Obvestilo o uporabi piškotkov

Športna loterija d.d. na spletni strani uporablja piškotke, ki se shranijo na napravo, s katero dostopate do spletne strani. Poleg piškotkov, ki so nujno potrebni za delovanje, uporabljamo tudi izbirne piškotke, s katerimi anonimno spremljamo vašo uporabo spletne strani.

Več o varovanju zasebnosti in uporabi piškotkov si lahko preberete v Izjavi o zasebnosti.

Za nadaljevanje vas prosimo, da potrdite strinjanje z uporabo izbirnih piškotkov.

VČERAJ
DANES
17.09.2020
V ŽIVO
ŠPORT
Nogomet - Anglija - Angleški ligaški pokal
Burnley - Sheffield Utd.
17.09.2020 18:30
(0:1-1:0-0:0-5:4) 6:5
Wolves - Stoke
17.09.2020 20:00
(0:0-0:1) 0:1
Brighton - Portsmouth
17.09.2020 20:45
(1:0-3:0) 4:0
Nogomet - Belorusija - Vysshaya Liga Dublery (Rezerve L)
Smolevichi - Ruh Brest
17.09.2020 14:00
(0:1-3:0) 3:1
Nogomet - Brazilija - Amapaense
Santana - Santos
17.09.2020 01:30
(0:0-1:0) 1:0
Nogomet - Brazilija - Brazilska Serie B
Alagoano - Cuiaba MT
17.09.2020 00:15
(1:1-0:1) 1:2
Nogomet - Brazilija - Brazilski pokal
Ponte Preta - Am.Mineiro
17.09.2020 00:00
(1:1-1:1) 2:2
Fluminense - Goianiense
17.09.2020 02:30
(0:0-1:0) 1:0
Brusque - Ceara
17.09.2020 02:30
(0:1-0:1) 0:2
Juventude - CRB AL
17.09.2020 21:00
(1:0-1:0) 2:0
Nogomet - Brazilija - Maranhense
Sampaio Correa - Se Juventude Ma
17.09.2020 00:00
(0:0-1:1) 1:1
Nogomet - Brazilija - Serie A
Corinthians - Bahia
17.09.2020 02:30
(2:1-1:1) 3:2
Nogomet - Butan - Premier liga
HQ United - Paro Utd.
17.09.2020 13:00
(0:1-4:1) 4:2
Nogomet - Čile - Prva divizija
Antofagasta - Un.Espanola
17.09.2020 16:00
(1:0-1:0) 2:0
Nogomet - Danska - 1. Divizija
Fredericia - Fremad Am.
17.09.2020 18:00
(1:0-2:1) 3:1
Nogomet - Egipt - 1.liga
AL Masry - El Gaish
17.09.2020 18:00
(0:0-0:0) 0:0
Nogomet - Ekvador - LigaPro Primera B
Porteno - Santa Rita
17.09.2020 02:00
(1:0-0:0) 1:0
Nogomet - Estonija - Esiliiga
Nomme Utd. - 21/Tammeka T.
17.09.2020 16:30
(0:2-1:0) 1:2
Parnu V. - Kohtla JJ
17.09.2020 18:00
(1:0-0:0) 1:0
Nogomet - Finska - Finska 1.liga
Lahti - TPS
17.09.2020 17:30
(0:0-1:1) 1:1
Nogomet - Finska - Kakkonen, skupina B
SalPa - Pargas I.
17.09.2020 17:30
(0:0-0:0) 0:0
Nogomet - Francija - Francija 1.liga
Marseille - St.Etienne
17.09.2020 21:00
(0:1-0:1) 0:2
Nogomet - Gruzija - Pokal
Gareji - Samgurali T.
17.09.2020 13:30
(0:2-0:0) 0:2
Nogomet - Islandija - 1. divizija
Grindavik - Leiknir R.
17.09.2020 18:30
(1:1-0:0) 1:1
Nogomet - Islandija - Urvalsdeild
IA Akranes - Valur R.
17.09.2020 18:30
(0:3-2:1) 2:4
Hafnarfjordur - Vikingur R.
17.09.2020 18:30
(1:0-0:0) 1:0
Nogomet - Izrael - Nacionalna liga
H.Katamon J. - H.Petach T.
17.09.2020 19:30
(0:1-3:0) 3:1
H.Afula - Hap.Um El Fahem
17.09.2020 19:30
(0:0-1:1) 1:1
Rishon Letz. - Hap.Raanana
17.09.2020 19:30
(1:0-0:1) 1:1
Sek.N.Tziona - Hap.Iksal
17.09.2020 19:30
(0:0-1:1) 1:1
Hap.Acre - Beitar Ramla
17.09.2020 19:30
(0:1-1:0) 1:1
Ramat Hash. - H.N.Hagalil
17.09.2020 19:30
(0:0-1:0) 1:0
H.R.G.Givatayim - Kfar Q.
17.09.2020 19:30
(0:0-3:0) 3:0
Nogomet - Izrael - U19 State pokal
Bnei Yehuda TA - Ha. Kfar Kasem
17.09.2020 14:45
(0:1-1:0-3:0) 4:1
Beit.Tel Aviv - Nordia J.
17.09.2020 15:00
(1:0-0:1-0:0-4:5) 5:6
Nogomet - Jordanija - Jordanska liga
Maan - Sahab
17.09.2020 17:00
(0:0) 0:0
Nogomet - Kitajska - Kitajska liga
Meizhou K. - Guizhou Z.
17.09.2020 13:35
(0:0-0:0) 0:0
Nogomet - Kitajska - Kitajska liga
Tianshan L. - Changchun Y.
17.09.2020 13:00
(0:1-0:1) 0:2
Nogomet - Mednarodni - Kvalifikacije za EP (Ž), Skupina B
BiH - Danska
17.09.2020 16:00
(0:3-0:1) 0:4
Nogomet - Mednarodni - Kvalifikacije za EP (Ž), Skupina F
Švedska - Madžarska
17.09.2020 18:45
(1:0-7:0) 8:0
Islandija - Latvija
17.09.2020 20:45
(6:0-3:0) 9:0
Nogomet - Mednarodni klubi - AFC Liga prvakov
AL Shorta - Al Ahli Jeddah
17.09.2020 17:00
(1:0-1:1) 2:1
Nogomet - Mednarodni klubi - AFC Liga prvakov
Shahr Khodro - Al Ahli (UAE)
17.09.2020 17:00
(0:0-0:1) 0:1
Pakhtakor T. - Al Hilal
17.09.2020 20:00
(0:0-0:0) 0:0
Nogomet - Mednarodni klubi - Pokal Libertadores, skupina B
Club Bolivar - Palmeiras
17.09.2020 02:30
(0:1-1:1) 1:2
Nogomet - Mednarodni klubi - Pokal Libertadores, skupina E
Internacional RS - Am.Cali
17.09.2020 00:15
(3:1-1:2) 4:3
U.Catolica - Gremio
17.09.2020 02:30
(2:0-0:0) 2:0
Nogomet - Mednarodni klubi - Pokal Libertadores, skupina F
Est.Merida - Alianza Lima
17.09.2020 00:15
(0:0-3:2) 3:2
Racing Club - Nacional
17.09.2020 22:00
(0:0-0:1) 0:1
Nogomet - Mednarodni klubi - Pokal Libertadores, skupina H
Ind.Medellin - Caracas
17.09.2020 02:30
(1:2-1:1) 2:3
Nogomet - Mednarodni klubi - Prijateljske klubske tekme
Triestina - Tabor Sezana
17.09.2020 17:00
(0:0-1:1) 1:1
San Fernando - Cordoba
17.09.2020 20:00
(0:0-0:0) 0:0
Nogomet - Mednarodni klubi - UEFA Evropska liga, kvalifikacije
Kaisar K. - Apoel N.
