Obvestilo o uporabi piškotkov

Športna loterija d.d. na spletni strani uporablja piškotke, ki se shranijo na napravo, s katero dostopate do spletne strani. Poleg piškotkov, ki so nujno potrebni za delovanje, uporabljamo tudi izbirne piškotke, s katerimi anonimno spremljamo vašo uporabo spletne strani.

Več o varovanju zasebnosti in uporabi piškotkov si lahko preberete v Izjavi o zasebnosti.

Za nadaljevanje vas prosimo, da potrdite strinjanje z uporabo izbirnih piškotkov.

VČERAJ
DANES
DATUM
V ŽIVO
ŠPORT
Nogomet - Argentina - Primera Nacional
V.Dalmine - Ferro
20.10.2021 02:10
(0:0-1:1) 1:1
Nogomet - Argentina - Profesionalna liga
Patronato P. - Defen y Just
20.10.2021 00:00
(2:2-1:1) 3:3
Cen.Cordoba - Velez S.
20.10.2021 02:15
(1:1-0:1) 1:2
Platense - Rosario C.
20.10.2021 23:00
(1:1-0:0) 1:1
Nogomet - Avstralija - Queensland National Premier Liga
Olympic B. - Magpies Cr.
20.10.2021 11:00
(0:0) 0:0
Nogomet - Brazilija - Copa do Nordeste
Confianca - Sousa EC PB
20.10.2021 00:00
(1:1-0:0-0:0-4:5) 5:6
Vitoria - Itabaiana
20.10.2021 02:30
(2:0-1:0) 3:0
Santa Cruz - Floresta
20.10.2021 02:30
(1:1-2:2-0:0-2:4) 5:7
Ferroviario AC - Juazeirense
20.10.2021 02:30
(2:0-2:0) 4:0
Nogomet - Brazilija - Serie B
Londrina - Goias
20.10.2021 00:00
(0:0-0:0) 0:0
Coritiba - Samp.Correa
20.10.2021 02:30
(0:0-3:0) 3:0
Nogomet - Čile - Prva divizija
O'Higgins - Melipilla
20.10.2021 02:00
(1:1-0:1) 1:2
Nogomet - Mehika - Liga de Expansion MX, Apertura
Raya2 Expansion - Leones
20.10.2021 00:00
(0:0-0:1) 0:1
Pumas Tabasco - Cancun
20.10.2021 04:05
(0:0-0:0) 0:0
Nogomet - Mehika - Primera Division, Apertura
Queretaro - Monterrey
20.10.2021 00:00
(1:0-0:0) 1:0
Puebla - Mazatlan
20.10.2021 02:00
(0:0-2:0) 2:0
CF America - Santos L.
20.10.2021 02:05
(0:0-2:1) 2:1
Atlas - Cruz Azul
20.10.2021 04:05
(0:0-0:0) 0:0
Nogomet - Mongolija - Nacionalna liga (Ž)
W/Shine Yar - (80')W/Kharaatsai
20.10.2021 07:00
(0:0-0:1) 0:1
Nogomet - Srbija - U19 Liga
OFK Belgrade - Rad B.
20.10.2021 11:00
(0:0) 0:0
Brodarac - Zemun
20.10.2021 11:00
(1:0) 1:0
Partizan - Cukaricki
20.10.2021 11:00
(0:0) 0:0
Nogomet - Tajska - Ligaški pokal
Acdc Fc - Pattaya D.U.
20.10.2021 10:00
(2:2-1:1) 3:3
Saraburi United 2017 - SGB Kanchanaburi FC
20.10.2021 10:00
(0:1-0:4) 0:5
Marines E. - Kohkwang
20.10.2021 10:00
(1:2-1:0) 2:2
Prime Bangkok FC - Grakcu Sai Mai United F.C.
20.10.2021 10:00
(2:1-1:0) 3:1
Chainat United FC - Bangpa
20.10.2021 10:00
(3:1-0:0) 3:1
Kanjanapat - Hua Hin City FC
20.10.2021 10:00
(1:0-0:0) 1:0
Nogomet - Urugvaj - Druga divizija
Villa Teresa - CA Cerro
20.10.2021 00:45
(0:1-1:1) 1:2
Rac.Montevideo - Defensor Sp.
20.10.2021 03:15
(0:0-0:1) 0:1
Tenis - ATP - ATP Moskva, Rusija
Coria F. - Kachmazov A.
20.10.2021 10:00
(6:2-5:7-3:0) 1:1
Tenis - ATP - ATP Moskva, Rusija, dvojice
S.Gonza/Molte - Golub/Nys
20.10.2021 10:00
(7:5-6:6) 1:0
Tenis - Challenger - ATP Challenger Buenos Aires, Argentina
Cerundolo F. - Ugo C.C.
20.10.2021 01:30
(4:6-6:1-6:4) 2:1
Tenis - Challenger - ATP Challenger Lošinj, Hrvaška
Setkic A. - Bourgue M.
20.10.2021 10:00
(0:6-2:6) 0:2
Brancaccio R. - Gimeno V.C.
20.10.2021 10:00
(6:4-6:1) 2:0
Cecchinato M. - Serdarusic N.
20.10.2021 11:25
(4:3) 0:0
Tenis - Challenger - ATP Challenger Lošinj, Hrvaška moške dvojice
Haase/Herm - Genov/Nokic
20.10.2021 10:00
(6:4-6:4) 2:0
Doum/Rebo - Fore/Jianu
20.10.2021 11:10
(4:4) 0:0
Blanc/Kadhe - Borto/Martos
20.10.2021 11:30
(4:1) 0:0
Tenis - Davisov pokal - Davis Pokal, Skupina I-IV
Yazdani, Ali - Hussein N.
20.10.2021 08:00
(6:0-6:1) 2:0
Badi A.H. - Sallam H.
20.10.2021 09:00
(6:2-6:1) 2:0
AL Awadhi O. - Qaed Y.
20.10.2021 11:10
(6:0-0:0) 1:0
Tenis - ITF moški - ITF Egipt F28, moški posamezniki
El Sallaly A. - Oberleitner N.
20.10.2021 10:00
(6:7-6:2-2:4) 1:1
Ly H. - Biloborodko I.
20.10.2021 10:00
(6:2-3:6-2:2) 1:1
Stevenson K. - Habib H.
20.10.2021 10:00
(3:6-2:2) 0:1
Nijboer R. - Cretu C.
20.10.2021 10:00
(6:1-6:0) 2:0
Vaitiekunas P. - Huang H.
20.10.2021 11:05
(3:4) 0:0
Pogosian S. - Sheyngezikht L.
20.10.2021 11:05
(2:6-0:0) 0:1
Tenis - ITF moški - ITF Francija F16, moški posamezniki
Tu L. - Damm Jr.M.
20.10.2021 09:55
(6:4-6:4) 2:0
Garcian A. - Echeverria J.
20.10.2021 10:00
(6:4-6:2) 2:0
Royer V. - Dussin L.
20.10.2021 10:00
(7:5-4:4) 1:0
Corwin F. - Fils A.
20.10.2021 11:40
(2:0) 0:0
Sels J. - Beauge M.
20.10.2021 11:40
(1:1) 0:0
Tenis - ITF moški - Itf Kazakhstan F10, Men Singles
Fayziev S. - Lock B.
20.10.2021 08:00
(6:3-6:2) 2:0
Sultanov K. - Vanshelboim E.
20.10.2021 08:00
(4:6-3:6) 0:2
Fomin S. - Felker, Daniil
20.10.2021 08:00
(6:2-6:1) 2:0
Agafonov E. - Haliak M.
20.10.2021 08:20
(6:4-6:3) 2:0
Ibragimov D. - Bobrov B.
20.10.2021 10:20
(2:6-4:6) 0:2
Manafov V. - Liutarevich I.
20.10.2021 11:20
(3:3) 0:0
Tenis - ITF moški - ITF Mehika F5, moške dvojice
Evans/Sanch - Aramb/Tagash
20.10.2021 21:00
(6:5) 0:0
Tenis - ITF moški - ITF Nemčija F11
Wessels L. - Jahn J.
20.10.2021 10:00
(6:1-7:6) 2:0
Wehnelt K. - Eriksson M.
20.10.2021 10:00
(6:4-5:4) 1:0
Tenis - ITF moški - ITF Portugalska F15, moški posamezniki
Fanselow S. - Noguchi R.
20.10.2021 10:55
(6:3-0:1) 1:0
Uchida K. - Takahashi Y.
20.10.2021 11:00
(6:4-0:0) 1:0
Rousseau H. - Avidzba A.
20.10.2021 11:00
(0:6-1:3) 0:1
Erhard M. - Coelho F.
20.10.2021 11:00
(6:2-1:0) 1:0
Tenis - ITF moški - ITF Španija F19
Caldes J. - Toledo B.P.
20.10.2021 10:00
(4:6-0:6) 0:2
Marmousez L. - Alcala G.M.
20.10.2021 10:00
(2:6-3:6) 0:2
Trapeznikov Z. - Bouquet L.
20.10.2021 10:00
(2:6-6:4-0:1) 1:1
Wallart E. - Den Heijer G.
20.10.2021 10:00
(6:2-4:1) 1:0
Chazal M. - Lopez M.C.
20.10.2021 11:30
(1:3) 0:0
Egea F.E. - Regas L. N.
20.10.2021 11:30
(4:1) 0:0
Tenis - ITF moški - ITF Tunizija F42
Suntic S. - Martinez M.N.
20.10.2021 11:00
(2:6-0:0) 0:1
Villoslada E. - Takamisawa T.
20.10.2021 11:00
(4:3) 0:0
Bouzige M. - Glinka D.
20.10.2021 11:10
(6:1-2:1) 1:0
Tenis - ITF moški - ITF Turčija F28
Nagy P. - Paz J.P.
20.10.2021 09:00
(3:6-3:6) 0:2
De La Fuente S. - Cherkovets V.
20.10.2021 09:00
(6:1-6:1) 2:0
Ruland L. - Turker M. N.
