Obvestilo o uporabi piškotkov

Športna loterija d.d. na spletni strani uporablja piškotke, ki se shranijo na napravo, s katero dostopate do spletne strani. Poleg piškotkov, ki so nujno potrebni za delovanje, uporabljamo tudi izbirne piškotke, s katerimi anonimno spremljamo vašo uporabo spletne strani.

Več o varovanju zasebnosti in uporabi piškotkov si lahko preberete v Izjavi o zasebnosti.

Za nadaljevanje vas prosimo, da potrdite strinjanje z uporabo izbirnih piškotkov.

VČERAJ
DANES
18.09.2020
V ŽIVO
ŠPORT
Nogomet - Anglija - Championship
Coventry - QPR
18.09.2020 20:45
(1:1-2:1) 3:2
Nogomet - Armenija - Armenski pokal
Urartu - Pyunik Y.
18.09.2020 17:30
(1:1-1:0) 2:1
Nogomet - Avstralija - Brisbane Capital Liga 2
Logan Metro - Clairvaux
18.09.2020 12:30
(1:0-3:0) 4:0
Nogomet - Avstralija - Brisbane Capital Liga 2 Reserve
Logan Metro - Clairvaux
18.09.2020 10:30
(1:3-1:1) 2:4
Nogomet - Avstralija - Brisbane Premier Liga
Centenary S. - Brisb.Knights
18.09.2020 12:00
(2:2-4:1) 6:3
Nogomet - Avstralija - Južna Avstralija, Premier Liga
Adelaide CR - Metro Stars
18.09.2020 12:45
(0:1-1:0) 1:1
Nogomet - Avstralija - NPL, Novi Južni Wales
Apia L. - Druitt Town
18.09.2020 11:00
(0:0-1:0) 1:0
Manly Utd. - Blacktown C.
18.09.2020 11:30
(1:2-0:0) 1:2
Nogomet - Avstralija - Sunshine Coast Premier Liga (Ž)
Beerwah G. - Gympie Utd
18.09.2020 12:30
(1:1) 1:1
Nogomet - Avstrija - 2. Liga
Wacker I. - FAC Wien
18.09.2020 18:30
(0:0-0:0) 0:0
Rapid W."2" - Juniors OO
18.09.2020 18:30
(1:1-0:0) 1:1
Vorwarts S. - Kapfenberger
18.09.2020 18:30
(0:2-0:1) 0:3
Y.Violets - Grazer
18.09.2020 18:30
(0:1-2:3) 2:4
Dornbirn - A.Klagenfurt
18.09.2020 18:30
(0:0-1:1) 1:1
Lafnitz - Amstetten
18.09.2020 20:25
(2:2-0:0) 2:2
Nogomet - Avstrija (Am.) - Kärnten Unterliga Vzhod
SV Ruden - A. Klagenfurt 1B
18.09.2020 19:30
(1:1-2:0) 3:1
Nogomet - Avstrija (Am.) - Kärntner Liga
ATSV Wolfsberg - Voelkermarkt
18.09.2020 19:00
(0:1-0:0) 0:1
Nogomet - Avstrija (Am.) - Regionalna liga Center
FC Wels - Weiz
18.09.2020 19:00
(1:3-0:2) 1:5
Allerheiligen - Kalsdorf
18.09.2020 19:00
(2:0-1:0) 3:0
Deutschlands. - WSC Hertha
18.09.2020 19:00
(1:2-2:1) 3:3
Gleisdorf 09 - Spittal/Drau
18.09.2020 19:00
(1:0-3:0) 4:0
Nogomet - Avstrija (Am.) - Regionalna liga Vzhod
ASV Drassburg - SC Team Wiener Linien
18.09.2020 19:30
(0:1-1:1) 1:2
Traiskirchen - Wiener Viktoria
18.09.2020 19:30
(1:1-2:0) 3:1
Nogomet - Belgija - Prva divizija A
Charleroi - Beerschot W.
18.09.2020 20:45
(1:0-2:1) 3:1
Nogomet - Belgija - Prva divizija B
Molenbeek - Lommel Utd
18.09.2020 20:00
(0:0-0:1) 0:1
Nogomet - Belorusija - Vysshaya liga
Smolevichi - Ruh Brest
18.09.2020 15:30
(0:2-0:4) 0:6
Neman G. - Minsk
18.09.2020 17:30
(2:0-0:0) 2:0
Nogomet - Belorusija - Vysshaya Liga Dublery (Rezerve L)
Vitebsk - Belshina B.
18.09.2020 13:00
(0:1-1:3) 1:4
Gorodeya - Torp.Zhodino
18.09.2020 14:00
(0:0-0:2) 0:2
Din.Brest - Energ.Minsk
18.09.2020 15:00
(3:0-1:1) 4:1
Nogomet - Bolgarija - Prva Profesionalna Liga
Tsarsko Selo - Botev Vratsa
18.09.2020 17:45
(0:1-1:1) 1:2
Montana 1921 - Botev P.
18.09.2020 20:00
(2:1-1:0) 3:1
Nogomet - Brazilija - Brazilski pokal
Botafogo - Vasco Da Gama
18.09.2020 00:00
(0:0-1:0) 1:0
Nogomet - Češka - 1. Liga
Slavia P. - Teplice
18.09.2020 20:00
(3:0-2:1) 5:1
Nogomet - Češka - CFL, skupina A
Kralove Dvur - Rakovnik
18.09.2020 17:00
(2:1-0:0) 2:1
Nogomet - Češka - CFL, skupina B
21/Liberec - M.Boleslav"B"
18.09.2020 13:00
(2:1-1:3) 3:4
Nogomet - Češka - U19 1. divizija
Opava - Brno
18.09.2020 11:00
(1:1-0:1) 1:2
Pribram - Sparta P.
18.09.2020 11:00
(0:1-3:2-0:0-1:3) 4:6
Nogomet - Danska - 1. Divizija
Helsingor - Vendsyssel
18.09.2020 19:00
(1:0-2:0) 3:0
Nogomet - Danska - 2. Divizija, Skupina 2
Naestved - Hellerup
18.09.2020 18:30
(0:0-2:0) 2:0
Nogomet - Egipt - 1.liga
Haras H. - Enppi
18.09.2020 18:00
(2:1-1:1) 3:2
Aswan - Al Zamalek
18.09.2020 20:00
(1:0-0:0) 1:0
Nogomet - Ekvador - LigaPro Primera B
America - Independiente Jun.
18.09.2020 23:30
(1:0-0:0) 1:0
Nogomet - Finska - Kakkonen, skupina B
TPV Tampere - Hjs Akatemia
18.09.2020 17:30
(0:0-1:0) 1:0
Nogomet - Francija - Francija 1.liga
Lyon - Nimes
18.09.2020 21:00
(0:0-0:0) 0:0
Nogomet - Francija - National
Creteil - Cholet
18.09.2020 20:00
(0:0-1:0) 1:0
Nogomet - Grčija - Super Liga
PAOK - Atromitos
18.09.2020 18:00
(0:0-1:1) 1:1
Olympiacos - Asteras T.
18.09.2020 19:30
(0:0-3:0) 3:0
Nogomet - Hrvaška - 1. HNL
Sibenik - Lok.Zagreb
18.09.2020 18:00
(2:1-1:1) 3:2
Nogomet - Irska - Munster Senior Liga
Mayfield Utd - Leeside
18.09.2020 20:30
(0:0-1:0) 1:0
Nogomet - Irska - Premier divizija
Derry City - St.Patrick's
18.09.2020 18:45
(0:0-0:0) 0:0
Sligo R. - Boh.Dublin
18.09.2020 20:45
(0:0-0:1) 0:1
Nogomet - Irska - Prva Divizija
Athlone Town - Cobh R.
18.09.2020 20:45
(0:0-2:1) 2:1
Nogomet - Islandija - 1. deild (Ž)
Vikingur R. - Augnablik
18.09.2020 21:15
(1:2-0:1) 1:3
Grotta - Keflavik
18.09.2020 21:15
(1:1-1:2) 2:3
Nogomet - Italija - Campionato Primavera 1
Ascoli - Roma
18.09.2020 17:00
(1:1-1:2) 2:3
Nogomet - Japonska - Liga J 3
23/C.Osaka - Kataller T.
18.09.2020 12:00
(1:1-1:0) 2:1
Nogomet - Jordanija - Jordanska liga
Al Salt - Al Jazeera CA
18.09.2020 16:00
(2:1-0:0) 2:1
Al Ahli - Al Sareeh
18.09.2020 18:30
(1:0-1:2) 2:2
Nogomet - Južna Afrika - Premier Soccer liga
Ajax CT - Black Leopards
18.09.2020 15:00
(0:1-0:1) 0:2
Nogomet - Kazahstan - Premier Liga
Okzhetpes K - Kaspiy A.
18.09.2020 17:00
(1:1-1:1) 2:2
Nogomet - Kitajska - FA pokal
Shanghai S. - Guan.R&F
18.09.2020 12:00
(0:0-1:1-0:0-3:5) 4:6
Guangzhou Ev. - Henan J.
18.09.2020 13:35
(1:0-1:0) 2:0
Shandong L. - Dalian Y.
18.09.2020 14:00
(1:0-3:0) 4:0
Nogomet - Litva - 1. Liga
Siauliai Akad. - Nevezis
18.09.2020 18:00
(0:1-0:0) 0:1
Nogomet - Litva - 1. Liga
V.Zalgiris"B" - Riteriai"B"
18.09.2020 12:00
(2:0) 2:0
Nogomet - Litva - II Lyga Pietu
Utenis U. - Vilniaus"B"
18.09.2020 18:00
(0:0-1:1) 1:1
Nogomet - Madžarska - U19 Liga
Bekescsaba - Dunaujvaros
18.09.2020 16:00
(3:0-1:0) 4:0
Nogomet - Mednarodni - Kvalifikacije za EP (Ž), Skupina H
Hrvaška - Švica
18.09.2020 17:30
(1:0-0:1) 1:1
Belgija - Romunija
18.09.2020 17:30
(3:0-3:1) 6:1
Nogomet - Mednarodni - Kvalifikacije za EP (Ž), Skupina A
Rusija - Nizozemska
18.09.2020 16:00
(0:1-0:0) 0:1
Kosovo - Estonija
18.09.2020 19:00
(2:0-0:0) 2:0
Slovenija - Turčija
18.09.2020 20:00
(2:1-1:0) 3:1
Nogomet - Mednarodni - Kvalifikacije za EP (Ž), Skupina C
Ferski otoki - S.Irska
18.09.2020 18:00
(0:4-0:2) 0:6
Nogomet - Mednarodni - Kvalifikacije za EP (Ž), Skupina D
Češka - Poljska
18.09.2020 18:15
(0:0-0:0) 0:0
Nogomet - Mednarodni - Kvalifikacije za EP (Ž), Skupina G
Srbija - Francija
18.09.2020 21:00
(0:2-0:0) 0:2
Nogomet - Mednarodni klubi - AFC Liga prvakov
AL Sadd - Al Ain
18.09.2020 17:00
(1:0-3:0) 4:0
AL Nassr - FM Sepahan
18.09.2020 20:00
(2:0-0:0) 2:0
Nogomet - Mednarodni klubi - AFC Liga prvakov
Sharjah - Al Duhail
18.09.2020 17:00
(1:1-3:1) 4:2
Al Taawon - Persepolis
18.09.2020 20:00
(0:0-0:1) 0:1
Nogomet - Mednarodni klubi - Pokal Libertadores, skupina A
Ind.Del Valle - Flamengo
18.09.2020 02:00
(1:0-4:0) 5:0
SC Barcelona - Dep.Junior
18.09.2020 04:00
(1:1-0:1) 1:2
Nogomet - Mednarodni klubi - Pokal Libertadores, skupina B
G.Asuncion - Tigre
18.09.2020 04:00
(1:1-3:0) 4:1
Nogomet - Mednarodni klubi - Pokal Libertadores, skupina D
Sao Paulo - River Plate
18.09.2020 00:00
(1:1-1:1) 2:2
Nogomet - Mednarodni klubi - Pokal Libertadores, skupina G
Defensa Jus. - Delfin
18.09.2020 00:00
(0:0-3:0) 3:0
Nogomet - Mednarodni klubi - Pokal Libertadores, skupina H
Libertad As. - Boca Juniors
18.09.2020 02:00
(0:1-0:1) 0:2
Nogomet - Mednarodni klubi - Prijateljske klubske tekme
Holon Y. - H.Azor
18.09.2020 08:00
(0:0-0:0) 0:0
Sevilla - Ath.Bilbao
18.09.2020 17:30
(1:1-1:0) 2:1
Eldense - Yeclano
18.09.2020 20:00
(1:0-1:0) 2:0
Nogomet - Mehika - Liga de Expansion MX, Apertura
Tampico M. - Atl.Morelia
18.09.2020 04:00
(0:1-1:1) 1:2
Nogomet - Mehika - Liga MX (Ž)
Tigres - Atl.San Luis
18.09.2020 02:00
(3:0-1:1) 4:1
Guadalajara - Cruz Azul
18.09.2020 02:00
(1:0-1:0) 2:0
CF America - Santos L.
18.09.2020 23:00
(1:1-1:0) 2:1
Nogomet - Mongolija - Premier liga
Mazaalainuud - Athletic 220
18.09.2020 13:00
(0:1-0:4) 0:5
Nogomet - Nemčija - 3. Liga
K'lautern - Dyn.Dresden
18.09.2020 17:45
(0:1-0:0) 0:1
Nogomet - Nemčija - Bundesliga
Bayern Munich - Schalke
18.09.2020 20:30
(3:0-5:0) 8:0
Nogomet - Nemčija - Nemčija 2.Liga
J.Regensburg - 1 FC Nuremberg
18.09.2020 18:30
(0:1-1:0) 1:1
HSV - F.Dusseldorf
18.09.2020 18:30
(1:0-1:1) 2:1
Nogomet - Nemčija (Am.) - A-Junior-Bundesliga Jug/jugozahod
Astoria W. - 19/SV Darmstadt
18.09.2020 17:30
(0:1-0:0) 0:1
Nogomet - Nemčija (Am.) - Oberliga Niederrhein
Velbert - Un.Nettetal
18.09.2020 20:00
(1:0-2:1) 3:1
Nogomet - Nemčija (Am.) - Regionalna liga sever
Wolfsburg"2" - Hannoverscher
18.09.2020 19:00
(3:1-0:1) 3:2
Nogomet - Nizozemska - Eerste Divisie
Jong PSV - FC Eindhoven
18.09.2020 18:45
(0:1-1:1) 1:2
Helmond - Volendam
18.09.2020 18:45
(0:0-0:1) 0:1
GA Eagles - Jong Ajax
18.09.2020 21:00
(0:1-0:2) 0:3
Roda K. - Dordrecht
18.09.2020 21:00
(2:0-2:0) 4:0
Nogomet - Nizozemska - Eredivisie
Venlo - Utrecht
18.09.2020 20:00
(1:0-0:1) 1:1
Nogomet - Peru - Primera Division, Apertura
Carlos Stein - Atletico Grau
18.09.2020 18:00
(1:0-0:1) 1:1
Binacional - Dep.Llacuabamba
18.09.2020 20:00
(2:1-0:0) 2:1
Melgar - USMP
18.09.2020 22:30
(1:0-0:1) 1:1
Nogomet - Poljska - Ekstraklasa
Podbeskidzie B. - Rakow Cz.
18.09.2020 18:00
(1:4-0:0) 1:4
Wisla K. - Wisla P.
18.09.2020 20:30
(0:2-0:1) 0:3
Nogomet - Poljska - I Liga
Arka G. - Miedz Legnica
18.09.2020 17:40
(1:0-3:0) 4:0
Nogomet - Portugalska - Druga liga
UD Oliveirense - Penafiel
18.09.2020 17:00
(0:0-2:1) 2:1
Chaves - Varzim
18.09.2020 18:00
(0:0-0:0) 0:0
Vilafranquense - Feirense
18.09.2020 19:00
(0:2-0:2) 0:4
Nogomet - Portugalska - Primeira Liga
Famalicao - Benfica
18.09.2020 20:00
(0:3-1:2) 1:5
Vit.Guimaraes - Belenenses
18.09.2020 22:15
(0:0-0:1) 0:1
Nogomet - Romunija - Liga III, Seria 6
Un.Bascov - Flacara M.
18.09.2020 16:00
(2:1-0:2) 2:3
Un.Craiova"2" - P.Potcoava
18.09.2020 16:00
(1:1-1:2) 2:3
Nogomet - Romunija - Liga Iii, Seria 8
Fort.Becicherecu - Ghiroda
18.09.2020 16:00
(0:0-0:0) 0:0
Nogomet - Romunija - Liga Iii, Seria 9
Unirea Dej - Ind.Galda
18.09.2020 16:00
(1:0-1:0) 2:0
Nogomet - Romunija - Prva Divizija
Chindia T. - Hermannstadt
18.09.2020 17:00
(1:2-0:1) 1:3
Astra G. - CFR Cluj
18.09.2020 20:00
(0:1-0:1) 0:2
Nogomet - Rusija - Premier Liga
Krasnodar - Khimki
18.09.2020 19:00
(3:2-4:0) 7:2
Nogomet - Rusija - Saint-Petersburg U21 prvenstvo
Vladimirskiy E. - Vezu
18.09.2020 16:45
(0:0-0:2) 0:2
Nogomet - Srbija - Prva Liga
Graficar BG - Zarkovo
18.09.2020 16:00
(0:0-1:1) 1:1
FK Radnicki Sremska Mitrovica - Borac C.
18.09.2020 16:00
(0:2-1:0) 1:2
Nogomet - Srbija - Superliga
Vojvodina - Radnik Sur.
18.09.2020 18:00
(0:0-2:0) 2:0
Nogomet - Švedska - Div 1 Norra
Taby - Haninge
18.09.2020 19:00
(1:1-1:1) 2:2
Gefle - Sandvikens
18.09.2020 19:00
(0:0-1:1) 1:1
Nogomet - Švedska - Division 2, Norra Gotaland
Vanersborgs - Grebbestads
18.09.2020 19:00
(2:2-4:2) 6:4
Nogomet - Švica - Švica 2.liga
Thun - Ouchy
18.09.2020 19:00
(2:0-0:2) 2:2
Grasshopper - Winterthur
18.09.2020 20:00
(2:1-1:1) 3:2
Nogomet - Tanzanija - Premier Liga
Polisi T. - JKT Tanzania
18.09.2020 13:00
(1:0-0:1) 1:1
Ihefu - Mtibwa S.
