Obvestilo o uporabi piškotkov

Športna loterija d.d. na spletni strani uporablja piškotke, ki se shranijo na napravo, s katero dostopate do spletne strani. Poleg piškotkov, ki so nujno potrebni za delovanje, uporabljamo tudi izbirne piškotke, s katerimi anonimno spremljamo vašo uporabo spletne strani.

Več o varovanju zasebnosti in uporabi piškotkov si lahko preberete v Izjavi o zasebnosti.

Za nadaljevanje vas prosimo, da potrdite strinjanje z uporabo izbirnih piškotkov.

Rezultati v živo so zgolj informativne narave (neuradni) in niso osnova za izplačilo dobitka. Uradni rezultati so objavljeni na spletni strani rezultatov
Šport
Vrsta rezultatov
Tenis
Tenis, ATP Rim
Berrettini M.-Travaglia S. :S
V živo
18.09. 11:00
0:0
(6:6)
Tenis
Tenis, ATP Rim
Dimitrov G.-Sinner J. :S
V živo
18.09. 11:00
0:1
(4:6; 2:1)
Tenis
Tenis, Challenger Iasi
Menezes J.-Munar Clar J.A.
18.09. 10:00
0:2
(5:7; 6:7)
Tenis
Tenis, Challenger Iasi
Taberner C.-Menendez A.
V živo
18.09. 11:40
0:0
(1:3)
Tenis
Tenis, Challenger Iasi
Andujar P.-Meligeni Rod. Alves
Pred pričetkom
18.09. 12:15
Tenis
Tenis, ITF (M) Klosters
Denolly C.-Sels J.
18.09. 10:00
0:2
(4:6; 5:7)
Tenis
Tenis, ITF (M) Klosters
Bertola Remy-Lama G.
Pred pričetkom
18.09. 12:00
Tenis
Tenis, ITF (M) Klosters
Stricker D.S.-Rune Holger Vitu
Pred pričetkom
18.09. 12:10
Tenis
Tenis, ITF (M) Praga
Baez S.-Cachin P.
V živo
18.09. 10:25
1:0
(6:4; 5:5)
Tenis
Tenis, ITF (M) Praga
Forejtek Jonas-Stanek R.
V živo
18.09. 12:00
0:0
(0:0)
Tenis
Tenis, ITF (M) Praga
Lindell C.-Zekič M.
Pred pričetkom
18.09. 12:20
Tenis
Tenis, ITF (Ž) Cagnes Sur Mer
Sorribes Tormo S.-Golubic V.
Pred pričetkom
18.09. 12:00
Tenis
Tenis, WTA Rim
Blinkova A.-Pliskova Ka. :S
V živo
18.09. 11:00
0:1
(4:6; 1:3)
Tenis
Tenis, WTA Rim
Kovinič D.-Mertens E. :S
V živo
18.09. 11:00
0:1
(4:6; 1:0)
Tenis
Tenis, WTA Rim dvojice
Aoyama/Shibaha-Muhammad A / Ro
Pred pričetkom
18.09. 12:00
Rugby
Rugby, Avstralija NRL Liga
Parramatta Eel-Brisbane Bronco
V živo
18.09. 11:55
0:0
Baseball
Baseball, Japonska NPB liga
Chunichi Dragon-Hanshin Tigers
V živo
18.09. 11:00
2:1
(1:1; 1:0; 0:0)
Baseball
Baseball, Japonska NPB liga
Fukuoka S.Hawk-Rakuten Gold.Ea
V živo
18.09. 11:00
2:0
(2:0; 0:0; 0:0)
Baseball
Baseball, Japonska NPB liga
Nippon Ham Fig-Chiba Lotte Mar
V živo
18.09. 11:00
0:3
(0:1; 0:0)
Baseball
Baseball, Japonska NPB liga
Orix Buffaloes-Seibu Lions
V živo
18.09. 11:00
5:2
(0:0; 5:0)
Baseball
Baseball, Japonska NPB liga
Yakult Swallows-Hiroshima Carp
V živo
18.09. 11:00
3:4
(1:0; 2:1; 0:3)
Baseball
Baseball, Japonska NPB liga
Yokohama Baysta-Yomiuri Giants
V živo
18.09. 11:00
5:0
(0:0; 2:0; 3:0)
Baseball
Baseball, Korejska KBO liga
Kiwoom Heroes-Hanwha Eagles
V živo
18.09. 11:30
0:1
(0:0; 0:0)
Baseball
Baseball, Korejska KBO liga
KT Wiz Suwon-Doosan Bears
V živo
18.09. 11:30
4:0
(4:0; 0:0)
Baseball
Baseball, Korejska KBO liga
LG Twins-Lotte Giants
V živo
18.09. 11:30
0:0
(0:0; 0:0)
Baseball
Baseball, Korejska KBO liga
Samsung Lions-Kia Tigers
V živo
18.09. 11:30
0:2
(0:0; 0:2)
Baseball
Baseball, Korejska KBO liga
SK Wyverns-NC Dinos
V živo
18.09. 11:30
3:3
(3:2)
Snooker
Snooker, Liga prvakov
Bingham Stuart-Junxu Pang
V živo
18.09. 12:00
0:0
Snooker
Snooker, Liga prvakov
Vafaei Hossein-Jones Jak
V živo
18.09. 12:00
0:0
Odbojka na mivki
Odbojka na mivki, EP (M)
Bedritis A / R-Aye Q./Gouthier
Pred pričetkom
18.09. 08:00
Odbojka na mivki
Odbojka na mivki, EP (M)
Samoilovs M /-Bryl M / Miszcz