20.10.2021 09:00
(6:2-7:5) 2:0
Ilhan M. - Campana F.
20.10.2021 10:20
(2:2) 0:0
Gill F. - Tomescu D.A.
20.10.2021 10:40
(3:6-2:1) 0:1
Bolardt A. - Michalski D.
20.10.2021 11:05
(3:6-0:1) 0:1
Tenis - ITF moški - ITF Turčija F28, Dvojice
Bolar/Recek - Sperle/Stodd
20.10.2021 13:20
(4:6-0:0) 0:1
Tenis - ITF ženske - ITF Egipt 28A, ženske posameznice
Kaul M. L. - Wong H.Y.C.
20.10.2021 10:00
(6:3-1:6-1:2) 1:1
Ng M.Y.M. - Lindh G.E.
20.10.2021 10:00
(4:6-4:6) 0:2
Bai Z. - Shimizu E.
20.10.2021 10:00
(6:1-5:6) 1:0
Tenis - ITF ženske - ITF Izrael 04A (Ž)
Benoit M. - Glushko L.
20.10.2021 09:30
(3:6-3:6) 0:2
Nguyen T.L. - Sekulic S.R.
20.10.2021 09:30
(3:2) 0:0
Bondarenko M. - Grey S.B.
20.10.2021 09:40
(1:6-7:5-0:1) 1:1
Klaffner M. - Kimchi S.
20.10.2021 09:45
(3:2) 0:0
Yushchenko V. - Mutavdzic M.
20.10.2021 11:10
(2:5) 0:0
Dagan F.M. - Nadel N.
20.10.2021 11:20
(2:2) 0:0
Tenis - ITF ženske - ITF Kazakhstan 12A, (Ž)
Morvayova V. - Makarova Ek.
20.10.2021 06:50
(1:6-3:6) 0:2
Talbi S. - Reyngold E.
20.10.2021 06:50
(2:6-6:7) 0:2
Lamens S. - Kazionova E.
20.10.2021 07:00
(4:6-0:6) 0:2
Kummel A. - Koval V.
20.10.2021 07:00
(2:6-4:6) 0:2
Maklakova E. - Chursina S.
20.10.2021 08:20
(6:0-6:3) 2:0
Kovaleva A. - Zakarlyuk M.
20.10.2021 08:25
(0:1) 0:0
Vlasselaer C. - Hatouka Y.
20.10.2021 09:05
(4:6-7:6-3:2) 1:1
Poznikhirenko G. - Ainitdinova G.
20.10.2021 09:35
(6:2-5:7-0:1) 1:1
Maslenkova M. - Yashina E.
20.10.2021 09:55
(0:4) 0:0
Ukolova A. - Mikulskyte J.
20.10.2021 10:20
(7:5-0:0) 1:0
Tenis - ITF ženske - ITF Nemčija 13A,
Nahimana S. - Weissheim A.M.
20.10.2021 09:50
(6:3-6:2) 2:0
Robbe A. - Greiner L.
20.10.2021 10:00
(6:0-6:1) 2:0
Rouvroy M. - Hogenkamp R.
20.10.2021 11:30
(3:1) 0:0
Cervino R.C. - Wirges A.
20.10.2021 11:35
(2:1) 0:0
Tenis - ITF ženske - ITF Španija 26A (Ž)
Parry D. - Hobgarski K.
20.10.2021 10:30
(6:1-4:2) 1:0
Romero G.L. - Pieri J.
20.10.2021 10:30
(7:6-2:1) 1:0
Lukas T. - Marcinkevica D.
20.10.2021 10:30
(6:2-6:0) 2:0
Tenis - ITF ženske - ITF Tunizija 42A, (Ž)
Le Bihan K. - Kumkhum L.
20.10.2021 11:10
(0:6-0:2) 0:1
Ayukawa M. - Cirotte A.
20.10.2021 11:10
(4:4) 0:0
Djakovic M. - Kawaguchi N.
20.10.2021 11:15
(6:3-0:0) 1:0
Ni Ma Zh. - Ceschi G.
20.10.2021 11:30
(3:1) 0:0
Tenis - ITF ženske - ITF Turčija 28A (Ž)
Cisovska R. - Vargova V.
20.10.2021 09:00
(2:0) 0:0
Spigarelli M. - Diatlova K.
20.10.2021 09:00
(0:3) 0:0
Kartal S. - Eraydin B.
20.10.2021 09:00
(6:3-6:3) 2:0
Back D. - Radakovic L.
20.10.2021 10:30
(2:1) 0:0
Vicens M.R. - Al Nabhani F.
20.10.2021 10:35
(6:1-4:2) 1:0
Rinaldo P.K. - Arcidiacono F.
20.10.2021 10:55
(3:6-0:0) 0:1
Haseth L.E. - Riera J.
20.10.2021 11:25
(1:3) 0:0
Tenis - ITF ženske - ITF Turčija 28A, Dvojice (Ž)
Ersoz/Rinal - Back/Jeong
20.10.2021 14:30
(7:5-0:0) 1:0
Nabha/Riera - Maria/Squar
20.10.2021 15:05
(5:7-3:3) 0:1
Tenis - ITF ženske - ITF ZDA 26A, ženske dvojice
Lu/Wang - Courv/Garcia
20.10.2021 00:00
(6:1-6:0) 2:0
Tenis - Ostalo - Russia Liga PRO (Super TB do 10)
Kapustin A. - Zelenkin P.
20.10.2021 06:30
(7:5-7:6) 2:0
Zelenkin P. - Kapustin A.
20.10.2021 08:00
(2:6-3:6) 0:2
Fokin V. - Oganov Z.
20.10.2021 09:30
(6:2-6:3) 2:0
Tenis - WTA - WTA Moskva, Rusija (Ž)
Martincova T. - Muguruza B.G.
20.10.2021 10:00
(4:6-5:4) 0:1
Tenis - WTA - WTA Tenerife, Španija (Ž)
Schmiedlova A.K. - Cristian J.A.
20.10.2021 11:30
(2:2) 0:0
Svitolina E. - Osorio S.M.C.
20.10.2021 13:00
(7:5-0:0) 1:0
Košarka - Panama - Liga Profesional De Baloncesto
Don Bosco - Panteras
20.10.2021 01:15
(22:21-20:14-27:20-22:11) 91:66
Caballos Cocle - Correcaminos
20.10.2021 03:30
(18:27-16:26-24:35-22:22) 80:110
Košarka - Portoriko - Bsn
Leones - Guaynabo
20.10.2021 02:00
(30:19-22:11-28:18-25:19) 105:67
Bayamon - Quebradillas
20.10.2021 02:00
(26:11-22:16-25:30-26:16) 99:73
Košarka - ZDA - NBA
Milwaukee - Brooklyn
20.10.2021 01:30
(37:25-29:34-31:26-30:19) 127:104
LA Lakers - Golden State
20.10.2021 04:00
(34:32-25:21-26:30-29:38) 114:121
Hokej na ledu - ZDA - NHL
Buffalo - Vancouver
20.10.2021 01:00
(1:2-1:0-3:0) 5:2
Montreal - San Jose
20.10.2021 01:00
(0:3-0:1-0:1) 0:5
New Jersey - Seattle
20.10.2021 01:00
(2:0-1:1-1:1) 4:2
Pittsburgh - Dallas
20.10.2021 01:00
(0:1-1:0-0:0-0:0-0:1) 1:2
Tampa Bay - Florida
20.10.2021 01:00
(0:0-0:1-1:3) 1:4
Washington - Colorado
20.10.2021 01:00
(2:1-2:1-2:1) 6:3
Detroit - Columbus
20.10.2021 01:30
(0:0-0:0-4:1) 4:1
Chicago - NY Islanders
20.10.2021 02:00
(0:0-0:1-1:3) 1:4
Nashville - Los Angeles
20.10.2021 02:00
(0:0-0:1-2:0) 2:1
Minnesota - Winnipeg
20.10.2021 02:00
(2:2-1:1-2:2-1:0) 6:5
Edmonton - Anaheim
20.10.2021 03:00
(3:2-0:2-3:1) 6:5
Odbojka - Rusija - Pro Liga
Uragan Pro - Feniks
20.10.2021 06:30
(25:22-16:25-25:19-24:26-13:15) 2:3
Plamya Pro - Vityaz
20.10.2021 09:45
(25:21-21:25-25:20-25:22) 3:1
Odbojka na mivki - Mednarodni - Winners Pokal
Dudnyk/Matse - Artem/Suli
20.10.2021 01:20
(19:21-21:15-11:15) 1:2
Klis/Melny - Dash/Osad
20.10.2021 02:00
(21:18-17:21-14:12) 1:1
Rastr/Stepc - Artem/Suli
20.10.2021 02:40
(21:9-22:20) 2:0
Dudnyk/Matse - Klis/Melny
20.10.2021 03:20
(22:24-21:17-15:11) 2:1
Kelb/Kush - Dudar/Egorov
20.10.2021 06:00
(20:22-21:16-15:7) 2:1
Bogda/Evdok - Boret/Kulyk
20.10.2021 06:40
(21:13-21:15) 2:0
Anton/Sviri - Dudar/Egorov
20.10.2021 07:20
(23:21-13:21-15:8) 2:1
Kelb/Kush - Boret/Kulyk
20.10.2021 08:00
(22:24-23:21-15:11) 2:1
Anton/Sviri - Bogda/Evdok
20.10.2021 08:40
(21:16-18:21-15:11) 2:1
Dudar/Egorov - Boret/Kulyk
20.10.2021 09:20
(21:17-16:21-9:15) 1:2
Kelb/Kush - Anton/Sviri
20.10.2021 10:00
(21:18-21:15) 2:0
Bogda/Evdok - Dudar/Egorov
20.10.2021 10:40
(19:21-17:21) 0:2
Boret/Kulyk - Anton/Sviri
20.10.2021 11:20
(18:21-17:21) 0:2
Baseball - Japonska - Centralna Liga
Yokohama DB - Yomiuri G.
20.10.2021 10:45
(2:0-0:2-0:0-0:0) 2:2
Hanshin T. - Yakult S.