18.09.2020 15:00
(0:1-0:0) 0:1
Nogomet - Turčija - 1. Liga
Eskisehirspor - Adanaspor
18.09.2020 18:00
(0:0-0:0) 0:0
Nogomet - Turčija - Superliga
Y.Malatyaspor - Goztepe
18.09.2020 19:00
(1:1-0:0) 1:1
Nogomet - Ukrajina - Premier liga
Dnipro 1 - Mariupol
18.09.2020 18:00
(0:1-1:1) 1:2
Nogomet - Urugvaj - Druga divizija
Albion - Cerrito
18.09.2020 15:00
(0:0-1:3) 1:3
V.Espanola - Juventud de LP
18.09.2020 17:15
(2:2-0:0) 2:2
Atenas SC - V.Teresa
18.09.2020 19:30
(1:0-1:1) 2:1
Rocha - Racing Montevideo
18.09.2020 21:45
(1:0-0:1) 1:1
Nogomet - ZDA - USL prvenstvo
Reno 1868 - Tacoma
18.09.2020 03:30
(1:0-2:2) 3:2
Nogomet - Elektronske lige - Cyber Champions League (2x5 min)
Salzburg (praym) - Shakhtar D.(carlwhizzer)
18.09.2020 09:30
(1:0-1:3) 2:3
Benfica (Sima) - Galatasaray (dimqaa)
18.09.2020 09:30
(0:0-0:0) 0:0
Tottenham (weeman) - B.Dortmund (jenko)
18.09.2020 09:30
(1:0-0:1) 1:1
Lokomotiv M.(Oolancer) - Galatasaray (dimqaa)
18.09.2020 09:44
(0:0-4:0) 4:0
Benfica (Sima) - Shakhtar D.(carlwhizzer)
18.09.2020 09:44
(0:0-1:1) 1:1
Man.City (lacoste) - B.Dortmund (jenko)
18.09.2020 09:44
(2:1-0:3) 2:4
Tottenham (weeman) - Real M.(Gernaut)
18.09.2020 09:44
(2:1-1:0) 3:1
Galatasaray (dimqaa) - Salzburg (praym)
18.09.2020 09:58
(1:0-0:0) 1:0
Lokomotiv M.(Oolancer) - Benfica (Sima)
18.09.2020 09:58
(1:0-0:0) 1:0
B.Dortmund (jenko) - Napoli (Libra)
18.09.2020 09:58
(1:1-0:0) 1:1
Man.City (lacoste) - Tottenham (weeman)
18.09.2020 09:58
(0:1-1:2) 1:3
Lokomotiv M.(Oolancer) - Shakhtar D.(carlwhizzer)
18.09.2020 10:12
(2:0-0:2) 2:2
Salzburg (praym) - Benfica (Sima)
18.09.2020 10:12
(0:2-0:0) 0:2
Napoli (Libra) - Tottenham (weeman)
18.09.2020 10:12
(2:2-0:3) 2:5
Galatasaray (dimqaa) - Shakhtar D.(carlwhizzer)
18.09.2020 10:26
(0:0-2:3) 2:3
Salzburg (praym) - Lokomotiv M.(Oolancer)
18.09.2020 10:26
(1:1-1:1) 2:2
Shakhtar D.(carlwhizzer) - Salzburg (praym)
18.09.2020 10:40
(0:1-1:1) 1:2
Galatasaray (dimqaa) - Benfica (Sima)
18.09.2020 10:40
(1:0-1:0) 2:0
Real M.(Gernaut) - Napoli (Libra)
18.09.2020 10:40
(1:1-1:1) 2:2
B.Dortmund (jenko) - Tottenham (weeman)
18.09.2020 10:40
(1:0-2:2) 3:2
Shakhtar D.(carlwhizzer) - Benfica (Sima)
18.09.2020 10:54
(2:0-1:0) 3:0
Galatasaray (dimqaa) - Lokomotiv M.(Oolancer)
18.09.2020 10:54
(0:1-0:3) 0:4
B.Dortmund (jenko) - Man.City (lacoste)
18.09.2020 10:54
(0:1-1:0) 1:1
Real M.(Gernaut) - Tottenham (weeman)
18.09.2020 10:54
(1:2-0:5) 1:7
Benfica (Sima) - Lokomotiv M.(Oolancer)
18.09.2020 11:08
(0:2-1:0) 1:2
Salzburg (praym) - Galatasaray (dimqaa)
18.09.2020 11:08
(0:1-1:1) 1:2
Tottenham (weeman) - Man.City (lacoste)
18.09.2020 11:08
(2:0-2:0) 4:0
Napoli (Libra) - B.Dortmund (jenko)
18.09.2020 11:08
(1:1-0:2) 1:3
Benfica (Sima) - Salzburg (praym)
18.09.2020 11:22
(1:3-1:0) 2:3
Shakhtar D.(carlwhizzer) - Lokomotiv M.(Oolancer)
18.09.2020 11:22
(1:0-0:2) 1:2
Tottenham (weeman) - Napoli (Libra)
18.09.2020 11:22
(1:0-2:0) 3:0
Real M.(Gernaut) - Man.City (lacoste)
18.09.2020 11:22
(1:1-2:0) 3:1
Shakhtar D.(carlwhizzer) - Galatasaray (dimqaa)
18.09.2020 11:36
(1:1-0:1) 1:2
Lokomotiv M.(Oolancer) - Salzburg (praym)
18.09.2020 11:36
(1:0-1:0) 2:0
Man.City (lacoste) - Napoli (Libra)
18.09.2020 11:36
(1:1-0:1) 1:2
Real M.(Gernaut) - B.Dortmund (jenko)
18.09.2020 11:36
(0:0-0:2) 0:2
Chelsea (Sima) - Lyonnais (Kiser)
18.09.2020 17:00
(0:2-0:1) 0:3
Ajax (unknown) - Atalanta (kit)
18.09.2020 17:00
(0:0-0:2) 0:2
PSG (mvp) - Bayern M. (Critic)
18.09.2020 17:00
(0:1-0:1) 0:2
Juve (Stdm) - Liverpool (fagur)
18.09.2020 17:00
(0:3-1:2) 1:5
Ajax (unknown) - Lyonnais (Kiser)
18.09.2020 17:14
(0:0-1:4) 1:4
Valencia (oolancer) - Atalanta (kit)
18.09.2020 17:14
(0:1-2:0) 2:1
Barcelona (iceman) - Liverpool (fagur)
18.09.2020 17:14
(1:0-0:0) 1:0
Juve (Stdm) - Bayern M. (Critic)
18.09.2020 17:14
(0:1-2:2) 2:3
Valencia (oolancer) - Ajax (unknown)
18.09.2020 17:28
(0:2-0:0) 0:2
Atalanta (kit) - Chelsea (Sima)
18.09.2020 17:28
(1:1-0:0) 1:1
Liverpool (fagur) - PSG (mvp)
18.09.2020 17:28
(1:0-0:0) 1:0
Barcelona (iceman) - Juve (Stdm)
18.09.2020 17:28
(0:4-1:1) 1:5
Chelsea (Sima) - Ajax (unknown)
18.09.2020 17:42
(1:1-2:0) 3:1
Valencia (oolancer) - Lyonnais (Kiser)
18.09.2020 17:42
(2:0-3:0) 5:0
PSG (mvp) - Juve (Stdm)
18.09.2020 17:42
(0:2-3:0) 3:2
Barcelona (iceman) - Bayern M. (Critic)
18.09.2020 17:42
(2:1-0:0) 2:1
Chelsea (Sima) - Valencia (oolancer)
18.09.2020 17:56
(1:2-0:2) 1:4
Atalanta (kit) - Lyonnais (Kiser)
18.09.2020 17:56
(0:1-1:2) 1:3
Liverpool (fagur) - Bayern M. (Critic)
18.09.2020 17:56
(0:1-0:2) 0:3
PSG (mvp) - Barcelona (iceman)
18.09.2020 17:56
(0:2-0:3) 0:5
Lyonnais (Kiser) - Chelsea (Sima)
18.09.2020 18:10
(2:3-0:1) 2:4
Atalanta (kit) - Ajax (unknown)
18.09.2020 18:10
(0:1-1:1) 1:2
Liverpool (fagur) - Juve (Stdm)
18.09.2020 18:10
(0:0-1:1) 1:1
Bayern M. (Critic) - PSG (mvp)
18.09.2020 18:10
(3:0-1:0) 4:0
Bayern M. (Critic) - Juve (Stdm)
18.09.2020 18:24
(1:0-2:0) 3:0
Liverpool (fagur) - Barcelona (iceman)
18.09.2020 18:24
(0:0-0:2) 0:2
PSG (mvp) - Liverpool (fagur)
18.09.2020 18:38
(0:1-0:3) 0:4
Juve (Stdm) - Barcelona (iceman)
18.09.2020 18:38
(1:1-0:2) 1:3
Bayern M. (Critic) - Barcelona (iceman)
18.09.2020 18:52
(0:2-0:0) 0:2
Juve (Stdm) - PSG (mvp)
18.09.2020 18:52
(1:1-1:0) 2:1
Barcelona (iceman) - PSG (mvp)
18.09.2020 19:06
(2:0-1:0) 3:0
Bayern M. (Critic) - Liverpool (fagur)
18.09.2020 19:06
(3:1-0:1) 3:2
Nogomet - Elektronske lige - Cyber Europa League (2x5 min)
Wolverhampton Wanderers FC (Sima) - Sevilla (kiser)
18.09.2020 14:30
(1:1-1:0) 2:1
Roma (Unknown) - Borussia M.(Kit)
18.09.2020 14:30
(0:1-1:0) 1:1
Arsenal (stdm) - Bayer 04 Leverkusen (fagur)
18.09.2020 14:30
(1:2-1:0) 2:2
Man.Utd.(Mvp) - Lazio (Critic)
18.09.2020 14:30
(2:1-0:2) 2:3
Porto (Oolancer) - Borussia M.(Kit)
18.09.2020 14:44
(2:2-2:1) 4:3
Roma (Unknown) - Sevilla (kiser)
18.09.2020 14:44
(0:0-0:0) 0:0
Inter Milano (Iceman) - Bayer 04 Leverkusen (fagur)
18.09.2020 14:44
(2:0-1:0) 3:0
Arsenal (stdm) - Lazio (Critic)
18.09.2020 14:44
(2:0-1:1) 3:1
Borussia M.(Kit) - Wolverhampton Wanderers FC (Sima)
18.09.2020 14:58
(0:0-0:1) 0:1
Porto (Oolancer) - Roma (Unknown)
18.09.2020 14:58
(0:0-3:1) 3:1
Bayer 04 Leverkusen (fagur) - Man.Utd.(Mvp)
18.09.2020 14:58
(3:0-3:0) 6:0
Inter Milano (Iceman) - Arsenal (stdm)
18.09.2020 14:58
(1:1-1:1) 2:2
Wolverhampton Wanderers FC (Sima) - Roma (Unknown)
18.09.2020 15:12
(1:0-0:1) 1:1
Porto (Oolancer) - Sevilla (kiser)
18.09.2020 15:12
(0:0-1:0) 1:0
Inter Milano (Iceman) - Lazio (Critic)
18.09.2020 15:12
(0:1-0:1) 0:2
Man.Utd.(Mvp) - Arsenal (stdm)
18.09.2020 15:12
(1:1-2:3) 3:4
Borussia M.(Kit) - Sevilla (kiser)
18.09.2020 15:26
(1:0-1:0) 2:0
Wolverhampton Wanderers FC (Sima) - Porto (Oolancer)
18.09.2020 15:26
(0:1-0:0) 0:1
Bayer 04 Leverkusen (fagur) - Lazio (Critic)
18.09.2020 15:26
(0:1-2:0) 2:1
Man.Utd.(Mvp) - Inter Milano (Iceman)
18.09.2020 15:26
(2:1-0:2) 2:3
Borussia M.(Kit) - Roma (Unknown)
18.09.2020 15:40
(2:1-1:1) 3:2
Sevilla (kiser) - Wolverhampton Wanderers FC (Sima)
18.09.2020 15:40
(0:1-0:1) 0:2
Bayer 04 Leverkusen (fagur) - Arsenal (stdm)
18.09.2020 15:40
(4:1-1:0) 5:1
Lazio (Critic) - Man.Utd.(Mvp)
18.09.2020 15:40
(1:0-1:0) 2:0
Borussia M.(Kit) - Porto (Oolancer)
18.09.2020 15:54
(0:1-0:2) 0:3
Sevilla (kiser) - Roma (Unknown)
18.09.2020 15:54
(0:1-3:1) 3:2
Bayer 04 Leverkusen (fagur) - Inter Milano (Iceman)
18.09.2020 15:54
(0:0-0:1) 0:1
Lazio (Critic) - Arsenal (stdm)
18.09.2020 15:54
(0:1-0:0) 0:1
Roma (Unknown) - Porto (Oolancer)
18.09.2020 16:08
(1:3-1:3) 2:6
Wolverhampton Wanderers FC (Sima) - Borussia M.(Kit)
18.09.2020 16:08
(0:1-2:1) 2:2
Man.Utd.(Mvp) - Bayer 04 Leverkusen (fagur)
18.09.2020 16:08
(1:2-1:0) 2:2
Arsenal (stdm) - Inter Milano (Iceman)
18.09.2020 16:08
(0:3-0:2) 0:5
Roma (Unknown) - Wolverhampton Wanderers FC (Sima)
18.09.2020 16:22
(0:1-0:0) 0:1
Sevilla (kiser) - Porto (Oolancer)
18.09.2020 16:22
(0:0-0:1) 0:1
Arsenal (stdm) - Man.Utd.(Mvp)
18.09.2020 16:22
(0:2-3:0) 3:2
Lazio (Critic) - Inter Milano (Iceman)
18.09.2020 16:22
(2:0-2:2) 4:2
Porto (Oolancer) - Wolverhampton Wanderers FC (Sima)
18.09.2020 16:36
(0:0-0:0) 0:0
Sevilla (kiser) - Borussia M.(Kit)
18.09.2020 16:36
(0:3-2:0) 2:3
Lazio (Critic) - Bayer 04 Leverkusen (fagur)
18.09.2020 16:36
(0:2-0:1) 0:3
Inter Milano (Iceman) - Man.Utd.(Mvp)
18.09.2020 16:36
(3:0-2:1) 5:1
Nogomet - Elektronske lige - Cyber World Cup (2x5 min)
Portugal (praym) - Spain (Carlwhizzer)
18.09.2020 12:00
(1:1-0:0) 1:1
Argentina (sima) - England (Dimqaa)
18.09.2020 12:00
(2:1-0:1) 2:2
Brazil (Weeman) - Netherlands (jenko)
18.09.2020 12:00
(1:0-1:1) 2:1
France (libra) - Belgium (gernaut)
18.09.2020 12:00
(4:0-1:0) 5:0
Italy (oolancer) - England (Dimqaa)
18.09.2020 12:14
(1:0-0:0) 1:0
Argentina (sima) - Spain (Carlwhizzer)
18.09.2020 12:14
(2:2-0:3) 2:5
Germany (Lacoste) - Netherlands (jenko)
18.09.2020 12:14
(0:1-1:3) 1:4
Brazil (Weeman) - Belgium (gernaut)
18.09.2020 12:14
(1:0-2:0) 3:0
Italy (oolancer) - Argentina (sima)
18.09.2020 12:28
(1:1-3:0) 4:1
England (Dimqaa) - Portugal (praym)
18.09.2020 12:28
(0:0-0:2) 0:2
Germany (Lacoste) - Brazil (Weeman)
18.09.2020 12:28
(1:1-2:2) 3:3
Netherlands (jenko) - France (libra)
18.09.2020 12:28
(0:1-1:2) 1:3
Italy (oolancer) - Spain (Carlwhizzer)
18.09.2020 12:42
(1:2-1:0) 2:2
Portugal (praym) - Argentina (sima)
18.09.2020 12:42
(2:1-1:2) 3:3
France (libra) - Brazil (Weeman)
18.09.2020 12:42
(2:1-1:1) 3:2
Germany (Lacoste) - Belgium (gernaut)
18.09.2020 12:42
(2:1-0:1) 2:2
England (Dimqaa) - Spain (Carlwhizzer)
18.09.2020 12:56
(2:1-0:0) 2:1
Portugal (praym) - Italy (oolancer)
18.09.2020 12:56
(0:1-0:0) 0:1
France (libra) - Germany (Lacoste)
18.09.2020 12:56
(2:0-0:1) 2:1
Netherlands (jenko) - Belgium (gernaut)
18.09.2020 12:56
(1:1-1:3) 2:4
England (Dimqaa) - Argentina (sima)
18.09.2020 13:10
(0:1-0:0) 0:1
Spain (Carlwhizzer) - Portugal (praym)
18.09.2020 13:10
(0:1-0:1) 0:2
Netherlands (jenko) - Brazil (Weeman)
18.09.2020 13:10
(0:4-1:1) 1:5
Belgium (gernaut) - France (libra)
18.09.2020 13:10
(0:2-1:0) 1:2
England (Dimqaa) - Italy (oolancer)
18.09.2020 13:24
(0:0-0:0) 0:0
Spain (Carlwhizzer) - Argentina (sima)
18.09.2020 13:24
(2:0-4:0) 6:0
Netherlands (jenko) - Germany (Lacoste)
18.09.2020 13:24
(1:0-2:1) 3:1
Belgium (gernaut) - Brazil (Weeman)
18.09.2020 13:24
(2:2-0:0) 2:2
Portugal (praym) - England (Dimqaa)
18.09.2020 13:38
(3:0-0:1) 3:1
Argentina (sima) - Italy (oolancer)
18.09.2020 13:38
(0:3-1:0) 1:3
France (libra) - Netherlands (jenko)
18.09.2020 13:38
(1:0-0:1) 1:1
Brazil (Weeman) - Germany (Lacoste)
18.09.2020 13:38
(0:0-2:0) 2:0
Spain (Carlwhizzer) - Italy (oolancer)
18.09.2020 13:52
(1:0-0:0) 1:0
Argentina (sima) - Portugal (praym)
18.09.2020 13:52
(0:0-1:0) 1:0
Brazil (Weeman) - France (libra)
18.09.2020 13:52
(2:3-0:1) 2:4
Belgium (gernaut) - Germany (Lacoste)
18.09.2020 13:52
(2:1-1:0) 3:1
Italy (oolancer) - Portugal (praym)
18.09.2020 14:06
(3:0-1:1) 4:1
Spain (Carlwhizzer) - England (Dimqaa)
18.09.2020 14:06
(2:0-2:0) 4:0
Germany (Lacoste) - France (libra)
18.09.2020 14:06
(1:1-1:2) 2:3
Belgium (gernaut) - Netherlands (jenko)
18.09.2020 14:06
(1:3-2:0) 3:3
Nogomet - Elektronske lige - Esports Battle - Champions League
Man City(nikkitta) - PSG (Rus_1995_Lan)
18.09.2020 13:40
(2:1-0:2) 2:3
Liverpool (foggy) - Real M. (genad)
18.09.2020 13:40
(0:0-0:1) 0:1
Real M. (genad) - Man City(nikkitta)
18.09.2020 13:52
(1:0-0:1) 1:1
PSG (Rus_1995_Lan) - Barcelona (orlovsky1)
18.09.2020 13:52
(0:0-0:0) 0:0
Man City(nikkitta) - Liverpool (foggy)
18.09.2020 14:04
(1:0-1:0) 2:0
Barcelona (orlovsky1) - Real M. (genad)
18.09.2020 14:04
(2:2-0:0) 2:2
Liverpool (foggy) - Barcelona (orlovsky1)
18.09.2020 14:16
(0:1-1:0) 1:1
Real M. (genad) - PSG (Rus_1995_Lan)
18.09.2020 14:16
(0:1-0:0) 0:1
PSG (Rus_1995_Lan) - Liverpool (foggy)
18.09.2020 14:28
(0:0-1:3) 1:3
Barcelona (orlovsky1) - Man City(nikkitta)
18.09.2020 14:28
(1:0-0:0) 1:0
Real M. (genad) - Liverpool (foggy)
18.09.2020 14:40
(0:0-1:1) 1:1
PSG (Rus_1995_Lan) - Man City(nikkitta)
18.09.2020 14:40
(0:0-1:0) 1:0
Man City(nikkitta) - Real M. (genad)
18.09.2020 14:52
(1:0-0:0) 1:0
Barcelona (orlovsky1) - PSG (Rus_1995_Lan)
18.09.2020 14:52
(0:1-0:3) 0:4
Real M. (genad) - Barcelona (orlovsky1)
18.09.2020 15:04
(1:0-0:0) 1:0
Liverpool (foggy) - Man City(nikkitta)
18.09.2020 15:04
(0:0-2:0) 2:0
PSG (Rus_1995_Lan) - Real M. (genad)
18.09.2020 15:16
(1:0-0:2) 1:2
Barcelona (orlovsky1) - Liverpool (foggy)
18.09.2020 15:16
(0:0-0:0) 0:0
Liverpool (foggy) - PSG (Rus_1995_Lan)
18.09.2020 15:28
(4:0-0:1) 4:1
Man City(nikkitta) - Barcelona (orlovsky1)
18.09.2020 15:28
(0:1-1:0) 1:1
Nogomet - Elektronske lige - eSports Battle - English Premier League (2x4 min)
Tottenham(nikkitta) - Liverpool (Rus_1995_Lan)
18.09.2020 07:00
(0:2-0:1) 0:3
Man Utd(foggy) - Man.City (genad)
18.09.2020 07:00
(1:0-0:0) 1:0
Liverpool (Rus_1995_Lan) - Arsenal (orlovsky1)
18.09.2020 07:12
(0:0-3:0) 3:0
Man.City (genad) - Tottenham(nikkitta)
18.09.2020 07:12
(0:0-2:0) 2:0
Arsenal (orlovsky1) - Man.City (genad)
18.09.2020 07:24
(1:1-2:0) 3:1
Tottenham(nikkitta) - Man Utd(foggy)
18.09.2020 07:24
(0:1-0:0) 0:1
Man.City (genad) - Liverpool (Rus_1995_Lan)
18.09.2020 07:36
(2:0-0:0) 2:0
Man Utd(foggy) - Arsenal (orlovsky1)
18.09.2020 07:36
(1:1-0:1) 1:2
Liverpool (Rus_1995_Lan) - Man Utd(foggy)
18.09.2020 07:48
(1:1-0:0) 1:1
Arsenal (orlovsky1) - Tottenham(nikkitta)
18.09.2020 07:48
(1:0-1:1) 2:1
Liverpool (Rus_1995_Lan) - Tottenham(nikkitta)
18.09.2020 08:00
(2:0-2:0) 4:0
Man.City (genad) - Man Utd(foggy)
18.09.2020 08:00
(1:0-2:1) 3:1
Arsenal (orlovsky1) - Liverpool (Rus_1995_Lan)
18.09.2020 08:12
(1:0-0:1) 1:1
Tottenham(nikkitta) - Man.City (genad)
18.09.2020 08:12
(0:1-0:0) 0:1
Man Utd(foggy) - Tottenham(nikkitta)
18.09.2020 08:24
(1:0-0:1) 1:1
Man.City (genad) - Arsenal (orlovsky1)
18.09.2020 08:24
(1:1-1:0) 2:1
Liverpool (Rus_1995_Lan) - Man.City (genad)
18.09.2020 08:36
(2:0-1:0) 3:0
Arsenal (orlovsky1) - Man Utd(foggy)
18.09.2020 08:36
(0:1-1:0) 1:1
Tottenham(nikkitta) - Arsenal (orlovsky1)
18.09.2020 08:48
(1:1-0:0) 1:1
Man Utd(foggy) - Liverpool (Rus_1995_Lan)
