Obvestilo o uporabi piškotkov

Športna loterija d.d. na spletni strani uporablja piškotke, ki se shranijo na napravo, s katero dostopate do spletne strani. Poleg piškotkov, ki so nujno potrebni za delovanje, uporabljamo tudi izbirne piškotke, s katerimi anonimno spremljamo vašo uporabo spletne strani.

Več o varovanju zasebnosti in uporabi piškotkov si lahko preberete v Izjavi o zasebnosti.

Za nadaljevanje vas prosimo, da potrdite strinjanje z uporabo izbirnih piškotkov.

Rezultati v živo so zgolj informativne narave (neuradni) in niso osnova za izplačilo dobitka. Uradni rezultati so objavljeni na spletni strani rezultatov
Šport
Vrsta rezultatov
Nogomet
Nogomet, Avstrija 1.liga
LASK-Hartberg :S
03.06. 18:30
1:2
(1:1)
Nogomet
Nogomet, Avstrija 1.liga
Sturm-Wolfsberger AC :S
03.06. 18:30
1:2
(0:1)
Nogomet
Nogomet, Avstrija 1.liga
Salzburg-Rapid Dunaj :S
Pred pričetkom
03.06. 20:30
Nogomet
Nogomet, Češka 1.liga
Sparta Praga-Teplice
V živo (31)
03.06. 20:00
2:0
Nogomet
Nogomet, Estonija 1.liga
Paide LM-Flora
03.06. 18:30
1:3
(1:1)
Nogomet
Nogomet, Izraelska 1.liga
Hapoel Hadera-Sectzya Nes Zion
V živo (86)
03.06. 18:45
1:2
(0:0)
Nogomet
Nogomet, Izraelska 1.liga
Hapoel Haifa-Hapoel Beer Sheva
V živo (45)
03.06. 19:30
0:0
(0:0)
Nogomet
Nogomet, Izraelska 1.liga
Maccabi Tel Aviv-Maccabi Haifa
V živo (44)
03.06. 19:45
1:0
Nogomet
Nogomet, Madžarski pokal
Honved-Mezokovesd :S
V živo (29)
03.06. 20:00
0:0
Nogomet
Nogomet, Nemčija 1. liga
Werder Bremen-Eintracht (F):S
Pred pričetkom
03.06. 20:30
Nogomet
Nogomet, Nemčija 3.liga
Bayern (M) II-Preussen Munster
V živo (71)
03.06. 19:00
2:2
(2:2)
Nogomet
Nogomet, Nemčija 3.liga
Duisburg-Carl Zeiss Jena
V živo (71)
03.06. 19:00
1:1
(1:0)
Nogomet
Nogomet, Nemčija 3.liga
Hallescher-Eintracht (B)
V živo (74)
03.06. 19:00
0:1
(0:1)
Nogomet
Nogomet, Nemčija 3.liga
Chemnitzer-SG Sonnenhof
Pred pričetkom
03.06. 20:30
Nogomet
Nogomet, Nemčija 3.liga
Kaiserslautern-Munchen1860
Pred pričetkom
03.06. 20:30
Nogomet
Nogomet, Poljska 2.liga
Olimpia Grudziadz-Podbeskidzie
Pred pričetkom
03.06. 20:40
Nogomet
Nogomet, Portugalska 1.liga
Portimonense-Gil Vicente :S
V živo (28)
03.06. 20:00
0:0
Nogomet
Nogomet, Srbija pokal
Vojvodina-Mladost Lučani
V živo (29)
03.06. 20:00
0:0
Tenis
Tenis, International Tennis Series 2020
Mercier T.-Perez Brandon
V živo
03.06. 19:00
0:1
(5:7; 4:5)
Tenis
Tenis, International Tennis Series 2020
Draxl L.-Cacciatore H.P.
V živo
03.06. 20:05
0:0
(4:2)
Tenis
Tenis, LiveScore Cup (ž)
Pliskova Kr.-Martincova T.
Odpovedano, preloženo
03.06. 18:00
1:1 (1:1)
(6:4; 1:6; 1:4)
Tenis
Tenis, SRL OP Francije (ž)
Sevastova A. (S-Halep S. (SRL)
V živo
03.06. 19:00
1:0
(6:4; 4:5)
