9:11-11:4-6:11) 1:3
Mahmudov, Bahrillo - Jain S.
05.03.2024 02:35
(12:10-7:11-11:7-5:11-8:11) 2:3
Pyzik M. - Gola K.
05.03.2024 03:00
(11:13-13:15-5:11) 0:3
Modi N. - Jain S.
05.03.2024 03:05
(9:11-9:11-5:11) 0:3
Zoladek D. - Misztal A.
05.03.2024 03:30
(11:13-11:8-7:11-7:11) 1:3
Lu L. - Jain S.
05.03.2024 03:40
(9:11-11:7-9:11-5:11) 1:3
Pyzik M. - Zoladek D.
05.03.2024 04:00
(4:11-11:5-11:8-11:6) 3:1
Krawczyk C. - Gola K.
05.03.2024 04:30
(13:11-4:11-11:9-7:11-6:11) 2:3
Pyzik M. - Krawczyk C.
05.03.2024 05:00
(3:11-8:11-8:11) 0:3
Gola K. - Misztal A.
05.03.2024 05:30
(11:9-13:11-5:11-11:7) 3:1
Misztal A. - Pyzik M.
05.03.2024 06:10
(5:11-11:6-7:11-7:11) 1:3
Gola K. - Krawczyk C.
05.03.2024 06:40
(11:8-11:8-9:11-5:11-11:7) 3:2
Kociuba F. - Stapor D.
05.03.2024 07:00
(9:11-14:12-12:14-6:11) 1:3
Warpas B. - Kolek M.
05.03.2024 07:30
(11:9-7:11-6:11-11:6-11:8) 3:2
Skvoš - Mednarodno - Canadian Open
Tsukue R. - Baillargeon D.
05.03.2024 00:00
(12:10-7:11-4:11-6:11) 1:3
Dussourd A. - Wilhelmi Y.
05.03.2024 00:45
(3:11-4:11-11:9-3:11) 1:3
Elias D. - Harrity T.
05.03.2024 01:30
(11:8-11:3-11:5) 3:0
Walsh T. - Hesham M.
05.03.2024 02:45
(6:11-7:11-8:11) 0:3
Singh A. - Mueller N.
05.03.2024 03:30
(7:11-11:8-5:11-4:11) 1:3
Soliman Y. - Poleshchuk D.
05.03.2024 04:15
(11:2-11:5-11:3) 3:0
e-Nogomet - Eadriatic League - eAdriatic League (2x5min)
Portugal (Obelix) - Germany (Liam)
05.03.2024 00:00
(3:1-0:1) 3:2
Italy (Panther) - England (Alexis)
05.03.2024 00:00
(1:2-1:1) 2:3
Portugal (Obelix) - England (Alexis)
05.03.2024 00:15
(0:1-1:2) 1:3
Italy (Panther) - France (Andrew)
05.03.2024 00:15
(2:1-0:2) 2:3
France (Andrew) - England (Alexis)
05.03.2024 00:30
(0:2-2:2) 2:4
Italy (Panther) - Germany (Liam)
05.03.2024 00:30
(2:1-1:2) 3:3
France (Andrew) - Portugal (Obelix)
05.03.2024 00:45
(0:0-2:2) 2:2
Germany (Liam) - England (Alexis)
05.03.2024 00:45
(0:1-1:1) 1:2
Germany (Liam) - France (Andrew)
05.03.2024 01:00
(1:0-1:0) 2:0
Italy (Panther) - Portugal (Obelix)
05.03.2024 01:00
(1:1-0:2) 1:3
Germany (Liam) - Portugal (Obelix)
05.03.2024 01:15
(0:1-1:1) 1:2
England (Alexis) - Italy (Panther)
05.03.2024 01:15
(3:3-1:1) 4:4
England (Alexis) - Portugal (Obelix)
05.03.2024 01:30
(1:0-2:0) 3:0
France (Andrew) - Italy (Panther)
05.03.2024 01:30
(1:2-1:0) 2:2
e-Nogomet - Eadriatic League - eAdriatic League(2x5 min.)