17.09.2020 14:00
(1:2-0:2) 1:4
Ventspils - Rosenborg
17.09.2020 14:15
(1:3-0:2) 1:5
Renova - Hajduk S.
17.09.2020 15:30
(0:1-0:0) 0:1
Ararat - Fola Esch
17.09.2020 16:00
(1:1-2:2-1:0) 4:3
Teuta - Granada
17.09.2020 16:00
(0:3-0:1) 0:4
Astana - Buducnost P.
17.09.2020 16:00
(0:1-0:0) 0:1
KuPS - Slovan B.
17.09.2020 17:30
(0:0) 0:0
Botosani - Skendija
17.09.2020 17:45
(0:1-0:0) 0:1
Trakai - Liberec
17.09.2020 18:00
(0:2-1:3) 1:5
Lok.Plovdiv - Tottenham
17.09.2020 18:00
(0:0-1:2) 1:2
IFK Göteborg - Copenhagen
17.09.2020 18:00
(0:0-1:2) 1:2
Neftchi B. - Galatasaray
17.09.2020 18:00
(0:1-1:2) 1:3
Bodo/Glimt - Zalgiris
17.09.2020 18:00
(2:1-1:0) 3:1
Olimpija Lj. - Zrinjski M.
17.09.2020 18:30
(1:0-1:2-0:1) 2:3
Flora Tallinn - KR Reykjavik
17.09.2020 18:30
(2:0-0:1) 2:1
OFI Crete - Ap.Limassol
17.09.2020 19:00
(0:0-0:1) 0:1
Lok.Tbilisi - Din.Moscow
17.09.2020 19:00
(0:0-2:1) 2:1
Riga - Tre Fiori
17.09.2020 19:00
(0:0-1:0) 1:0
Laci - H.B.Sheva
17.09.2020 19:00
(0:0-1:2) 1:2
CSKA Sofia - Bate B.
17.09.2020 19:00
(1:0-1:0) 2:0
Macc.Haifa - Kairat A.
17.09.2020 19:00
(1:1-1:0) 2:1
I.Escaldes - Dundalk
17.09.2020 19:30
(0:1-0:0) 0:1
Piast G. - Hartberg
17.09.2020 20:00
(1:1-2:1) 3:2
Shamrock - Milan
17.09.2020 20:00
(0:1-0:1) 0:2
Sileks K. - Drita
17.09.2020 20:00
(0:0-0:2) 0:2
Borac BL - Rio Ave
17.09.2020 20:00
(0:0-0:2) 0:2
Standard L. - Bala Town
17.09.2020 20:00
(2:0-0:0) 2:0
KS Kukesi - Wolfsburg
17.09.2020 20:00
(0:2-0:2) 0:4
Aris T. - Kolos K.
17.09.2020 20:00
(0:0-1:2) 1:2
Mura - Aarhus
17.09.2020 20:15
(1:0-2:0) 3:0
Coleraine - Motherwell
17.09.2020 20:30
(0:2-2:0-0:0-0:3) 2:5
Servette - Reims
17.09.2020 20:45
(0:1-0:0) 0:1
Dun.Streda - Jablonec
17.09.2020 20:45
(1:1-2:2-2:0) 5:3
Linfield - Floriana
17.09.2020 20:45
(0:1-0:0) 0:1
Osijek - Basel
17.09.2020 20:45
(0:2-1:0) 1:2
Backa T. - FCSB
17.09.2020 21:00
(2:1-2:3-2:2-4:5) 10:11
Honved - Malmo
17.09.2020 21:05
(0:1-0:1) 0:2
Nogomet - Mehika - Liga de Expansion MX, Apertura
Atlante - Cim.Sonora
17.09.2020 00:00
(0:0-1:0) 1:0
Pumas Tabasco - Celaya
17.09.2020 02:05
(0:0-1:2) 1:2
Dorados S. - Correcaminos
17.09.2020 04:05
(1:2-1:0) 2:2
Nogomet - Mehika - Liga MX (Ž)
Tijuana - Queretaro
17.09.2020 04:00
(0:1-0:2) 0:3
Juarez - Monterrey
17.09.2020 18:00
(0:2-0:3) 0:5
Puebla - Leon
17.09.2020 19:00
(0:0-0:0) 0:0
Necaxa - Atlas
17.09.2020 23:00
(0:1-0:2) 0:3
Nogomet - Nemčija (Am.) - Hessenliga
Ginsheim - TG Friedberg
17.09.2020 19:30
(0:2-0:1) 0:3
Nogomet - Nikaragva - Pokal
Diriangen - Art Jalapa
17.09.2020 04:00
(0:0-2:1) 2:1
Nogomet - Peru - Primera Division, Apertura
UTC de Cajamarca - Ac.Cantolao
17.09.2020 20:00
(1:1-2:0) 3:1
Cesar Vallejo - Sport Boys
17.09.2020 22:30
(1:0-1:0) 2:0
Nogomet - Portugalska - U23 prvenstvo
Famalicao - Vitoria G.
17.09.2020 12:00
(0:0-3:1) 3:1
Boavista - Braga
17.09.2020 18:00
(1:3-1:1) 2:4
Nogomet - Portugalska - U23 prvenstvo
Portimonense - Benfica
17.09.2020 18:15
(0:1-0:0) 0:1
Nogomet - Rusija - Ruski pokal
Znamya N. - Akhmat G.
17.09.2020 14:00
(0:2-0:1) 0:3
Nogomet - Slovaška - Slovaški pokal
Sasova - Jednota M.
17.09.2020 16:00
(0:0-0:0-0:0-3:1) 3:1
Nogomet - Švedska - 2.liga
Ljungskille - Norrby
17.09.2020 19:00
(0:0-1:1) 1:1
Vasteraas - Eskilstuna
17.09.2020 19:00
(0:0-0:1) 0:1
Nogomet - Švedska - Allsvenskan
Falkenbergs - Varbergs B.
17.09.2020 19:00
(1:0-1:0) 2:0
Elfsborg - Mjallby
17.09.2020 19:00
(1:1-1:1) 2:2
Nogomet - Ukrajina - Ukrajinski pokal
Epitsentr D. - Nyva T.
