Obvestilo o uporabi piškotkov

Športna loterija d.d. na spletni strani uporablja piškotke, ki se shranijo na napravo, s katero dostopate do spletne strani. Poleg piškotkov, ki so nujno potrebni za delovanje, uporabljamo tudi izbirne piškotke, s katerimi anonimno spremljamo vašo uporabo spletne strani.

Več o varovanju zasebnosti in uporabi piškotkov si lahko preberete v Izjavi o zasebnosti.

Za nadaljevanje vas prosimo, da potrdite strinjanje z uporabo izbirnih piškotkov. Strinjam se



TOP DOBITKI

Tu si lahko ogledate TOP dobitke, ki so jih naši uporabniki osvojili v zadnjih sedmih dneh. Podrobnosti o posameznem dobitku si lahko ogledate s klikom na gumb +.


Prodajno mestoUporabnikVrsta igreVložekDobitekPodrobno
3DVA/OMV - S,LJUBLJANA, ŠENTVIŠPORTNA STAVA - sistem27,301.763,40+
MB - BS TRŽAŠKA 10ŠPORTNA STAVA45,451.180,79+
TK - LJ MERIPotapljanje ladjic20,001.104,00+
INTERNET STAVNICAstavim-smSuper 72,001.000,00+
INTERNET STAVNICAManOfHonorŠPORTNA STAVA - sistem22,70996,72+
INTERNET STAVNICAboriŠPORTNA STAVA250,00978,87+
TG, JESENICE, PETROL 2376il pinturichiŠPORTNA STAVA90,91942,68+
INTERNET STAVNICAefa12ŠPORTNA STAVA90,91926,51+
VRHNIKA I, BS 2363ŠPORTNA STAVA - sistem27,30926,12+
VELENJE, BS 515ŠPORTNA STAVA3,64859,00+
3DVA/OMV - S, RADOVLJICA SEVERŠPORTNA STAVA181,82796,37+
3DVA/OMV - S, KOPER, TOMOSŠPORTNA STAVA - sistem45,36788,85+
INTERNET STAVNICAdreknapalciŠPORTNA STAVA227,27747,07+
INTERNET STAVNICAboriŠPORTNA STAVA250,00664,56+
INTERNET STAVNICAil pinturichiŠPORTNA STAVA90,91658,78+
INTERNET STAVNICAsmilkoŠPORTNA STAVA - sistem92,16637,66+
LS,MB-TUŠŠPORTNA STAVA1,82636,49+
DORNBERK, BS 135Napoved 1236,45582,74+
TG,LJ,NIKS BARPiramida0,50500,00+
TG,LJ,NIKS BARPiramida0,50500,00+
TG,PETROL,349Piramida0,50337,50+
TG, DOMŽALE, PETROL 2367Saloon20,00320,00+
TG, POSTOJNA, PETROL 1519Piramida0,50315,00+
INTERNET STAVNICAzakoNapoved 122,70286,88+
TG,SLOVENJ GRADEC, MYSTIC BARIzberi in zavrti1,00282,17+