Obvestilo o uporabi piškotkov

Športna loterija d.d. na spletni strani uporablja piškotke, ki se shranijo na napravo, s katero dostopate do spletne strani. Poleg piškotkov, ki so nujno potrebni za delovanje, uporabljamo tudi izbirne piškotke, s katerimi anonimno spremljamo vašo uporabo spletne strani.

Več o varovanju zasebnosti in uporabi piškotkov si lahko preberete v Izjavi o zasebnosti.

Za nadaljevanje vas prosimo, da potrdite strinjanje z uporabo izbirnih piškotkov.

Rezultati v živo so zgolj informativne narave (neuradni) in niso osnova za izplačilo dobitka. Uradni rezultati so objavljeni na spletni strani rezultatov
Šport
Vrsta rezultatov
Nogomet
Nogomet, Anglija Premier
Burnley-Tottenham :S
V živo (56)
26.10. 21:00
0:0
(0:0)
Nogomet
Nogomet, Belgija 1. liga
Gent-Genk :S
V živo (75)
26.10. 20:45
1:1
(1:1)
Nogomet
Nogomet, Francija 2.liga
Sochaux-Amiens :S
V živo (73)
26.10. 20:45
0:0
(0:0)
Nogomet
Nogomet, Italija 1.liga
Milan-Roma :S
V živo (71)
26.10. 20:45
2:1
(1:1)
Nogomet
Nogomet, Italijanska 3.liga C
Bari-Catania
V živo (57)
26.10. 21:00
2:1
(1:1)
Nogomet
Nogomet, Malta 1.liga
Birkirkara-Sliema Wanderers FC
V živo (45)
26.10. 21:15
1:0
(1:0)
Nogomet
Nogomet, Nemčija 1. liga
Bayer Lev.-Augsburg :S
V živo (87)
26.10. 20:30
2:1
(1:0)
Nogomet
Nogomet, Nizozemski pokal
G.A. Eagles Deventer-NAC Breda
V živo (60)
26.10. 21:00
6:0
(5:0)
Nogomet
Nogomet, Portugalska 1.liga
Benfica-Belenenses :S
V živo (45)
26.10. 21:15
1:0
(1:0)
Nogomet
Nogomet, Španija 1.liga
Levante-Celta Vigo :S
V živo (59)
26.10. 21:00
1:1
(0:0)
Košarka
Košarka, ABA 1.liga
Krka-Cibona :S
V živo
26.10. 21:00
39:39
(10:21; 29:18)
Košarka
Košarka, Francija 1.liga
Levallois Metrop-Limoges CSP:S
V živo
26.10. 21:00
52:49
(20:12; 20:20)
Košarka
Košarka, Nemški pokal
Crailsheim Merlins-Bayern (M)
V živo
26.10. 20:30
57:71
(16:21; 12:23; 20:17)
Snooker
Snooker, Liga prvakov
Honghao Luo-Ursenbacher Alexan
V živo
26.10. 21:30
0:1
Namizni tenis
Namizni tenis, Rusija Liga Pro
Kutuzov Oleg-Korneev Dmitry
V živo
26.10. 21:45
2:2
(8:11; 11:9; 11:3; 7:11; 5:5)
Namizni tenis
Namizni tenis, Rusija Liga Pro
Petrochenko Dmi-Lyfenko Nikita
V živo
26.10. 21:45
2:2
(15:13; 7:11; 3:11; 11:8; 9:8)
Namizni tenis
Namizni tenis, Rusija Liga Pro
Pravednov Andre-Zhurba Nikolai
V živo
26.10. 22:00
1:1
(5:11; 11:1; 6:6)
Namizni tenis
Namizni tenis, Rusija Liga Pro
Sidorin Valery-Ilin Anatoliy
Pred pričetkom
26.10. 22:15
Namizni tenis
Namizni tenis, Rusija Liga Pro
Volkov Aleksandr-Coldatov Ivan
Pred pričetkom
26.10. 22:15
Namizni tenis
Namizni tenis, Rusija Liga Pro
Ilyukhin Evgeni-Myagkov Sergey
Pred pričetkom
26.10. 22:30
Namizni tenis
Namizni tenis, Setka pokal
Tsoi Konstiant-Kunchurov Dmitr
26.10. 21:45
1:3
(11:13; 7:11; 11:7; 12:14)
Namizni tenis
Namizni tenis, Setka pokal
Melchenko Andr-Krasutskyi Adam
26.10. 21:50
3:0
(11:6; 11:7; 11:8)
Namizni tenis
Namizni tenis, Setka pokal
Kobets Vitalii-Yushko Roman
26.10. 21:55
3:0
(11:5; 11:5; 11:6)
Namizni tenis
Namizni tenis, Setka pokal
Havryliuk Bohd-Riadynskyi Yeho
Pred pričetkom
26.10. 22:20
Namizni tenis
Namizni tenis, Setka pokal
Hrytsai Andrii-Pitsyk Sergey
Pred pričetkom
26.10. 22:25