17.09.2020 16:00
(1:0-2:0) 3:0
Metalurh Z. - Hirnyk Sport
17.09.2020 17:00
(0:1-1:3) 1:4
Nogomet - Uzbekistan - PFL
Surkhon T. - Qizilqum
17.09.2020 14:00
(0:0-0:0) 0:0
AGMK - Sogdiyona
17.09.2020 16:00
(0:0-1:1) 1:1
Nogomet - ZDA - Major League Soccer
Dallas - Colorado R.
17.09.2020 02:30
(1:0-3:1) 4:1
Vancouver W. - Montreal I.
17.09.2020 03:30
(2:0-1:1) 3:1
San Jose - Portland T.
17.09.2020 03:30
(0:1-1:0) 1:1
Nogomet - ZDA - USL League One
Tucson - New England"2"
17.09.2020 04:30
(1:0-0:0) 1:0
Nogomet - ZDA - USL prvenstvo
Indy E. - Louisville City
17.09.2020 01:00
(0:1-0:1) 0:2
Hartford A. - NY Red Bulls "2"
17.09.2020 01:00
(2:0-1:1) 3:1
Atlanta Utd."2" - Tampa Bay R.
17.09.2020 01:30
(0:0-1:2) 1:2
Union"2" - Loudoun Utd.
17.09.2020 01:30
(3:0-1:0) 4:0
Miami - Birmin.Legion
17.09.2020 01:30
(0:3-0:1) 0:4
Paso Loc. - Colorado SS
17.09.2020 03:00
(0:0-2:1) 2:1
San Antonio - Austin Bold
17.09.2020 03:00
(1:0-2:2) 3:2
Real Monarchs - Portland"2"
17.09.2020 04:00
(1:0-0:2) 1:2
Nogomet - Elektronske lige - CLA Italy Cup
Parma (Kiser) - Udinese (baphomet)
17.09.2020 00:30
(1:0-5:0) 6:0
US Sassuolo Calcio (Olom) - Sampdoria (Fleshka77)
17.09.2020 00:30
(1:0-2:0) 3:0
Juventus (supernova) - Inter M. (Dinototli)
17.09.2020 00:30
(4:0-2:1) 6:1
Napoli (Stdm) - Atalanta BC (Alback)
17.09.2020 00:30
(4:0-2:0) 6:0
Fiorentina (indra13_27) - Sampdoria (Fleshka77)
17.09.2020 00:44
(0:1-1:1) 1:2
US Sassuolo Calcio (Olom) - Udinese (baphomet)
17.09.2020 00:44
(1:1-1:0) 2:1
Lazio (fric) - Inter M. (Dinototli)
17.09.2020 00:44
(0:2-0:1) 0:3
Juventus (supernova) - Atalanta BC (Alback)
17.09.2020 00:44
(0:1-3:0) 3:1
Fiorentina (indra13_27) - US Sassuolo Calcio (Olom)
17.09.2020 00:58
(1:1-1:0) 2:1
Sampdoria (Fleshka77) - Parma (Kiser)
17.09.2020 00:58
(0:1-0:1) 0:2
Lazio (fric) - Juventus (supernova)
17.09.2020 00:58
(0:1-1:1) 1:2
Inter M. (Dinototli) - Napoli (Stdm)
17.09.2020 00:58
(0:0-0:2) 0:2
Fiorentina (indra13_27) - Udinese (baphomet)
17.09.2020 01:12
(1:1-1:1) 2:2
Parma (Kiser) - US Sassuolo Calcio (Olom)
17.09.2020 01:12
(1:0-0:1) 1:1
Napoli (Stdm) - Juventus (supernova)
17.09.2020 01:12
(1:1-2:1) 3:2
Lazio (fric) - Atalanta BC (Alback)
17.09.2020 01:12
(1:3-0:1) 1:4
Sampdoria (Fleshka77) - Udinese (baphomet)
17.09.2020 01:26
(2:0-1:2) 3:2
Parma (Kiser) - Fiorentina (indra13_27)
17.09.2020 01:26
(1:1-0:1) 1:2
Inter M. (Dinototli) - Atalanta BC (Alback)
17.09.2020 01:26
(1:1-0:0) 1:1
Napoli (Stdm) - Lazio (fric)
17.09.2020 01:26
(2:0-1:1) 3:1
Sampdoria (Fleshka77) - US Sassuolo Calcio (Olom)
17.09.2020 01:40
(0:0-1:3) 1:3
Udinese (baphomet) - Parma (Kiser)
17.09.2020 01:40
(0:2-1:2) 1:4
Inter M. (Dinototli) - Juventus (supernova)
17.09.2020 01:40
(1:0-0:2) 1:2
Atalanta BC (Alback) - Napoli (Stdm)
17.09.2020 01:40
(0:3-2:0) 2:3
Atalanta BC (Alback) - Juventus (supernova)
17.09.2020 01:54
(1:1-1:0) 2:1
Inter M. (Dinototli) - Lazio (fric)
17.09.2020 01:54
(0:0-0:1) 0:1
Juventus (supernova) - Lazio (fric)
17.09.2020 02:08
(1:1-4:1) 5:2
Juventus (supernova) - Napoli (Stdm)
17.09.2020 02:22
(1:0-1:1) 2:1
Nogomet - Elektronske lige - Cyber Champions League (2x5 min)
Galatasaray (Praym) - Benfica (carlwhizzer)
17.09.2020 09:30
(0:0-1:2) 1:2
Lokomotiv M.(sima) - Shakhtar Donetsk (Dimqaa)
17.09.2020 09:30
(1:3-1:0) 2:3
Liverpool (weeman) - Juventus (Jenko)
17.09.2020 09:30
(1:0-1:0) 2:0
FC Bayern Munich (Libra) - PSG (iceman)
17.09.2020 09:30
(0:1-1:1) 1:2
Lokomotiv M.(sima) - Benfica (carlwhizzer)
17.09.2020 09:44
(1:3-1:3) 2:6
Barcelona (Lacoste) - Juventus (Jenko)
17.09.2020 09:44
(0:2-1:1) 1:3
Liverpool (weeman) - PSG (iceman)
17.09.2020 09:44
(1:3-1:3) 2:6
Juventus (Jenko) - FC Bayern Munich (Libra)
17.09.2020 09:58
(2:0-1:1) 3:1
Barcelona (Lacoste) - Liverpool (weeman)
17.09.2020 09:58
(0:3-0:1) 0:4
Galatasaray (Praym) - Lokomotiv M.(sima)
17.09.2020 10:12
(0:1-1:0) 1:1
Salzburg (Oolancer) - Benfica (carlwhizzer)
17.09.2020 10:12
(2:0-1:0) 3:0
FC Bayern Munich (Libra) - Liverpool (weeman)
17.09.2020 10:12
(0:0-0:1) 0:1
Barcelona (Lacoste) - PSG (iceman)
17.09.2020 10:12