20.10.2021 11:00
(0:0-0:0-0:0-0:0) 0:0
Baseball - Japonska - Pacifiška Liga
Saitama S. - Hokkaido N.
20.10.2021 10:45
(0:0-5:1-1:0-0:1) 6:2
Orix B. - T.Rakuten
20.10.2021 11:00
(0:0-0:1-0:0-0:0) 0:1
Baseball - Južna Koreja - KBO Liga
Kia Tigers - Wiz
20.10.2021 11:30
(0:0-0:0) 0:0
LG Twins - Kiwoom H.
20.10.2021 11:30
(1:1) 1:1
Landers - Dinos
20.10.2021 11:30
(0:5) 0:5
Baseball - ZDA - MLB končnica
Boston - Houston
20.10.2021 02:08
(2:1-0:0-0:0-0:0-0:0-0:0-0:0-0:1-0:7) 2:9
Namizni tenis - Mednarodni - Setka pokal
Tytskyi M. - Matiushenko A.
20.10.2021 00:25
(8:11-9:11-6:11) 0:3
Mishchenko A. - Hnoievoi R.
20.10.2021 00:55
(11:2-11:7-11:5) 3:0
Tytskyi M. - Solomko R.
20.10.2021 01:25
(9:11-11:4-14:16-13:11-8:11) 2:3
Kovalchuk K. - Kuprykov S.
20.10.2021 07:55
(5:11-5:11-8:11) 0:3
Melashenko O. - Samofal Y.
20.10.2021 08:25
(12:10-6:11-6:11-11:9-3:11) 2:3
Yushko R. - Bambutsa R.
20.10.2021 08:55
(14:16-11:7-3:11-11:3-17:15) 3:2
Kovalchuk K. - Samofal Y.
20.10.2021 09:25
(7:11-4:11-3:11) 0:3
Bambutsa R. - Kuprykov S.
20.10.2021 09:55
(9:11-4:11-9:11) 0:3
Melashenko O. - Yushko R.
20.10.2021 10:25
(11:8-2:11-6:11-11:8-11:4) 3:2
Kovalchuk K. - Bambutsa R.
20.10.2021 10:55
(11:7-11:7-11:9) 3:0
Yushko R. - Samofal Y.
20.10.2021 11:25
(11:8-13:11-11:5) 3:0
Namizni tenis - Mednarodni - TT Pokal
Solovey V. - Fashchevskiy I.
20.10.2021 00:05
(11:5-11:5-11:7) 3:0
Medvedev A. - Trachuk V.
20.10.2021 00:15
(5:11-11:8-11:2-7:11-9:11) 2:3
Chaplyanka A. - Dzyabura A.
20.10.2021 00:35
(11:9-11:13-11:6-11:8) 3:1
Chyzh P. - Lohosha D.
20.10.2021 00:45
(12:10-11:2-7:11-11:5) 3:1
Solovey V. - Chaplyanka A.
20.10.2021 01:05
(8:11-11:5-6:11-11:5-11:8) 3:2
Trachuk V. - Formaziuk O.
20.10.2021 01:15
(11:7-7:11-11:9-11:2) 3:1
Fashchevskiy I. - Dzyabura A.
20.10.2021 01:35
(12:10-11:8-4:11-11:8) 3:1
Chyzh P. - Trachuk V.
20.10.2021 01:45
(5:11-9:11-13:11-8:9) 1:2
Chaplyanka A. - Fashchevskiy I.
20.10.2021 02:05
(14:12-11:3-9:11-11:7) 3:1
Medvedev A. - Lohosha D.
20.10.2021 02:15
(10:12-11:7-13:11-11:7) 3:1
Solovey V. - Dzyabura A.
20.10.2021 02:35
(9:11-11:9-9:11-7:11) 1:3
Chyzh P. - Medvedev A.
20.10.2021 02:45
(11:7-11:7-12:10) 3:0
Solovey V. - Fashchevskiy I.
20.10.2021 03:05
(11:3-11:5-11:8) 3:0
Lohosha D. - Formaziuk O.
20.10.2021 03:15
(7:11-9:11-2:11) 0:3
Chaplyanka A. - Dzyabura A.
20.10.2021 03:35
(9:11-6:11-8:11) 0:3
Trachuk V. - Chyzh P.
20.10.2021 03:45
(3:11-11:8-4:11-4:11) 1:3
Solovey V. - Chaplyanka A.
20.10.2021 04:05
(13:11-11:5-11:3) 3:0
Tuzhylin A. - Kogut B.
20.10.2021 06:50
(12:10-11:9-11:4) 3:0
Shcherbak D. - Shkurupii O.
20.10.2021 06:55
(17:15-11:7-11:1) 3:0
Yaremchuk D. - Tuzhylin A.
20.10.2021 07:25
(6:11-11:6-8:11-5:11) 1:3
Krutko A. - Tsybulin S.
20.10.2021 07:30
(11:7-9:11-11:6-8:11-11:8) 3:2
Drobov D. - Molochko A.
20.10.2021 07:35
(6:11-10:12-6:11) 0:3
Baklykov A. - Levshin A.
20.10.2021 07:40
(11:8-11:8-7:11-7:11-12:14) 2:3
Vatsin I. - Kaptanovsky A.
20.10.2021 07:45
(19:21-11:9-9:11-11:8-11:8) 3:2
Plishilo V. - Kovalchuk N.
20.10.2021 07:50
(12:10-11:7-11:9) 3:0
Filatov S. - Lytvynenko M.
20.10.2021 07:55
(12:10-8:11-11:4-5:11-11:8) 3:2
Derypaska R. - Baranovskiy S.
20.10.2021 07:55
(11:8-11:2-11:3) 3:0
Grebeniuk A. - Kogut B.
20.10.2021 08:00
(11:9-6:11-8:11-11:9-11:9) 3:2
Boiko S. - Shkurupii O.
20.10.2021 08:05
(7:11-8:11-11:8-6:11) 1:3
Nechyporuk V. - Kotik A.
20.10.2021 08:10
(7:11-11:9-9:11-6:11) 1:3
Schepanskiy Y. - Volodymyr M.
20.10.2021 08:15
(11:9-5:11-9:11-9:11) 1:3
Melkumyan S. - Vatsin I.
20.10.2021 08:20
(11:7-11:9-10:12-8:11-11:8) 3:2
Gordiy A. - Plishilo V.
20.10.2021 08:25
(11:7-9:11-7:11-11:4-5:11) 2:3
Dubrovin D. - Filatov S.
20.10.2021 08:30
(4:11-8:11-5:11) 0:3
Trofimov N. - Cherevko R.
20.10.2021 08:30
(12:14-11:7-8:11-6:11) 1:3
Grebeniuk A. - Tuzhylin A.
20.10.2021 08:35
(6:11-11:9-11:8-11:7) 3:1
Shcherbak D. - Krutko A.
20.10.2021 08:40
(7:11-5:11-11:6-11:7-11:5) 3:2
Nikolenko M. - Molochko A.
20.10.2021 08:45
(13:11-11:13-4:11-4:11) 1:3
Vital S. - Levshin A.
20.10.2021 08:50
(8:11-11:4-11:8-8:11-12:10) 3:2
Klimov V. - Kaptanovsky A.
20.10.2021 08:55
(12:10-11:8-13:11) 3:0
Mykhaylovich M. - Kovalchuk N.
20.10.2021 09:00
(4:11-12:10-9:11-6:11) 1:3
Teterya Y. - Lytvynenko M.
20.10.2021 09:05
(9:11-11:7-8:11-11:7-11:6) 3:2
Gogenko S. - Baranovskiy S.
20.10.2021 09:05
(7:11-11:7-11:6-12:10) 3:1
Yaremchuk D. - Kogut B.
20.10.2021 09:10
(7:11-8:11-7:11) 0:3
Boiko S. - Tsybulin S.
20.10.2021 09:15
(12:10-11:6-10:12-6:11-9:11) 2:3
Drobov D. - Nechyporuk V.
20.10.2021 09:20
(11:9-5:11-6:11-9:11) 1:3
Baklykov A. - Schepanskiy Y.
20.10.2021 09:25
(5:11-18:16-3:11-6:11) 1:3
Klimov V. - Vatsin I.
20.10.2021 09:30
(11:6-10:12-6:11-5:11) 1:3
Mykhaylovich M. - Plishilo V.
20.10.2021 09:35
(7:11-7:11-11:9-11:6-8:11) 2:3
Teterya Y. - Filatov S.
20.10.2021 09:40
(11:9-11:4-11:9) 3:0
Derypaska R. - Trofimov N.
20.10.2021 09:40
(14:12-8:11-6:11-9:11) 1:3
Grebeniuk A. - Yaremchuk D.
20.10.2021 09:45
(11:9-11:2-2:11-11:5) 3:1
Krutko A. - Shkurupii O.
20.10.2021 09:50
(11:8-11:7-12:10) 3:0
Nikolenko M. - Kotik A.
20.10.2021 09:55
(11:9-11:8-11:8) 3:0
Vital S. - Volodymyr M.
20.10.2021 10:00
(11:2-9:11-11:8-8:11-11:8) 3:2
Melkumyan S. - Kaptanovsky A.
20.10.2021 10:05
(13:11-11:7-8:11-11:5) 3:1
Gordiy A. - Kovalchuk N.
20.10.2021 10:10
(6:11-9:11-1:11) 0:3
Dubrovin D. - Lytvynenko M.
20.10.2021 10:15
(7:11-11:13-11:5-11:7-4:11) 2:3
Gogenko S. - Cherevko R.
20.10.2021 10:15
(11:7-13:11-9:11-11:9) 3:1
Tuzhylin A. - Kogut B.
20.10.2021 10:20
(10:12-11:1-8:11-8:11) 1:3
Boiko S. - Krutko A.
20.10.2021 10:25
(7:11-11:9-11:7-11:6) 3:1
Nechyporuk V. - Molochko A.
20.10.2021 10:30
(11:3-11:5-11:5) 3:0
Schepanskiy Y. - Levshin A.