18.09.2020 08:48
(1:0-0:1) 1:1
Nogomet - Elektronske lige - eSports Battle - Europa League (2x4 min)
Man. Utd. (olle) - Valencia (taka)
18.09.2020 16:30
(0:1-0:1) 0:2
Leverkusen (inquisitor) - Porto (Sane4Ek8)
18.09.2020 16:30
(0:0-1:1) 1:1
Valencia (taka) - Leverkusen (inquisitor)
18.09.2020 16:42
(0:0-0:1) 0:1
Porto (Sane4Ek8) - Ajax (Upcake22)
18.09.2020 16:42
(0:1-0:0) 0:1
Ajax (Upcake22) - Valencia (taka)
18.09.2020 16:54
(0:1-1:0) 1:1
Leverkusen (inquisitor) - Man. Utd. (olle)
18.09.2020 16:54
(0:0-1:0) 1:0
Man. Utd. (olle) - Ajax (Upcake22)
18.09.2020 17:06
(0:1-0:0) 0:1
Valencia (taka) - Porto (Sane4Ek8)
18.09.2020 17:06
(0:1-0:1) 0:2
Porto (Sane4Ek8) - Man. Utd. (olle)
18.09.2020 17:18
(1:0-1:0) 2:0
Ajax (Upcake22) - Leverkusen (inquisitor)
18.09.2020 17:18
(1:0-0:1) 1:1
Porto (Sane4Ek8) - Leverkusen (inquisitor)
18.09.2020 17:30
(1:0-1:1) 2:1
Valencia (taka) - Man. Utd. (olle)
18.09.2020 17:30
(1:0-0:0) 1:0
Nogomet - Elektronske lige - Esports Battle - Nemčija Bundesliga (2x4 min)
Bayer L.(boulevard_prospect) - Borussia D.(hotshot)
18.09.2020 09:40
(0:0-1:0) 1:0
B. M'gladbach (arcos) - Leipzig (kodak)
18.09.2020 09:40
(0:0-0:0) 0:0
Borussia D.(hotshot) - Bayern M. (Vrico)
18.09.2020 09:52
(1:0-2:0) 3:0
Bayer L.(boulevard_prospect) - B. M'gladbach (arcos)
18.09.2020 10:04
(1:0-1:0) 2:0
B. M'gladbach (arcos) - Bayern M. (Vrico)
18.09.2020 10:16
(0:0-0:1) 0:1
Bayern M. (Vrico) - Bayer L.(boulevard_prospect)
18.09.2020 10:28
(0:0-0:0) 0:0
Borussia D.(hotshot) - B. M'gladbach (arcos)
18.09.2020 10:28
(0:0-0:0) 0:0
Borussia D.(hotshot) - Bayer L.(boulevard_prospect)
18.09.2020 10:40
(1:0-0:1) 1:1
Bayern M. (Vrico) - Borussia D.(hotshot)
18.09.2020 10:52
(0:0-0:0) 0:0
B. M'gladbach (arcos) - Bayer L.(boulevard_prospect)
18.09.2020 11:04
(0:0-0:2) 0:2
Bayern M. (Vrico) - B. M'gladbach (arcos)
18.09.2020 11:16
(0:0-1:0) 1:0
B. M'gladbach (arcos) - Borussia D.(hotshot)
18.09.2020 11:28
(0:0-0:0) 0:0
Bayer L.(boulevard_prospect) - Bayern M. (Vrico)
18.09.2020 11:28
(1:0-0:0) 1:0
Nogomet - Elektronske lige - eSports Battle - Night Retro International (2x4 min)
Italy (meltosik) - France (kraftvk)
18.09.2020 05:10
(2:0-0:1) 2:1
England (labotryas) - Netherlands (mooneycb)
18.09.2020 05:10
(3:0-0:0) 3:0
Netherlands (mooneycb) - Italy (meltosik)
18.09.2020 05:22
(0:3-0:0) 0:3
France (kraftvk) - Brazil (kray)
18.09.2020 05:22
(0:1-3:0) 3:1
Italy (meltosik) - England (labotryas)
18.09.2020 05:34
(1:1-1:0) 2:1
Brazil (kray) - Netherlands (mooneycb)
18.09.2020 05:34
(1:0-0:1) 1:1
England (labotryas) - Brazil (kray)
18.09.2020 05:46
(2:1-0:1) 2:2
Netherlands (mooneycb) - France (kraftvk)
18.09.2020 05:46
(1:1-0:1) 1:2
Brazil (kray) - Italy (meltosik)
18.09.2020 05:58
(0:0-1:2) 1:2
France (kraftvk) - England (labotryas)
18.09.2020 05:58
(1:0-1:0) 2:0
France (kraftvk) - Italy (meltosik)
18.09.2020 06:10
(1:0-0:1) 1:1
Netherlands (mooneycb) - England (labotryas)
18.09.2020 06:10
(0:1-0:0) 0:1
Italy (meltosik) - Netherlands (mooneycb)
18.09.2020 06:22
(1:0-1:1) 2:1
Brazil (kray) - France (kraftvk)
18.09.2020 06:22
(0:0-0:0) 0:0
England (labotryas) - Italy (meltosik)
18.09.2020 06:34
(0:0-0:0) 0:0
Netherlands (mooneycb) - Brazil (kray)
18.09.2020 06:34
(0:1-1:0) 1:1
France (kraftvk) - Netherlands (mooneycb)
18.09.2020 06:46
(0:0-1:2) 1:2
Brazil (kray) - England (labotryas)
18.09.2020 06:46
(1:1-1:1) 2:2
England (labotryas) - France (kraftvk)
18.09.2020 06:58
(0:1-1:1) 1:2
Italy (meltosik) - Brazil (kray)
18.09.2020 06:58
(0:0-0:0) 0:0
Nogomet - Elektronske lige - eSports Battle - Spain La Liga (2x4 min)
CF Valencia (Boulevard_Prospect) - Sevilla FC (Hotshot)
18.09.2020 07:30
(0:0-0:1) 0:1
Sevilla FC (Hotshot) - Barcelona (vrico)
18.09.2020 07:42
(1:1-0:0) 1:1
CF Valencia (Boulevard_Prospect) - Real M.(arcos)
18.09.2020 07:54
(0:0-0:0) 0:0
Real M.(arcos) - Barcelona (vrico)
18.09.2020 08:06
(1:0-1:0) 2:0
Sevilla FC (Hotshot) - Real M.(arcos)
18.09.2020 08:18
(0:1-0:0) 0:1
Barcelona (vrico) - CF Valencia (Boulevard_Prospect)
18.09.2020 08:18
(0:1-1:0) 1:1
Sevilla FC (Hotshot) - CF Valencia (Boulevard_Prospect)
18.09.2020 08:30
(0:1-0:0) 0:1
Barcelona (vrico) - Sevilla FC (Hotshot)
18.09.2020 08:42
(1:0-0:0) 1:0
Real M.(arcos) - CF Valencia (Boulevard_Prospect)
18.09.2020 08:54
(0:0-0:1) 0:1
Atletico M.(kodak) - Barcelona (vrico)
18.09.2020 08:54
(2:1-0:0) 2:1
Barcelona (vrico) - Real M.(arcos)
18.09.2020 09:06
(1:1-0:0) 1:1
Sevilla FC (Hotshot) - Atletico M.(kodak)
18.09.2020 09:06
(0:1-0:0) 0:1
Real M.(arcos) - Sevilla FC (Hotshot)
18.09.2020 09:18
(1:0-1:0) 2:0
CF Valencia (Boulevard_Prospect) - Barcelona (vrico)
18.09.2020 09:18
(0:1-1:0) 1:1
Nogomet - Elektronske lige - France Cyber Stars League (2x5 min)
PSG (mvp) - Lyon (Critic)
18.09.2020 19:30
(0:1-0:2) 0:3
Marseille (Stdm) - Lille (Fagur)
18.09.2020 19:30
(2:0-1:1) 3:1
Marseille (Stdm) - Lyon (Critic)
18.09.2020 19:44
(0:0-1:1) 1:1
Monaco (iceman) - Lille (Fagur)
18.09.2020 19:44
(0:2-1:1) 1:3
Montpellier HSC (Kit) - Rennes (Sima)
18.09.2020 19:58
(2:0-0:0) 2:0
Nice (Oolancer) - Bourdeux (Unknown)
18.09.2020 19:58
(3:1-2:0) 5:1
Nice (Oolancer) - St.Etienne (kiser)
18.09.2020 20:12
(1:0-3:0) 4:0
Rennes (Sima) - Bourdeux (Unknown)
18.09.2020 20:12
(0:0-1:0) 1:0
Montpellier HSC (Kit) - St.Etienne (kiser)
18.09.2020 20:26
(1:0-0:3) 1:3
Rennes (Sima) - Nice (Oolancer)
18.09.2020 20:26
(0:2-0:3) 0:5
Montpellier HSC (Kit) - Bourdeux (Unknown)
18.09.2020 20:40
(0:0-0:1) 0:1
St.Etienne (kiser) - Rennes (Sima)
18.09.2020 20:40
(1:0-0:0) 1:0
Montpellier HSC (Kit) - Nice (Oolancer)
18.09.2020 20:54
(0:2-1:1) 1:3
St.Etienne (kiser) - Bourdeux (Unknown)
18.09.2020 20:54
(1:1-1:3) 2:4
Bourdeux (Unknown) - Nice (Oolancer)
18.09.2020 21:08
(0:1-0:1) 0:2
Rennes (Sima) - Montpellier HSC (Kit)
18.09.2020 21:08
(2:0-3:0) 5:0
Bourdeux (Unknown) - Rennes (Sima)
18.09.2020 21:22
(0:2-1:1) 1:3
St.Etienne (kiser) - Nice (Oolancer)
18.09.2020 21:22
(1:2-2:1) 3:3
St.Etienne (kiser) - Montpellier HSC (Kit)
18.09.2020 21:36
(0:0-2:0) 2:0
Nice (Oolancer) - Rennes (Sima)
18.09.2020 21:36
(1:1-1:2) 2:3
Nogomet - Elektronske lige - GT G-26 League (2x6 min)
Barcelona (Ak) - Lok.Moscow (burton)
18.09.2020 05:00
(2:0-0:0) 2:0
Juventus (ben) - Arsenal (Marley)
18.09.2020 05:00
(0:2-1:1) 1:3
Marseille (Legolas) - Chelsea (Tommy)
18.09.2020 05:00
(3:0-2:2) 5:2
Ajax (cobra4) - PAOK (Ra)
18.09.2020 05:20
(1:1-2:0) 3:1
Leipzig (panica) - Kopenhagen (Aibothard)
18.09.2020 05:20
(2:0-0:1) 2:1
Milan (val) - Man.Utd (Kasandra)
18.09.2020 05:20
(1:0-1:0) 2:0
Kopenhagen (Aibothard) - Milan (val)
18.09.2020 05:40
(0:0-0:2) 0:2
PAOK (Ra) - Leipzig (panica)
18.09.2020 05:40
(0:1-1:2) 1:3
Arsenal (Marley) - Ajax (cobra4)
18.09.2020 05:40
(0:0-1:2) 1:2
Chelsea (Tommy) - Juventus (ben)
18.09.2020 06:00
(2:0-0:2) 2:2
Bayern München (Moebius) - Barcelona (Ak)
18.09.2020 06:00
(0:2-0:2) 0:4
Lok.Moscow (burton) - Marseille (Legolas)
18.09.2020 06:00
(2:2-2:1) 4:3
Marseille (Legolas) - Bayern München (Moebius)
18.09.2020 06:20
(0:1-0:0) 0:1
Juventus (ben) - Lok.Moscow (burton)
18.09.2020 06:20
(1:1-2:1) 3:2
Ajax (cobra4) - Chelsea (Tommy)
18.09.2020 06:20
(0:0-2:1) 2:1
Milan (val) - PAOK (Ra)
18.09.2020 06:40
(1:0-1:0) 2:0
Leipzig (panica) - Arsenal (Marley)
18.09.2020 06:40
(2:1-1:1) 3:2
Barcelona (Ak) - Marseille (Legolas)
18.09.2020 06:40
(2:0-1:1) 3:1
PAOK (Ra) - Man.Utd (Kasandra)
18.09.2020 07:00
(2:0-2:0) 4:0
Arsenal (Marley) - Milan (val)
18.09.2020 07:00
(1:2-0:1) 1:3
Chelsea (Tommy) - Leipzig (panica)
18.09.2020 07:00
(0:2-0:0) 0:2
Man.Utd (Kasandra) - Kopenhagen (Aibothard)
18.09.2020 07:20
(0:0-0:1) 0:1
Lok.Moscow (burton) - Ajax (cobra4)
18.09.2020 07:20
(1:2-2:1) 3:3
Bayern München (Moebius) - Juventus (ben)
18.09.2020 07:20
(0:0-2:1) 2:1
Leipzig (panica) - Lok.Moscow (burton)
18.09.2020 07:40
(0:1-1:0) 1:1
Ajax (cobra4) - Bayern München (Moebius)
18.09.2020 07:40
(0:1-0:0) 0:1
Kopenhagen (Aibothard) - Chelsea (Tommy)
18.09.2020 07:40
(0:1-0:1) 0:2
Milan (val) - Chelsea (Tommy)
18.09.2020 08:00
(2:1-1:0) 3:1
Man.Utd (Kasandra) - Arsenal (Marley)
18.09.2020 08:00
(1:2-1:1) 2:3
Kopenhagen (Aibothard) - PAOK (Ra)
18.09.2020 08:00
(0:0-0:2) 0:2
Lok.Moscow (burton) - Milan (val)
18.09.2020 08:20
(0:1-0:0) 0:1
Arsenal (Marley) - Kopenhagen (Aibothard)
18.09.2020 08:20
(0:1-2:1) 2:2
Chelsea (Tommy) - Man.Utd (Kasandra)
18.09.2020 08:20
(0:1-1:0) 1:1
Bayern München (Moebius) - Leipzig (panica)
18.09.2020 08:40
(0:0-1:2) 1:2
Barcelona (Ak) - Ajax (cobra4)
18.09.2020 08:40
(1:2-1:1) 2:3
Marseille (Legolas) - Juventus (ben)
18.09.2020 08:40
(2:3-1:1) 3:4
Ajax (cobra4) - Marseille (Legolas)
18.09.2020 09:00
(1:0-4:0) 5:0
Leipzig (panica) - Barcelona (Ak)
18.09.2020 09:00
(2:1-1:1) 3:2
Milan (val) - Bayern München (Moebius)
18.09.2020 09:00
(1:1-2:1) 3:2
Juventus (ben) - Barcelona (Ak)
18.09.2020 09:20
(0:1-1:0) 1:1
PAOK (Ra) - Arsenal (Marley)
18.09.2020 09:20
(1:0-0:0) 1:0
Man.Utd (Kasandra) - Lok.Moscow (burton)
18.09.2020 09:20
(1:0-1:3) 2:3
Chelsea (Tommy) - PAOK (Ra)
18.09.2020 09:40
(2:1-0:0) 2:1
Lok.Moscow (burton) - Kopenhagen (Aibothard)
18.09.2020 09:40
(1:0-1:1) 2:1
Bayern München (Moebius) - Man.Utd (Kasandra)
18.09.2020 09:40
(4:0-0:1) 4:1
Barcelona (Ak) - Milan (val)
18.09.2020 10:00
(1:0-2:3) 3:3
Marseille (Legolas) - Leipzig (panica)
18.09.2020 10:00
(0:1-0:1) 0:2
Juventus (ben) - Ajax (cobra4)
18.09.2020 10:00
(1:1-0:2) 1:3
Milan (val) - Marseille (Legolas)
18.09.2020 10:20
(2:1-1:0) 3:1
Man.Utd (Kasandra) - Barcelona (Ak)
18.09.2020 10:20
(1:3-1:2) 2:5
Leipzig (panica) - Juventus (ben)
18.09.2020 10:20
(2:0-0:1) 2:1
PAOK (Ra) - Lok.Moscow (burton)
18.09.2020 10:40
(1:2-0:1) 1:3
Kopenhagen (Aibothard) - Bayern München (Moebius)
18.09.2020 10:40
(0:0-0:0) 0:0
Arsenal (Marley) - Chelsea (Tommy)
18.09.2020 10:40
(0:0-2:1) 2:1
Lok.Moscow (burton) - Arsenal (Marley)
18.09.2020 11:00
(1:2-1:1) 2:3
Barcelona (Ak) - Kopenhagen (Aibothard)
18.09.2020 11:00
(0:0-1:1) 1:1
Bayern München (Moebius) - PAOK (Ra)
18.09.2020 11:00
(1:0-3:1) 4:1
Marseille (Legolas) - Man.Utd (Kasandra)
18.09.2020 11:20
(1:1-0:0) 1:1
Juventus (ben) - Milan (val)
18.09.2020 11:20
(1:1-0:2) 1:3
Ajax (cobra4) - Leipzig (panica)
18.09.2020 11:20
(3:0-1:1) 4:1
Milan (val) - Ajax (cobra4)
18.09.2020 11:40
(3:0-0:1) 3:1
Man.Utd (Kasandra) - Juventus (ben)
18.09.2020 11:40
(1:1-1:2) 2:3
Kopenhagen (Aibothard) - Marseille (Legolas)
18.09.2020 11:40
(0:1-1:0) 1:1
Arsenal (Marley) - Bayern München (Moebius)
18.09.2020 12:00
(0:0-2:1) 2:1
PAOK (Ra) - Barcelona (Ak)
18.09.2020 12:00
(0:1-1:0) 1:1
Chelsea (Tommy) - Lok.Moscow (burton)
18.09.2020 12:00
(0:3-0:1) 0:4
Bayern München (Moebius) - Chelsea (Tommy)
18.09.2020 12:20
(1:0-1:1) 2:1
Marseille (Legolas) - PAOK (Ra)
18.09.2020 12:20
(1:1-0:0) 1:1
Barcelona (Ak) - Arsenal (Marley)
18.09.2020 12:20
(1:1-1:1) 2:2
Juventus (ben) - Kopenhagen (Aibothard)
18.09.2020 12:40
(1:1-1:1) 2:2
Ajax (cobra4) - Man.Utd (Kasandra)
18.09.2020 12:40
(1:0-1:0) 2:0
Leipzig (panica) - Milan (val)
18.09.2020 12:40
(1:1-0:1) 1:2
Man.Utd (Kasandra) - Leipzig (panica)
18.09.2020 13:00
(0:1-0:1) 0:2
PAOK (Ra) - Juventus (ben)
18.09.2020 13:00
(0:1-1:1) 1:2
Kopenhagen (Aibothard) - Ajax (cobra4)
18.09.2020 13:00
(0:3-2:1) 2:4
Arsenal (Marley) - Marseille (Legolas)
18.09.2020 13:20
(1:2-3:1) 4:3
Chelsea (Tommy) - Barcelona (Ak)
18.09.2020 13:20
(1:2-2:0) 3:2
Lok.Moscow (burton) - Bayern München (Moebius)
18.09.2020 13:20
(1:0-0:2) 1:2
Lyon (Apollo) - Liverpool (tanto)
18.09.2020 14:00
(1:0-2:1) 3:1
Man.City (Poli) - PSG (Popeye)
18.09.2020 14:00
(1:0-4:2) 5:2
Tottenham (Kot) - Real M.(Alabama)
18.09.2020 14:00
(1:1-0:3) 1:4
Atl. Madrid (Captainx) - Roma (reaper)
18.09.2020 14:20
(2:0-1:2) 3:2
Psv (bouz) - Feyenord (Johnybegood)
18.09.2020 14:20
(2:0-1:2) 3:2
Panathinaikos (pjo) - Celtic (pantovits)
18.09.2020 14:20
(1:1-0:3) 1:4
Feyenord (Johnybegood) - Panathinaikos (pjo)
18.09.2020 14:40
(2:2-0:1) 2:3
Roma (reaper) - Psv (bouz)
18.09.2020 14:40
(1:0-0:2) 1:2
Real M.(Alabama) - Atl. Madrid (Captainx)
18.09.2020 14:40
(2:1-2:0) 4:1
PSG (Popeye) - Lyon (Apollo)
18.09.2020 15:00
(2:2-1:0) 3:2
Liverpool (tanto) - Tottenham (Kot)
18.09.2020 15:00
(0:1-1:0) 1:1
Lazio (Cliff) - Man.City (Poli)
18.09.2020 15:00
(2:0-1:2) 3:2
Atl. Madrid (Captainx) - Liverpool (tanto)
18.09.2020 15:20
(2:1-0:1) 2:2
Tottenham (Kot) - PSG (Popeye)
18.09.2020 15:20
(0:0-0:1) 0:1
Lyon (Apollo) - Lazio (Cliff)
18.09.2020 15:20
(1:0-0:3) 1:3
Celtic (pantovits) - Feyenord (Johnybegood)
18.09.2020 15:40
(2:0-4:1) 6:1
Psv (bouz) - Real M.(Alabama)
18.09.2020 15:40
(1:1-2:1) 3:2
Roma (reaper) - Celtic (pantovits)
18.09.2020 16:00
(1:2-0:1) 1:3
Real M.(Alabama) - Panathinaikos (pjo)
18.09.2020 16:00
(1:0-1:1) 2:1
Liverpool (tanto) - Psv (bouz)
18.09.2020 16:00
(2:1-2:0) 4:1
Man.City (Poli) - Lyon (Apollo)
18.09.2020 16:20
(2:0-0:0) 2:0
PSG (Popeye) - Atl. Madrid (Captainx)
18.09.2020 16:20
(0:3-0:1) 0:4
Tottenham (Kot) - Man.City (Poli)
18.09.2020 16:40
(1:1-0:2) 1:3
Psv (bouz) - PSG (Popeye)
18.09.2020 16:40
(4:0-1:2) 5:2
Atl. Madrid (Captainx) - Lazio (Cliff)
18.09.2020 16:40
(1:0-1:1) 2:1
Panathinaikos (pjo) - Liverpool (tanto)
18.09.2020 17:00
(0:1-1:1) 1:2
Celtic (pantovits) - Real M.(Alabama)
18.09.2020 17:00
(3:3-1:2) 4:5
Feyenord (Johnybegood) - Roma (reaper)
18.09.2020 17:00
(1:0-3:1) 4:1
Real M.(Alabama) - Feyenord (Johnybegood)
18.09.2020 17:20
(1:2-2:1) 3:3
PSG (Popeye) - Panathinaikos (pjo)
18.09.2020 17:20
(1:3-3:2) 4:5
Liverpool (tanto) - Celtic (pantovits)
18.09.2020 17:20
(0:3-2:2) 2:5
Lazio (Cliff) - Psv (bouz)
18.09.2020 17:40
(2:1-1:2) 3:3
Lyon (Apollo) - Tottenham (Kot)
18.09.2020 17:40
(2:0-1:1) 3:1
Man.City (Poli) - Atl. Madrid (Captainx)
18.09.2020 17:40
(5:1-2:0) 7:1
Atl. Madrid (Captainx) - Lyon (Apollo)
18.09.2020 18:00
(3:1-1:0) 4:1
Psv (bouz) - Man.City (Poli)
18.09.2020 18:00
(1:2-0:1) 1:3
Panathinaikos (pjo) - Lazio (Cliff)
18.09.2020 18:00
(1:1-1:2) 2:3
Feyenord (Johnybegood) - Liverpool (tanto)
18.09.2020 18:20
(2:0-2:0) 4:0
Celtic (pantovits) - PSG (Popeye)
18.09.2020 18:20
(4:2-2:1) 6:3
Roma (reaper) - Real M.(Alabama)