Milan (Alexis) - Inter M.(Andrew)
05.03.2024 04:45
(3:1-0:1) 3:2
Roma (Liam) - Juventus (Panther)
05.03.2024 04:45
(0:5-2:1) 2:6
Milan (Alexis) - Roma (Liam)
05.03.2024 05:00
(4:1-3:1) 7:2
Napoli (Obelix) - Inter M.(Andrew)
05.03.2024 05:00
(3:0-3:3) 6:3
Inter M.(Andrew) - Roma (Liam)
05.03.2024 05:15
(3:0-0:0) 3:0
Napoli (Obelix) - Juventus (Panther)
05.03.2024 05:15
(0:3-0:1) 0:4
Napoli (Obelix) - Roma (Liam)
05.03.2024 05:30
(2:1-4:4) 6:5
Juventus (Panther) - Milan (Alexis)
05.03.2024 05:30
(2:2-1:1) 3:3
Napoli (Obelix) - Milan (Alexis)
05.03.2024 05:45
(1:4-1:1) 2:5
Juventus (Panther) - Inter M.(Andrew)
05.03.2024 05:45
(5:2-3:4) 8:6
e-Nogomet - Eadriatic League - eAdriatic League(2x5min)
Man City (Alexis) - PSG (Andrew)
05.03.2024 02:00
(1:1-5:1) 6:2
Real Madrid (Liam) - Bayern M.(Panther)
05.03.2024 02:00
(1:1-1:0) 2:1
Barcelona (Obelix) - PSG (Andrew)
05.03.2024 02:15
(4:1-2:1) 6:2
Man City (Alexis) - Real Madrid (Liam)
05.03.2024 02:15
(0:2-1:0) 1:2
PSG (Andrew) - Real Madrid (Liam)
05.03.2024 02:30
(0:1-2:3) 2:4
Barcelona (Obelix) - Bayern M.(Panther)
05.03.2024 02:30
(2:1-1:0) 3:1
Barcelona (Obelix) - Real Madrid (Liam)
05.03.2024 02:45
(1:2-2:3) 3:5
Bayern M.(Panther) - Man City (Alexis)
05.03.2024 02:45
(0:0-1:1) 1:1
Barcelona (Obelix) - Man City (Alexis)
05.03.2024 03:00
(1:2-2:3) 3:5
Bayern M.(Panther) - PSG (Andrew)
05.03.2024 03:00
(3:1-3:0) 6:1
PSG (Andrew) - Man City (Alexis)
05.03.2024 03:15
(0:3-2:2) 2:5
Bayern M.(Panther) - Real Madrid (Liam)
05.03.2024 03:15
(3:1-2:1) 5:2
PSG (Andrew) - Barcelona (Obelix)
05.03.2024 03:30
(1:4-1:1) 2:5
Real Madrid (Liam) - Man City (Alexis)
05.03.2024 03:30
(2:1-4:1) 6:2
Real Madrid (Liam) - PSG (Andrew)
05.03.2024 03:45
(0:2-2:3) 2:5
Bayern M.(Panther) - Barcelona (Obelix)
05.03.2024 03:45
(1:1-4:0) 5:1
Real Madrid (Liam) - Barcelona (Obelix)
05.03.2024 04:00
(0:2-4:3) 4:5
Man City (Alexis) - Bayern M.(Panther)
05.03.2024 04:00
(0:4-2:1) 2:5
Man City (Alexis) - Barcelona (Obelix)
05.03.2024 04:15
(4:2-3:1) 7:3
PSG (Andrew) - Bayern M.(Panther)
05.03.2024 04:15
(0:1-0:4) 0:5
Bayern (Vangogh) - PSG (Bruno)
05.03.2024 07:00
(3:2-0:0) 3:2
Barcelona (Leonardo) - Man.City (Odin)
05.03.2024 07:00
(2:0-0:1) 2:1
Real M.(Arthur) - PSG (Bruno)
05.03.2024 07:15
(2:0-1:1) 3:1
Bayern (Vangogh) - Barcelona (Leonardo)