20.10.2021 10:35
(11:6-11:9-10:12-11:7) 3:1
Klimov V. - Melkumyan S.
20.10.2021 10:40
(7:11-11:9-12:10-11:4) 3:1
Mykhaylovich M. - Gordiy A.
20.10.2021 10:45
(7:11-4:11-9:11) 0:3
Teterya Y. - Dubrovin D.
20.10.2021 10:50
(6:11-8:11-12:10-11:9-11:9) 3:2
Trofimov N. - Baranovskiy S.
20.10.2021 10:50
(11:9-11:8-10:12-7:11-11:9) 3:2
Yaremchuk D. - Tuzhylin A.
20.10.2021 10:55
(11:13-1:11-9:11) 0:3
Shcherbak D. - Tsybulin S.
20.10.2021 11:00
(11:5-5:11-11:6-10:12-11:7) 3:2
Nikolenko M. - Nechyporuk V.
20.10.2021 11:05
(4:11-8:11-9:11) 0:3
Vital S. - Schepanskiy Y.
20.10.2021 11:10
(11:9-10:12-11:9-12:10) 3:1
Kaptanovsky A. - Vatsin I.
20.10.2021 11:15
(7:11-11:5-11:8-11:7) 3:1
Kovalchuk N. - Mykhaylovich M.
20.10.2021 11:20
(11:7-11:6-9:11-11:7) 3:1
Gogenko S. - Trofimov N.
20.10.2021 11:25
(11:7-13:15-11:8-11:8) 3:1
Filatov S. - Lytvynenko M.
20.10.2021 11:25
(9:11-11:8-8:11-6:11) 1:3
Boiko S. - Shcherbak D.
20.10.2021 11:35
(12:14-11:7-11:6-11:5) 3:1
Drobov D. - Kotik A.
20.10.2021 11:40
(11:6-10:12-11:2-4:2) 2:1
Baklykov A. - Volodymyr M.
20.10.2021 11:45
(11:6-12:10-2:0) 2:0
Namizni tenis - Mednarodni - Ukrajina Win Pokal
Khorolsky V. - Kalenik S.
20.10.2021 00:15
(10:12-11:8-5:11-11:8-15:13) 3:2
Chikalov Y. - Kovalenko O.
20.10.2021 00:30
(11:8-11:5-11:9) 3:0
Lazebny R. - Vavrenyuk S.
20.10.2021 00:50
(11:4-11:9-4:11-11:9) 3:1
Surzhik V. - Naumovich V.
20.10.2021 01:05
(11:6-7:11-9:11-12:10-7:10) 2:2
Lazebny R. - Kalenik S.
20.10.2021 01:25
(11:9-11:5-11:8) 3:0
Onischenko R. - Trydukh I.
20.10.2021 07:30
(8:11-11:3-11:9-6:11-12:10) 3:2
Didyk O. - Popovichuk E.
20.10.2021 07:45
(11:7-5:11-17:15-3:11-10:12) 2:3
Kovalenko S. - Krokhmal V.
20.10.2021 08:00
(12:10-11:8-7:11-11:8) 3:1
Misevra V. - Tabakov A.
20.10.2021 08:15
(5:11-6:11-11:8-11:2-4:11) 2:3
Onischenko R. - Krokhmal V.
20.10.2021 08:30
(7:11-6:11-7:11) 0:3
Didyk O. - Tabakov A.
20.10.2021 08:45
(4:11-3:11-5:11) 0:3
Kovalenko S. - Onischenko R.
20.10.2021 09:00
(7:11-5:11-9:11) 0:3
Misevra V. - Popovichuk E.
20.10.2021 09:15
(13:11-8:11-9:11-6:11) 1:3
Krokhmal V. - Trydukh I.
20.10.2021 09:30
(11:13-15:13-11:5-11:9) 3:1
Popov A. - Yolkin A.
20.10.2021 09:30
(11:7-12:14-9:11-12:14) 1:3
Yurchenko G. - Sukovatiy I.
20.10.2021 09:30
(8:11-8:11-11:4-1:11) 1:3
Didyk O. - Misevra V.
20.10.2021 09:45
(8:11-10:12-11:9-9:11) 1:3
Kalianov V. - Cherednychenko A.
20.10.2021 10:00
(11:6-11:7-12:10) 3:0
Trydukh I. - Kovalenko S.
20.10.2021 10:00
(10:12-11:9-12:10-11:4) 3:1
Yolkin A. - Korniyenko N.
20.10.2021 10:00
(11:3-11:5-11:5) 3:0
Tabakov A. - Popovichuk E.
20.10.2021 10:15
(7:11-9:11-5:11) 0:3
Cherednychenko A. - Yurchenko G.
20.10.2021 10:30
(11:7-11:3-4:11-12:14-9:11) 2:3
Krokhmal V. - Onischenko R.
20.10.2021 10:30
(11:1-7:11-11:7-11:7) 3:1
Popov A. - Kirsanov K.
20.10.2021 10:30
(11:6-11:8-11:8) 3:0
Popovichuk E. - Didyk O.
20.10.2021 10:45
(11:6-11:4-11:8) 3:0
Kalianov V. - Sukovatiy I.
20.10.2021 11:00
(11:8-11:7-11:7) 3:0
Krokhmal V. - Kovalenko S.
20.10.2021 11:00
(11:9-11:8-10:12-11:8) 3:1
Popov A. - Korniyenko N.
20.10.2021 11:00
(11:6-9:11-11:7-11:3) 3:1
Tabakov A. - Misevra V.
20.10.2021 11:15
(11:5-12:10-11:8) 3:0
Kalianov V. - Yurchenko G.
20.10.2021 11:30
(5:11-7:11-6:11) 0:3
Trydukh I. - Onischenko R.
20.10.2021 11:30
(13:11-8:11-12:14-11:5-9:9) 2:2
Yolkin A. - Kirsanov K.
20.10.2021 11:30
(3:11-4:11-11:9-5:11) 1:3
Namizni tenis - Rusija - Liga Pro
Ilyukhin E. - Balakin D.
20.10.2021 00:15
(11:8-11:5-11:9) 3:0
Kalashnikov E. - Fedosov A.Y.
20.10.2021 00:15
(11:4-9:11-11:6-5:4) 3:1
Zhurba N. - Pravednov A.
20.10.2021 00:30
(11:7-11:7-9:11-11:9) 3:1
Ilin A. - Lbov Y.V.
20.10.2021 00:45
(11:7-11:6-11:6) 3:0
Tsitselskiy A. - Sadovskiy N.
20.10.2021 00:45
(10:12-11:7-11:1-11:6) 3:1
Ogay S. - Ignatiev, Dmitry
20.10.2021 01:00
(11:8-11:7-6:11-9:11-11:11) 2:2
Minkov M. - Balakin D.
20.10.2021 01:15
(11:2-5:11-7:11-11:4-9:11) 2:3
Serebrennikov A. - Fedosov A.Y.
20.10.2021 01:15
(9:11-11:7-14:12-8:11-7:10) 2:3
Pravednov A. - Sukharnikov N.
20.10.2021 01:30
(11:6-9:11-5:11-6:11) 1:3
Lbov Y.V. - Ilyukhin E.
20.10.2021 01:45
(11:4-11:7-11:8) 3:0
Ignatiev, Dmitry - Zhurba N.
20.10.2021 02:00
(11:9-9:11-12:10-10:12-11:7) 3:2
Balakin D. - Ilin A.
20.10.2021 02:15
(4:11-9:11-4:11) 0:3
Fedosov A.Y. - Tsitselskiy A.
20.10.2021 02:15
(11:7-6:11-12:10-8:11-4:11) 2:3
Pravednov A. - Ogay S.
20.10.2021 02:30
(8:11-11:7-8:11-11:9-11:4) 3:2
Lbov Y.V. - Minkov M.
20.10.2021 02:45
(11:8-11:6-10:12-11:5) 3:1
Sadovskiy N. - Serebrennikov A.
20.10.2021 02:45
(10:12-6:11-8:11) 0:3
Zhurba N. - Sukharnikov N.
20.10.2021 03:00
(11:7-15:13-10:12-11:7) 3:1
Ilin A. - Ilyukhin E.
20.10.2021 03:15
(9:11-6:11-11:9-12:14) 1:3
Tsitselskiy A. - Kalashnikov E.
20.10.2021 03:15
(1:11-8:11-4:11) 0:3
Kalashnikov E. - Serebrennikov A.
20.10.2021 04:15
(6:11-8:11-7:11) 0:3
Ilin A. - Ilyukhin E.
20.10.2021 04:15
(9:11-11:5-11:4-11:6) 3:1
Korotkov A. - Bogomolov A.
20.10.2021 06:30
(11:7-12:10-4:11-11:9) 3:1
Tsvetkov E. - Zabrodin A.
20.10.2021 06:45
(10:12-10:12-11:13) 0:3
Tunitsyn D. - Gavrilov Y.A.
20.10.2021 06:45
(12:10-11:13-4:11-5:11) 1:3
Zhigalov V. - Vorozheykin A.V.
20.10.2021 07:00
(9:11-11:9-11:9-8:11-8:11) 2:3
Alov R. - Kolmin A.
20.10.2021 07:15
(11:4-13:11-11:7) 3:0
Tsvetkov A. - Arutiunyan A.
20.10.2021 07:15
(5:11-10:12-4:11) 0:3
Bogomolov A. - Zhigalov V.
20.10.2021 07:30
(5:11-8:11-13:11-11:4-8:11) 2:3
Zabrodin A. - Alov R.
20.10.2021 07:45
(10:12-8:11-11:13) 0:3
Gavrilov Y.A. - Tsvetkov A.
20.10.2021 07:45
(7:11-11:8-12:10-11:4) 3:1
Kolmin A. - Tsvetkov E.
20.10.2021 08:15
(7:11-11:7-12:10-11:4) 3:1
Arutiunyan A. - Tunitsyn D.
20.10.2021 08:15
(8:11-11:3-9:11-11:4-12:14) 2:3
Korotkov A. - Zhigalov V.