18.09.2020 18:20
(2:0-3:1) 5:1
Liverpool (tanto) - Roma (reaper)
18.09.2020 18:40
(1:0-0:2) 1:2
PSG (Popeye) - Feyenord (Johnybegood)
18.09.2020 18:40
(3:2-0:1) 3:3
Lazio (Cliff) - Celtic (pantovits)
18.09.2020 18:40
(2:4-1:2) 3:6
Man.City (Poli) - Panathinaikos (pjo)
18.09.2020 19:00
(2:1-1:1) 3:2
Tottenham (Kot) - Atl. Madrid (Captainx)
18.09.2020 19:00
(0:0-1:1) 1:1
Lyon (Apollo) - Psv (bouz)
18.09.2020 19:00
(0:3-2:1) 2:4
Psv (bouz) - Tottenham (Kot)
18.09.2020 19:20
(1:4-0:1) 1:5
Celtic (pantovits) - Man.City (Poli)
18.09.2020 19:20
(2:1-1:2) 3:3
Panathinaikos (pjo) - Lyon (Apollo)
18.09.2020 19:20
(1:1-2:1) 3:2
Feyenord (Johnybegood) - Lazio (Cliff)
18.09.2020 19:40
(3:2-2:1) 5:3
Roma (reaper) - PSG (Popeye)
18.09.2020 19:40
(1:0-0:2) 1:2
Real M.(Alabama) - Liverpool (tanto)
18.09.2020 19:40
(1:1-1:1) 2:2
Man.City (Poli) - Feyenord (Johnybegood)
18.09.2020 20:00
(1:1-0:1) 1:2
Lazio (Cliff) - Roma (reaper)
18.09.2020 20:00
(2:0-1:1) 3:1
PSG (Popeye) - Real M.(Alabama)
18.09.2020 20:00
(1:2-1:2) 2:4
Atl. Madrid (Captainx) - Psv (bouz)
18.09.2020 20:20
(1:3-1:1) 2:4
Tottenham (Kot) - Panathinaikos (pjo)
18.09.2020 20:20
(0:0-0:2) 0:2
Lyon (Apollo) - Celtic (pantovits)
18.09.2020 20:20
(1:1-0:6) 1:7
Panathinaikos (pjo) - Atl. Madrid (Captainx)
18.09.2020 20:40
(2:2-4:1) 6:3
Celtic (pantovits) - Tottenham (Kot)
18.09.2020 20:40
(2:1-3:0) 5:1
Feyenord (Johnybegood) - Lyon (Apollo)
18.09.2020 20:40
(1:0-1:0) 2:0
Roma (reaper) - Man.City (Poli)
18.09.2020 21:00
(0:1-0:2) 0:3
Real M.(Alabama) - Lazio (Cliff)
18.09.2020 21:00
(3:2-2:2) 5:4
Liverpool (tanto) - PSG (Popeye)
18.09.2020 21:00
(0:3-1:1) 1:4
Man.City (Poli) - Real M.(Alabama)
18.09.2020 21:20
(1:1-3:0) 4:1
Lazio (Cliff) - Liverpool (tanto)
18.09.2020 21:20
0:0
Lyon (Apollo) - Roma (reaper)
18.09.2020 21:20
(3:1-1:2) 4:3
Tottenham (Kot) - Feyenord (Johnybegood)
18.09.2020 21:40
(0:3-1:1) 1:4
Psv (bouz) - Panathinaikos (pjo)
18.09.2020 21:40
(1:3-1:2) 2:5
Atl. Madrid (Captainx) - Celtic (pantovits)
18.09.2020 21:40
(3:0-2:1) 5:1
Celtic (pantovits) - Psv (bouz)
18.09.2020 22:00
(1:0-2:1) 3:1
Roma (reaper) - Tottenham (Kot)
18.09.2020 22:00
(1:1-1:1) 2:2
Feyenord (Johnybegood) - Atl. Madrid (Captainx)
18.09.2020 22:00
(0:3-1:1) 1:4
Real M.(Alabama) - Lyon (Apollo)
18.09.2020 22:20
(2:0-2:2) 4:2
Liverpool (tanto) - Man.City (Poli)
18.09.2020 22:20
(1:0-1:1) 2:1
PSG (Popeye) - Lazio (Cliff)
18.09.2020 22:20
(1:2-1:1) 2:3
Nogomet - Elektronske lige - Italy Cyber Stars League (2x5 min)
Udinese (Olom) - Sassuolo (Baphomet)
18.09.2020 00:30
(0:1-1:0) 1:1
Parma (supernova) - Fiorentina (Fleshka77)
18.09.2020 00:30
(0:1-0:1) 0:2
Juventus (Spacerman) - FC Inter Milano (Alback)
18.09.2020 00:30
(0:1-2:0) 2:1
Atalanta (Stdm) - Napoli (fric)
18.09.2020 00:30
(0:1-1:2) 1:3
Lazio (nixtape) - Napoli (fric)
18.09.2020 00:44
(0:2-1:1) 1:3
Atalanta (Stdm) - FC Inter Milano (Alback)
18.09.2020 00:44
(1:1-1:0) 2:1
Nogomet - Elektronske lige - Liga Pro (2x6 min)
PSG Shem.Onze - Ez1 Ez1d 11
18.09.2020 08:30
(1:1-0:0) 1:1
All Allianz - Nyancat
18.09.2020 08:55
(1:0-0:0) 1:0
PSG Shem.Onze - WCU West Coast Utd
18.09.2020 09:20
(0:2-2:0) 2:2
Ez1 Ez1d 11 - Nyancat
18.09.2020 09:45
(1:1-1:0) 2:1
WCU West Coast Utd - All Allianz
18.09.2020 10:10
(0:1-0:2) 0:3
Nyancat - PSG Shem.Onze
18.09.2020 10:35
(0:0-1:0) 1:0
WCU West Coast Utd - Ez1 Ez1d 11
18.09.2020 11:00
(1:1-0:1) 1:2
All Allianz - PSG Shem.Onze
18.09.2020 11:25
(1:0-0:0) 1:0
Ez1 Ez1d 11 - All Allianz
18.09.2020 11:50
(2:0-0:1) 2:1
Nyancat - WCU West Coast Utd
18.09.2020 12:15
(1:0-4:0) 5:0
Kab Kabush - Catalonia
18.09.2020 15:55
(0:1-0:1) 0:2
Gambit - Catalonia
18.09.2020 16:45
(0:1-2:0) 2:1
Ruspro R11 - Kab Kabush
18.09.2020 17:10
(0:0-1:1) 1:1
Ruspro R11 - Gambit
18.09.2020 18:00
(0:1-0:1) 0:2
Nogomet - Elektronske lige - Nemčija Cyber Stars League (2x5 min)
Ein.Frankfurt (Praym) - Wolfsburg (Carlwhizzer)
18.09.2020 07:00
(1:0-0:0) 1:0
Werder Bremen (sima) - Hoffenheim (dimqaa)
18.09.2020 07:00
(0:0-0:1) 0:1
Borussia D.(Weeman) - Bayer L.(jenko)
18.09.2020 07:00
(0:2-0:0) 0:2
Leipzig (libra) - M'gladbach (Gernaut)
18.09.2020 07:00
(1:1-0:0) 1:1
Koln (Oolancer) - Hoffenheim (dimqaa)
18.09.2020 07:14
(0:0-1:0) 1:0
Werder Bremen (sima) - Wolfsburg (Carlwhizzer)
18.09.2020 07:14
(0:3-1:1) 1:4
Bayern (lacoste) - Bayer L.(jenko)
18.09.2020 07:14
(0:1-1:1) 1:2
Borussia D.(Weeman) - M'gladbach (Gernaut)
18.09.2020 07:14
(2:0-0:1) 2:1
Hoffenheim (dimqaa) - Ein.Frankfurt (Praym)
18.09.2020 07:28
(1:1-0:1) 1:2
Koln (Oolancer) - Werder Bremen (sima)
18.09.2020 07:28
(1:0-0:0) 1:0
Bayern (lacoste) - Borussia D.(Weeman)
18.09.2020 07:28
(0:1-1:2) 1:3
Bayer L.(jenko) - Leipzig (libra)
18.09.2020 07:28
(3:0-1:1) 4:1
Koln (Oolancer) - Wolfsburg (Carlwhizzer)
18.09.2020 07:42
(1:0-0:2) 1:2
Ein.Frankfurt (Praym) - Werder Bremen (sima)
18.09.2020 07:42
(1:0-1:0) 2:0
Bayern (lacoste) - M'gladbach (Gernaut)
18.09.2020 07:42
(0:1-2:2) 2:3
Leipzig (libra) - Borussia D.(Weeman)
18.09.2020 07:42
(0:1-0:2) 0:3
Hoffenheim (dimqaa) - Wolfsburg (Carlwhizzer)
18.09.2020 07:56
(0:0-1:0) 1:0
Ein.Frankfurt (Praym) - Koln (Oolancer)
18.09.2020 07:56
(1:0-0:2) 1:2
Bayer L.(jenko) - M'gladbach (Gernaut)
18.09.2020 07:56
(1:0-3:1) 4:1
Leipzig (libra) - Bayern (lacoste)
18.09.2020 07:56
(1:1-2:0) 3:1
Wolfsburg (Carlwhizzer) - Ein.Frankfurt (Praym)
18.09.2020 08:10
(1:1-1:0) 2:1
Hoffenheim (dimqaa) - Werder Bremen (sima)
18.09.2020 08:10
(1:0-0:0) 1:0
Bayer L.(jenko) - Borussia D.(Weeman)
18.09.2020 08:10
(1:1-0:0) 1:1
M'gladbach (Gernaut) - Leipzig (libra)
18.09.2020 08:10
(2:0-0:1) 2:1
Wolfsburg (Carlwhizzer) - Werder Bremen (sima)
18.09.2020 08:24
(0:0-1:0) 1:0
Hoffenheim (dimqaa) - Koln (Oolancer)
18.09.2020 08:24
(0:2-1:0) 1:2
M'gladbach (Gernaut) - Borussia D.(Weeman)
18.09.2020 08:24
(0:1-2:2) 2:3
Bayer L.(jenko) - Bayern (lacoste)
18.09.2020 08:24
(1:1-0:1) 1:2
Werder Bremen (sima) - Koln (Oolancer)
18.09.2020 08:38
(0:2-0:0) 0:2
Ein.Frankfurt (Praym) - Hoffenheim (dimqaa)
18.09.2020 08:38
(0:1-1:0) 1:1
Leipzig (libra) - Bayer L.(jenko)
18.09.2020 08:38
(1:1-0:1) 1:2
Borussia D.(Weeman) - Bayern (lacoste)
18.09.2020 08:38
(0:1-2:1) 2:2
Werder Bremen (sima) - Ein.Frankfurt (Praym)
18.09.2020 08:52
(0:2-0:1) 0:3
Wolfsburg (Carlwhizzer) - Koln (Oolancer)
18.09.2020 08:52
(1:1-1:1) 2:2
Borussia D.(Weeman) - Leipzig (libra)
18.09.2020 08:52
(2:0-1:1) 3:1
Koln (Oolancer) - Ein.Frankfurt (Praym)
18.09.2020 09:06
(0:3-0:0) 0:3
Wolfsburg (Carlwhizzer) - Hoffenheim (dimqaa)
18.09.2020 09:06
(0:0-1:0) 1:0
M'gladbach (Gernaut) - Bayer L.(jenko)
18.09.2020 09:06
(0:2-2:1) 2:3
Bayern (lacoste) - Leipzig (libra)
18.09.2020 09:06
(1:0-1:1) 2:1
Nogomet - Elektronske lige - PES Latino Series, Brazil Cup
Goias (lima_r) - Cruzeiro (lucass_)
18.09.2020 00:00
(2:0-1:0) 3:0
Gremio (Cassiano_F) - Flamengo (vinicai_)
18.09.2020 00:00
(0:0-2:1) 2:1
Internacional (au_gusto) - Gremio (Cassiano_F)
18.09.2020 00:20
(1:2-1:2) 2:4
Botafogo (ddaniel) - Coritiba (F_Bruno)
18.09.2020 00:20
(2:0-2:1) 4:1
Coritiba (F_Bruno) - Palmeiras (f_mathi)
18.09.2020 00:40
(1:1-3:5) 4:6
Flamengo (vinicai_) - Goias (lima_r)
18.09.2020 00:40
(1:0-0:4) 1:4
Cruzeiro (lucass_) - Internacional (au_gusto)
18.09.2020 01:00
(1:2-0:2) 1:4
Gremio (Cassiano_F) - Botafogo (ddaniel)
18.09.2020 01:00
(1:2-3:0) 4:2
Palmeiras (f_mathi) - Botafogo (ddaniel)
18.09.2020 01:20
(3:0-0:2) 3:2
Goias (lima_r) - Coritiba (F_Bruno)
18.09.2020 01:20
(0:0-0:0) 0:0
Cruzeiro (lucass_) - Gremio (Cassiano_F)
18.09.2020 01:40
(2:0-0:1) 2:1
Internacional (au_gusto) - Flamengo (vinicai_)
18.09.2020 01:40
(2:0-2:2) 4:2
Gremio (Cassiano_F) - Palmeiras (f_mathi)
18.09.2020 02:00
(1:1-0:4) 1:5
Botafogo (ddaniel) - Goias (lima_r)
18.09.2020 02:00
(1:3-4:1) 5:4
Goias (lima_r) - Palmeiras (f_mathi)
18.09.2020 02:20
(1:3-4:2) 5:5
Coritiba (F_Bruno) - Internacional (au_gusto)
18.09.2020 02:20
(0:0-0:3) 0:3
Nogomet - Elektronske lige - PES Latino Series, Chile 1st Division
Univ. Catolica (lucass_) - Huachipato (vinicai_)
18.09.2020 02:40
(2:1-1:0) 3:1
Colo Colo (Ddaniel) - Univ. Catolica (lucass_)
18.09.2020 03:00
(1:2-1:1) 2:3
Huachipato (vinicai_) - Union La Calera (F_Bruno)
18.09.2020 03:00
(2:3-2:1) 4:4
Union La Calera (F_Bruno) - U. Chile (Au_Gusto)
18.09.2020 03:20
(0:1-0:1) 0:2
Colo Colo (Ddaniel) - Huachipato (vinicai_)
18.09.2020 03:20
(3:0-2:1) 5:1
Colo Colo (Ddaniel) - Union La Calera (F_Bruno)
18.09.2020 03:40
(0:1-1:1) 1:2
Univ. Catolica (lucass_) - U. Chile (Au_Gusto)
18.09.2020 03:40
(0:2-0:4) 0:6
Nogomet - Elektronske lige - PES Latino Series, Copa Libertadores (2x6 min)
Rosario (F_Bruno) - Sp.Cristal (Vinicai_)
18.09.2020 22:00
(3:1-0:1) 3:2
Independiente (Luis_F) - Flamengo (Dre_S)
18.09.2020 22:00
(0:1-0:0) 0:1
Goias (Au_Gusto) - Tolima (Lucass_)
18.09.2020 22:20
(1:2-0:1) 1:3
Independiente (Luis_F) - Sp.Cristal (Vinicai_)
18.09.2020 22:20
(1:1-1:2) 2:3
Sp.Cristal (Vinicai_) - Tolima (Lucass_)
18.09.2020 22:40
(0:0-0:1) 0:1
Flamengo (Dre_S) - Goias (Au_Gusto)
18.09.2020 22:40
(2:0-0:0) 2:0
Universitario (Cassiano_F) - Rosario (F_Bruno)
18.09.2020 23:00
(1:1-1:1) 2:2
Tolima (Lucass_) - Independiente (Luis_F)
18.09.2020 23:00
(2:0-3:0) 5:0
Colo Colo (Lima_R) - Rosario (F_Bruno)
18.09.2020 23:20
(1:1-3:2) 4:3
Goias (Au_Gusto) - Sp.Cristal (Vinicai_)
18.09.2020 23:20
(0:2-3:0) 3:2
Tolima (Lucass_) - Universitario (Cassiano_F)
18.09.2020 23:40
(2:1-2:0) 4:1
Colo Colo (Lima_R) - Flamengo (Dre_S)
18.09.2020 23:40
(3:1-0:1) 3:2
Nogomet - Elektronske lige - Spain Cyber Stars League (2x5 min)
Villarreal (baphomet) - Athletic (Fleshka77)
18.09.2020 00:06
(1:2-1:1) 2:3
Getafe (Kiser) - Betis (Olom)
18.09.2020 00:06
(0:1-2:2) 2:3
Barcelona (Alback) - Real M. (Fric)
18.09.2020 00:06
(1:0-1:2) 2:2
Valencia (Nixtape) - Sevilla (Spacerman)
18.09.2020 00:06
(0:0-1:0) 1:0
Bilbao (Supernova) - Betis (baphomet)
18.09.2020 22:00
(0:0-0:1) 0:1
Getafe (Vito) - Sociedad (fleshka77)
18.09.2020 22:00
(0:0-1:1) 1:1
Sevilla (Tranquil) - Valencia (Fric)
18.09.2020 22:00
(1:1-1:1) 2:2
Real M.(STDM) - Barcelona (Dinototli)
18.09.2020 22:00
(2:0-2:1) 4:1
Villarreal (Kiser) - Sociedad (fleshka77)
18.09.2020 22:14
(0:2-1:0) 1:2
Getafe (Vito) - Betis (baphomet)
18.09.2020 22:14
(1:0-1:0) 2:0
Sevilla (Tranquil) - Barcelona (Dinototli)
18.09.2020 22:14
(1:1-1:1) 2:2
At.Madrid (nixtape) - Valencia (Fric)
18.09.2020 22:14
(1:4-0:1) 1:5
Sociedad (fleshka77) - Bilbao (Supernova)
18.09.2020 22:28
(1:0-0:1) 1:1
Villarreal (Kiser) - Getafe (Vito)
18.09.2020 22:28
(2:0-2:0) 4:0
Valencia (Fric) - Real M.(STDM)
18.09.2020 22:28
(2:4-1:1) 3:5
At.Madrid (nixtape) - Sevilla (Tranquil)
18.09.2020 22:28
(0:0-1:0) 1:0
Bilbao (Supernova) - Getafe (Vito)
18.09.2020 22:42
(1:1-2:1) 3:2
Villarreal (Kiser) - Betis (baphomet)
18.09.2020 22:42
(0:0-0:0) 0:0
Real M.(STDM) - Sevilla (Tranquil)
18.09.2020 22:42
(0:0-3:0) 3:0
At.Madrid (nixtape) - Barcelona (Dinototli)
18.09.2020 22:42
(1:2-1:0) 2:2
Bilbao (Supernova) - Villarreal (Kiser)
18.09.2020 22:56
(1:1-0:0) 1:1
Sociedad (fleshka77) - Betis (baphomet)
18.09.2020 22:56
(0:2-2:1) 2:3
Real M.(STDM) - At.Madrid (nixtape)
18.09.2020 22:56
(2:0-0:0) 2:0
Valencia (Fric) - Barcelona (Dinototli)
18.09.2020 22:56
(1:1-0:0) 1:1
Sociedad (fleshka77) - Getafe (Vito)
18.09.2020 23:10
(1:1-0:0) 1:1
Betis (baphomet) - Bilbao (Supernova)
18.09.2020 23:10
(1:3-2:1) 3:4
Valencia (Fric) - Sevilla (Tranquil)
18.09.2020 23:10
(1:2-1:0) 2:2
Barcelona (Dinototli) - Real M.(STDM)
18.09.2020 23:10
(0:1-0:1) 0:2
Sociedad (fleshka77) - Villarreal (Kiser)
18.09.2020 23:24
(0:0-2:0) 2:0
Betis (baphomet) - Getafe (Vito)
18.09.2020 23:24
(1:0-1:4) 2:4
Barcelona (Dinototli) - Sevilla (Tranquil)
18.09.2020 23:24
(2:1-0:2) 2:3
Valencia (Fric) - At.Madrid (nixtape)
18.09.2020 23:24
(1:1-3:0) 4:1
Getafe (Vito) - Villarreal (Kiser)
18.09.2020 23:38
(1:1-1:3) 2:4
Bilbao (Supernova) - Sociedad (fleshka77)
18.09.2020 23:38
(1:0-1:2) 2:2
Real M.(STDM) - Valencia (Fric)
18.09.2020 23:38
(2:0-1:0) 3:0
Sevilla (Tranquil) - At.Madrid (nixtape)
18.09.2020 23:38
(0:0-2:0) 2:0
Getafe (Vito) - Bilbao (Supernova)
18.09.2020 23:52
(0:1-0:2) 0:3
Betis (baphomet) - Villarreal (Kiser)
18.09.2020 23:52
(1:0-0:1) 1:1
Barcelona (Dinototli) - At.Madrid (nixtape)
18.09.2020 23:52
(1:0-2:1) 3:1
Sevilla (Tranquil) - Real M.(STDM)
18.09.2020 23:52
(0:1-0:0) 0:1
Tenis - ATP - ATP Rim, Italija
Berrettini M. - Travaglia S.
18.09.2020 11:00
(7:6-7:6) 2:0
Dimitrov G. - Sinner J.
18.09.2020 11:00
(4:6-6:4-6:4) 2:1
Humbert U. - Shapovalov D.
18.09.2020 12:15
(7:6-1:6-4:6) 1:2
Ruud C. - Cilic M.
18.09.2020 14:00
(6:2-7:6) 2:0
Djokovic N. - Krajinovic F.
18.09.2020 15:10
(7:6-6:3) 2:0
Musetti L. - Koepfer D.
18.09.2020 17:30
(4:6-0:6) 0:2
Schwartzman D.S. - Hurkacz H.
18.09.2020 17:35
(3:6-6:2-6:4) 2:1
Lajovic D. - Nadal R.
18.09.2020 19:00
(1:6-3:6) 0:2
Tenis - ATP - ATP Rome, Italy Men Doubles
Melz/Roge - Purce/Savil
18.09.2020 13:00
(6:1-6:1) 2:0
Pavic/Soare - Grano/Zeba
18.09.2020 14:20
(6:4-6:7-0:1) 1:2
Peer/Venu - Sone/Vava
18.09.2020 15:45
(6:3-3:6-1:0) 2:1
Bopan/Shapo - Chard/Marti
18.09.2020 16:35
(6:4-5:7-0:1) 1:2
Tenis - Challenger - ATP Challenger Iasi, Romunija
Menezes J. - Munar C.J.A.
18.09.2020 10:00
(5:7-6:7) 0:2
Rodionov J. - Bourgue M.
18.09.2020 10:00
(2:6-3:6) 0:2
Andujar P. - Meligeni R.A.F.
18.09.2020 11:30
(6:1-6:7-6:2) 2:1
Taberner C. - Menendez M.A.
18.09.2020 11:40
(1:6-6:0-6:1) 2:1
Tenis - Challenger - ATP Challenger Iasi, Romunija, dvojice
Lawso/Reese - Huey/Lammo
18.09.2020 12:40
(4:6-7:5-0:1) 1:2
Gallo/Hach - Matos/Magal
18.09.2020 15:05
(4:6-3:6) 0:2
Tenis - Ekshibicija - US Pro Tennis Series (Super TB to 10)
King E. - Scott F.
18.09.2020 14:00
(2:6-6:3-1:0) 2:1
Lomakin G. - El Mihdawy A.
18.09.2020 14:00
(6:0-1:6-0:1) 1:2
King E. - Gomez A.
18.09.2020 17:30
(4:6-6:7) 0:2
Lomakin G. - Scott F.
18.09.2020 17:45
(6:2-7:6) 2:0
Corwin F. - Lopez L.H.
18.09.2020 19:40
(6:4-6:4) 2:0
Hadigian E. - Chappell N.
18.09.2020 21:20
(1:6-4:6) 0:2
Tenis - Ekshibicija - US Pro Tennis Series, Women (Super TB do 10)
Nefedova A.E. - Perrin C.
18.09.2020 17:00
(7:6-6:0) 2:0
Mar T. - Sherif J.