05.03.2024 07:15
(1:1-0:4) 1:5
Real M.(Arthur) - Man.City (Odin)
05.03.2024 07:30
(1:0-1:2) 2:2
PSG (Bruno) - Barcelona (Leonardo)
05.03.2024 07:30
(1:1-0:0) 1:1
Man.City (Odin) - Bayern (Vangogh)
05.03.2024 07:45
(0:2-1:2) 1:4
Real M.(Arthur) - Barcelona (Leonardo)
05.03.2024 07:45
(0:1-1:0) 1:1
e-Nogomet - GT Sports liga - GT Leagues(2x6 min)
Atl.Madrid (Seagal) - Girona FC (Gorilla)
05.03.2024 02:15
(0:0-0:1) 0:1
Real Madrid (Punisher) - Ath.Bilbao (Cruise)
05.03.2024 02:15
(0:2-0:1) 0:3
Atl.Madrid (Seagal) - Real Madrid (Punisher)
05.03.2024 02:30
(1:0-2:1) 3:1
Barcelona (Pontiac) - Girona FC (Gorilla)
05.03.2024 02:30
(1:3-3:2) 4:5
Girona FC (Gorilla) - Real Madrid (Punisher)
05.03.2024 02:45
(1:2-0:1) 1:3
Barcelona (Pontiac) - Ath.Bilbao (Cruise)
05.03.2024 02:45
(3:0-0:1) 3:1
Ath.Bilbao (Cruise) - Atl.Madrid (Seagal)
05.03.2024 03:00
(1:2-1:0) 2:2
Barcelona (Pontiac) - Real Madrid (Punisher)
05.03.2024 03:00
(4:2-1:4) 5:6
Ath.Bilbao (Cruise) - Girona FC (Gorilla)
05.03.2024 03:15
(1:1-0:0) 1:1
Girona FC (Gorilla) - Atl.Madrid (Seagal)
05.03.2024 03:30
(0:0-0:0) 0:0
Ath.Bilbao (Cruise) - Real Madrid (Punisher)
05.03.2024 03:30
(0:0-2:3) 2:3
Girona FC (Gorilla) - Barcelona (Pontiac)
05.03.2024 03:45
(1:3-1:2) 2:5
Real Madrid (Punisher) - Atl.Madrid (Seagal)
05.03.2024 03:45
(1:2-1:1) 2:3
Ath.Bilbao (Cruise) - Barcelona (Pontiac)
05.03.2024 04:00
(1:1-1:3) 2:4
Real Madrid (Punisher) - Girona FC (Gorilla)
05.03.2024 04:00
(0:0-0:0) 0:0
Real Madrid (Punisher) - Barcelona (Pontiac)
05.03.2024 04:15
(2:2-2:3) 4:5
Atl.Madrid (Seagal) - Ath.Bilbao (Cruise)
05.03.2024 04:15
(3:1-2:3) 5:4
Atl.Madrid (Seagal) - Barcelona (Pontiac)
05.03.2024 04:30
(1:0-2:2) 3:2
Girona FC (Gorilla) - Ath.Bilbao (Cruise)
05.03.2024 04:30
(2:1-0:1) 2:2
e-Nogomet - GT Sports liga - GT Leagues(2x6 min)
A.Villa(Venom) - Man. Utd. (Dennis)
05.03.2024 05:00
(1:0-0:0) 1:0
Tottenham (Socrates) - Man.City (Raul)
05.03.2024 05:00
(1:2-0:2) 1:4
Arsenal (Mars) - Man.City (Raul)
05.03.2024 05:15
(1:2-2:0) 3:2
Tottenham (Socrates) - A.Villa(Venom)
05.03.2024 05:15
(2:2-1:2) 3:4
Man.City (Raul) - A.Villa(Venom)
05.03.2024 05:30
(0:1-0:1) 0:2
Arsenal (Mars) - Man. Utd. (Dennis)
05.03.2024 05:30
(0:1-1:3) 1:4
Man. Utd. (Dennis) - Tottenham (Socrates)
05.03.2024 05:45
(1:1-1:2) 2:3