20.10.2021 08:30
(11:9-11:9-3:11-11:6) 3:1
Tsvetkov E. - Alov R.
20.10.2021 08:45
(5:11-5:11-10:12) 0:3
Tunitsyn D. - Tsvetkov A.
20.10.2021 08:45
(5:11-4:11-11:9-8:11) 1:3
Bogomolov A. - Vorozheykin A.V.
20.10.2021 09:00
(7:11-11:8-8:11-2:11) 1:2
Zabrodin A. - Kolmin A.
20.10.2021 09:15
(11:7-11:6-12:10) 3:0
Gavrilov Y.A. - Arutiunyan A.
20.10.2021 09:15
(3:11-2:11-12:10-14:16) 1:3
Zhigalov V. - Bogomolov A.
20.10.2021 09:30
(11:7-6:11-11:7-9:11-11:4) 3:2
Arutiunyan A. - Gavrilov Y.A.
20.10.2021 10:15
(8:11-11:3-8:11-11:8-4:11) 2:3
Alov R. - Zabrodin A.
20.10.2021 10:15
(7:11-10:12-5:11) 0:3
Kozlov A. - Ilichev M.
20.10.2021 10:45
(9:11-12:10-11:8-11:13-4:11) 2:3
Andreev D. - Bazhinov Y.
20.10.2021 10:45
(11:9-11:9-11:9) 3:0
Dakhin V. - Astreev R.
20.10.2021 11:00
(11:8-6:11-7:11-14:12-11:9) 3:2
Merkushin Y. - Aslanyan A.
20.10.2021 11:15
(13:11-12:14-11:5-6:11-11:8) 3:2
Batalov A. - Poletaev I.
20.10.2021 11:15
(4:11-5:11-9:11) 0:3
Kutin V.V. - Dakhin V.
20.10.2021 11:30
(7:11-6:11-5:6) 0:2
Badminton - Mednarodni - Armenija Infinity Pokal
Khachatryan A. - Khachatryan N.
20.10.2021 07:40
(17:21-15:21) 0:2
Rsyan S. - Mnatsakanyan Z.
20.10.2021 08:20
(11:21-9:21) 0:2
Isahakyan S. - Grigoryan G.
20.10.2021 09:00
(22:20-21:14) 2:0
Poghosyan H. - Khachatryan N.
20.10.2021 09:30
(21:10-21:15) 2:0
Khachatryan A. - Khachatryan H.
20.10.2021 09:40
(19:21-16:21) 0:2
Khachatryan A. - Poghosyan H.
20.10.2021 11:10
(10:21-9:21) 0:2
Badminton - Mednarodni - Armenija Infinity Pokal, (Ž)
Nikoyan M. - Babajanyan L.
20.10.2021 08:00
(21:15-21:4) 2:0
Nikoyan M. - Stepanyan M.
20.10.2021 10:20
(15:21-21:18-13:21) 1:2
Badminton - Mednarodni - Armenija Infinity Pokal, Dvojice
Mnat/Grig - Khac/Rsyan
20.10.2021 07:00
(21:12-21:16) 2:0
Badminton - Mednarodni - Danska Open
Nishimoto K. - Ng K.L.A.
20.10.2021 10:00
(20:22-5:5) 0:1
Lu G. - Leverdez B.
20.10.2021 10:00
(21:23-21:10-21:6) 2:1
Badminton - Mednarodni - Danska Open, (Ž)
Chaiwan P. - Intanon R.
20.10.2021 09:00
(21:14-21:17) 2:0
Badminton - Mednarodni - Denmark Open, dvojice
He/Tan - Hoki/Kobay
20.10.2021 09:00
(13:21-10:21) 0:2
Goh V S / Low J S - Lee/Wang
20.10.2021 09:40
(14:21-18:21) 0:2
Badminton - Mednarodni - Denmark Open, mešane dvojice
Lee JH/Hsu YC - Nohr/Magelu
20.10.2021 09:40
(21:18-15:21-22:20) 2:1
Hall/Macph - Alimo/Davle
20.10.2021 09:40
(18:21-17:21) 0:2
Badminton - Mednarodni - Denmark Open, ženske dvojice
Supaj/Taera - Birch/Smith
20.10.2021 09:00
(21:15-21:7) 2:0
Ponn/Redd - Lee/Shin
20.10.2021 09:20
(17:21-13:21) 0:2
Jakka/Ram - Marw/Syaik
20.10.2021 09:20
(8:21-7:21) 0:2
Tirtos/Aar - Matsu/Shida
20.10.2021 09:20
(4:7) 0:0
Honde/Tsai - Liu/Xia
20.10.2021 10:00
(11:21-14:15) 0:1
Snooker - Mednarodni - German Masters
Georgiou M. - Donaldson S.
20.10.2021 11:00
(103:15-60:46-0:20) 2:0
Steadman C. - Yee N.
20.10.2021 11:00
(60:65-35:11) 0:1
Hawkins B. - Selt M.
20.10.2021 11:00
(0:133-52:66-26:30) 0:2
Perry J. - Jiankang Z.
20.10.2021 11:00
(16:70-104:12-17:0) 1:1
Pikado - Mednarodno - Modus Darts Online Live League
Jenkins A. - Osborne C.
20.10.2021 10:30
(3:4) 0:1
Williams S. - Haines J.
20.10.2021 10:45
(4:2) 1:0
Mccarthy J. - Ashley G.
20.10.2021 11:05
(3:4) 0:1
Osborne C. - Williams S.
20.10.2021 11:25
(4:2) 1:0
e-Nogomet - Cyber Live Arena - England Cup(2x5 min.)
Everton (Member) - Leicester (Oolancer)
20.10.2021 00:30
(0:5-2:1) 2:6
Newcastle Utd.(kiser) - Wolves (Stdm)
20.10.2021 00:30
(0:1-0:1) 0:2
Leeds (fastic) - Wolves (Stdm)
20.10.2021 00:44
(1:1-1:4) 2:5
Newcastle Utd.(kiser) - Everton (Member)
20.10.2021 00:44
(2:1-0:1) 2:2
Leeds (fastic) - Leicester (Oolancer)
20.10.2021 00:58
(0:3-0:1) 0:4
Wolves (Stdm) - Everton (Member)
20.10.2021 00:58
(0:2-1:2) 1:4
Leeds (fastic) - Everton (Member)
20.10.2021 01:12
(0:1-0:2) 0:3
Leicester (Oolancer) - Newcastle Utd.(kiser)
20.10.2021 01:12
(1:1-1:0) 2:1
Leeds (fastic) - Newcastle Utd.(kiser)
20.10.2021 01:26
(1:2-1:2) 2:4
Leicester (Oolancer) - Wolves (Stdm)
20.10.2021 01:26
(3:1-1:0) 4:1
Wolves (Stdm) - Newcastle Utd.(kiser)
20.10.2021 01:40
(1:4-1:1) 2:5
Leicester (Oolancer) - Everton (Member)
20.10.2021 01:40
(4:1-2:0) 6:1
Wolves (Stdm) - Leeds (fastic)
20.10.2021 01:54
(1:0-1:1) 2:1
Everton (Member) - Newcastle Utd.(kiser)
20.10.2021 01:54
(2:0-0:1) 2:1
Leicester (Oolancer) - Leeds (fastic)
20.10.2021 02:08
(1:0-1:0) 2:0
Everton (Member) - Wolves (Stdm)
20.10.2021 02:08
(0:0-1:0) 1:0
Everton (Member) - Leeds (fastic)
20.10.2021 02:22
(4:1-0:1) 4:2
Newcastle Utd.(kiser) - Leicester (Oolancer)
20.10.2021 02:22
(2:1-0:1) 2:2
Newcastle Utd.(kiser) - Leeds (fastic)
20.10.2021 02:36
(2:0-1:1) 3:1
Wolves (Stdm) - Leicester (Oolancer)
20.10.2021 02:36
(1:1-1:1) 2:2
e-Nogomet - Cyber Live Arena - Europa League(2x5 min.)
Man.Utd. (Kiser) - Tottenham (fastic)
20.10.2021 00:06
(1:1-2:1) 3:2
Arsenal (Stdm) - Bayer L.(Oolancer)
20.10.2021 00:06
(0:2-1:2) 1:4
e-Nogomet - Cyber Live Arena - France Cup (2x5 min.)
Marseille (Quavo) - Lille (Vito)
20.10.2021 09:30
(4:1-1:3) 5:4
Monaco (Fleshka77) - Nice (Walker)
20.10.2021 09:30
(0:1-1:1) 1:2
Lyon (CarlWhizzer) - Nice (Walker)
20.10.2021 09:44
(1:0-2:0) 3:0
Monaco (Fleshka77) - Marseille (Quavo)
20.10.2021 09:44
(1:2-2:2) 3:4
Lyon (CarlWhizzer) - Lille (Vito)
20.10.2021 09:58
(0:3-2:1) 2:4
Nice (Walker) - Marseille (Quavo)
20.10.2021 09:58
(1:1-1:3) 2:3
Lyon (CarlWhizzer) - Marseille (Quavo)
20.10.2021 10:12
(1:1-1:1) 2:2
Lille (Vito) - Monaco (Fleshka77)
20.10.2021 10:12
(1:3-2:0) 3:3
Lyon (CarlWhizzer) - Monaco (Fleshka77)
20.10.2021 10:26
(1:0-2:1) 3:1
Lille (Vito) - Nice (Walker)
20.10.2021 10:26
(0:2-1:2) 1:4
Nice (Walker) - Monaco (Fleshka77)
20.10.2021 10:40
(1:1-1:2) 2:3
Lille (Vito) - Marseille (Quavo)
20.10.2021 10:40
(1:1-0:1) 1:2
Marseille (Quavo) - Monaco (Fleshka77)
20.10.2021 10:54
(3:2-1:1) 4:3
Nice (Walker) - Lyon (CarlWhizzer)
20.10.2021 10:54
(0:1-0:2) 0:3
Lille (Vito) - Lyon (CarlWhizzer)
20.10.2021 11:08
(0:1-0:2) 0:3
Marseille (Quavo) - Nice (Walker)
20.10.2021 11:08
(2:1-1:0) 3:1
Marseille (Quavo) - Lyon (CarlWhizzer)
20.10.2021 11:22
(0:5-2:1) 2:6
Monaco (Fleshka77) - Lille (Vito)
20.10.2021 11:22
(1:2-0:0) 1:2
Monaco (Fleshka77) - Lyon (CarlWhizzer)
20.10.2021 11:36
(0:2-1:1) 1:3
e-Nogomet - Cyber Live Arena - Italy Cup(2x5min.)
