Obvestilo o uporabi piškotkov

Športna loterija d.d. na spletni strani uporablja piškotke, ki se shranijo na napravo, s katero dostopate do spletne strani. Poleg piškotkov, ki so nujno potrebni za delovanje, uporabljamo tudi izbirne piškotke, s katerimi anonimno spremljamo vašo uporabo spletne strani.

Več o varovanju zasebnosti in uporabi piškotkov si lahko preberete v Izjavi o zasebnosti.

Za nadaljevanje vas prosimo, da potrdite strinjanje z uporabo izbirnih piškotkov. Strinjam se



TOP DOBITKI

Tu si lahko ogledate TOP dobitke, ki so jih naši uporabniki osvojili v zadnjih sedmih dneh. Podrobnosti o posameznem dobitku si lahko ogledate s klikom na gumb +.


Prodajno mestoUporabnikVrsta igreVložekDobitekPodrobno
TK,LJ,PARODIJA BARŠPORTNA STAVA1,354.969,53+
INTERNET STAVNICAzanettiKoš napoved5,403.000,00+
LITIJA I,BS 2357ŠPORTNA STAVA - sistem45,402.430,08+
TG - LJUBLJANA MONTANAAkvarij10,001.500,00+
INTERNET STAVNICAAlpŠPORTNA STAVA70,001.141,93+
LS,DOMŽALE-UTRINEKŠPORTNA STAVA0,91953,92+
S-MOL HOČEŠPORTNA STAVA181,82869,10+
3DVA - PRAGERSKOŠPORTNA STAVA118,18782,35+
INTERNET STAVNICAkokorikoAkvarij5,00750,00+
INTERNET STAVNICApape77ŠPORTNA STAVA3,64720,04+
TG,LJ-BS DOLENJSKA 2340Saloon20,00720,00+
INTERNET STAVNICAribičŠPORTNA STAVA - sistem34,44603,89+
INTERNET STAVNICAARSVNPiramida1,00601,60+
INTERNET STAVNICAkokorikaPiramida2,00600,00+
TG, VELENJE, PETROL 515Piramida2,00600,00+
INTERNET STAVNICAbambitiborŠPORTNA STAVA - sistem45,43571,87+
KRŠKO II, BS 349ŠPORTNA STAVA2,00562,94+
INTERNET STAVNICAeuphoriaŠPORTNA STAVA - sistem22,68517,90+
INTERNET STAVNICAcepecŠPORTNA STAVA - sistem1,00509,67+
S-MOL MS, LENDAVSKAŠPORTNA STAVA0,45491,79+
TG,MARIBOR,TIME CAFFEPiramida5,00469,00+
INTERNET STAVNICAARSVNPiramida5,00469,00+
TG - LJUBLJANA LAKOTNIKŠPORTNA STAVA0,82434,44+
TK - NOVO MESTO JUREAkvarij0,40400,00+
TK - GROSUPLJE TIMŠPORTNA STAVA0,45379,93+