Tenis
Tenis, US Pro Tennis Series
Sarkissian A.-Corwin Felix
V živo
03.06. 19:40
0:0
(3:5)
Tenis
Tenis, US Pro Tennis Series (Ž)
Closs M.-Chang H.
V živo
03.06. 19:35
0:1
(1:6; 2:3)
Pikado
Pikado, PDC Home Tour
Anderson G.-De Decker M.
Pred pričetkom
03.06. 20:30
Namizni tenis
Namizni tenis, Rusija Liga Pro
Bazilevsky Vit-Volkov Aleksand
03.06. 20:00
2:3
(11:8; 11:6; 6:11; 6:11; 11:13)
Namizni tenis
Namizni tenis, Rusija Liga Pro
Kryuchkov Evgenii-Matveev Igor
03.06. 20:00
1:3
(7:11; 11:9; 9:11; 6:11)
Namizni tenis
Namizni tenis, Rusija Liga Pro
Nemashkalo Vladimi-Ogay Sergey
03.06. 20:00
3:0
(11:6; 11:7; 11:7)
Namizni tenis
Namizni tenis, Rusija Liga Pro
Kolesnikov Dmi-Merkushin Jurij
Pred pričetkom
03.06. 20:30
Namizni tenis
Namizni tenis, Rusija Liga Pro
Serebrennikov-Molodtsov Denis
Pred pričetkom
03.06. 20:30
Namizni tenis
Namizni tenis, Rusija Liga Pro
Suharkov Oleg-Homutov Sergej
Pred pričetkom
03.06. 20:30
Namizni tenis
Namizni tenis, Setka pokal
Romanenko Andr-Paniotov Aleksa
03.06. 20:05
3:1
(11:5; 11:9; 4:11; 11:9)
Namizni tenis
Namizni tenis, Setka pokal
Poturidis Geor-Myrzak Volodymy
V živo
03.06. 20:15
1:2
(11:5; 7:11; 5:11; 7:10)
Namizni tenis
Namizni tenis, Setka pokal
Kuzin Aleksand-Sokoltsov Yevhe
V živo
03.06. 20:25
0:0
(10:7)
Namizni tenis
Namizni tenis, Setka pokal
Voronin Mikhai-Turchenko Tymur
Pred pričetkom
03.06. 20:35
Namizni tenis
Namizni tenis, Setka pokal
Stroilov Oleh-Gusak Yuri
Pred pričetkom
03.06. 20:45
Namizni tenis
Namizni tenis, Setka pokal (ž)
Kovtun Nadiia-Trofimova Antoni
V živo
03.06. 20:20
1:1
(5:11; 11:2; 6:5)
Namizni tenis
Namizni tenis, TT Pokal
Kolos Maksym-Chaplyanka Anatol
V živo
03.06. 19:40
0:1
(9:11; 10:10)
Namizni tenis
Namizni tenis, TT Pokal
Rubtsov Eduard-Kozyr Ivan
V živo
03.06. 19:45
0:1
(4:11; 6:4)
Namizni tenis
Namizni tenis, TT Pokal
Tkachuk Oleksi-Pidleteichuk Pe
03.06. 20:05
0:3
(4:11; 8:11; 10:12)
Namizni tenis
Namizni tenis, TT Pokal
Polosa Maksim-Makarchuk Konsta
V živo
03.06. 20:10
1:2
(8:11; 9:11; 11:8; 10:10)
Namizni tenis
Namizni tenis, TT Pokal
Kolos Maksym-Kryshtal Dmytro
Pred pričetkom
03.06. 20:15
Namizni tenis
Namizni tenis, TT Pokal
Kozyr Ivan-Chaplyanka Anatoliy
Pred pričetkom
03.06. 20:20
Namizni tenis
Namizni tenis, TT Pokal
Tovkach Mykola-Treschetka Myko
Pred pričetkom
03.06. 20:30
Namizni tenis
Namizni tenis, Ukrajina Win Cup
Novikov Yuriy-Sedin Volodymyr
V živo
03.06. 19:45
2:1
(6:11; 11:7; 11:5)
Namizni tenis
Namizni tenis, Ukrajina Win Cup
Dukhovenko Ole-Grishchenko Ale
V živo
03.06. 20:00
2:2
(11:9; 12:10; 8:11; 12:14; 4:7)
Namizni tenis
Namizni tenis, Ukrajina Win Cup
Tkachev Sergey-Makarenko Roman
03.06. 20:00
3:0
(12:10; 11:4; 11:8)