Atalanta (member) - Napoli (Oolancer)
20.10.2021 03:00
(1:2-2:3) 3:5
Milan (Kiser) - Inter M. (STDM)
20.10.2021 03:00
(2:0-0:1) 2:1
Lazio (fastic) - Inter M. (STDM)
20.10.2021 03:14
(0:2-0:1) 0:3
Milan (Kiser) - Atalanta (member)
20.10.2021 03:14
(1:1-1:2) 2:3
Lazio (fastic) - Napoli (Oolancer)
20.10.2021 03:28
(0:3-0:0) 0:3
Inter M. (STDM) - Atalanta (member)
20.10.2021 03:28
(3:0-0:1) 3:1
Lazio (fastic) - Atalanta (member)
20.10.2021 03:42
(0:3-0:1) 0:4
Napoli (Oolancer) - Milan (Kiser)
20.10.2021 03:42
(2:0-1:1) 3:1
Lazio (fastic) - Milan (Kiser)
20.10.2021 03:56
(1:4-0:2) 1:6
Napoli (Oolancer) - Inter M. (STDM)
20.10.2021 03:56
(0:0-1:0) 1:0
Inter M. (STDM) - Milan (Kiser)
20.10.2021 04:10
(0:0-0:4) 0:4
Napoli (Oolancer) - Atalanta (member)
20.10.2021 04:10
(2:1-2:1) 4:2
Inter M. (STDM) - Lazio (fastic)
20.10.2021 04:24
(1:0-2:0) 3:0
Atalanta (member) - Milan (Kiser)
20.10.2021 04:24
(0:1-1:4) 1:5
Napoli (Oolancer) - Lazio (fastic)
20.10.2021 04:38
(1:0-3:0) 4:0
Atalanta (member) - Inter M. (STDM)
20.10.2021 04:38
(3:0-2:1) 5:1
Atalanta (member) - Lazio (fastic)
20.10.2021 04:52
(2:1-1:0) 3:1
Milan (Kiser) - Napoli (Oolancer)
20.10.2021 04:52
(0:1-0:1) 0:2
Milan (Kiser) - Lazio (fastic)
20.10.2021 05:06
(5:0-1:1) 6:1
Inter M. (STDM) - Napoli (Oolancer)
20.10.2021 05:06
(1:3-0:0) 1:3
e-Nogomet - Cyber Live Arena - World Cup(2x5min.)
Spain (quavo) - Italy (vito)
20.10.2021 07:00
(2:1-2:0) 4:1
Belgium (fleshka77) - Netherlands (walker)
20.10.2021 07:00
(0:0-0:1) 0:1
Argentina (carlwhizzer) - Netherlands (walker)
20.10.2021 07:14
(1:1-1:0) 2:1
Belgium (fleshka77) - Spain (quavo)
20.10.2021 07:14
(1:1-0:0) 1:1
Argentina (carlwhizzer) - Italy (vito)
20.10.2021 07:28
(0:1-0:0) 0:1
Netherlands (walker) - Spain (quavo)
20.10.2021 07:28
(1:1-3:0) 4:1
Argentina (carlwhizzer) - Spain (quavo)
20.10.2021 07:42
(0:2-0:1) 0:3
Italy (vito) - Belgium (fleshka77)
20.10.2021 07:42
(1:0-1:0) 2:0
Argentina (carlwhizzer) - Belgium (fleshka77)
20.10.2021 07:56
(1:2-0:1) 1:3
Italy (vito) - Netherlands (walker)
20.10.2021 07:56
(1:0-0:1) 1:1
Netherlands (walker) - Belgium (fleshka77)
20.10.2021 08:10
(2:0-1:0) 3:0
Italy (vito) - Spain (quavo)
20.10.2021 08:10
(0:2-1:1) 1:3
Netherlands (walker) - Argentina (carlwhizzer)
20.10.2021 08:24
(1:1-0:1) 1:2
Spain (quavo) - Belgium (fleshka77)
20.10.2021 08:24
(3:0-2:1) 5:1
Italy (vito) - Argentina (carlwhizzer)
20.10.2021 08:38
(1:0-0:1) 1:1
Spain (quavo) - Netherlands (walker)
20.10.2021 08:38
(0:3-0:1) 0:4
Spain (quavo) - Argentina (carlwhizzer)
20.10.2021 08:52
(1:2-1:2) 2:4
Belgium (fleshka77) - Italy (vito)
20.10.2021 08:52
(1:0-3:2) 4:2
Belgium (fleshka77) - Argentina (carlwhizzer)
20.10.2021 09:06
(0:1-2:1) 2:2
Netherlands (walker) - Italy (vito)
20.10.2021 09:06
(5:1-1:0) 6:1
e-Nogomet - Esports Battle - Champions League(2x4min.)
Liverpool (bpbp94) - PSG (Plevis)
20.10.2021 11:30
(1:0-1:3) 2:3
Bayern M. (vpbysik) - Barcelona (ke4_official)
20.10.2021 11:30
(0:0-1:2) 1:2
Liverpool (bpbp94) - Bayern M. (vpbysik)
20.10.2021 11:42
(1:1-1:0) 2:1
PSG (Plevis) - Barcelona (ke4_official)
20.10.2021 11:42
(1:0-2:0) 3:0
e-Nogomet - Esports Battle - Europa League(2x4min.)
B.Leverkusen (bpbp94) - Napoli (Plevis)
20.10.2021 09:10
(0:0-2:0) 2:0
Arsenal (vpbysik) - Milan (ke4_official)
20.10.2021 09:10
(0:0-1:0) 1:0
Napoli (Plevis) - Milan (ke4_official)
20.10.2021 09:22
(0:0-0:0) 0:0
B.Leverkusen (bpbp94) - Arsenal (vpbysik)
20.10.2021 09:22
(2:1-1:0) 3:1
Milan (ke4_official) - B.Leverkusen (bpbp94)
20.10.2021 09:34
(1:1-0:0) 1:1
Napoli (Plevis) - Arsenal (vpbysik)
20.10.2021 09:34
(0:1-1:0) 1:1
Arsenal (vpbysik) - Milan (ke4_official)
20.10.2021 09:46
(0:0-0:0) 0:0
B.Leverkusen (bpbp94) - Napoli (Plevis)
20.10.2021 09:46
(1:0-0:1) 1:1
B.Leverkusen (bpbp94) - Arsenal (vpbysik)
20.10.2021 10:10
(0:0-0:0) 0:0
Napoli (Plevis) - Milan (ke4_official)
20.10.2021 10:10
(1:0-0:1) 1:1
Milan (ke4_official) - B.Leverkusen (bpbp94)
20.10.2021 10:22
(0:2-0:1) 0:3
Napoli (Plevis) - Arsenal (vpbysik)
20.10.2021 10:22
(1:0-0:1) 1:1
Arsenal (vpbysik) - Milan (ke4_official)
20.10.2021 10:34
(0:0-0:2) 0:2
B.Leverkusen (bpbp94) - Napoli (Plevis)
20.10.2021 10:34
(0:0-0:2) 0:2
B.Leverkusen (bpbp94) - Arsenal (vpbysik)
20.10.2021 10:46
(0:0-0:0) 0:0
Napoli (Plevis) - Milan (ke4_official)
20.10.2021 10:46
(0:1-0:0) 0:1
Milan (ke4_official) - B.Leverkusen (bpbp94)
20.10.2021 10:58
(0:2-0:1) 0:3
Napoli (Plevis) - Arsenal (vpbysik)
20.10.2021 10:58
(0:0-2:0) 2:0
e-Nogomet - Esports Battle - International(2x4 min.)
Portugal (bpbp94) - Brazil (Plevis)
20.10.2021 07:00
(2:1-1:0) 3:1
Germany (vpbysik) - France (ke4_official)
20.10.2021 07:00
(0:0-1:1) 1:1
Portugal (bpbp94) - Germany (vpbysik)
20.10.2021 07:12
(0:1-0:1) 0:2
Brazil (Plevis) - France (ke4_official)
20.10.2021 07:12
(0:0-0:2) 0:2
France (ke4_official) - Portugal (bpbp94)
20.10.2021 07:24
(0:3-0:0) 0:3
Brazil (Plevis) - Germany (vpbysik)
20.10.2021 07:24
(0:0-0:0) 0:0
Germany (vpbysik) - France (ke4_official)
20.10.2021 07:36
(0:0-0:0) 0:0
Portugal (bpbp94) - Brazil (plevis)
20.10.2021 07:36
(0:1-2:1) 2:2
Brazil (Plevis) - France (ke4_official)
20.10.2021 08:00
(1:0-2:1) 3:1
Portugal (bpbp94) - Germany (vpbysik)
20.10.2021 08:00
(0:1-0:2) 0:3
France (ke4_official) - Portugal (bpbp94)
20.10.2021 08:12
(1:1-0:0) 1:1
Brazil (Plevis) - Germany (vpbysik)
20.10.2021 08:12
(1:0-1:0) 2:0
Germany (vpbysik) - France (ke4_official)
20.10.2021 08:24
(0:2-0:1) 0:3
Portugal (bpbp94) - Brazil (Plevis)
20.10.2021 08:24
(0:1-2:0) 2:1
Portugal (bpbp94) - Germany (vpbysik)
20.10.2021 08:36
(1:2-2:1) 3:3
Brazil (Plevis) - France (ke4_official)
20.10.2021 08:36
(0:1-0:1) 0:2
Brazil (Plevis) - Germany (vpbysik)
20.10.2021 08:48
(2:0-0:0) 2:0
France (ke4_official) - Portugal (bpbp94)
20.10.2021 08:48
(0:0-0:0) 0:0
e-Nogomet - Esports Battle - Night International(2x4 min.)