18.09.2020 18:15
(4:6-2:6) 0:2
Perrin C. - Rosenqvist J.
18.09.2020 19:30
(6:3-4:6-1:0) 2:1
Nefedova A.E. - Sherif J.
18.09.2020 20:45
(6:3-6:2) 2:0
Tenis - Ekshibicija - UTR Pro Tennis Series Francija
Chazal M. - Fayziev S.
18.09.2020 09:00
(6:4-6:0) 2:0
Laurent T. - Fomin S.
18.09.2020 11:00
(6:1-7:5) 2:0
Casanova H. - Solomatin I.
18.09.2020 12:35
(2:6-7:6-1:0) 2:1
Chazal M. - Solomatin I.
18.09.2020 15:25
(6:1-6:1) 2:0
Tenis - Ekshibicija - UTR Pro Tennis Series Francija (Ž)
Poznikhirenko G. - Romeo C.
18.09.2020 09:00
(6:3-4:6-0:1) 1:2
Tholey L. - Makarova Ek.
18.09.2020 10:20
(1:6-0:6) 0:2
Arcangioli M. - Astakhova D.
18.09.2020 11:55
(5:7-6:3-1:0) 2:1
Poznikhirenko G. - Makarova Ek.
18.09.2020 14:10
(4:6-3:6) 0:2
Tenis - ITF moški - ITF Češka F6
Lehecka J. - Miedler L.
18.09.2020 10:30
(6:3-6:0) 2:0
Baez S. - Cachin P.
18.09.2020 10:30
(6:4-5:7-6:1) 2:1
Forejtek J. - Stanek R.
18.09.2020 12:00
(7:5-6:3) 2:0
Tenis - ITF moški - ITF Češka F6, dvojice
Klein/Vrben - Miedl/Zieli
18.09.2020 13:40
(6:7-4:6) 0:2
Kodat/Olive - Baez/Cachin
18.09.2020 15:05
(4:6-2:6) 0:2
Tenis - ITF moški - ITF Francija F15
Geerts M. - Mertens Y.
18.09.2020 13:00
(6:7-0:6) 0:2
Sijsling I. - Clezar G.
18.09.2020 13:00
(6:4-6:4) 2:0
Smith R. - Cukierman D.
18.09.2020 14:30
(7:6-4:6-4:6) 1:2
Dussin L. - Tatlot J.S.
18.09.2020 14:30
(4:6-3:6) 0:2
Tenis - ITF moški - ITF Francija F15, dvojice
Cleza/Saka - Geerts/Kirch
18.09.2020 17:00
(2:6-7:6-0:1) 1:2
Tenis - ITF moški - ITF Portugalska F8
Nava E. - Alvarez V.N.
18.09.2020 16:00
(4:6-0:6) 0:2
Elias G. - Gim.Valero C.
18.09.2020 16:00
(4:6-1:4) 0:1
Peniston R. - Onclin G.
18.09.2020 16:10
(6:1-6:0) 2:0
Tenis - ITF moški - ITF Romunija F6
Agamenone F. - Lopez M.C.
18.09.2020 08:50
(7:5-6:3) 2:0
Pavel B. - Sachko V.
18.09.2020 08:55
(4:6-6:3-3:6) 1:2
Ajdukovic D. - Toledo B.P.
18.09.2020 11:25
(6:1-6:2) 2:0
Frunza N. - Marti Pujolras A.
18.09.2020 11:30
(6:7-3:6) 0:2
Tenis - ITF moški - ITF Romunija F6, dvojice
Anton/Grigo - Demb/Sachk
18.09.2020 14:00
(3:6-3:6) 0:2
Agam/Kestel - Barbu/Palosi
18.09.2020 14:00
(4:6-3:6) 0:2
Tenis - ITF moški - ITF Švica F1
Riedi L. - De Jong J.
18.09.2020 10:00
(5:7-4:6) 0:2
Denolly C. - Sels J.
18.09.2020 10:00
(4:6-5:7) 0:2
Bertola B. - Lama G.
18.09.2020 11:30
(2:6-5:7) 0:2
Stricker D.S - Rune H.V.N.
18.09.2020 11:40
(3:6-6:3-1:6) 1:2
Tenis - ITF moški - ITF Švica F1, dvojice
Oberl/Zahraj - Brouw/Sels
18.09.2020 13:40
(1:6-6:4-1:0) 2:1
Paul/Wenge - Riedi/Schul
18.09.2020 13:40
(6:4-6:3) 2:0
Tenis - ITF moški - ITF Tunizija F29
Echargui M. - Pichler D.
18.09.2020 10:30
(5:7-6:7) 0:2
Petit G. - Shevchenko A.
18.09.2020 12:10
(1:6-2:6) 0:2
Henning B. - Carr S.
18.09.2020 12:10
(6:3-6:4) 2:0
Bittoun K.C. - Kotzen A.
18.09.2020 12:10
(6:7-6:3-4:6) 1:2
Tenis - ITF moški - ITF Tunizija F29, dvojice
Glinka/Saar - Monzo/Tenti
18.09.2020 14:30
(4:6-6:3-0:1) 1:2
Erler/Pichl - Echar/Ouakaa
18.09.2020 15:35
(6:3-6:3) 2:0
Tenis - ITF ženske - ITF Češka 10A
Krejcikova B. - Kolodziejova M.
18.09.2020 10:00
(6:4-4:6-5:7) 1:2
Markova J. - Zheng Q.
18.09.2020 10:00
(3:6-0:6) 0:2
Serban R.G. - Burger C.
18.09.2020 11:40
(6:3-6:1) 2:0
Talaba G. - Potocnik N.
18.09.2020 13:30
(7:6-7:6) 2:0
Tenis - ITF ženske - ITF Češka 10A, dvojice
Detiu/Marko - Loeb/Min
18.09.2020 13:20
(6:2-6:4) 2:0
Kolod/Malec - Mihalik/Skaml
18.09.2020 15:10
(6:0-7:5) 2:0
Tenis - ITF ženske - ITF Francija 32A
Sorribes T.S. - Golubic V.
18.09.2020 12:10
(6:0-6:2) 2:0
Gavrilova D. - Tomova V.
18.09.2020 13:45
(3:6-1:6) 0:2
Dodin O. - Gracheva V.
18.09.2020 17:35
(3:6-0:1) 0:1
Tenis - ITF ženske - ITF Francija 32A, dvojice
Murra/Wacha - Minne/Uytva
18.09.2020 10:30
(4:1) 0:0
Tormo/Stoja - Kania/Piter
18.09.2020 15:20
(6:7-4:6) 0:2
Tenis - ITF ženske - ITF Hrvaška 02A
Rosca A.A. - Radanovic D.
18.09.2020 11:00
(6:3-6:2) 2:0
Bjorklund M. - Konjuh A.
18.09.2020 11:00
(5:7-1:6) 0:2
Hesse A. - Rakhimova K.
18.09.2020 13:00
(6:3-4:6-4:6) 1:2
Mrdeza T. - Jones F.
18.09.2020 13:10
(5:7-6:2-4:0) 1:1
Tenis - ITF ženske - ITF Hrvaška 02A, dvojice
Njiric/Radan - Kajev/Lekaj
18.09.2020 15:55
(6:2-3:6-1:0) 2:1
Gavri/Rosca - Gramm/Sanch
18.09.2020 16:00
(5:7-3:6) 0:2
Tenis - ITF ženske - ITF Italija 37A
Pigato L. - Bondar A.
18.09.2020 10:00
(7:5-6:4) 2:0
Jakupovic D. - Herrmann S.
18.09.2020 11:40
(3:6-0:4) 0:1
Salden L. - Grabher J.
18.09.2020 13:00
(6:0-6:4) 2:0
Cadantu A. - Rubini S.
18.09.2020 16:00
(6:2-7:6) 2:0
Tenis - ITF ženske - ITF Italija 37A, dvojice
Sarra/Rosat - Benoit/Danili
18.09.2020 10:30
(5:7-6:2-1:0) 2:1
Tenis - ITF ženske - ITF Spain 13A, Women Doubles
Cava/Fita - Henne/Sisko
18.09.2020 16:30
(7:6-6:4) 2:0
Tenis - ITF ženske - ITF Španija 13A
Cavalle R.I. - Kaul M. L.
18.09.2020 12:30
(6:2-6:3) 2:0
Mutavdzic M. - Cortez L.L.
18.09.2020 17:35
(6:2-6:0) 2:0
Tenis - ITF ženske - ITF Tunisia 30A, Women Doubles
Talbi/Ureke - Gram/Semen
18.09.2020 14:30
(5:7-6:1-0:1) 1:2
Tran/Tran - Hatou/Kuba
18.09.2020 15:45
(6:7-6:0-0:1) 1:2
Tenis - ITF ženske - ITF Tunizija 30A
Howard Z. - Kubareva A.
18.09.2020 10:30
(2:6-2:6) 0:2
Tran L. - Bechri C.
18.09.2020 10:30
(6:2-0:0) 1:0
Sun L. - Hatouka Y.
18.09.2020 10:30
(2:6-6:3-1:6) 1:2
Talbi S. - Dejnozkova T.
18.09.2020 10:30
(6:1-6:1) 2:0
Tenis - WTA - WTA Rim, Italija
Kovinic D. - Mertens E.
18.09.2020 11:00
(4:6-4:6) 0:2
Blinkova A. - Ka.Pliskova
18.09.2020 11:00
(4:6-3:6) 0:2
Rybakina E. - Putintseva Y.
18.09.2020 13:10
(6:4-6:7-2:6) 1:2
Halep S. - Yastremska D.
18.09.2020 13:20
(7:5-6:4) 2:0
Muguruza B.G. - Konta J.
18.09.2020 15:45
(6:4-6:1) 2:0
Azarenka V. - Kasatkina D.
18.09.2020 15:55
(6:6) 0:0
Kuznetsova S. - Svitolina E.
18.09.2020 19:05
(6:7-4:6) 0:2
Hercog P. - Vondrousova M.
18.09.2020 20:20
(6:1-1:6-6:7) 1:2
Tenis - WTA - WTA Rim, Italija ženske dvojice
Aoya/Shibah - Muham/Rodio
18.09.2020 12:00
(6:0-6:3) 2:0
Fried/Olaru - Linet/Pera
18.09.2020 13:15
(5:7-7:6-1:0) 2:1
Hsieh/Stryc - Kuder/Sinia
18.09.2020 16:05
(7:6-6:4) 2:0
Hrad/Klepa - Carter/Stefani
18.09.2020 17:30
(7:6-4:6-0:1) 1:2
Košarka - Češka - 1. Liga
S.Vysehrad - Lok.Plzen
18.09.2020 19:00
(23:22-13:17-18:25-21:25) 75:89
Košarka - Francija - Leaders Cup Pro B
Nantes - Un.Poitiers
18.09.2020 20:00
(18:14-20:21-28:18-19:21) 85:74
Košarka - Italija - Supercoppa
Milano - Venezia
18.09.2020 18:00
(26:15-17:8-14:23-19:21) 76:67
Din.Sassari - Bologna
18.09.2020 20:45
(24:19-18:21-17:22-17:26) 76:88
Košarka - Litva - Litva 1.liga
Neptunas K. - A.Dzukija
18.09.2020 18:00
(23:17-15:20-20:20-26:24) 84:81
Košarka - Mednarodni - Prijateljske klubske (M)
Dafeng P. - Hengxing S.
18.09.2020 08:00
(20:13-25:16-23:19-26:24) 94:72
Hapoel J. - Mac.Rishon
18.09.2020 11:00
(23:17-14:20-18:10-18:13) 73:60
Bursaspor D. - Besiktas
18.09.2020 15:00
(24:27-20:22-19:9-16:23) 79:81
C.Mavpy - Khimik Y.
18.09.2020 16:00
(18:19-26:21-21:22-14:22) 79:84
An.Efes - Darussafaka
18.09.2020 17:00
(23:16-13:19-24:21-24:31) 84:87
Bahcesehir K. - Gaziantep
18.09.2020 18:00
(19:22-16:13-22:26-24:25) 81:86
Mykolaiv - Zaporizhye
18.09.2020 18:00
(18:28-15:28-22:32-27:12) 82:100
Fenerbahce - Galatasaray
18.09.2020 20:00
(30:21-21:26-22:16-20:18) 93:81
Košarka - Nikaragva - LSB League
Real Esteli - Unan
18.09.2020 02:30
(26:22-22:17-17:32-22:17) 87:88
Košarka - Poljska - Tauron liga
Wikana L. - Starogard G.
18.09.2020 20:25
(23:16-26:18-18:23-15:21) 82:78
Košarka - Rusija - Pokal (Ž)
Dyn.Kursk - Kazanochka
18.09.2020 10:00
(22:12-28:9-16:15-14:12) 80:48
Din.Novosibirsk - Chevakata
18.09.2020 12:30
(19:5-25:5-17:19-22:5) 83:34
Samara - Chernie Medved
18.09.2020 14:00
(19:9-20:17-17:21-27:23) 83:70
Sp.Vidnoje - Neft.Av. Omsk
18.09.2020 17:00
(16:12-25:11-22:19-18:8) 81:50
Košarka - ZDA - NBA, Končnica
Boston - Miami
18.09.2020 01:00
(31:28-29:19-17:37-24:22) 101:106
Košarka - ZDA - WNBA končnica
Minnesota - Phoenix
18.09.2020 01:00
(23:24-14:22-23:14-20:19) 80:79
L.A.Sparks - Connecticut
18.09.2020 03:00
(8:22-15:17-17:20-19:14) 59:73
Košarka - Elektronske lige - NBA Cyber All Stars League (4x5 min)
Milwaukee Bucks (shiva) - LA Clippers (88Fireburn)
18.09.2020 14:30
(16:21-12:20-15:20-13:13) 56:74
Dallas (tranquil) - LA Clippers (88Fireburn)
18.09.2020 15:06
(11:20-25:12-20:16-16:18) 72:66
Los Angeles Lakers (bobby) - Milwaukee Bucks (shiva)
18.09.2020 15:06
(11:14-14:18-15:14-19:13-10:6) 69:65
Los Angeles Lakers (bobby) - LA Clippers (88Fireburn)
18.09.2020 15:42
(18:12-15:14-9:26-8:18) 50:70
Milwaukee Bucks (shiva) - Dallas (tranquil)
18.09.2020 15:42
(13:15-14:16-14:19-8:14) 49:64
Los Angeles Lakers (bobby) - Dallas (tranquil)
18.09.2020 16:18
(20:14-8:11-16:7-17:16) 61:48
LA Clippers (88Fireburn) - Milwaukee Bucks (shiva)
18.09.2020 16:18
(20:12-17:22-14:15-19:10) 70:59
LA Clippers (88Fireburn) - Dallas (tranquil)
18.09.2020 16:54
(16:15-20:17-14:17-12:16) 62:65
Milwaukee Bucks (shiva) - Los Angeles Lakers (bobby)
18.09.2020 16:54
(15:14-12:19-4:16-14:15) 45:64
LA Clippers (88Fireburn) - Los Angeles Lakers (bobby)
18.09.2020 17:30
(13:14-12:8-10:19-17:11-15:4) 67:56
Dallas (tranquil) - Milwaukee Bucks (shiva)
18.09.2020 17:30
(11:10-16:8-11:19-14:11) 52:48
Košarka - Elektronske lige - NBA Cyber, Vzhodna Konferenca (4x5 min)
Detroit (Tranquil) - Washington Wizards (Bad_Trip)
18.09.2020 02:00
(8:20-15:10-13:15-21:8) 57:53
Charlotte (Zo0M) - Orlando (Bepado)
18.09.2020 02:00
(6:21-17:6-15:18-17:11) 55:56
Orlando (Bepado) - Detroit (Tranquil)
18.09.2020 02:36
(8:13-14:13-15:4-12:9) 49:39
Orlando (Bepado) - Washington Wizards (Bad_Trip)
18.09.2020 03:12
(19:10-15:7-17:9-13:10) 64:36
Detroit (Tranquil) - Charlotte (Zo0M)
18.09.2020 03:12
(12:16-12:23-14:20-15:18) 53:77
Orlando (Bepado) - Charlotte (Zo0M)
18.09.2020 03:48
(16:12-17:18-18:12-11:9) 62:51
Washington Wizards (Bad_Trip) - Charlotte (Zo0M)
18.09.2020 04:24
(16:17-12:18-18:12-16:12) 62:59
Detroit (Tranquil) - Orlando (Bepado)
18.09.2020 04:24
(15:14-3:14-13:12-12:10) 43:50
Washington Wizards (Bad_Trip) - Orlando (Bepado)
18.09.2020 05:00
(8:23-12:13-11:14-16:18) 47:68
Charlotte (Zo0M) - Detroit (Tranquil)
18.09.2020 05:00
(17:12-12:14-22:19-13:17) 64:62
Brooklyn (siegfried) - Miami (Bobby)
18.09.2020 11:00
(17:12-12:25-18:12-21:23) 68:72
Chicago (mvp) - Indiana (Aphex)
18.09.2020 11:00
(21:4-6:14-12:28-12:17) 51:63
Brooklyn (siegfried) - Indiana (Aphex)
18.09.2020 11:36
(16:13-15:12-15:18-12:20) 58:63
Miami (Bobby) - Chicago (mvp)
18.09.2020 11:36
(16:15-16:9-13:4-19:10) 64:38
Miami (Bobby) - Indiana (Aphex)
18.09.2020 12:12
(23:9-11:20-16:11-20:11) 70:51
Chicago (mvp) - Brooklyn (siegfried)
18.09.2020 12:12
(16:10-22:11-9:19-16:16) 63:56
Miami (Bobby) - Brooklyn (siegfried)
18.09.2020 12:48
(9:18-18:12-19:15-14:17) 60:62
Indiana (Aphex) - Chicago (mvp)
18.09.2020 12:48
(9:19-20:17-12:12-10:20) 51:68
Indiana (Aphex) - Brooklyn (siegfried)
18.09.2020 13:24
(15:16-4:19-10:13-4:21) 33:69
Chicago (mvp) - Miami (Bobby)
18.09.2020 13:24
(14:16-14:14-17:17-17:13) 62:60
Brooklyn (siegfried) - Chicago (mvp)
18.09.2020 14:00
(22:12-21:14-14:18-23:22) 80:66
Indiana (Aphex) - Miami (Bobby)
18.09.2020 14:00
(18:9-8:10-16:10-8:14) 50:43
Atlanta (zo0M) - Toronto (Bepado)
18.09.2020 22:00
(8:17-14:9-22:14-18:14) 62:54
Philadelphia (Jema11) - Boston Celtics (Bad_Trip)
18.09.2020 22:00
(18:14-19:16-15:15-10:8) 62:53
Toronto (Bepado) - Philadelphia (Jema11)
18.09.2020 22:36
(10:13-8:6-6:8-21:7) 45:34
Atlanta (zo0M) - Boston Celtics (Bad_Trip)
18.09.2020 22:36
(19:15-20:19-21:18-21:24) 81:76
Philadelphia (Jema11) - Atlanta (zo0M)
18.09.2020 23:12
(11:17-17:8-14:24-17:12) 59:61
Toronto (Bepado) - Boston Celtics (Bad_Trip)
18.09.2020 23:12
(20:10-12:16-13:11-17:15) 62:52
Toronto (Bepado) - Atlanta (zo0M)
18.09.2020 23:48
(15:14-17:12-12:21-11:18) 55:65
Boston Celtics (Bad_Trip) - Philadelphia (Jema11)
18.09.2020 23:48
(11:21-8:10-19:18-13:11) 51:60
Košarka - Elektronske lige - NBA Cyber, Zahodna Konferenca (4x5 min)
Phoenix (Bad_Trip) - San Antonio (Zo0M)
18.09.2020 00:24
(15:17-13:21-8:20-8:18) 44:76
Utah (Tranquil) - Sacramento (Bepado)
18.09.2020 00:24
(18:13-9:15-12:16-15:8) 54:52
San Antonio (Zo0M) - Utah (Tranquil)
18.09.2020 01:00
(13:24-6:19-9:12-15:16) 43:71
Phoenix (Bad_Trip) - Sacramento (Bepado)
18.09.2020 01:00
(6:17-8:17-11:14-15:13) 40:61
Phoenix (mvp) - Memphis (Aphex)
18.09.2020 07:00
(11:24-17:10-15:16-16:28) 59:78
San Antonio (Siegfried) - NO Pelicans (Bobby)
18.09.2020 07:00
(20:15-15:13-15:21-21:22-7:13) 78:84
NO Pelicans (Bobby) - Phoenix (mvp)
18.09.2020 07:36
(13:8-10:16-17:23-13:17) 53:64
San Antonio (Siegfried) - Memphis (Aphex)
18.09.2020 07:36
(14:8-11:23-12:12-19:14) 56:57
NO Pelicans (Bobby) - Memphis (Aphex)
18.09.2020 08:12
(18:15-15:17-15:12-20:18) 68:62
Phoenix (mvp) - San Antonio (Siegfried)
18.09.2020 08:12
(18:18-13:21-12:15-21:21) 64:75
NO Pelicans (Bobby) - San Antonio (Siegfried)
18.09.2020 08:48
(18:6-28:19-14:24-13:13) 73:62
Memphis (Aphex) - Phoenix (mvp)
18.09.2020 08:48
(14:11-17:15-10:25-18:23) 59:74
Phoenix (mvp) - NO Pelicans (Bobby)
18.09.2020 09:24
(10:14-19:13-19:22-17:16-6:9) 71:74
Memphis (Aphex) - San Antonio (Siegfried)
18.09.2020 09:24
(15:18-11:18-20:16-4:21) 50:73
Memphis (Aphex) - NO Pelicans (Bobby)
18.09.2020 10:00
(9:15-11:14-16:10-29:24) 65:63
San Antonio (Siegfried) - Phoenix (mvp)
18.09.2020 10:00
(16:14-15:11-17:16-21:13) 69:54
Denver Nuggets (Tranquil) - Houston Rockets (Bobby)
18.09.2020 18:30
(12:16-16:13-17:5-14:10) 59:44
Golden State (shiva) - Portland (88fireburn)
18.09.2020 18:30
(19:13-13:9-23:15-10:22) 65:59
Denver Nuggets (Tranquil) - Portland (88fireburn)
18.09.2020 19:06
(13:16-18:13-13:13-22:15) 66:57
Houston Rockets (Bobby) - Golden State (shiva)
18.09.2020 19:06
(13:13-9:21-16:11-15:21) 53:66
Houston Rockets (Bobby) - Portland (88fireburn)
18.09.2020 19:42
(15:14-10:21-12:20-8:6) 45:61
Golden State (shiva) - Denver Nuggets (Tranquil)
18.09.2020 19:42
(6:15-17:13-16:19-10:20) 49:67
Portland (88fireburn) - Golden State (shiva)
18.09.2020 20:18
(22:13-15:12-19:12-14:18) 70:55
Houston Rockets (Bobby) - Denver Nuggets (Tranquil)
18.09.2020 20:18
(15:13-12:24-11:19-11:17) 49:73
Portland (88fireburn) - Denver Nuggets (Tranquil)
18.09.2020 20:54
(13:15-15:12-8:17-19:18) 55:62
Golden State (shiva) - Houston Rockets (Bobby)
18.09.2020 20:54
(16:19-22:16-13:16-18:14) 69:65
Denver Nuggets (Tranquil) - Golden State (shiva)
18.09.2020 21:30
(16:16-14:16-17:8-16:10) 63:50
Portland (88fireburn) - Houston Rockets (Bobby)
18.09.2020 21:30
(20:10-19:12-18:16-16:10) 73:48
Košarka - Elektronske lige - South American E-Basketball Challenge (4x5 min)
LA Lakers (Sedel_aacm) - LA Clippers (darktiger2305)
18.09.2020 00:30
(10:21-6:19-10:16-14:19) 40:75
Toronto (Fernandesph8) - Milwaukee (Imantoniojr)
18.09.2020 00:30
(15:19-18:14-15:11-29:19) 77:63
LA Clippers (darktiger2305) - Milwaukee (Imantoniojr)
18.09.2020 01:20
(26:22-17:13-14:14-17:15) 74:64
OKC Thunder (Henriq95) - LA Lakers (Sedel_aacm)
18.09.2020 01:20
(11:11-14:7-17:12-13:14) 55:44
Milwaukee (Imantoniojr) - LA Lakers (Sedel_aacm)
18.09.2020 02:10
(15:16-19:10-13:16-18:17) 65:59
OKC Thunder (Henriq95) - Toronto (Fernandesph8)
18.09.2020 02:10
(15:17-12:12-15:9-13:13) 55:51
LA Lakers (Sedel_aacm) - Toronto (Fernandesph8)
18.09.2020 03:00
(10:13-7:20-8:15-11:17) 36:65
Houston (Margaridoo) - Boston (Hturatto)
18.09.2020 23:40
(19:12-14:17-22:11-14:15) 69:55
Andersamp10 (Mavericks) - OKC Thunder (Henriq95)
18.09.2020 23:40
(15:9-19:10-20:17-17:9) 71:45
Hokej na ledu - Belorusija - Ekstraliga
Vitebsk - HC Baranovichi
18.09.2020 18:00
(0:1-3:2-1:2) 4:5
Hokej na ledu - Češka - Ekstraliga
Plzen - Sparta P.