(0:2-0:0) 0:2
Shakhtar Donetsk (Dimqaa) - Benfica (carlwhizzer)
17.09.2020 10:26
(1:1-0:0) 1:1
Galatasaray (Praym) - Salzburg (Oolancer)
17.09.2020 10:26
(0:0-0:1) 0:1
Juventus (Jenko) - PSG (iceman)
17.09.2020 10:26
(1:1-2:1) 3:2
FC Bayern Munich (Libra) - Barcelona (Lacoste)
17.09.2020 10:26
(1:0-0:1) 1:1
Benfica (carlwhizzer) - Galatasaray (Praym)
17.09.2020 10:40
(4:0-0:1) 4:1
Shakhtar Donetsk (Dimqaa) - Lokomotiv M.(sima)
17.09.2020 10:40
(1:1-0:1) 1:2
PSG (iceman) - FC Bayern Munich (Libra)
17.09.2020 10:40
(1:0-4:1) 5:1
Juventus (Jenko) - Liverpool (weeman)
17.09.2020 10:40
(0:1-1:1) 1:2
Benfica (carlwhizzer) - Lokomotiv M.(sima)
17.09.2020 10:54
(1:0-2:0) 3:0
Shakhtar Donetsk (Dimqaa) - Salzburg (Oolancer)
17.09.2020 10:54
(0:4-0:1) 0:5
Galatasaray (Praym) - Shakhtar Donetsk (Dimqaa)
17.09.2020 11:08
(1:0-0:0) 1:0
Lokomotiv M.(sima) - Salzburg (Oolancer)
17.09.2020 11:08
(0:1-2:2) 2:3
Benfica (carlwhizzer) - Salzburg (Oolancer)
17.09.2020 11:22
(0:0-0:1) 0:1
Lokomotiv M.(sima) - Galatasaray (Praym)
17.09.2020 11:22
(0:1-0:0) 0:1
Salzburg (Oolancer) - Galatasaray (Praym)
17.09.2020 11:36
(0:0-1:1) 1:1
Benfica (carlwhizzer) - Shakhtar Donetsk (Dimqaa)
17.09.2020 11:36
(3:0-0:0) 3:0
Valencia (vito) - Ajax (oolancer)
17.09.2020 17:00
(0:2-0:2) 0:4
Lyon (Walker) - Chelsea (quavo)
17.09.2020 17:00
(1:2-0:1) 1:3
Lyon (Walker) - Ajax (oolancer)
17.09.2020 17:14
(1:0-0:3) 1:3
Atalanta BC (Unknown) - Chelsea (quavo)
17.09.2020 17:14
(1:0-0:3) 1:3
Atalanta BC (Unknown) - Lyon (Walker)
17.09.2020 17:28
(1:0-2:2) 3:2
Chelsea (quavo) - Valencia (vito)
17.09.2020 17:28
(2:1-2:0) 4:1
Valencia (vito) - Lyon (Walker)
17.09.2020 17:42
(1:3-0:2) 1:5
Atalanta BC (Unknown) - Ajax (oolancer)
17.09.2020 17:42
(2:2-0:2) 2:4
Ajax (oolancer) - Atalanta BC (Unknown)
17.09.2020 18:52
(1:1-0:1) 1:2
Lyon (Walker) - Valencia (vito)
17.09.2020 18:52
(1:0-1:0) 2:0
Ajax (oolancer) - Chelsea (quavo)
17.09.2020 19:06
(0:2-3:0) 3:2
Atalanta BC (Unknown) - Valencia (vito)
17.09.2020 19:06
(0:0-0:0) 0:0
Nogomet - Elektronske lige - Cyber Europa League (2x5 min)
Sevilla (Vito) - Wolves (Oolancer)
17.09.2020 14:30
(0:1-0:3) 0:4
Porto (Walker) - Roma (quavo)
17.09.2020 14:30
(2:0-2:2) 4:2
M'gladbach (unknown) - Roma (quavo)
17.09.2020 14:44
(0:2-0:1) 0:3
M'gladbach (unknown) - Porto (Walker)
17.09.2020 14:58
(0:2-0:1) 0:3
Roma (quavo) - Sevilla (Vito)
17.09.2020 14:58
(2:0-2:1) 4:1
M'gladbach (unknown) - Wolves (Oolancer)
17.09.2020 15:12
(1:0-0:1) 1:1
Sevilla (Vito) - Porto (Walker)
17.09.2020 15:12
(0:0-1:0) 1:0
Roma (quavo) - Wolves (Oolancer)
17.09.2020 15:26
(0:2-0:1) 0:3
Sevilla (Vito) - M'gladbach (unknown)
17.09.2020 15:26
(2:1-1:1) 3:2
Wolves (Oolancer) - Sevilla (Vito)
17.09.2020 15:40
(3:2-3:2) 6:4
Roma (quavo) - Porto (Walker)
17.09.2020 15:40
(1:0-2:1) 3:1
Roma (quavo) - M'gladbach (unknown)
17.09.2020 15:54
(1:1-3:2) 4:3
Wolves (Oolancer) - Porto (Walker)
17.09.2020 15:54
(1:0-0:1) 1:1
Porto (Walker) - M'gladbach (unknown)
17.09.2020 16:08
(2:0-0:0) 2:0
Sevilla (Vito) - Roma (quavo)
17.09.2020 16:08
(0:2-0:3) 0:5
Porto (Walker) - Sevilla (Vito)
17.09.2020 16:22
(1:2-1:0) 2:2
Wolves (Oolancer) - M'gladbach (unknown)
17.09.2020 16:22
(2:0-2:1) 4:1
M'gladbach (unknown) - Sevilla (Vito)
17.09.2020 16:36
(1:1-2:0) 3:1
Nogomet - Elektronske lige - Cyber World Cup (2x5 min)
Netherlands (sima) - Germany (dimqaa)
17.09.2020 12:00
(0:1-1:2) 1:3
Brazil (praym) - Belgium (carlwhizzer)
17.09.2020 12:00
(1:0-1:0) 2:0
France (oolancer) - Germany (dimqaa)
17.09.2020 12:14
(0:0-1:0) 1:0
Netherlands (sima) - Belgium (carlwhizzer)
17.09.2020 12:14
(3:2-1:1) 4:3
Germany (dimqaa) - Brazil (praym)
17.09.2020 12:28
(1:1-1:3) 2:4
France (oolancer) - Netherlands (sima)
17.09.2020 12:28
(2:0-0:1) 2:1
France (oolancer) - Belgium (carlwhizzer)
17.09.2020 12:42
(1:2-3:1) 4:3
Brazil (praym) - Netherlands (sima)
17.09.2020 12:42
(0:0-1:2) 1:2
Brazil (praym) - France (oolancer)
17.09.2020 12:56
(2:2-1:0) 3:2
Germany (dimqaa) - Belgium (carlwhizzer)
17.09.2020 12:56
(0:0-2:2) 2:2
Germany (dimqaa) - Netherlands (sima)