Arsenal (Mars) - A.Villa(Venom)
05.03.2024 05:45
(0:1-1:0) 1:1
Man. Utd. (Dennis) - Man.City (Raul)
05.03.2024 06:00
(3:1-0:0) 3:1
Arsenal (Mars) - Tottenham (Socrates)
05.03.2024 06:00
(1:1-1:1) 2:2
Man. Utd. (Dennis) - A.Villa(Venom)
05.03.2024 06:15
(1:1-2:1) 3:2
Man.City (Raul) - Tottenham (Socrates)
05.03.2024 06:15
(0:1-0:1) 0:2
Man.City (Raul) - Arsenal (Mars)
05.03.2024 06:30
(2:1-0:1) 2:2
A.Villa(Venom) - Tottenham (Socrates)
05.03.2024 06:30
(0:0-3:1) 3:1
A.Villa(Venom) - Man.City (Raul)
05.03.2024 06:45
(2:2-1:1) 3:3
Man. Utd. (Dennis) - Arsenal (Mars)
05.03.2024 06:45
(1:1-2:0) 3:1
A.Villa(Venom) - Arsenal (Mars)
05.03.2024 07:00
(0:2-2:1) 2:3
Tottenham (Socrates) - Man. Utd. (Dennis)
05.03.2024 07:00
(1:3-1:2) 2:5
Tottenham (Socrates) - Arsenal (Mars)
05.03.2024 07:15
(0:1-1:1) 1:2
e-Nogomet - GT Sports liga - GT Leagues(2x6 min.)
Inter M. (Venom) - Man.City (Dennis)
05.03.2024 07:30
(1:1-1:1) 2:2
Real Madrid (Socrates) - PSG (Raul)
05.03.2024 07:30
(2:1-2:0) 4:1
Real Madrid (Socrates) - Inter M. (Venom)
05.03.2024 07:45
(2:1-1:1) 3:2
e-Nogomet - GT Sports liga - GT Leagues(2x6 min.)
B.Dortmund (Gorilla) - Lazio(Punisher)
05.03.2024 00:00
(1:2-2:0) 3:2
Arsenal (Pontiac) - FC Porto (Cruise)
05.03.2024 00:00
(1:0-1:1) 2:1
Arsenal (Pontiac) - Lazio(Punisher)
05.03.2024 00:15
(1:2-4:2) 5:4
FC Porto (Cruise) - Barcelona (Seagal)
05.03.2024 00:15
(0:1-1:1) 1:2
Arsenal (Pontiac) - Barcelona (Seagal)
05.03.2024 00:30
(3:3-3:1) 6:4
FC Porto (Cruise) - B.Dortmund (Gorilla)
05.03.2024 00:30
(1:1-2:1) 3:2
B.Dortmund (Gorilla) - Barcelona (Seagal)
05.03.2024 01:00
(0:1-0:1) 0:2
FC Porto (Cruise) - Lazio(Punisher)
05.03.2024 01:00
(1:1-0:1) 1:2
Lazio(Punisher) - Barcelona (Seagal)
05.03.2024 01:15
(3:1-1:2) 4:3
B.Dortmund (Gorilla) - Arsenal (Pontiac)
05.03.2024 01:15
(1:3-3:2) 4:5
Lazio(Punisher) - B.Dortmund (Gorilla)
05.03.2024 01:30
(1:1-0:0) 1:1
FC Porto (Cruise) - Arsenal (Pontiac)
05.03.2024 01:30
(3:0-1:2) 4:2
Lazio(Punisher) - Arsenal (Pontiac)
05.03.2024 01:45
(2:1-2:3) 4:4
Barcelona (Seagal) - FC Porto (Cruise)
05.03.2024 01:45
(0:1-1:0) 1:1
Barcelona (Seagal) - Arsenal (Pontiac)
05.03.2024 02:00
(0:1-2:2) 2:3
B.Dortmund (Gorilla) - FC Porto (Cruise)
05.03.2024 02:00
(0:0-1:0) 1:0
0
Stave
Stave na številke
Napovedne igre
Virtualne igre