18.09.2020 17:15
(0:1-3:1-2:1) 5:3
AB Zlin - Olomouc
18.09.2020 17:30
(0:3-0:0-1:1) 1:4
Karlovy Vary - Mlada Bol.
18.09.2020 17:30
(1:1-2:0-0:1) 3:2
Liberec - Dyn.Pardubice
18.09.2020 18:00
(2:1-2:0-3:0) 7:1
Hokej na ledu - Mednarodno - Prijateljske klubske
HIFK Helsinki - Lukko
18.09.2020 15:30
(1:1-2:1-0:1-0:1) 3:4
Ambri - Fribourg
18.09.2020 19:00
(0:4-0:2-1:0) 1:6
SCL Tigers - Bern
18.09.2020 19:30
(2:3-0:0-1:1) 3:4
Hokej na ledu - Poljska - Poljska 1.liga
T.Podhale - Zaglebie S.
18.09.2020 18:00
(0:1-0:0-1:0-0:0-1:0) 2:1
Aksam Unia Oswiecim - Ciarko
18.09.2020 18:00
(1:0-2:0-0:0) 3:0
Comarch C. - Nes. Torun
18.09.2020 18:30
(0:1-0:3-0:1) 0:5
Tauron KH GKS - St.Gdansk
18.09.2020 18:30
(0:1-3:0-1:1) 4:2
Hokej na ledu - Rusija - KHL liga
N.Nizhnekamsk - Av.Omsk
18.09.2020 18:00
(0:0-1:2-0:0) 1:2
Hokej na ledu - Rusija - Liga Pro - 3x10 min
Chetyre L. - Molotoboytsy
18.09.2020 00:05
(0:0-0:3-2:0) 2:3
Sinie Tigry - C.Kuluturologi
18.09.2020 06:00
(2:0-2:0-1:2) 5:2
Sinie Tigry - M.Kremlevtsy
18.09.2020 07:10
(0:1-0:0-1:1) 1:2
C.Kuluturologi - M.Kremlevtsy
18.09.2020 08:20
(2:0-1:1-0:1) 3:2
C.Kuluturologi - Sinie Tigry
18.09.2020 09:30
(2:0-0:1-0:1-0:1) 2:3
M.Kremlevtsy - Sinie Tigry
18.09.2020 10:40
(2:1-0:1-2:0) 4:2
M.Kremlevtsy - C.Kuluturologi
18.09.2020 11:50
(2:3-1:0-1:2) 4:5
AIS Banda - Molotoboytsy
18.09.2020 18:50
(2:0-0:2-1:1-0:1) 3:4
Shest Trollei - Chetyre L.
18.09.2020 19:50
(2:3-2:1-0:0-1:0) 5:4
Shest Trollei - AIS Banda
18.09.2020 20:55
(3:2-2:1-0:0) 5:3
Chetyre L. - Molotoboytsy
18.09.2020 21:55
(0:1-1:1-3:1) 4:3
AIS Banda - Chetyre L.
18.09.2020 23:05
(3:0-1:1-0:2) 4:3
Hokej na ledu - Rusija - MHL liga
SKA Varyagi - Almaz
18.09.2020 12:00
(1:1-1:2-0:2) 2:5
Dinamo SP - Loko Y.
18.09.2020 17:30
(1:0-1:0-2:1) 4:1
SKA 1946 SP - Krasnaya A.
18.09.2020 18:00
(1:1-0:1-2:1-1:0) 4:3
Atlanty M. - Riga
18.09.2020 18:00
(2:0-0:3-1:0-0:0-0:1) 3:4
Hokej na ledu - Rusija - VHL liga
Lada T. - Z.Kurgan
18.09.2020 17:00
(1:0-1:1-3:1) 5:2
Samara - Chelmet C.
18.09.2020 17:00
(0:0-1:0-0:0) 1:0
Hokej na ledu - Rusija - VHL-B
Chelny - Cheboksary
18.09.2020 17:30
(1:0-1:5-1:1) 3:6
Hokej na ledu - Slovenija - Pokal Slovenije
Bled - Triglav K.
18.09.2020 16:00
(1:1-2:0-0:1) 3:2
Ac.Jesenice - HK SZ Olimpija
18.09.2020 19:30
(0:0-0:0-0:0-0:0-1:0) 1:0
Hokej na ledu - ZDA - NHL, Končnica
NY Islanders - Tampa Bay
18.09.2020 02:00
(1:1-0:0-0:0-0:1) 1:2
Hokej na ledu - Elektronske lige - Cyber NHL League (3x4 min)
Nashville (scrate) - Vancouver (keks)
18.09.2020 11:00
(2:0-1:0-2:0) 5:0
Columbus (spursmax) - Montreal (mistyeye)
18.09.2020 11:00
(1:1-0:2-1:2) 2:5
Columbus (spursmax) - Vancouver (keks)
18.09.2020 11:36
(0:2-2:1-1:2) 3:5
Montreal (mistyeye) - Nashville (scrate)
18.09.2020 11:36
(0:0-0:0-2:0) 2:0
Montreal (mistyeye) - Vancouver (keks)
18.09.2020 12:12
(1:0-0:1-1:0) 2:1
Nashville (scrate) - Columbus (spursmax)
18.09.2020 12:12
(2:0-4:1-1:0) 7:1
Montreal (mistyeye) - Columbus (spursmax)
18.09.2020 12:48
(0:0-3:0-0:1) 3:1
Vancouver (keks) - Nashville (scrate)
18.09.2020 12:48
(1:1-1:3-2:2) 4:6
Vancouver (keks) - Columbus (spursmax)
18.09.2020 13:24
(0:2-1:0-0:1) 1:3
Nashville (scrate) - Montreal (mistyeye)
18.09.2020 13:24
(1:0-1:1-0:1) 2:2
Vancouver (keks) - Montreal (mistyeye)
18.09.2020 14:00
(0:1-1:2-1:1) 2:4
Columbus (spursmax) - Nashville (scrate)
18.09.2020 14:00
(0:1-0:0-0:3) 0:4
Vegas Golden Knights (Spursmax) - Washington (diamond)
18.09.2020 18:30
(4:1-3:2-2:1) 9:4
Tampa Bay (Keks) - Boston (aphex)
18.09.2020 18:30
(0:0-0:2-2:1) 2:3
Vegas Golden Knights (Spursmax) - Boston (aphex)
18.09.2020 19:06
(0:0-0:1-2:0) 2:1
Washington (diamond) - Tampa Bay (Keks)
18.09.2020 19:06
(3:0-1:0-1:3) 5:3
Washington (diamond) - Boston (aphex)
18.09.2020 19:42
(2:1-0:2-2:2) 4:5
Tampa Bay (Keks) - Vegas Golden Knights (Spursmax)
18.09.2020 19:42
(1:1-0:2-1:2) 2:5
Washington (diamond) - Vegas Golden Knights (Spursmax)
18.09.2020 20:18
(0:1-1:0-1:1) 2:2
Boston (aphex) - Tampa Bay (Keks)
18.09.2020 20:18
(0:1-1:0-2:2) 3:3
Boston (aphex) - Vegas Golden Knights (Spursmax)
18.09.2020 20:54
(1:0-2:0-3:2) 6:2
Tampa Bay (Keks) - Washington (diamond)
18.09.2020 20:54
(1:1-2:3-2:0) 5:4
Vegas Golden Knights (Spursmax) - Tampa Bay (Keks)
18.09.2020 21:30
(1:0-0:0-3:0) 4:0
Boston (aphex) - Washington (diamond)
18.09.2020 21:30
(0:0-2:1-5:2) 7:3
Hokej na ledu - Elektronske lige - Cyber World Cup (3x4 min)
Slovakia (Spursmax) - Denmark (mistyeye)
18.09.2020 07:00
(2:3-0:0-1:3) 3:6
Austria (scrate) - Germany (keks)
18.09.2020 07:00
(1:0-1:0-0:0) 2:0
Slovakia (Spursmax) - Germany (keks)
18.09.2020 07:36
(3:2-2:0-0:2) 5:4
Denmark (mistyeye) - Austria (scrate)
18.09.2020 07:36
(0:2-0:0-1:0) 1:2
Austria (scrate) - Slovakia (Spursmax)
18.09.2020 08:12
(0:1-0:2-1:3) 1:6
Denmark (mistyeye) - Germany (keks)
18.09.2020 08:12
(1:0-2:0-2:0) 5:0
Germany (keks) - Austria (scrate)
18.09.2020 08:48
(2:0-1:0-1:1) 4:1
Denmark (mistyeye) - Slovakia (Spursmax)
18.09.2020 08:48
(2:0-4:3-1:1) 7:4
Austria (scrate) - Denmark (mistyeye)
18.09.2020 09:24
(0:0-0:2-0:1) 0:3
Germany (keks) - Slovakia (Spursmax)
18.09.2020 09:24
(2:5-3:2-1:0) 6:7
Slovakia (Spursmax) - Austria (scrate)
18.09.2020 10:00
(0:3-0:5-2:1) 2:9
Germany (keks) - Denmark (mistyeye)
18.09.2020 10:00
(0:1-1:0-0:2) 1:3
Canada (keks) - Sweden (aphex)
18.09.2020 14:30
(0:4-1:1-1:0) 2:5
USA (Spursmax) - Sweden (aphex)
18.09.2020 15:06
(2:0-0:3-0:1) 2:4
Russia (Diamond) - Sweden (aphex)
18.09.2020 15:42
(1:3-1:1-0:1) 2:5
Canada (keks) - USA (Spursmax)
18.09.2020 15:42
(0:1-0:0-1:2) 1:3
Sweden (aphex) - Canada (keks)
18.09.2020 16:18
(0:1-0:1-1:1) 1:3
Russia (Diamond) - USA (Spursmax)
18.09.2020 16:18
(0:3-0:0-2:1) 2:4
Canada (keks) - Russia (Diamond)
18.09.2020 16:54
(1:0-0:1-4:1) 5:2
Sweden (aphex) - USA (Spursmax)
18.09.2020 16:54
(3:0-1:0-2:0) 6:0
Sweden (aphex) - Russia (Diamond)
18.09.2020 17:30
(1:0-1:1-2:0) 4:1
USA (Spursmax) - Canada (keks)
18.09.2020 17:30
(0:0-0:3-3:1) 3:4
Rokomet - Avstrija - HLA
Krems - Hard
18.09.2020 18:30
(13:12-13:10) 26:22
Rokomet - Islandija - Urvalsdeild
Valur - IR Reykjavik
18.09.2020 19:30
(20:14-23:10) 43:24
Rokomet - Islandija - Urvalsdeild (Ž)
Valur - Fram
18.09.2020 22:15
(11:11-17:13) 28:24
Rokomet - Katar - Katarska Liga
AL Duhail - Qatar SC
18.09.2020 15:00
(9:12-16:7) 25:19
Al Wakra - AL Gharafa
18.09.2020 18:00
(14:13-17:13) 31:26
Rokomet - Madžarska - NB I
Tatabanya - Ferencvarosi
18.09.2020 18:00
(12:16-12:11) 24:27
Rokomet - Madžarska - NB I (Ž)
Boglari AS - Siofok
18.09.2020 18:00
(13:18-8:16) 21:34
Rokomet - Mednarodno - Klubske prijateljske tekme
Minden - Bergischer
18.09.2020 17:00
(14:11-15:17) 29:28
Metaloplastika - Proleter Z.
18.09.2020 18:00
(15:11-19:8) 34:19
N Lubbecke - Leipzig
18.09.2020 19:00
(9:15-15:10) 24:25
Antequera - Ciud.Malaga
18.09.2020 20:30
(11:9-14:17) 25:26
Rokomet - Nemčija - Bundesliga (Ž)
Oldenburg - Bensheim A.
18.09.2020 19:30
(10:11-13:17) 23:28
Rokomet - Poljska - Superliga
Kalisz - Piotrkowianin P. T.
18.09.2020 20:00
(16:11-19:17) 35:28
Gwardia O. - Azoty P.
18.09.2020 20:45
(12:18-13:17) 25:35
Rokomet - Portugalska - 1.liga
Gaia - Sporting CP
18.09.2020 20:00
(10:12-17:20) 27:32
Rokomet - Rusija - Superliga
CSKA Moscow - Akbuzat
18.09.2020 18:30
(17:11-17:19) 34:30
Rokomet - Severna Makedonija - 1 liga, ženske
Pelister - Metalurg
18.09.2020 16:00
(13:24-11:18) 24:42
Spartak - Kumanovo
18.09.2020 17:00
(10:17-8:17) 18:34
Whc Chair - Ilinden Vardar
18.09.2020 20:30
(23:9-16:10) 39:19
Rokomet - Severna Makedonija - Super Liga
Rabotnicki - Prilep
18.09.2020 18:30
(15:17-14:17) 29:34
T. Kavadarci - Butel
18.09.2020 19:00
(12:9-10:16) 22:25
Rokomet - Španija - Division De Honor (Ž)
Bera Bera - Atl.Guardes
18.09.2020 21:00
(14:11-17:11) 31:22
Rokomet - Švedska - 1.liga
Alingsaas HK - Hallby
18.09.2020 19:00
(16:18-18:15) 34:33
Kristianstad - Onnereds HK
18.09.2020 19:00
(16:11-17:9) 33:20
Rokomet - Švedska - 1.liga, ženske
Lugi - H65 Hoor
18.09.2020 18:45
(12:11-9:17) 21:28
Odbojka - Mednarodni - Prijateljske klubske (Ž)
DVTK - Nyiregyhaza
18.09.2020 19:00
(9:25-6:25-10:25) 0:3
Odbojka - Poljska - Liga Siatkowki (Ž)
Legionovia - Chemik P.
18.09.2020 17:30
(27:25-19:25-19:25-25:22-17:15) 3:2
LKS Lodz - Bielsko Biala
18.09.2020 18:00
(18:25-28:30-20:25) 0:3
Odbojka - Poljska - PlusLiga
Cuprum L. - Verva W.
18.09.2020 20:30
(25:20-25:23-18:25-21:25-12:15) 2:3
Odbojka - Rusija - Pokal
Ural U. - Orenburg
18.09.2020 11:00
(25:21-31:33-25:23-25:17) 3:1
Yenisey K. - Ugra Surgut
18.09.2020 11:00
(25:15-29:31-25:15-26:24) 3:1
Nizhegorodskaya O. - Zenit Kazan
18.09.2020 14:00
(19:25-23:25-24:26) 0:3
Kuzbass K. - Yugra S.
18.09.2020 14:00
(25:11-16:25-20:25-25:23-15:11) 3:2
Odbojka - Rusija - Pro Liga
Molot - Legion
18.09.2020 10:20
(25:23-22:25-25:22-25:20) 3:1
Titans - Empire
18.09.2020 11:50
(25:18-24:26-25:20-25:19) 3:1
Payp - Alliance
18.09.2020 14:20
(17:25-23:25-21:25) 0:3
Lions - Tornado
18.09.2020 16:00
(25:20-25:22-25:16) 3:0
Odbojka - Rusija - Superliga (Ž)
Yen.Krasnoyarsk - Din.Moscow
18.09.2020 14:00
(21:25-15:25-17:25) 0:3
Zarechie O. - Leningradka
18.09.2020 18:00
(19:25-20:25-25:21-14:25) 1:3
Odbojka - Srbija - Superliga
Ribnica G. - Vojvodina NS
18.09.2020 19:00
(25:20-19:25-28:26-25:17) 3:1
Odbojka - Srbija - Superliga (Ž)
Beograd - Jedinstvo Stara Pazova
18.09.2020 17:00
(25:16-20:25-16:25-20:25) 1:3
Sp.Subotica - Eaton Srem Tempo Mitrovica
18.09.2020 19:00
(19:25-16:25-14:25) 0:3
Zeleznicar L. - Zok Ub
18.09.2020 19:00
(16:25-25:23-16:25-21:25) 1:3
ZOK Crvena Zvezda Beograd - Tent O.
18.09.2020 20:00
(16:25-22:25-22:25) 0:3
Partizan - Zrenjanin
18.09.2020 20:30
(20:25-18:25-25:20-25:22-15:9) 3:2
Odbojka - Turčija - Prva divizija (Ž)
Eczacibasi - Fenerbahce
18.09.2020 13:00
(25:19-27:25-20:25-22:25-14:16) 2:3
Odbojka - Ukrajina - Super Liga (Ž)
Chernigov - Volyn Odush
18.09.2020 15:00
(6:25-21:25-9:25) 0:3
Alanta - Polissia
18.09.2020 15:00
(21:25-20:25-17:25) 0:3
Khimik Y. - Prometey K.
18.09.2020 16:00
(20:25-25:23-22:25-15:25) 1:3
Poltavchanka - Regina
18.09.2020 18:00
(20:25-25:20-25:17-21:25-5:15) 2:3
Odbojka na mivki - Mednarodni - Winners Pokal
Majsu/Veda - Borec/Klyuev
18.09.2020 08:00
(20:22-21:14-15:9) 2:1
Borec/Klyuev - Bogda/Kuli
18.09.2020 08:45
(17:21-21:9-12:15) 1:2
Bogda/Kuli - Majsu/Veda
18.09.2020 09:30
(21:13-23:25-8:15) 1:2
Majsu/Veda - Borec/Klyuev
18.09.2020 10:15
(21:13-21:8) 2:0
Borec/Klyuev - Bogda/Kuli
18.09.2020 11:00
(19:21-21:19-11:15) 1:2
Bogda/Kuli - Majsu/Veda
18.09.2020 11:45
(23:25-19:21) 0:2
Majsu/Veda - Borec/Klyuev
18.09.2020 12:30
(21:14-21:14) 2:0
Borec/Klyuev - Bogda/Kuli
18.09.2020 13:15
(21:12-21:17) 2:0
Bogda/Kuli - Majsu/Veda
18.09.2020 14:00
(21:19-21:19) 2:0
Beduk/Kuria - Zolot/Kotik
18.09.2020 14:45
(13:21-14:21) 0:2
Zolot/Kotik - Anton/Kotel
18.09.2020 15:30
(18:21-21:23) 0:2
Anton/Kotel - Beduk/Kuria
18.09.2020 16:15
(21:13-21:19) 2:0
Beduk/Kuria - Zolot/Kotik
18.09.2020 17:00
(14:21-18:21) 0:2
Zolot/Kotik - Anton/Kotel
18.09.2020 17:45
(15:21-8:21) 0:2
Anton/Kotel - Beduk/Kuria
18.09.2020 18:30
(21:14-21:17) 2:0
Beduk/Kuria - Zolot/Kotik
18.09.2020 19:15
(13:21-19:21) 0:2
Zolot/Kotik - Anton/Kotel
18.09.2020 20:00
(23:21-16:21-13:15) 1:2
Anton/Kotel - Beduk/Kuria
18.09.2020 20:45
(21:18-21:14) 2:0
Baseball - Japonska - Centralna Liga
Yakult S. - Hiroshima
18.09.2020 11:00
(1:0-2:1-0:3-0:0-0:0) 3:4
Chunichi D. - Hanshin T.
18.09.2020 11:00
(1:1-1:0-0:0-1:0) 3:1
Yokohama BS - Yomiuri G.
18.09.2020 11:00
(0:0-2:0-3:0-0:0-1:0) 6:0
Baseball - Japonska - Pacifiška Liga
Orix B. - Saitama S.