17.09.2020 13:10
(3:0-1:1) 4:1
Belgium (carlwhizzer) - Brazil (praym)
17.09.2020 13:10
(1:1-1:0) 2:1
Germany (dimqaa) - France (oolancer)
17.09.2020 13:24
(2:0-1:1) 3:1
Belgium (carlwhizzer) - Netherlands (sima)
17.09.2020 13:24
(2:0-3:0) 5:0
Brazil (praym) - Germany (dimqaa)
17.09.2020 13:38
(1:0-0:0) 1:0
Netherlands (sima) - France (oolancer)
17.09.2020 13:38
(1:3-0:1) 1:4
Belgium (carlwhizzer) - France (oolancer)
17.09.2020 13:52
(1:1-0:1) 1:2
Netherlands (sima) - Brazil (praym)
17.09.2020 13:52
(1:2-0:0) 1:2
France (oolancer) - Brazil (praym)
17.09.2020 14:06
(2:0-0:1) 2:1
Belgium (carlwhizzer) - Germany (dimqaa)
17.09.2020 14:06
(3:0-1:0) 4:0
Nogomet - Elektronske lige - England Cyber Stars League (2x5 min)
Arsenal FC (Fric) - Manchester City FC (Dinototli)
17.09.2020 03:14
(2:3-2:1) 4:4
Manchester City FC (Dinototli) - Man.Utd.(stdm)
17.09.2020 03:28
(0:0-0:2) 0:2
Man.Utd.(stdm) - Liverpool FC (Supernova)
17.09.2020 03:42
(1:3-1:0) 2:3
Man.Utd.(stdm) - Arsenal FC (Fric)
17.09.2020 03:56
(2:0-1:0) 3:0
Manchester City FC (Dinototli) - Liverpool FC (Supernova)
17.09.2020 04:10
(1:0-1:0) 2:0
Manchester City FC (Dinototli) - Arsenal FC (Fric)
17.09.2020 04:24
(0:0-1:1) 1:1
Man.Utd.(stdm) - Manchester City FC (Dinototli)
17.09.2020 04:38
(1:1-1:1) 2:2
Liverpool FC (Supernova) - Man.Utd.(stdm)
17.09.2020 04:52
(1:0-0:0) 1:0
Arsenal FC (Fric) - Man.Utd.(stdm)
17.09.2020 05:06
(0:2-1:2) 1:4
Nogomet - Elektronske lige - Esports Battle - Champions League
Barcelona (Sane4Ek8) - Real M.(Upcake22)
17.09.2020 18:52
(0:0-0:0) 0:0
Liverpool (Taka) - PSG (Genad)
17.09.2020 18:52
(0:2-0:2) 0:4
Real M.(Upcake22) - Liverpool (Taka)
17.09.2020 19:04
(1:0-2:0) 3:0
PSG (Genad) - Man.City (olle)
17.09.2020 19:04
(1:0-0:0) 1:0
Man.City (olle) - Real M.(Upcake22)
17.09.2020 19:16
(1:3-0:0) 1:3
Liverpool (Taka) - Barcelona (Sane4Ek8)
17.09.2020 19:16
(1:1-1:1) 2:2
Barcelona (Sane4Ek8) - Man.City (olle)
17.09.2020 19:28
(0:1-1:0) 1:1
Real M.(Upcake22) - PSG (Genad)
17.09.2020 19:28
(0:0-0:2) 0:2
Barcelona (Sane4Ek8) - PSG (Genad)
17.09.2020 19:40
(1:1-1:0) 2:1
Liverpool (Taka) - Man.City (olle)
17.09.2020 19:40
(0:0-3:1) 3:1
PSG (Genad) - Liverpool (Taka)
17.09.2020 19:52
(0:0-1:1) 1:1
Real M.(Upcake22) - Barcelona (Sane4Ek8)
17.09.2020 19:52
(0:0-0:0) 0:0
Man.City (olle) - PSG (Genad)
17.09.2020 20:04
(0:0-1:0) 1:0
Liverpool (Taka) - Real M.(Upcake22)
17.09.2020 20:04
(1:0-0:3) 1:3
Barcelona (Sane4Ek8) - Liverpool (Taka)
17.09.2020 20:16
(0:0-0:2) 0:2
Real M.(Upcake22) - Man.City (olle)
17.09.2020 20:16
(2:0-1:2) 3:2
PSG (Genad) - Real M.(Upcake22)
17.09.2020 20:28
(0:0-1:1) 1:1
Man.City (olle) - Barcelona (Sane4Ek8)
17.09.2020 20:28
(0:2-0:0) 0:2
Nogomet - Elektronske lige - Esports Battle - Nemčija Bundesliga (2x4 min)
Borussia D.(boulevard_prospect) - Borussia M.(Hotshot)
17.09.2020 09:40
(0:0-0:0) 0:0
Leipzig (Nikkitta) - Bayer L.(skromnuy)
17.09.2020 09:40
(0:0-3:1) 3:1
Bayer L.(skromnuy) - Borussia D.(boulevard_prospect)
17.09.2020 09:52
(0:1-1:0) 1:1
Borussia M.(Hotshot) - Bayern M. (Vrico)
17.09.2020 09:52
(0:2-1:0) 1:2
Bayern M. (Vrico) - Bayer L.(skromnuy)
17.09.2020 10:04
(0:1-1:1) 1:2
Borussia D.(boulevard_prospect) - Leipzig (Nikkitta)
17.09.2020 10:04
(2:0-1:0) 3:0
Leipzig (Nikkitta) - Bayern M. (Vrico)
17.09.2020 10:16
(3:0-1:0) 4:0
Bayer L.(skromnuy) - Borussia M.(Hotshot)
17.09.2020 10:16
(0:0-2:1) 2:1
Nogomet - Elektronske lige - eSports Battle - Night English Premier League (2x4 min)
Arsenal (labotryas) - Man.Utd (Mooneycb)
17.09.2020 22:30
(1:1-0:0) 1:1
Tottenham (meltosik) - Liverpool (kraftvk)
17.09.2020 22:30
(0:0-0:0) 0:0
Man.Utd (Mooneycb) - Tottenham (meltosik)
17.09.2020 22:42
(1:0-1:0) 2:0
Liverpool (kraftvk) - Man City (kray)
17.09.2020 22:42
(1:0-0:0) 1:0
Nogomet - Elektronske lige - eSports Battle - Retro International
France (orlovsky1) - Netherlands (white_boy1927)
17.09.2020 09:58
(0:0-3:0) 3:0
Brazil (rus_1995_lan) - Italy (slezaintima)
17.09.2020 09:58
(0:0-0:1) 0:1
Brazil (rus_1995_lan) - Netherlands (white_boy1927)
17.09.2020 10:10
