Obvestilo o uporabi piškotkov

Športna loterija d.d. na spletni strani uporablja piškotke, ki se shranijo na napravo, s katero dostopate do spletne strani. Poleg piškotkov, ki so nujno potrebni za delovanje, uporabljamo tudi izbirne piškotke, s katerimi anonimno spremljamo vašo uporabo spletne strani.

Več o varovanju zasebnosti in uporabi piškotkov si lahko preberete v Izjavi o zasebnosti.

Za nadaljevanje vas prosimo, da potrdite strinjanje z uporabo izbirnih piškotkov. Strinjam se



TOP DOBITKI

Tu si lahko ogledate TOP dobitke, ki so jih naši uporabniki osvojili v zadnjih sedmih dneh. Podrobnosti o posameznem dobitku si lahko ogledate s klikom na gumb +.


Prodajno mestoUporabnikVrsta igreVložekDobitekPodrobno
INTERNET STAVNICAkuhinjaŠPORTNA STAVA0,454.611,75+
INTERNET STAVNICAJ TGOL NAPOVED12,962.558,84+
TS, PTUJ, PETROL 1720damy 26GOL NAPOVED2,882.527,20+
INTERNET STAVNICAballackŠPORTNA STAVA3,641.542,37+
MURSKA SOBOTA III, BS 1332ŠPORTNA STAVA143,931.102,40+
3DVA/LOGO-S BREZOVICAŠPORTNA STAVA - sistem90,901.039,81+
RUŠE, BS 1123ŠPORTNA STAVA163,641.004,75+
TG,RAKEK,BAR LOVECPiramida1,001.000,00+
TG - LJUBLJANA KAVALŠPORTNA STAVA - sistem35,28802,25+
INTERNET STAVNICAHCRX1ŠPORTNA STAVA0,45771,75+
INTERNET STAVNICAARSVNIzgubljeni svet0,50630,00+
S - LJ VELOŠPORTNA STAVA - sistem90,90607,58+
TG, DOMŽALE, PETROL 2367Izgubljeni svet2,00600,00+
DOLGA VAS, BS 1732ŠPORTNA STAVA - sistem90,90560,58+
S - LJ RANDEZ VOUSŠPORTNA STAVA - sistem45,45496,05+
INTERNET STAVNICAjurkofrankoŠPORTNA STAVA1,85479,80+
3DVA - TRBOVLJE RUDARSKAŠPORTNA STAVA0,91438,47+
INTERNET STAVNICARuudŠPORTNA STAVA20,00400,11+
TK - LUCIJA POOLIzgubljeni svet20,00400,00+
INTERNET STAVNICAARSVNIzgubljeni svet1,00378,00+
TG, PIVKA, PETROL 195Izgubljeni svet3,00360,00+
TG, LJ, PETROL 1 2311Piramida2,00312,50+
TG, KRANJ, 3DVA 3103-2Akvarij4,00300,00+
ŠOŠTANJ, BS 560ŠPORTNA STAVA92,59299,99+
GORNJA RADGONA, BS 1328ŠPORTNA STAVA63,29299,99+