18.09.2020 11:00
(0:0-5:0-1:2-0:0) 6:2
Fukuoka H. - T.Rakuten
18.09.2020 11:00
(2:0-0:0-0:0-0:0-0:0) 2:0
Hokkaido N. - Chiba
18.09.2020 11:00
(0:1-0:0-0:2) 0:3
Baseball - Južna Koreja - KBO Liga
Wyverns - Dinos
18.09.2020 11:30
(3:2-0:5-0:0-2:0-0:0-0:0-0:0-0:0-0:2) 5:9
Kiwoom H. - H.Eagles
18.09.2020 11:30
(0:0-0:0-0:1-0:0-0:0-0:0-0:1-0:0-0:0) 0:2
LG Twins - Lotte G.
18.09.2020 11:30
(0:0-0:0-1:0-1:0-0:0-1:1-0:2-0:2-0:0) 3:5
Sam.Lions - Kia Tigers
18.09.2020 11:30
(0:0-0:2-0:2-1:1-2:0-0:0-2:0-0:4-0:4) 5:13
Wiz - Doosan B.
18.09.2020 11:30
(4:0-0:0-0:0-0:0-0:2-0:0-0:0-0:1-0:1-1:0) 5:4
Baseball - ZDA - MLB
Pittsburgh - St.Louis
18.09.2020 01:05
(0:0-0:0-0:1-4:0-1:0-0:0-0:0-0:0-0:0) 5:1
Philadelphia - NY Mets
18.09.2020 01:05
(4:3-2:0-0:0-0:0-0:0-0:3-0:0-0:0-0:4) 6:10
NY Yankees - Toronto
18.09.2020 01:05
(2:0-0:0-0:2-7:0-0:1-0:0-1:0-0:0-0:4) 10:7
Houston - Texas
18.09.2020 01:10
(0:0-2:0-0:0-0:0-0:0-0:0-0:1-0:0-0:0) 2:1
Detroit - Cleveland
18.09.2020 01:10
(0:1-0:0-0:0-0:4-0:0-0:0-0:3-3:2-0:0) 3:10
Tampa Bay - Baltimore
18.09.2020 01:35
(3:0-0:1-1:1-2:4-4:0-0:0-0:0) 10:6
Colorado - LA Dodgers
18.09.2020 02:40
(2:0-0:0-0:0-0:2-0:0-0:0-0:6-1:1-0:0) 3:9
Pittsburgh - St.Louis
18.09.2020 22:05
(2:1-0:2-0:2-3:1-0:0-0:0-0:0) 5:6
Toronto - Philadelphia
18.09.2020 22:05
(0:1-0:0-0:0-0:0-0:5-0:1-0:0) 0:7
Miami - Washington
18.09.2020 23:10
(0:0-0:2-0:0-0:3-0:0-0:0-0:0) 0:5
Rugby - Rugby Union - European Challenge Cup
Bristol - Dragons
18.09.2020 20:45
(24:10-32:7) 56:17
Rugby - Rugby Union - Mitre 10 pokal
Tasman - Northland
18.09.2020 09:05
(19:7-35:14) 54:21
Rugby - Rugby Union - Pro D2
Grenoble - Montauban
18.09.2020 19:00
(9:16-19:12) 28:28
Marsan - Vannes
18.09.2020 19:00
(9:13-6:6) 15:19
Valence R D - Carcassonne
18.09.2020 19:00
(16:12-16:12) 32:24
Perpignan - Rouen Norm.
18.09.2020 20:45
(10:9-10:5) 20:14
Ameriški nogomet - ZDA - NFL
Cleveland - Cincinnati
18.09.2020 02:20
(7:3-14:10-7:3-7:14) 35:30
Namizni tenis - Mednarodno - Setka pokal
Ratushniak V. - Samokysh K.
18.09.2020 07:00
(11:7-13:11-11:1) 3:0
Gress A. - Tymchenko V.
18.09.2020 07:05
(6:11-8:11-11:7-12:10-7:11) 2:3
Buberenko B. - Bereza V.
18.09.2020 07:10
(11:8-11:8-11:4) 3:0
Merzlikin V. - Efimenko I.
18.09.2020 07:15
(11:7-10:12-8:11-11:5-11:9) 3:2
Mosyuk M. - Yurchenko K.
18.09.2020 07:30
(12:10-9:11-11:7-11:9) 3:1
Khoroshun O. - Syvych V.
18.09.2020 07:35
(5:11-6:11-10:12) 0:3
Pomin R. - Krasutskyi A.
18.09.2020 07:40
(13:15-11:9-11:9-11:7) 3:1
Lazuryk D. - Buberenko, Aleksandr
18.09.2020 07:45
(11:13-7:11-7:11) 0:3
Trydukh I. - Ivchuk O.
18.09.2020 07:50
(8:11-9:11-11:8-10:12) 1:3
Makarenko, Roman - Kurischenko Y.
18.09.2020 07:55
(10:12-5:11-12:10-9:11) 1:3
Kalachevskiy D. - Samokysh K.
18.09.2020 08:00
(3:11-8:11-12:10-9:11) 1:3
Ushakov S. - Sotnikov E.
18.09.2020 08:05
(14:12-11:5-11:6) 3:0
Tkachenko A. - Bereza V.
18.09.2020 08:10
(11:6-12:10-7:11-12:14-6:11) 2:3
Mischenko V. - Efimenko I.
18.09.2020 08:15
(10:12-11:8-5:11-11:7-6:11) 2:3
Petrushenko Y. - Panchenko B.
18.09.2020 08:20
(11:8-11:2-9:11-11:3) 3:1
Sulim A. - Kyi, Yevhen
18.09.2020 08:25
(11:3-11:7-9:11-7:11-7:11) 2:3
Ratushniak V. - Mosyuk M.
18.09.2020 08:30
(11:5-11:5-11:8) 3:0
Gress A. - Syvych V.
18.09.2020 08:35
(10:12-11:6-9:11-6:11) 1:3
Buberenko B. - Pomin R.
18.09.2020 08:40
(4:11-11:9-12:10-11:8) 3:1
Merzlikin V. - Lazuryk D.
18.09.2020 08:45
(5:11-11:8-9:11-11:6-11:6) 3:2
Rubanka I. - Sklyarenko A.
18.09.2020 08:50
(10:12-6:11-5:11) 0:3
Likhitsky, Alexander - Tkachev, Sergey
18.09.2020 08:55
(7:11-5:11-11:9-11:9-9:11) 2:3
Kalachevskiy D. - Yurchenko K.
18.09.2020 09:00
(11:7-11:4-8:11-7:11-11:5) 3:2
Sotnikov E. - Tymchenko V.
18.09.2020 09:05
(6:11-11:8-8:11-6:11) 1:3
Tkachenko A. - Krasutskyi A.
18.09.2020 09:10
(13:11-11:4-9:11-8:11-6:11) 2:3
Mischenko V. - Buberenko, Aleksandr
18.09.2020 09:15
(11:9-12:10-11:8) 3:0
Trydukh I. - Panchenko B.
18.09.2020 09:20
(11:5-5:11-6:11-11:5-6:11) 2:3
Makarenko, Roman - Kyi, Yevhen
18.09.2020 09:25
(11:7-4:11-8:11-11:5-11:7) 3:2
Mosyuk M. - Samokysh K.
18.09.2020 09:30
(8:11-3:11-4:11) 0:3
Khoroshun O. - Ushakov S.
18.09.2020 09:35
(5:11-8:11-4:11) 0:3
Pomin R. - Bereza V.
18.09.2020 09:40
(12:10-2:11-11:9-9:11-3:11) 2:3
Lazuryk D. - Efimenko I.
18.09.2020 09:45
(11:9-11:9-8:11-10:12-12:10) 3:2
Sklyarenko A. - Ivchuk O.
18.09.2020 09:50
(9:11-13:11-9:11-11:9-11:5) 3:2
Tkachev, Sergey - Kurischenko Y.
18.09.2020 09:55
(14:12-11:9-7:11-11:9) 3:1
Ratushniak V. - Yurchenko K.
18.09.2020 10:00
(11:8-16:14-12:10) 3:0
Gress A. - Sotnikov E.
18.09.2020 10:05
(11:9-12:10-11:8) 3:0
Buberenko B. - Krasutskyi A.
18.09.2020 10:10
(8:11-4:11-11:6-10:12) 1:3
Merzlikin V. - Buberenko, Aleksandr
18.09.2020 10:15
(11:7-11:5-6:11-11:6) 3:1
Sulim A. - Likhitsky, Alexander
18.09.2020 10:25
(11:9-6:11-15:13-6:11-11:8) 3:2
Kalachevskiy D. - Mosyuk M.
18.09.2020 10:30
(11:3-14:12-11:4) 3:0
Ushakov S. - Syvych V.
18.09.2020 10:35
(5:11-3:11-11:8-11:8-10:12) 2:3
Tkachenko A. - Pomin R.
18.09.2020 10:40
(9:11-4:11-13:15) 0:3
Mischenko V. - Lazuryk D.
18.09.2020 10:45
(5:11-9:11-11:5-11:4-4:0) 2:2
Yurchenko K. - Samokysh K.
18.09.2020 11:00
(13:11-11:9-12:14-6:11-6:11) 2:3
Khoroshun O. - Tymchenko V.
18.09.2020 11:05
(1:11-11:8-7:11-9:11) 1:3
Krasutskyi A. - Bereza V.
18.09.2020 11:10
(11:5-11:4-11:6) 3:0
Kalachevskiy D. - Ratushniak V.
18.09.2020 11:30
(5:11-7:11-6:11) 0:3
Gress A. - Ushakov S.
18.09.2020 11:35
(11:8-9:11-8:11-11:9-11:9) 3:2
Tkachenko A. - Buberenko B.
18.09.2020 11:40
(14:12-10:12-8:11-5:11) 1:3
Kalachevskiy D. - Mosyuk M.
18.09.2020 12:15
(11:3-13:11-11:8) 3:0
Bereza V. - Pomin R.
18.09.2020 12:25
(11:8-11:9-10:12-11:4) 3:1
Syvych V. - Tymchenko V.
18.09.2020 12:35
(8:11-9:11-9:11) 0:3
Ratushniak V. - Samokysh K.
18.09.2020 12:45
(5:11-11:7-11:9-11:2) 3:1
Krasutskyi A. - Buberenko B.
18.09.2020 12:55
(8:11-4:11-11:8-4:11) 1:3
Gress A. - Khoroshun O.
18.09.2020 13:05
(11:6-11:8-11:7) 3:0
Ushakov S. - Tymchenko V.
18.09.2020 13:35
(13:11-11:3-11:2) 3:0
Sotnikov E. - Syvych V.
18.09.2020 14:05
(11:8-9:11-7:11-10:12) 1:3
Nadoporozhsky A. - Kapinus R.
18.09.2020 14:30
(11:6-6:11-11:6-11:9) 3:1
Bonishchuk T. - Rehotun D.
18.09.2020 14:35
(3:11-8:11-4:11) 0:3
Hordiichuk, Oleksandr - Yurkov A.
18.09.2020 15:00
(14:12-11:7-12:14-5:11-10:12) 2:3
Ivanov V. - Matiushenko A.
18.09.2020 15:30
(6:11-11:5-9:11-12:10-11:8) 3:2
Hrytsai, Andrii - Kobets V.
18.09.2020 15:35
(8:11-11:7-9:11-9:11) 1:3
Marchuk M. - Sevastianov M.
18.09.2020 15:55
(8:11-12:14-11:9-3:11) 1:3
Nadoporozhsky A. - Yurkov A.
18.09.2020 16:00
(9:11-11:6-9:11-6:11) 1:3
Bonishchuk T. - Ivanov E.
18.09.2020 16:05
(11:5-6:11-5:11-10:12) 1:3
Liushnia O. - Bondarenko S.
18.09.2020 16:25
(11:7-5:11-5:11-11:6-11:9) 3:2
Matiushenko A. - Kapinus R.
18.09.2020 16:30
(8:11-11:3-11:5-9:11-8:11) 2:3
Kobets V. - Rehotun D.
18.09.2020 16:35
(9:11-9:11-6:11) 0:3
Zholubak R. - Voronenkov V.
18.09.2020 16:50
(8:11-6:11-7:11) 0:3
Kostuk B. - Sevastianov M.
18.09.2020 16:55
(11:9-11:8-9:11-11:4) 3:1
Hordiichuk, Oleksandr - Ivanov V.
18.09.2020 17:00
(11:7-11:9-11:9) 3:0
Starodubskyi I. - Hrytsai, Andrii
18.09.2020 17:05
(7:11-9:11-11:9-9:11) 1:3
Bondarenko S. - Ivchenko, Kyrylo
18.09.2020 17:25
(11:5-11:5-11:6) 3:0
Nadoporozhsky A. - Matiushenko A.
18.09.2020 17:30
(2:11-8:11-11:9-10:12) 1:3
Bonishchuk T. - Kobets V.
18.09.2020 17:35
(9:11-5:11-12:14) 0:3
Klim V. - Lukatskyi A.
18.09.2020 17:50
(11:6-8:11-10:12-11:13) 1:3
Marchuk M. - Liushnia O.
18.09.2020 17:55
(3:11-11:8-8:11-11:5-14:12) 3:2
Hrytsai, Andrii - Ivanov E.
18.09.2020 18:05
(5:11-6:11-9:11) 0:3
Kostuk B. - Bondarenko S.
18.09.2020 18:25
(11:7-11:6-4:11-6:11-11:8) 3:2
Hordiichuk, Oleksandr - Kapinus R.
18.09.2020 18:30
(11:5-8:11-11:4-7:11-10:12) 2:3
Nadoporozhsky A. - Ivanov V.
18.09.2020 19:00
(10:12-8:11-11:9-7:11) 1:3
Bonishchuk T. - Hrytsai, Andrii
18.09.2020 19:05
(12:10-11:9-12:10) 3:0
Hordiichuk, Oleksandr - Matiushenko A.
18.09.2020 19:30
(11:6-9:11-9:11-9:11) 1:3
Hrytsai, Andrii - Rehotun D.
18.09.2020 21:05
(11:13-9:11-4:11) 0:3
Namizni tenis - Mednarodno - Setka pokal (Ž)
Kovtun N. - Trofimova A.
18.09.2020 14:40
(11:7-9:11-11:7-12:14-11:5) 3:2
Kregul O. - Mudrak, Tetyana
18.09.2020 15:10
(8:11-11:8-10:12-11:6-11:7) 3:2
Nerush P. - Zharkova K.
18.09.2020 15:40
(11:3-12:10-11:5) 3:0
Kovtun N. - Mudrak, Tetyana
18.09.2020 16:10
(10:12-6:11-5:11) 0:3
Pidlypna I. - Ivakhiv V.
18.09.2020 16:15
(6:11-11:9-7:11-11:7-11:6) 3:2
Zharkova K. - Trofimova A.
18.09.2020 16:40
(9:11-11:7-5:11-11:8-3:11) 2:3
Osipenko M. - Harmash N.
18.09.2020 16:45
(11:6-11:7-7:11-8:11-9:11) 2:3
Kregul O. - Nerush P.
18.09.2020 17:10
(5:11-11:5-6:11-12:10-11:2) 3:2
Ivakhiv V. - Kozak A.
18.09.2020 17:15
(6:11-5:11-7:11) 0:3
Kovtun N. - Zharkova K.
18.09.2020 17:40
(10:12-11:8-8:11-11:6-7:11) 2:3
Pidlypna I. - Harmash N.
18.09.2020 17:45
(15:13-13:11-11:8) 3:0
Osipenko M. - Ivakhiv V.
18.09.2020 18:15
(7:11-10:12-9:11) 0:3
Harmash N. - Kozak A.
18.09.2020 18:45
(11:13-16:14-8:11-11:4-11:9) 3:2
Kovtun N. - Nerush P.
18.09.2020 19:10
(11:8-11:9-8:11-9:11-11:6) 3:2
Namizni tenis - Mednarodno - TT Cup
Spartak A. - Derevinskiy D.
18.09.2020 06:50
(9:11-11:6-8:11-11:7-11:8) 3:2
Stasevskiy O. - Yarovoi O
18.09.2020 06:55
(6:11-11:8-11:9-10:12-11:4) 3:2
Kinash S. - Semenets O.
18.09.2020 07:25
(5:11-11:9-11:7-11:7) 3:1
Zakladnyi M. - Komar V.
18.09.2020 07:30
(11:5-5:11-7:11-11:4-9:11) 2:3
Pryshchepa Y. - Pysar, Dmytro
18.09.2020 07:35
(11:5-9:11-12:10-11:9) 3:1
Sinitsky I. - Stelmashchuk S.
18.09.2020 07:40
(7:11-11:7-8:11-8:11) 1:3
Kotik A. - Nechyporuk V.
18.09.2020 07:45
(11:8-9:11-11:5-11:5) 3:1
Gordiy A. - Gaponov A.
18.09.2020 07:50
(11:8-11:4-4:11-11:9) 3:1
Mosuk N. - Lytvynenko M.
18.09.2020 07:55
(6:11-4:11-11:9-3:11) 1:3
Alekseenko D. - Laevsky M.
18.09.2020 07:55
(11:9-8:11-5:11-7:11) 1:3
Arzanov D. - Zaitsev, Andrii
18.09.2020 08:00
(11:7-3:11-6:11-13:11-7:11) 2:3
Yehorov K. - Dzyabura A.
18.09.2020 08:05
(10:12-9:11-11:2-11:8-10:12) 2:3
Didukh O. - Levshin V.
18.09.2020 08:10
(9:11-13:15-11:3-11:6-11:3) 3:2
Gergelyuk S. - Sereda V.
18.09.2020 08:15
(11:8-9:11-13:11-12:10) 3:1
Vahta D. - Gritsienko N.
18.09.2020 08:20
(11:9-10:12-11:4-11:8) 3:1
Kushnyr V. - Danilyuk N.
18.09.2020 08:25
(4:11-11:5-11:3-9:11-11:5) 3:2
Grebelnyi O. - Derevinskiy D.
18.09.2020 08:35
(6:11-4:11-11:8-11:13) 1:3
Pokydko S. - Yarovoi O
18.09.2020 08:40
(12:10-11:3-11:3) 3:0
Zhmudenko, Yaroslav - Pysar, Dmytro
18.09.2020 08:45
(6:11-11:6-15:13-11:7) 3:1
Myrza A. - Stelmashchuk S.
18.09.2020 08:50
(4:11-7:11-5:11) 0:3
Baklykov A. - Nechyporuk V.
18.09.2020 08:55
(5:11-7:11-3:11) 0:3
Kovalchuk N. - Gaponov A.
18.09.2020 09:00
(11:5-11:3-7:11-11:8) 3:1
Dubrovin D. - Lytvynenko M.
18.09.2020 09:05
(6:11-11:4-6:11-9:11) 1:3
Vakulenko D. - Laevsky M.
18.09.2020 09:05
(9:11-11:7-8:11-9:11) 1:3
Spartak A. - Zaitsev, Andrii
18.09.2020 09:10
(11:8-11:9-7:11-11:7) 3:1
Stasevskiy O. - Dzyabura A.
18.09.2020 09:15
(6:11-11:4-6:11-11:5-11:3) 3:2
Pryshchepa Y. - Didukh O.
18.09.2020 09:20
(10:12-6:11-11:4-11:7-9:11) 2:3
Sinitsky I. - Gergelyuk S.
18.09.2020 09:25
(11:8-11:6-11:7) 3:0
Kotik A. - Vahta D.
18.09.2020 09:30
(8:11-11:5-11:6-11:6) 3:1
Gordiy A. - Kushnyr V.
18.09.2020 09:35
(5:11-8:11-11:6-8:11) 1:3
Mosuk N. - Filatov S.
18.09.2020 09:40
(10:12-11:7-10:12-8:11) 1:3
Alekseenko D. - Lopatnuk, Artur
18.09.2020 09:40
(8:11-8:11-4:11) 0:3
Kinash S. - Arzanov D.
18.09.2020 09:45
(12:10-11:4-11:8) 3:0
Zakladnyi M. - Yehorov K.
18.09.2020 09:50
(8:11-8:11-7:11) 0:3
Zhmudenko, Yaroslav - Levshin V.
18.09.2020 09:55
(11:7-11:9-12:10) 3:0
Myrza A. - Sereda V.
18.09.2020 10:00
(9:11-7:11-9:11) 0:3
Baklykov A. - Gritsienko N.
18.09.2020 10:05
(5:11-9:11-9:11) 0:3
Kovalchuk N. - Danilyuk N.
18.09.2020 10:10
(11:7-11:3-11:4) 3:0
Dubrovin D. - Simonchuk D.
18.09.2020 10:15
(11:4-11:9-11:13-11:9) 3:1
Vakulenko D. - Kryvorotko Y.
18.09.2020 10:15
(2:11-12:10-11:9-6:11-11:7) 3:2
Grebelnyi O. - Semenets O.
18.09.2020 10:20
(3:11-11:5-9:11-7:11) 1:3
Pokydko S. - Komar V.
18.09.2020 10:25
(8:11-8:11-10:12) 0:3
Didukh O. - Pysar, Dmytro
18.09.2020 10:30
(17:15-11:7-7:11-6:11-11:6) 3:2
Gergelyuk S. - Stelmashchuk S.
18.09.2020 10:35
(9:11-11:9-9:11-11:7-11:6) 3:2
Vahta D. - Nechyporuk V.
18.09.2020 10:40
(9:11-11:6-8:11-11:4-11:5) 3:2
Kushnyr V. - Gaponov A.
18.09.2020 10:45
(8:11-9:11-8:11) 0:3
Filatov S. - Lytvynenko M.
18.09.2020 10:50
(8:11-11:6-11:6-10:12-6:11) 2:3
Lopatnuk, Artur - Laevsky M.
18.09.2020 10:50
(12:10-12:10-7:11-11:9) 3:1
Zaitsev, Andrii - Derevinskiy D.
18.09.2020 10:55
(6:11-11:8-9:11-11:6-11:7) 3:2
Dzyabura A. - Yarovoi O
18.09.2020 11:00
(11:7-11:7-11:2) 3:0
Zhmudenko, Yaroslav - Didukh O.
18.09.2020 11:05
(11:9-9:11-7:11-11:13) 1:3
Myrza A. - Gergelyuk S.
18.09.2020 11:10
(11:5-14:12-8:11-7:11-14:12) 3:2
Baklykov A. - Vahta D.
18.09.2020 11:15
(6:11-7:11-13:15) 0:3
Kovalchuk N. - Kushnyr V.
18.09.2020 11:20
(11:9-9:11-11:4-10:12-6:11) 2:3
Dubrovin D. - Filatov S.