(3:0-2:0) 5:0
England (Inquisitor) - Italy (slezaintima)
17.09.2020 10:10
(0:0-0:0) 0:0
Netherlands (white_boy1927) - England (Inquisitor)
17.09.2020 10:22
(0:0-1:1) 1:1
France (orlovsky1) - Brazil (rus_1995_lan)
17.09.2020 10:22
(0:1-1:1) 1:2
Italy (slezaintima) - Netherlands (white_boy1927)
17.09.2020 10:34
(1:0-0:1) 1:1
England (Inquisitor) - France (orlovsky1)
17.09.2020 10:34
(0:0-1:2) 1:2
France (orlovsky1) - Italy (slezaintima)
17.09.2020 10:46
(0:0-0:0) 0:0
Brazil (rus_1995_lan) - England (Inquisitor)
17.09.2020 10:46
(2:0-0:1) 2:1
Italy (slezaintima) - Brazil (rus_1995_lan)
17.09.2020 10:58
(1:0-0:1) 1:1
Netherlands (white_boy1927) - France (orlovsky1)
17.09.2020 10:58
(2:0-0:1) 2:1
Nogomet - Elektronske lige - eSports Battle - Spain La Liga (2x4 min)
Atletico M. (Boulevard_Prospect) - Valencia (Hotshot)
17.09.2020 07:30
(1:0-0:0) 1:0
Sevilla FC (Nikkitta) - FC Barcelona (Skromnuy)
17.09.2020 07:30
(0:2-1:1) 1:3
FC Barcelona (Skromnuy) - Atletico M. (Boulevard_Prospect)
17.09.2020 07:42
(0:1-0:1) 0:2
Valencia (Hotshot) - Real Madrid (Vrico)
17.09.2020 07:42
(2:0-0:1) 2:1
Sevilla FC (Nikkitta) - Real Madrid (Vrico)
17.09.2020 08:06
(0:0-1:0) 1:0
FC Barcelona (Skromnuy) - Valencia (Hotshot)
17.09.2020 08:06
(0:1-0:1) 0:2
Real Madrid (Vrico) - Atletico M. (Boulevard_Prospect)
17.09.2020 08:18
(0:0-0:0) 0:0
Valencia (Hotshot) - Sevilla FC (Nikkitta)
17.09.2020 08:18
(0:0-0:0) 0:0
FC Barcelona (Skromnuy) - Sevilla FC (Nikkitta)
17.09.2020 08:30
(0:0-0:0) 0:0
Valencia (Hotshot) - Atletico M. (Boulevard_Prospect)
17.09.2020 08:30
(0:0-1:1) 1:1
Atletico M. (Boulevard_Prospect) - FC Barcelona (Skromnuy)
17.09.2020 08:42
(0:0-2:0) 2:0
Real Madrid (Vrico) - Valencia (Hotshot)
17.09.2020 08:42
(0:1-0:0) 0:1
Sevilla FC (Nikkitta) - Atletico M. (Boulevard_Prospect)
17.09.2020 08:54
(0:0-2:0) 2:0
FC Barcelona (Skromnuy) - Real Madrid (Vrico)
17.09.2020 08:54
(2:0-2:0) 4:0
Valencia (Hotshot) - FC Barcelona (Skromnuy)
17.09.2020 09:06
(0:0-0:1) 0:1
Real Madrid (Vrico) - Sevilla FC (Nikkitta)
17.09.2020 09:06
(2:1-2:0) 4:1
Atletico M. (Boulevard_Prospect) - Real Madrid (Vrico)
17.09.2020 09:18
(1:0-2:0) 3:0
Sevilla FC (Nikkitta) - Valencia (Hotshot)
17.09.2020 09:18
(0:0-0:0) 0:0
Nogomet - Elektronske lige - France Cyber Stars League (2x5 min)
Montpellier (walker) - Rennais (Quavo)
17.09.2020 19:30
(0:1-2:2) 2:3
Bourdeaux (Vito) - St.Etienne (Oolancer)
17.09.2020 19:30
(0:2-1:1) 1:3
Montpellier (walker) - St.Etienne (Oolancer)
17.09.2020 19:44
(1:2-0:0) 1:2
Nice (Unknown) - Rennais (Quavo)
17.09.2020 19:44
(0:1-0:2) 0:3
Rennais (Quavo) - Bourdeaux (Vito)
17.09.2020 19:58
(1:2-1:2) 2:4
Nice (Unknown) - Montpellier (walker)
17.09.2020 19:58
(0:1-0:4) 0:5
Nice (Unknown) - St.Etienne (Oolancer)
17.09.2020 20:12
(0:1-0:1) 0:2
Bourdeaux (Vito) - Montpellier (walker)
17.09.2020 20:12
(0:3-0:0) 0:3
Rennais (Quavo) - St.Etienne (Oolancer)
17.09.2020 20:26
(1:2-0:0) 1:2
Bourdeaux (Vito) - Nice (Unknown)
17.09.2020 20:26
(1:2-0:1) 1:3
Rennais (Quavo) - Montpellier (walker)
17.09.2020 20:40
(1:0-0:1) 1:1
St.Etienne (Oolancer) - Bourdeaux (Vito)
17.09.2020 20:40
(1:0-1:0) 2:0
St.Etienne (Oolancer) - Montpellier (walker)
17.09.2020 20:54
(0:0-1:0) 1:0
Rennais (Quavo) - Nice (Unknown)
17.09.2020 20:54
(1:1-3:0) 4:1
Bourdeaux (Vito) - Rennais (Quavo)
17.09.2020 21:08
(0:1-1:0) 1:1
Montpellier (walker) - Nice (Unknown)
17.09.2020 21:08
(2:1-1:0) 3:1
PSG (mvp) - Lyon (Critic)
17.09.2020 21:08
(0:2-0:1) 0:3
Monaco (Stdm) - Lille (Fagur)
17.09.2020 21:08
(1:1-1:2) 2:3
St.Etienne (Oolancer) - Nice (Unknown)
17.09.2020 21:22
(0:2-1:0) 1:2
Montpellier (walker) - Bourdeaux (Vito)
17.09.2020 21:22
(1:0-0:2) 1:2
Monaco (Stdm) - PSG (mvp)
17.09.2020 21:22
(0:3-4:2) 4:5
Marseille (blm_mamba) - Lille (Fagur)
17.09.2020 21:22
(0:2-2:1) 2:3
Nice (Unknown) - Bourdeaux (Vito)
17.09.2020 21:36
(1:0-0:1) 1:1
St.Etienne (Oolancer) - Rennais (Quavo)
17.09.2020 21:36
(1:0-3:1) 4:1
Marseille (blm_mamba) - Lyon (Critic)
17.09.2020 21:36
(1:1-2:0) 3:1
Lille (Fagur) - PSG (mvp)
17.09.2020 21:36
(0:1-0:0) 0:1