Pred pričetkom
18.09. 08:50
Odbojka na mivki
Odbojka na mivki, EP (M)
Mol/Sorum-Samoilo/Smedins
Pred pričetkom
18.09. 11:30
Odbojka na mivki
Odbojka na mivki, EP (M)
Plavins/Tocs-Doppler/Horst
Pred pričetkom
18.09. 12:20
Odbojka na mivki
Odbojka na mivki, EP (Ž)
Heidrich/Verge-Gruszczy/Wachow
Pred pričetkom
18.09. 09:45
Odbojka na mivki
Odbojka na mivki, EP (Ž)
Menegatti/Orsi-Voronina/Bochar
Pred pričetkom
18.09. 10:30
Namizni tenis
Namizni tenis, Rusija Liga Pro
Molodtsov Denis-Komarov Alexey
18.09. 11:15
3:1
(11:5; 7:11; 11:4; 11:8)
Namizni tenis
Namizni tenis, Rusija Liga Pro
Korneev Dmitry-Molodtsov Denis
V živo
18.09. 11:45
0:0
(9:10)
Namizni tenis
Namizni tenis, Rusija Liga Pro
Suharkov Oleg-Vahnin Vladimiro
V živo
18.09. 11:45
0:1
(5:11; 5:5)
Namizni tenis
Namizni tenis, Rusija Liga Pro
Zhulyabin Vlad-Iskenderov Ivan
V živo
18.09. 12:00
1:0
(11:4; 5:6)
Namizni tenis
Namizni tenis, Rusija Liga Pro
Khomenko Roman-Morozov Sergey
Pred pričetkom
18.09. 12:15
Namizni tenis
Namizni tenis, Rusija Liga Pro
Komarov Alexey-Kuznetsov Alexe
Pred pričetkom
18.09. 12:15
Namizni tenis
Namizni tenis, Setka pokal
Mischenko Vladi-Lazuryk Dmytro
V živo
18.09. 10:45
2:2
(5:11; 9:11; 11:5; 11:4; 4:0)
Namizni tenis
Namizni tenis, Setka pokal
Trydukh Igor-Sklyarenko Andriy
V živo
18.09. 10:50
0:0
(4:7)
Namizni tenis
Namizni tenis, Setka pokal
Buberenko Aleksa-Efimenko Ivan
V živo
18.09. 11:15
1:1
(11:7; 10:12; 7:10)
Namizni tenis
Namizni tenis, Setka pokal
Rubanka Ihor-Panchenko Bogdan
V živo
18.09. 11:20
0:0
(4:6)
Namizni tenis
Namizni tenis, Setka pokal
Aleksandr Gress-Ushakov S.
18.09. 11:35
3:2
(11:8; 9:11; 8:11; 11:9; 11:9)
Namizni tenis
Namizni tenis, Setka pokal
Tkachenko Arte-Buberenko Bohda
18.09. 11:40
1:3
(14:12; 10:12; 8:11; 5:11)
Namizni tenis
Namizni tenis, Setka pokal
Mischenko Vlad-Merzlikin Valer
18.09. 11:45
1:3
(4:11; 2:11; 11:8; 9:11)
Namizni tenis
Namizni tenis, Setka pokal
Petrushenko Yu-Ivchuk Oleksand
V živo
18.09. 11:50
0:0
(12:11)
Namizni tenis
Namizni tenis, Setka pokal
Sulim Aleksand-Kurischenko Yur
V živo
18.09. 11:55
2:1
(11:6; 11:7; 5:11)
Namizni tenis
Namizni tenis, Setka pokal
Khoroshun, Ole-Sotnikov Eduard
V živo
18.09. 12:05
0:0
(8:4)
Namizni tenis
Namizni tenis, Setka pokal
Trydukh Igor-Rubanka Ihor
Pred pričetkom
18.09. 12:20
Namizni tenis
Namizni tenis, Setka pokal
Makarenko Roma-Likhitsky Alexa
Pred pričetkom
18.09. 12:25
Namizni tenis
Namizni tenis, TT Pokal
Pryshchepa Yeu-Lievshin Vitali
V živo
18.09. 11:40
2:2
(5:11; 7:11; 11:9; 11:9; 8:7)
Namizni tenis
Namizni tenis, TT Pokal
Kotik Andrii-Hrytsyienko Nazar
18.09. 11:50
0:3
(9:11; 12:14; 8:11)
Namizni tenis
Namizni tenis, TT Pokal
Gordii Andrii-Danyliuk Nazarii
V živo
18.09. 11:55
0:1
(7:11; 10:10)
Namizni tenis
Namizni tenis, TT Pokal
Alekseenko Dmy-Kryvorotko Yevh
V živo
18.09. 12:00
1:1
(11:6; 4:11; 7:10)
Namizni tenis
Namizni tenis, TT Pokal
Mosiuk Nazarii-Simonchuk David
V živo
18.09. 12:00
0:2
(5:11; 7:11)
Namizni tenis
Namizni tenis, TT Pokal
Grebelnyi Oleks-Zaitsev Andrii
V živo
18.09. 12:05
0:0
(1:6)
Namizni tenis
Namizni tenis, TT Pokal
Pokydko Sergey-Dziabura Oleksa
Pred pričetkom
18.09. 12:10
Namizni tenis
Namizni tenis, TT Pokal
Zhmudenko Yaro-Pryshchepa Yeug
Pred pričetkom
18.09. 12:15
Namizni tenis
Namizni tenis, TT Pokal
Myrza Anton-Sinitsky Ivan
Pred pričetkom
18.09. 12:20
Namizni tenis
Namizni tenis, TT Pokal
Baklykov Andrii-Kotik Andrii
Pred pričetkom
18.09. 12:25