Brazil (nicolas_rage) - Portugal (Youngdaddy)
20.10.2021 00:04
(0:0-0:3) 0:3
Belgium (bokur75) - Germany (kaison)
20.10.2021 00:04
(2:1-0:2) 2:3
Belgium (bokur75) - Brazil (nicolas_rage)
20.10.2021 00:16
(1:1-1:0) 2:1
Germany (kaison) - Portugal (Youngdaddy)
20.10.2021 00:16
(0:2-0:1) 0:3
e-Nogomet - Gt Sports League - Gt Nations League (2x6 min.)
Colombia (Gorilla) - Netherlands (Aibothard)
20.10.2021 00:00
(0:1-2:1) 2:2
Czech R. (Koko) - Argentina (Carnage)
20.10.2021 00:00
(0:1-1:0) 1:1
Turkey (rafa) - England (Zeus)
20.10.2021 00:00
(0:1-1:2) 1:3
Russia (val) - Colombia (Gorilla)
20.10.2021 00:20
(1:1-1:2) 2:3
Czech R. (Koko) - Germany (general)
20.10.2021 00:20
(1:2-1:1) 2:3
Argentina (Carnage) - Uruguay (Billiot)
20.10.2021 00:20
(2:1-0:0) 2:1
Turkey (rafa) - Netherlands (Aibothard)
20.10.2021 00:40
(3:0-2:3) 5:3
Colombia (Gorilla) - Russia (val)
20.10.2021 00:40
(0:1-0:1) 0:2
Germany (general) - Czech R. (Koko)
20.10.2021 00:40
(0:2-1:1) 1:3
Colombia (Gorilla) - England (Zeus)
20.10.2021 01:00
(0:0-2:1) 2:1
Czech R. (Koko) - Uruguay (Billiot)
20.10.2021 01:00
(0:0-1:1) 1:1
Russia (val) - Germany (general)
20.10.2021 01:00
(1:1-0:1) 1:2
Netherlands (Aibothard) - Colombia (Gorilla)
20.10.2021 01:20
(1:1-0:2) 1:3
England (Zeus) - Turkey (rafa)
20.10.2021 01:20
(0:1-2:3) 2:4
Uruguay (Billiot) - Argentina (Carnage)
20.10.2021 01:20
(1:0-1:2) 2:2
Germany (general) - Netherlands (Aibothard)
20.10.2021 01:40
(0:1-0:1) 0:2
Uruguay (Billiot) - Russia (val)
20.10.2021 01:40
(1:1-0:0) 1:1
Argentina (Carnage) - Czech R. (Koko)
20.10.2021 01:40
(1:0-1:1) 2:1
Russia (val) - Argentina (Carnage)
20.10.2021 02:00
(0:1-1:1) 1:2
Turkey (rafa) - Uruguay (Billiot)
20.10.2021 02:00
(2:0-0:1) 2:1
England (Zeus) - Germany (general)
20.10.2021 02:00
(1:0-1:0) 2:0
Netherlands (Aibothard) - Czech R. (Koko)
20.10.2021 02:20
(0:2-2:0) 2:2
Germany (general) - Turkey (rafa)
20.10.2021 02:20
(0:0-0:0) 0:0
Uruguay (Billiot) - England (Zeus)
20.10.2021 02:20
(0:1-0:2) 0:3
Argentina (Carnage) - Netherlands (Aibothard)
20.10.2021 02:40
(0:1-1:0) 1:1
Turkey (rafa) - Colombia (Gorilla)
20.10.2021 02:40
(0:2-1:0) 1:2
Czech R. (Koko) - Russia (val)
20.10.2021 02:40
(0:0-0:1) 0:1
England (Zeus) - Argentina (Carnage)
20.10.2021 03:00
(0:0-0:2) 0:2
Netherlands (Aibothard) - Uruguay (Billiot)
20.10.2021 03:00
(0:1-1:1) 1:2
Colombia (Gorilla) - Germany (general)
20.10.2021 03:00
(0:1-4:0) 4:1
Colombia (Gorilla) - Uruguay (Billiot)
20.10.2021 03:20
(1:1-1:2) 2:3
Argentina (Carnage) - Turkey (rafa)
20.10.2021 03:20
(0:1-0:0) 0:1
Czech R. (Koko) - England (Zeus)
20.10.2021 03:20
(0:0-2:0) 2:0
Argentina (Carnage) - Germany (general)
20.10.2021 03:40
(1:0-1:1) 2:1
England (Zeus) - Russia (val)
20.10.2021 03:40
(2:1-2:0) 4:1
Turkey (rafa) - Czech R. (Koko)
20.10.2021 03:40
(1:1-1:2) 2:3
Colombia (Gorilla) - Argentina (Carnage)
20.10.2021 04:00
(1:1-1:1) 2:2
Germany (general) - Uruguay (Billiot)
20.10.2021 04:00
(3:1-0:1) 3:2
Russia (val) - Netherlands (Aibothard)
20.10.2021 04:00
(1:1-0:1) 1:2
Czech R. (Koko) - Colombia (Gorilla)
20.10.2021 04:20
(1:0-2:1) 3:1
Russia (val) - Turkey (rafa)
20.10.2021 04:20
(1:0-1:0) 2:0
Netherlands (Aibothard) - England (Zeus)
20.10.2021 04:20
(0:1-0:1) 0:2
Portugal (Cliff) - Greece (mars)
20.10.2021 05:00
(0:0-0:1) 0:1
France (Herculex) - Scotland (judoka)
20.10.2021 05:00
(2:1-1:0) 3:1
Austria (Kot) - Switzerland (Apollo)
20.10.2021 05:00
(1:2-1:1) 2:3
Greece (mars) - France (Herculex)
20.10.2021 05:20
(1:1-1:2) 2:3
Scotland (judoka) - Norway (nasmi)
20.10.2021 05:20
(0:1-2:1) 2:2
Denmark (spex) - Portugal (Cliff)
20.10.2021 05:20
(0:1-2:1) 2:2
Norway (nasmi) - Wales (ray)
20.10.2021 05:40
(0:1-0:1) 0:2
Switzerland (Apollo) - Portugal (Cliff)
20.10.2021 05:40
(0:3-1:0) 1:3
Norway (nasmi) - Greece (mars)
20.10.2021 06:00
(0:0-1:2) 1:2
Wales (ray) - Scotland (judoka)
20.10.2021 06:00
(1:0-0:1) 1:1
France (Herculex) - Switzerland (Apollo)
20.10.2021 06:00
(3:3-1:1) 4:4
Greece (mars) - Wales (ray)
20.10.2021 06:20
(0:1-0:0) 0:1
Denmark (spex) - France (Herculex)
20.10.2021 06:20
(2:0-0:0) 2:0
Switzerland (Apollo) - Norway (nasmi)
20.10.2021 06:20
(2:1-2:0) 4:1
Norway (nasmi) - Denmark (spex)
20.10.2021 06:40
(0:0-1:0) 1:0
France (Herculex) - Austria (Kot)
20.10.2021 06:40
(3:1-0:0) 3:1
Switzerland (Apollo) - Scotland (judoka)
20.10.2021 06:40
(2:0-0:3) 2:3
Austria (Kot) - Portugal (Cliff)
20.10.2021 07:00
(1:1-1:1) 2:2
Wales (ray) - Switzerland (Apollo)
20.10.2021 07:00
(0:0-0:0) 0:0
Scotland (judoka) - Greece (mars)
20.10.2021 07:00
(0:1-0:0) 0:1
Austria (Kot) - Norway (nasmi)
20.10.2021 07:20
(1:0-1:0) 2:0
Portugal (Cliff) - France (Herculex)
20.10.2021 07:20
(1:0-3:0) 4:0
Denmark (spex) - Wales (ray)
20.10.2021 07:20
(1:1-0:0) 1:1
Norway (nasmi) - Portugal (Cliff)
20.10.2021 07:40
(1:2-1:1) 2:3
Scotland (judoka) - Denmark (spex)
20.10.2021 07:40
(0:0-1:0) 1:0
Wales (ray) - France (Herculex)
20.10.2021 08:00
(0:2-2:2) 2:4
Denmark (spex) - Greece (mars)
20.10.2021 08:00
(1:1-0:0) 1:1
Austria (Kot) - Scotland (judoka)
20.10.2021 08:00
(1:0-0:0) 1:0
Greece (mars) - Switzerland (Apollo)
20.10.2021 08:20
(0:1-1:2) 1:3
France (Herculex) - Norway (nasmi)
20.10.2021 08:20
(2:0-1:0) 3:0
Scotland (judoka) - Portugal (Cliff)
20.10.2021 08:40
(2:0-2:1) 4:1
Switzerland (Apollo) - Denmark (spex)
20.10.2021 08:40
(1:0-0:2) 1:2
France (Herculex) - Wales (ray)
20.10.2021 09:00
(2:2-0:0) 2:2
Portugal (Cliff) - Scotland (judoka)
20.10.2021 09:00
(2:0-0:1) 2:1
Greece (mars) - Denmark (spex)
20.10.2021 09:20
(1:1-2:0) 3:1
Portugal (Cliff) - Norway (nasmi)
20.10.2021 09:20
(0:2-0:0) 0:2
Scotland (judoka) - Austria (Kot)
20.10.2021 09:20
(1:0-2:2) 3:2
Denmark (spex) - Switzerland (Apollo)
20.10.2021 09:40
(0:1-0:0) 0:1
Norway (nasmi) - France (Herculex)
20.10.2021 09:40
(1:0-0:1) 1:1
Switzerland (Apollo) - Greece (mars)
20.10.2021 10:00
(0:1-1:0) 1:1
Denmark (spex) - Scotland (judoka)
20.10.2021 10:00
(0:0-0:0) 0:0
Norway (nasmi) - Austria (Kot)
20.10.2021 10:20
(0:0-0:2) 0:2
Scotland (judoka) - Switzerland (Apollo)
20.10.2021 10:20
(1:0-1:2) 2:2
France (Herculex) - Denmark (spex)
20.10.2021 10:20
(1:1-2:2) 3:3
Wales (ray) - Greece (mars)
20.10.2021 10:40
(1:0-0:1) 1:1
Denmark (spex) - Norway (nasmi)
20.10.2021 10:40
(1:1-2:0) 3:1
Austria (Kot) - France (Herculex)
20.10.2021 10:40
(1:0-1:1) 2:1
Greece (mars) - Scotland (judoka)
20.10.2021 11:00
(0:0-1:2) 1:2
France (Herculex) - Portugal (Cliff)
20.10.2021 11:00
(3:1-2:2) 5:3
Switzerland (Apollo) - Wales (ray)
20.10.2021 11:00
(1:0-0:1) 1:1
Portugal (Cliff) - Austria (Kot)
20.10.2021 11:20
(2:0-1:3) 3:3
Norway (nasmi) - Switzerland (Apollo)
20.10.2021 11:20
(1:1-0:1) 1:2
Wales (ray) - Denmark (spex)
20.10.2021 11:20
(0:1-1:0) 1:1
Greece (mars) - Norway (nasmi)
20.10.2021 11:40
(0:1-1:1) 1:2
Portugal (Cliff) - Denmark (spex)
20.10.2021 11:40
(1:1-0:0) 1:1
Switzerland (Apollo) - France (Herculex)
20.10.2021 11:40
(1:1-1:1) 2:2
e-Nogomet - Liga Pro - Liga Pro (2x6 min.)