Nogomet - Elektronske lige - GT G-26 League (2x6 min)
Sporting (Savv) - Bayer L.(Pg)
17.09.2020 00:00
(1:2-2:0) 3:2
Trabzonspor (ang) - Valencia (dinwin)
17.09.2020 00:00
(1:1-0:2) 1:3
CSKA M.(Pera) - Dortmund (teok)
17.09.2020 00:00
(2:3-1:0) 3:3
Rangers (Chris X) - Porto (Zeus)
17.09.2020 00:20
(1:2-0:2) 1:4
Napoli (gosas) - Inter (Crysis)
17.09.2020 00:20
(0:2-1:2) 1:4
Besiktas (vasm) - Fenerbahce (mitchef)
17.09.2020 00:20
(1:1-0:0) 1:1
Dortmund (teok) - Rangers (Chris X)
17.09.2020 00:40
(1:1-0:0) 1:1
Inter (Crysis) - Besiktas (vasm)
17.09.2020 00:40
(1:0-3:1) 4:1
Porto (Zeus) - Napoli (gosas)
17.09.2020 00:40
(2:2-1:0) 3:2
Bayer L.(Pg) - Trabzonspor (ang)
17.09.2020 01:00
(3:3-0:2) 3:5
Valencia (dinwin) - CSKA M.(Pera)
17.09.2020 01:00
(0:2-2:0) 2:2
Benfica (paularasyou) - Sporting (Savv)
17.09.2020 01:00
(0:0-0:1) 0:1
CSKA M.(Pera) - Bayer L.(Pg)
17.09.2020 01:20
(1:1-1:2) 2:3
Trabzonspor (ang) - Benfica (paularasyou)
17.09.2020 01:20
(2:0-2:1) 4:1
Rangers (Chris X) - Valencia (dinwin)
17.09.2020 01:20
(1:1-1:1) 2:2
Besiktas (vasm) - Porto (Zeus)
17.09.2020 01:40
(1:1-2:1) 3:2
Fenerbahce (mitchef) - Inter (Crysis)
17.09.2020 01:40
(0:2-0:4) 0:6
Napoli (gosas) - Dortmund (teok)
17.09.2020 01:40
(1:2-1:1) 2:3
Porto (Zeus) - Fenerbahce (mitchef)
17.09.2020 02:00
(4:0-0:0) 4:0
Valencia (dinwin) - Napoli (gosas)
17.09.2020 02:00
(2:3-4:0) 6:3
Dortmund (teok) - Besiktas (vasm)
17.09.2020 02:00
(2:0-2:2) 4:2
Bayer L.(Pg) - Rangers (Chris X)
17.09.2020 02:20
(3:2-2:1) 5:3
Benfica (paularasyou) - CSKA M.(Pera)
17.09.2020 02:20
(1:1-1:1) 2:2
Sporting (Savv) - Trabzonspor (ang)
17.09.2020 02:20
(0:0-1:0) 1:0
CSKA M.(Pera) - Sporting (Savv)
17.09.2020 02:40
(2:0-0:0) 2:0
Napoli (gosas) - Bayer L.(Pg)
17.09.2020 02:40
(1:0-2:1) 3:1
Rangers (Chris X) - Benfica (paularasyou)
17.09.2020 02:40
(0:3-1:3) 1:6
Inter (Crysis) - Porto (Zeus)
17.09.2020 03:00
(2:3-1:0) 3:3
Besiktas (vasm) - Valencia (dinwin)
17.09.2020 03:00
(1:1-2:0) 3:1
Fenerbahce (mitchef) - Dortmund (teok)
17.09.2020 03:00
(2:1-1:1) 3:2
Dortmund (teok) - Inter (Crysis)
17.09.2020 03:20
(0:3-1:1) 1:4
Valencia (dinwin) - Fenerbahce (mitchef)
17.09.2020 03:20
(3:2-2:1) 5:3
Bayer L.(Pg) - Besiktas (vasm)
17.09.2020 03:20
(3:0-0:2) 3:2
Benfica (paularasyou) - Napoli (gosas)
17.09.2020 03:40
(4:0-2:0) 6:0
Trabzonspor (ang) - CSKA M.(Pera)
17.09.2020 03:40
(0:0-0:2) 0:2
Sporting (Savv) - Rangers (Chris X)
17.09.2020 03:40
(2:1-0:1) 2:2
Napoli (gosas) - Sporting (Savv)
17.09.2020 04:00
(1:2-1:0) 2:2
Rangers (Chris X) - Trabzonspor (ang)
17.09.2020 04:00
(2:2-1:0) 3:2
Besiktas (vasm) - Benfica (paularasyou)
17.09.2020 04:00
(0:0-1:0) 1:0
Inter (Crysis) - Valencia (dinwin)
17.09.2020 04:20
(1:0-0:0) 1:0
Fenerbahce (mitchef) - Bayer L.(Pg)
17.09.2020 04:20
(1:1-1:1) 2:2
Porto (Zeus) - Dortmund (teok)
17.09.2020 04:20
(0:1-1:1) 1:2
Leipzig (panica) - Man.Utd (Kasandra)
17.09.2020 05:00
(1:1-1:2) 2:3
Juventus (ben) - PAOK (Ra)
17.09.2020 05:00
(1:1-1:2) 2:3
Ajax (cobra4) - Kopenhagen (Aibothard)
17.09.2020 05:00
(1:1-0:0) 1:1
Barcelona (Ak) - Chelsea (Tommy)
17.09.2020 05:20
(4:1-2:2) 6:3
Marseille (Legolas) - Arsenal (Marley)
17.09.2020 05:20
(2:1-3:1) 5:2
Bayern München (Moebius) - Lok.Moscow (burton)
17.09.2020 05:20
(1:1-2:0) 3:1
Chelsea (Tommy) - Bayern München (Moebius)
17.09.2020 05:40
(0:1-1:0) 1:1
Arsenal (Marley) - Barcelona (Ak)
17.09.2020 05:40
(0:1-2:4) 2:5
PAOK (Ra) - Marseille (Legolas)
17.09.2020 05:40
(0:2-0:0) 0:2
Kopenhagen (Aibothard) - Juventus (ben)
17.09.2020 06:00
(2:1-2:0) 4:1
Man.Utd (Kasandra) - Ajax (cobra4)
17.09.2020 06:00
(0:2-0:3) 0:5
Milan (val) - Leipzig (panica)
17.09.2020 06:00
(3:1-1:1) 4:2
Ajax (cobra4) - Milan (val)
17.09.2020 06:20
(2:0-1:0) 3:0
Juventus (ben) - Man.Utd (Kasandra)
17.09.2020 06:20
(2:0-1:1) 3:1
Marseille (Legolas) - Kopenhagen (Aibothard)
17.09.2020 06:20
(1:0-0:1) 1:1
Barcelona (Ak) - PAOK (Ra)
17.09.2020 06:40
(1:2-1:1) 2:3
Bayern München (Moebius) - Arsenal (Marley)
17.09.2020 06:40
(1:1-3:1) 4:2
Lok.Moscow (burton) - Chelsea (Tommy)
17.09.2020 06:40