18.09.2020 11:25
(4:11-12:10-11:9-11:8) 3:1
Vakulenko D. - Lopatnuk, Artur
18.09.2020 11:25
(11:6-8:11-12:10-11:7) 3:1
Spartak A. - Kinash S.
18.09.2020 11:30
(11:8-4:11-11:9-9:11-8:11) 2:3
Stasevskiy O. - Zakladnyi M.
18.09.2020 11:35
(11:4-11:8-11:7) 3:0
Pryshchepa Y. - Levshin V.
18.09.2020 11:40
(5:11-7:11-11:9-11:9-11:8) 3:2
Sinitsky I. - Sereda V.
18.09.2020 11:45
(11:9-11:7-11:8) 3:0
Kotik A. - Gritsienko N.
18.09.2020 11:50
(9:11-12:14-8:11) 0:3
Gordiy A. - Danilyuk N.
18.09.2020 11:55
(7:11-17:15-11:9-6:11-7:11) 2:3
Mosuk N. - Simonchuk D.
18.09.2020 12:00
(5:11-7:11-11:6-12:10-2:11) 2:3
Alekseenko D. - Kryvorotko Y.
18.09.2020 12:00
(11:6-4:11-7:11-11:4-11:9) 3:2
Grebelnyi O. - Zaitsev, Andrii
18.09.2020 12:05
(2:11-9:11-7:11) 0:3
Pokydko S. - Dzyabura A.
18.09.2020 12:10
(7:11-7:11-11:5-13:11-9:11) 2:3
Zhmudenko, Yaroslav - Pryshchepa Y.
18.09.2020 12:15
(3:11-11:6-7:11-8:11) 1:3
Myrza A. - Sinitsky I.
18.09.2020 12:20
(8:11-13:11-9:11-11:6-11:7) 3:2
Baklykov A. - Kotik A.
18.09.2020 12:25
(12:10-4:11-11:7-13:11) 3:1
Kovalchuk N. - Gordiy A.
18.09.2020 12:30
(11:7-6:11-11:6-7:11-8:11) 2:3
Dubrovin D. - Mosuk N.
18.09.2020 12:35
(7:11-9:11-4:11) 0:3
Vakulenko D. - Alekseenko D.
18.09.2020 12:35
(7:11-8:11-11:4-11:7-12:10) 3:2
Arzanov D. - Semenets O.
18.09.2020 12:40
(11:7-12:10-3:11-11:6) 3:1
Yehorov K. - Komar V.
18.09.2020 12:45
(5:11-10:12-3:11) 0:3
Levshin V. - Pysar, Dmytro
18.09.2020 12:50
(12:10-11:9-14:12) 3:0
Sereda V. - Stelmashchuk S.
18.09.2020 12:55
(11:13-11:4-11:8-11:8) 3:1
Gritsienko N. - Nechyporuk V.
18.09.2020 13:00
(8:11-11:3-7:11-8:11) 1:3
Simonchuk D. - Lytvynenko M.
18.09.2020 13:10
(11:7-8:11-11:6-7:11-11:2) 3:2
Kryvorotko Y. - Laevsky M.
18.09.2020 13:10
(11:6-11:7-11:2) 3:0
Kinash S. - Derevinskiy D.
18.09.2020 13:15
(3:11-6:11-11:6-5:11) 1:3
Zakladnyi M. - Yarovoi O
18.09.2020 13:20
(11:7-11:5-16:14) 3:0
Sereda V. - Gergelyuk S.
18.09.2020 13:30
(6:11-8:11-8:11) 0:3
Nechyporuk V. - Kotik A.
18.09.2020 13:35
(6:11-11:9-11:6-11:5) 3:1
Laevsky M. - Alekseenko D.
18.09.2020 13:45
(11:9-8:11-14:16-6:11) 1:3
Dubrovin D. - Filatov S.
18.09.2020 13:45
(9:11-11:9-5:11-11:6-13:11) 3:2
Grebelnyi O. - Arzanov D.
18.09.2020 13:50
(11:1-11:5-9:11-10:12-11:9) 3:2
Pokydko S. - Yehorov K.
18.09.2020 13:55
(11:8-13:11-4:11-7:11-12:10) 3:2
Sinitsky I. - Stelmashchuk S.
18.09.2020 14:05
(7:11-6:11-11:7-11:7-5:11) 2:3
Vahta D. - Gritsienko N.
18.09.2020 14:10
(7:11-5:11-8:11) 0:3
Vakulenko D. - Lopatnuk, Artur
18.09.2020 14:20
(6:11-4:11-17:15-11:9-7:11) 2:3
Simonchuk D. - Lytvynenko M.
18.09.2020 14:20
(11:5-11:4-13:15-11:6) 3:1
Kinash S. - Zaitsev, Andrii
18.09.2020 14:25
(11:6-10:12-6:11-10:12) 1:3
Zakladnyi M. - Dzyabura A.
18.09.2020 14:30
(11:7-11:9-7:11-9:11-9:11) 2:3
Vadim T. - Skachenko S.
18.09.2020 14:35
(11:5-9:11-11:7-11:9) 3:1
Bondarchuk A. - Batenko V.
18.09.2020 14:40
(11:4-11:8-11:7) 3:0
Zenyuk D. - Sidorak V.
18.09.2020 14:50
(6:11-11:8-8:11-11:6-11:8) 3:2
Pirvelli R. - Zaychenko V.
18.09.2020 14:55
(7:11-9:11-7:11) 0:3
Spartak A. - Semenets O.
18.09.2020 15:00
(10:12-7:11-11:7-9:11) 1:3
Stasevskiy O. - Komar V.
18.09.2020 15:05
(6:11-11:1-11:8-12:10) 3:1
Kalugin V. - Naplokov O.
18.09.2020 15:10
(7:11-11:6-11:6-11:8) 3:1
Sidorenko V. - Ulianchych M.
18.09.2020 15:15
(11:3-11:7-11:8) 3:0
Rybachuk R. - Semeniuk I.
18.09.2020 15:20
(11:4-11:8-5:11-11:6) 3:1
Boiko V. - Rutskiy S.
18.09.2020 15:25
(14:12-13:11-11:8) 3:0
Popov, Mikhail - Kuzyo L.
18.09.2020 15:30
(7:11-7:11-1:11) 0:3
Grebelnyi O. - Kinash S.
18.09.2020 15:35
(11:6-4:11-7:11-11:3-11:7) 3:2
Pokydko S. - Zakladnyi M.
18.09.2020 15:40
(11:9-7:11-11:8-11:3) 3:1
Senchenko M. - Skachenko S.
18.09.2020 15:45
(7:11-7:11-11:5-10:12) 1:3
Shvidkiy V. - Batenko V.
18.09.2020 15:50
(7:11-9:11-11:9-11:4-7:11) 2:3
Berezynskyi S. - Lugovskyi S.
18.09.2020 15:55
(11:7-9:11-4:11-11:8-10:12) 2:3
Tatarinov V. - Sidorak V.
18.09.2020 16:00
(11:4-11:4-12:10) 3:0
Naida A. - Zaychenko V.
18.09.2020 16:05
(11:5-11:7-11:8) 3:0
Spartak A. - Arzanov D.
18.09.2020 16:10
(11:6-11:6-11:9) 3:0
Stasevskiy O. - Yehorov K.
18.09.2020 16:15
(11:8-12:14-11:9-7:11-9:11) 2:3
Vadim T. - Kalugin V.
18.09.2020 16:20
(16:18-11:13-11:7-1:11) 1:3
Bondarchuk A. - Sidorenko V.
18.09.2020 16:25
(11:8-14:12-7:11-8:11-11:8) 3:2
Novak R. - Semeniuk I.
18.09.2020 16:30
(9:11-11:8-7:11-11:6-11:9) 3:2
Zenyuk D. - Boiko V.
18.09.2020 16:35
(11:5-9:11-5:11-11:9-11:8) 3:2
Pirvelli R. - Popov, Mikhail
18.09.2020 16:40
(8:11-8:11-6:11) 0:3
Semenets O. - Derevinskiy D.
18.09.2020 16:45
(11:5-5:11-8:11-8:11) 1:3
Komar V. - Yarovoi O
18.09.2020 16:50
(11:6-3:11-11:9-9:11-7:11) 2:3
Senchenko M. - Naplokov O.
18.09.2020 16:55
(11:6-11:9-11:7) 3:0
Shvidkiy V. - Ulianchych M.
18.09.2020 17:00
(12:10-5:11-5:11-11:9-11:6) 3:2
Rybachuk R. - Berezynskyi S.
18.09.2020 17:05
(5:11-9:11-12:10-6:11) 1:3
Tatarinov V. - Rutskiy S.
18.09.2020 17:10
(3:11-3:11-11:8-7:11) 1:3
Naida A. - Kuzyo L.
18.09.2020 17:15
(9:11-11:9-6:11-11:5-5:11) 2:3
Grebelnyi O. - Spartak A.
18.09.2020 17:20
(10:12-11:13-9:11) 0:3
Pokydko S. - Stasevskiy O.
18.09.2020 17:25
(10:12-15:13-11:7-11:9) 3:1
Kalugin V. - Skachenko S.
18.09.2020 17:30
(10:12-14:12-11:7-8:11-11:9) 3:2
Sidorenko V. - Batenko V.
18.09.2020 17:35
(11:6-9:11-7:11-11:4-7:11) 2:3
Novak R. - Lugovskyi S.
18.09.2020 17:40
(11:7-7:11-5:11-9:11) 1:3
Boiko V. - Sidorak V.
18.09.2020 17:45
(11:6-11:4-11:7) 3:0
Popov, Mikhail - Zaychenko V.
18.09.2020 17:50
(8:11-7:11-11:4-8:11) 1:3
Arzanov D. - Derevinskiy D.
18.09.2020 17:55
(7:11-11:4-14:12-7:11-5:11) 2:3
Yehorov K. - Yarovoi O
18.09.2020 18:00
(9:11-7:11-11:4-11:4-11:6) 3:2
Senchenko M. - Kalugin V.
18.09.2020 18:05
(6:11-6:11-11:8-16:14-10:12) 2:3
Shvidkiy V. - Sidorenko V.
18.09.2020 18:10
(4:11-11:7-6:11-11:6-9:11) 2:3
Berezynskyi S. - Semeniuk I.
18.09.2020 18:15
(6:11-12:10-13:11-7:11-11:4) 3:2
Tatarinov V. - Boiko V.
18.09.2020 18:20
(11:6-6:11-8:11-11:5-5:11) 2:3
Naida A. - Popov, Mikhail
18.09.2020 18:25
(11:5-4:11-11:8-11:7) 3:1
Zaitsev, Andrii - Semenets O.
18.09.2020 18:30
(7:11-11:5-11:13-11:7-13:15) 2:3
Dzyabura A. - Komar V.
18.09.2020 18:35
(11:8-9:11-2:11-11:8-11:9) 3:2
Vadim T. - Naplokov O.
18.09.2020 18:40
(11:7-4:11-7:11-7:11) 1:3
Bondarchuk A. - Ulianchych M.
18.09.2020 18:45
(11:9-10:12-11:5-11:4) 3:1
Novak R. - Berezynskyi S.
18.09.2020 18:50
(11:7-9:11-7:11-8:11) 1:3
Zenyuk D. - Rutskiy S.
18.09.2020 18:55
(11:9-11:7-11:6) 3:0
Pirvelli R. - Kuzyo L.
18.09.2020 19:00
(8:11-13:11-8:11-11:5-8:11) 2:3
Semenets O. - Grebelnyi O.
18.09.2020 19:05
(4:11-6:11-11:7-11:6-11:2) 3:2
Yehorov K. - Zakladnyi M.
18.09.2020 19:10
(3:11-5:11-11:3-6:11) 1:3
Senchenko M. - Vadim T.
18.09.2020 19:15
(5:11-11:9-11:3-9:11-5:11) 2:3
Shvidkiy V. - Bondarchuk A.
18.09.2020 19:20
(6:11-8:11-8:11) 0:3
Rybachuk R. - Lugovskyi S.
18.09.2020 19:25
(6:11-10:12-11:7-12:14) 1:3
Tatarinov V. - Zenyuk D.
18.09.2020 19:30
(9:11-11:5-11:7-11:13-11:5) 3:2
Naida A. - Pirvelli R.
18.09.2020 19:35
(11:9-11:5-12:10) 3:0
Derevinskiy D. - Kinash S.
18.09.2020 19:40
(9:11-11:4-5:11-5:11) 1:3
Stasevskiy O. - Komar V.
18.09.2020 19:45
(11:5-5:11-11:5-11:13-6:11) 2:3
Naplokov O. - Skachenko S.
18.09.2020 19:50
(11:5-11:4-7:11-13:15-8:11) 2:3
Ulianchych M. - Batenko V.
18.09.2020 19:55
(12:10-11:8-10:12-7:11-11:8) 3:2
Novak R. - Rybachuk R.
18.09.2020 20:00
(11:4-11:9-11:9) 3:0
Rutskiy S. - Sidorak V.
18.09.2020 20:05
(11:7-11:7-12:10) 3:0
Kuzyo L. - Zaychenko V.
18.09.2020 20:10
(16:14-0:11-11:4-11:8) 3:1
Spartak A. - Zaitsev, Andrii
18.09.2020 20:15
(11:5-11:4-11:3) 3:0
Dzyabura A. - Pokydko S.
18.09.2020 20:20
(11:9-8:11-11:8-11:5) 3:1
Skachenko S. - Senchenko M.
18.09.2020 20:25
(11:9-11:7-10:12-7:11-10:12) 2:3
Sidorenko V. - Shvidkiy V.
18.09.2020 20:30
(6:11-23:21-11:9-11:9) 3:1
Lugovskyi S. - Semeniuk I.
18.09.2020 20:35
(11:7-9:11-5:11-5:11) 1:3
Rutskiy S. - Tatarinov V.
18.09.2020 20:40
(8:11-11:4-11:8-7:11-5:11) 2:3
Zaychenko V. - Popov, Mikhail
18.09.2020 20:45
(9:11-11:8-6:11-11:9-8:11) 2:3
Riabukhin A. - Ivanov R.
18.09.2020 20:50
(8:11-11:5-11:5-15:13) 3:1
Kovalov O. - Chermensky A.
18.09.2020 20:55
(11:6-7:11-11:6-11:5) 3:1
Kalugin V. - Vadim T.
18.09.2020 21:00
(11:5-4:11-11:7-11:9) 3:1
Bondarchuk A. - Batenko V.
18.09.2020 21:05
(11:5-11:9-10:12-11:1) 3:1
Zenyuk D. - Boiko V.
18.09.2020 21:15
(11:8-11:9-6:11-11:8) 3:1
Kuzyo L. - Naida A.
18.09.2020 21:20
(11:9-11:8-11:4) 3:0
Kebalo D. - Ivanov R.
18.09.2020 21:25
(7:11-2:11-11:8-11:13) 1:3
Riabukhin A. - Kovalov O.
18.09.2020 21:30
(15:17-11:8-6:11-11:9-11:9) 3:2
Kebalo D. - Chermensky A.
18.09.2020 22:00
(11:8-11:8-13:11) 3:0
Kovalov O. - Ivanov R.
18.09.2020 22:05
(11:2-11:6-11:13-9:11-11:5) 3:2
Kebalo D. - Kovalov O.
18.09.2020 22:35
(7:11-11:8-12:14-12:10-7:11) 2:3
Riabukhin A. - Chermensky A.
18.09.2020 22:40
(8:11-11:5-6:11-8:11) 1:3
Stasiuk, Bogdan - Bosak V.
18.09.2020 22:45
(7:11-7:11-8:11) 0:3
Kebalo D. - Riabukhin A.
18.09.2020 23:10
(8:11-11:9-11:3-15:13) 3:1
Guchok, Andrey - Tovkach, Mykola
18.09.2020 23:15
(12:14-6:11-12:10-11:9-8:11) 2:3
Chermensky A. - Ivanov R.
18.09.2020 23:15
(5:11-11:3-5:11-11:7-6:11) 2:3
Zdrobylko, Bogdan - Bosak V.
18.09.2020 23:45
(10:12-11:6-11:8-11:8) 3:1
Ivanov R. - Kebalo D.
18.09.2020 23:50
(8:11-11:1-12:10-6:11-11:7) 3:2
Kovalov O. - Riabukhin A.
18.09.2020 23:55
(15:13-7:11-13:11-11:6) 3:1
Namizni tenis - Mednarodno - Ukraine Win Cup
Naumovich V. - Chilikin, Aleksandr
18.09.2020 07:00
(7:11-11:8-11:9-11:9) 3:1
Korobeynik S. - Grushko V.
18.09.2020 07:00
(8:11-7:11-8:11) 0:3
Magakyan, Armen - Cherkas A.
18.09.2020 07:30
(6:11-11:7-11:8-9:11-11:4) 3:2
Alistratov, Aleksandr - Cherednichenko P.
18.09.2020 07:30
(11:4-11:8-10:12-11:6) 3:1
Grishchenko, Aleksandr - Butkov M.
18.09.2020 07:30
(11:7-11:8-12:10) 3:0
Novikov Y. - Oprysk M.
18.09.2020 07:45
(11:6-5:11-11:7-12:14-11:8) 3:2
Krokhmal V. - Kolesnik P.
18.09.2020 08:00
(11:7-11:4-11:8) 3:0
Naumovich V. - Cherkas A.
18.09.2020 08:00
(10:12-9:11-11:8-11:4-11:6) 3:2
Korobeynik S. - Butkov M.
18.09.2020 08:00
(13:11-11:13-11:8-11:5) 3:1
Grabskiy A. - Doroshenko A.
18.09.2020 08:15
(11:7-5:11-7:11-9:11) 1:3
Alistratov, Aleksandr - Kolesnik P.
18.09.2020 08:30
(7:11-8:11-11:4-8:11) 1:3
Magakyan, Armen - Chilikin, Aleksandr
18.09.2020 08:30
(6:11-5:11-4:11) 0:3
Grishchenko, Aleksandr - Grushko V.
18.09.2020 08:30
(11:13-6:11-6:11) 0:3
Novikov Y. - Doroshenko A.
18.09.2020 08:45
(11:7-11:9-10:12-11:5) 3:1
Krokhmal V. - Cherednichenko P.
18.09.2020 09:00
(11:7-9:11-11:7-3:11-6:11) 2:3
Naumovich V. - Magakyan, Armen
18.09.2020 09:00
(5:11-11:9-9:11-7:11) 1:3
Korobeynik S. - Grishchenko, Aleksandr
18.09.2020 09:00
(7:11-8:11-11:7-11:6-11:8) 3:2
Grabskiy A. - Oprysk M.
18.09.2020 09:15
(11:8-6:11-12:10-5:11-10:12) 2:3
Alistratov, Aleksandr - Krokhmal V.
18.09.2020 09:30
(11:5-9:11-11:7-11:7) 3:1
Cherkas A. - Chilikin, Aleksandr
18.09.2020 09:30
(14:16-5:11-8:11) 0:3
Butkov M. - Grushko V.
18.09.2020 09:30
(11:8-11:6-9:11-13:11) 3:1
Novikov Y. - Grabskiy A.
18.09.2020 09:45
(6:11-11:7-11:3-4:11-11:8) 3:2
Kolesnik P. - Cherednichenko P.
18.09.2020 10:00
(6:11-8:11-9:11) 0:3
Chilikin, Aleksandr - Naumovich V.
18.09.2020 10:00
(11:7-11:7-13:11) 3:0
Grushko V. - Korobeynik S.
18.09.2020 10:00
(11:6-10:12-11:7-11:7) 3:1
Doroshenko A. - Oprysk M.
18.09.2020 10:15
(11:8-11:8-5:11-11:4) 3:1
Cherkas A. - Magakyan, Armen
18.09.2020 10:30
(11:8-11:5-5:11-5:11-11:5) 3:2
Cherednichenko P. - Alistratov, Aleksandr
18.09.2020 10:30
(8:11-8:11-9:11) 0:3
Grushko V. - Butkov M.
18.09.2020 10:30
(12:14-7:11-11:6-11:7-12:10) 3:2
Oprysk M. - Novikov Y.
18.09.2020 10:45
(6:11-4:11-9:11) 0:3
Kolesnik P. - Krokhmal V.
18.09.2020 11:00
(18:16-3:11-4:11-5:11) 1:3
Butkov M. - Korobeynik S.
18.09.2020 11:00
(6:11-7:11-2:11) 0:3
Doroshenko A. - Grabskiy A.
18.09.2020 11:15
(8:11-11:7-17:15-6:11-12:10) 3:2
Kolesnik P. - Alistratov, Aleksandr
18.09.2020 11:30
(11:8-3:11-12:10-12:10) 3:1
Chilikin, Aleksandr - Magakyan, Armen
18.09.2020 11:30
(11:5-11:6-10:12-3:11-6:11) 2:3
Grushko V. - Grishchenko, Aleksandr
18.09.2020 11:30
(11:7-11:5-11:7) 3:0
Doroshenko A. - Novikov Y.
18.09.2020 11:45
(5:11-10:12-12:14) 0:3
Cherednichenko P. - Krokhmal V.
18.09.2020 12:00
(6:11-11:8-11:13-9:11) 1:3
Magakyan, Armen - Naumovich V.
18.09.2020 12:00
(11:8-11:6-8:11-12:10) 3:1
Grishchenko, Aleksandr - Korobeynik S.
18.09.2020 12:00
(10:12-4:11-11:7-12:10-11:5) 3:2
Oprysk M. - Grabskiy A.
18.09.2020 12:15
(11:7-11:9-11:7) 3:0
Krokhmal V. - Alistratov, Aleksandr
18.09.2020 12:30
(8:11-3:11-8:11) 0:3
Chilikin, Aleksandr - Cherkas A.
18.09.2020 12:30
(11:3-9:11-11:3-11:5) 3:1
Butkov M. - Grishchenko, Aleksandr
18.09.2020 12:30
(8:11-6:11-11:6-8:11) 1:3
Grabskiy A. - Novikov Y.
18.09.2020 12:45
(5:11-4:11-9:11) 0:3
Cherednichenko P. - Kolesnik P.
18.09.2020 13:00
(4:11-11:13-9:11) 0:3
Oprysk M. - Doroshenko A.
18.09.2020 13:15
(6:11-7:11-4:11) 0:3
Kubrak S. - Lytvynenko O.
18.09.2020 13:30
(6:11-11:5-11:5-13:11) 3:1
Pisklov S. - Telyugin Z.
18.09.2020 13:30
(11:13-8:11-11:2-5:11) 1:3
Goloveshkin A