Everton (abeldos United) - Atl.Madrid (modfx)
20.10.2021 08:45
(3:0-0:1) 3:1
Man.City (neo13) - Tottenham (Megapolice)
20.10.2021 09:10
(2:1-2:1) 4:2
Everton (abeldos United) - Leicester (legion)
20.10.2021 09:35
(1:1-4:4) 5:5
Atl.Madrid (modfx) - Tottenham (Megapolice)
20.10.2021 10:00
(0:0-0:2) 0:2
Leicester (legion) - Atl.Madrid (modfx)
20.10.2021 11:15
(1:1-0:2) 1:3
Man.City (neo13) - Everton (abeldos United)
20.10.2021 11:40
(1:2-2:0) 3:2
e-Košarka - Cyber Live Arena - CLA All Stars League (4x5 min.)
Phoenix (petard) - Miami (pahanini)
20.10.2021 07:00
(16:9-14:11-10:12-19:5) 59:37
Atlanta (t1tan) - Utah (horens)
20.10.2021 07:00
(11:16-13:14-9:11-8:9) 41:50
Phoenix (petard) - Utah (horens)
20.10.2021 07:36
(6:8-13:14-4:10-14:7) 37:39
Miami (pahanini) - Atlanta (t1tan)
20.10.2021 07:36
(12:9-8:13-10:10-13:13) 43:45
Miami (pahanini) - Utah (horens)
20.10.2021 08:12
(12:12-3:8-10:5-15:19) 40:44
Atlanta (t1tan) - Phoenix (petard)
20.10.2021 08:12
(10:13-11:13-16:6-12:15) 49:47
Utah (horens) - Atlanta (t1tan)
20.10.2021 08:48
(8:14-12:9-12:8-14:8) 46:39
Miami (pahanini) - Phoenix (petard)
20.10.2021 08:48
(9:9-14:10-12:7-9:13) 44:39
Utah (horens) - Phoenix (petard)
20.10.2021 09:24
(13:13-13:12-8:10-12:10) 46:45
Atlanta (t1tan) - Miami (pahanini)
20.10.2021 09:24
(12:11-15:11-6:14-16:17) 49:53
Utah (horens) - Miami (pahanini)
20.10.2021 10:00
(12:10-10:9-8:12-11:12) 41:43
Phoenix (petard) - Atlanta (t1tan)
20.10.2021 10:00
(15:10-8:14-10:11-20:6) 53:41
e-Košarka - Cyber Live Arena - CLA Eastern Conference (4x5 min.)
Chicago (phabian) - Atlanta (asap)
20.10.2021 02:00
(6:8-11:8-6:12-10:9) 33:37
Boston (kyubi) - Miami (Kodas)
20.10.2021 02:00
(12:13-6:8-7:14-7:9) 32:44
Boston (kyubi) - Atlanta (asap)
20.10.2021 02:36
(12:15-13:10-7:16-10:8) 42:49
Miami (Kodas) - Chicago (phabian)
20.10.2021 02:36
(10:11-8:13-8:16-15:12) 41:52
Miami (Kodas) - Atlanta (asap)
20.10.2021 03:12
(19:11-9:8-17:10-8:20) 53:49
Chicago (phabian) - Boston (kyubi)
20.10.2021 03:12
(10:10-10:9-12:11-12:7) 44:37
Atlanta (asap) - Chicago (phabian)
20.10.2021 03:48
(10:11-8:14-17:6-13:6) 45:37
Miami (Kodas) - Boston (kyubi)
20.10.2021 03:48
(14:10-12:14-15:8-10:12) 51:44
Atlanta (asap) - Boston (kyubi)
20.10.2021 04:24
(12:12-12:15-16:6-6:6) 46:39
Chicago (phabian) - Miami (Kodas)
20.10.2021 04:24
(10:15-9:20-13:18-10:6) 42:59
Atlanta (asap) - Miami (Kodas)
20.10.2021 05:00
(8:19-10:17-11:9-8:11) 37:56
Boston (kyubi) - Chicago (phabian)
20.10.2021 05:00
(18:11-11:19-6:7-8:10) 43:47
e-Košarka - Cyber Live Arena - CLA Western Conference (4x5 min.)
Phoenix (asap) - Utah (Kodas)
20.10.2021 01:00
(9:16-14:14-10:14-2:6) 41:52
Dallas (kyubi) - Denver (phabian)
20.10.2021 01:00
(13:6-15:10-13:8-4:4) 47:32
Denver (petard) - Phoenix (pahanini)
20.10.2021 11:00
(11:14-26:6-16:7-11:13) 64:40
Dallas (t1tan) - Utah (horens)
20.10.2021 11:00
(7:11-10:10-10:8-10:12) 37:41
Denver (petard) - Utah (horens)
20.10.2021 11:36
(11:7-15:10-12:14-2:2) 40:33
Phoenix (pahanini) - Dallas (t1tan)
20.10.2021 11:36
(17:13-10:18-6:14-0:0) 33:45
e-Košarka - Liga Pro - Liga Pro (4x5 min.)
Houston (mcdonals999) - Toronto (answer2208)
20.10.2021 00:05
(14:18-22:14-15:15-18:13) 69:60
Toronto (answer2208) - Miami (amuralex)
20.10.2021 00:40
(21:16-15:27-14:17-17:12) 67:72
Chicago (jimmy_walker13) - Miami (amuralex)
20.10.2021 04:30
(15:20-19:20-14:14-15:18) 63:72
Houston (mcdonals999) - Toronto (answer2208)
20.10.2021 05:05
(18:19-26:18-22:20-18:14) 84:71
Charlotte (broccolicabbage0) - Cleveland (kotpirog131)
20.10.2021 05:55
(20:17-23:19-20:16-25:21) 88:73
Atlanta (nikitos349) - New York (sm1t1q)
20.10.2021 06:30
(17:13-22:11-25:21-14:8) 78:53
New York (sm1t1q) - Charlotte (broccolicabbage0)
20.10.2021 07:05
(23:14-14:18-14:20-14:21) 65:73
Cleveland (kotpirog131) - Atlanta (nikitos349)
20.10.2021 07:40
(11:20-22:22-17:19-16:21) 66:82
Charlotte (broccolicabbage0) - Atlanta (nikitos349)
20.10.2021 08:15
(13:22-25:27-24:17-14:21) 76:87
New York (sm1t1q) - Cleveland (kotpirog131)
20.10.2021 08:50
(17:27-17:28-14:10-20:24) 68:89
Atlanta (nikitos349) - New York (sm1t1q)
20.10.2021 09:35
(24:21-27:12-20:12-15:19) 86:64
Minnesota (bigbabymish) - Miami (tiger_tripoint)
20.10.2021 10:10
(14:17-15:15-19:21-19:13) 67:66
LA Clippers (rom1pr) - Dallas (pelmeshkabig)
20.10.2021 10:45
(13:14-25:18-19:18-17:15) 67:59
Dallas (pelmeshkabig) - Minnesota (bigbabymish)
20.10.2021 11:20
(22:20-21:13-11:7) 54:40
Atlanta (nikitos349) - Cleveland (kotpirog131)
20.10.2021 11:30
(21:17-34:12-16:22-20:18) 91:69
e-Hokej - Cyber Live Arena - Champions Cup (3x4 min.)
Tampa Bay (klicker10) - St Louis (coldsiemens)
20.10.2021 11:00
(2:0-0:1-0:1) 2:2
Dallas (ensen) - St Louis (coldsiemens)
20.10.2021 11:36
(0:0-0:0-2:3) 2:3
e-Hokej - Cyber Live Arena - World Cup (3x4 min.)
Belarus (klicker10) - Ukraine (coldsiemens)
20.10.2021 07:00
(1:0-3:1-1:2) 5:3
Poland (ensen) - Ukraine (coldsiemens)
20.10.2021 07:36
(0:2-1:3-2:2) 3:7
Italy (Diamond) - Ukraine (coldsiemens)
20.10.2021 08:12
(1:1-0:1-1:0) 2:2
Ukraine (coldsiemens) - Belarus (klicker10)
20.10.2021 08:48
(0:1-0:0-0:0) 0:1
Ukraine (coldsiemens) - Poland (ensen)
20.10.2021 09:24
(1:2-1:2-2:2) 4:6
Ukraine (coldsiemens) - Italy (Diamond)
20.10.2021 10:00
(2:2-0:1-2:3) 4:6