(1:0-1:1) 2:1
Arsenal (Marley) - Lok.Moscow (burton)
17.09.2020 07:00
(1:2-2:0) 3:2
PAOK (Ra) - Bayern München (Moebius)
17.09.2020 07:00
(0:0-0:1) 0:1
Kopenhagen (Aibothard) - Barcelona (Ak)
17.09.2020 07:00
(0:2-0:1) 0:3
Man.Utd (Kasandra) - Marseille (Legolas)
17.09.2020 07:20
(1:1-1:0) 2:1
Milan (val) - Juventus (ben)
17.09.2020 07:20
(2:0-2:2) 4:2
Leipzig (panica) - Ajax (cobra4)
17.09.2020 07:20
(1:3-1:0) 2:3
Juventus (ben) - Leipzig (panica)
17.09.2020 07:40
(0:0-0:2) 0:2
Marseille (Legolas) - Milan (val)
17.09.2020 07:40
(0:2-1:2) 1:4
Barcelona (Ak) - Man.Utd (Kasandra)
17.09.2020 07:40
(3:1-0:1) 3:2
Bayern München (Moebius) - Kopenhagen (Aibothard)
17.09.2020 08:00
(1:1-2:0) 3:1
Chelsea (Tommy) - Arsenal (Marley)
17.09.2020 08:00
(3:3-0:0) 3:3
Lok.Moscow (burton) - PAOK (Ra)
17.09.2020 08:00
(1:0-1:0) 2:0
PAOK (Ra) - Chelsea (Tommy)
17.09.2020 08:20
(2:0-2:0) 4:0
Man.Utd (Kasandra) - Bayern München (Moebius)
17.09.2020 08:20
(0:0-1:1) 1:1
Kopenhagen (Aibothard) - Lok.Moscow (burton)
17.09.2020 08:20
(0:2-0:0) 0:2
Leipzig (panica) - Marseille (Legolas)
17.09.2020 08:40
(2:0-1:1) 3:1
Ajax (cobra4) - Juventus (ben)
17.09.2020 08:40
(0:1-1:1) 1:2
Milan (val) - Barcelona (Ak)
17.09.2020 08:40
(0:0-1:1) 1:1
Marseille (Legolas) - Ajax (cobra4)
17.09.2020 09:00
(2:1-0:2) 2:3
Barcelona (Ak) - Leipzig (panica)
17.09.2020 09:00
(3:2-0:1) 3:3
Bayern München (Moebius) - Milan (val)
17.09.2020 09:00
(2:1-0:0) 2:1
Lok.Moscow (burton) - Man.Utd (Kasandra)
17.09.2020 09:20
(3:2-1:0) 4:2
Chelsea (Tommy) - Kopenhagen (Aibothard)
17.09.2020 09:20
(1:0-3:1) 4:1
Arsenal (Marley) - PAOK (Ra)
17.09.2020 09:20
(1:0-0:4) 1:4
Milan (val) - Lok.Moscow (burton)
17.09.2020 09:40
(0:1-2:0) 2:1
Kopenhagen (Aibothard) - Arsenal (Marley)
17.09.2020 09:40
(0:0-0:3) 0:3
Man.Utd (Kasandra) - Chelsea (Tommy)
17.09.2020 09:40
(2:2-2:0) 4:2
Leipzig (panica) - Bayern München (Moebius)
17.09.2020 10:00
(1:1-0:2) 1:3
Juventus (ben) - Marseille (Legolas)
17.09.2020 10:00
(2:1-0:1) 2:2
Ajax (cobra4) - Barcelona (Ak)
17.09.2020 10:00
(0:1-1:0) 1:1
Barcelona (Ak) - Juventus (ben)
17.09.2020 10:20
(2:3-2:2) 4:5
Bayern München (Moebius) - Ajax (cobra4)
17.09.2020 10:20
(0:0-0:2) 0:2
Lok.Moscow (burton) - Leipzig (panica)
17.09.2020 10:20
(0:2-1:1) 1:3
Chelsea (Tommy) - Milan (val)
17.09.2020 10:40
(1:0-3:0) 4:0
Arsenal (Marley) - Man.Utd (Kasandra)
17.09.2020 10:40
(2:0-0:0) 2:0
PAOK (Ra) - Kopenhagen (Aibothard)
17.09.2020 10:40
(0:0-0:0) 0:0
Man.Utd (Kasandra) - PAOK (Ra)
17.09.2020 11:00
(0:1-1:3) 1:4
Milan (val) - Arsenal (Marley)
17.09.2020 11:00
(2:1-1:0) 3:1
Leipzig (panica) - Chelsea (Tommy)
17.09.2020 11:00
(1:1-2:3) 3:4
Lok.Moscow (burton) - Barcelona (Ak)
17.09.2020 13:00
(2:1-1:1) 3:2
Chelsea (Tommy) - Marseille (Legolas)
17.09.2020 13:00
(0:3-1:0) 1:3
Arsenal (Marley) - Juventus (ben)
17.09.2020 13:00
(1:1-2:0) 3:1
Man.Utd (Kasandra) - Milan (val)
17.09.2020 13:20
(0:2-3:3) 3:5
Kopenhagen (Aibothard) - Leipzig (panica)
17.09.2020 13:20
(1:0-1:3) 2:3
PAOK (Ra) - Ajax (cobra4)
17.09.2020 13:20
(1:0-1:0) 2:0
Atl. Madrid (Captainx) - Feyenord (Johnybegood)
17.09.2020 14:00
(1:0-1:2) 2:2
Tottenham (Kot) - Roma (reaper)
17.09.2020 14:00
(0:0-0:3) 0:3
Psv (bouz) - Celtic (pantovits)
17.09.2020 14:00
(0:1-2:1) 2:2
Lyon (Apollo) - Real M.(Alabama)
17.09.2020 14:20
(1:1-3:1) 4:2
Man.City (Poli) - Liverpool (tanto)
17.09.2020 14:20
(2:2-3:0) 5:2
Lazio (Cliff) - PSG (Popeye)
17.09.2020 14:20
(0:0-1:1) 1:1
Real M.(Alabama) - Man.City (Poli)
17.09.2020 14:40
(1:0-0:3) 1:3
Roma (reaper) - Lyon (Apollo)
17.09.2020 14:40
(1:1-2:1) 3:2
Liverpool (tanto) - Lazio (Cliff)
17.09.2020 14:40
(0:2-0:2) 0:4
Feyenord (Johnybegood) - Tottenham (Kot)
17.09.2020 15:00
(0:1-1:2) 1:3
Celtic (pantovits) - Atl. Madrid (Captainx)
17.09.2020 15:00
(3:1-1:2) 4:3
Panathinaikos (pjo) - Psv (bouz)
17.09.2020 15:00
(1:1-0:2) 1:3
Lyon (Apollo) - Feyenord (Johnybegood)
17.09.2020 15:20
(0:0-0:1) 0:1
Tottenham (Kot) - Celtic (pantovits)
17.09.2020 15:20
(1:1-2:1) 3:2
Atl. Madrid (Captainx) - Panathinaikos (pjo)
17.09.2020 15:20
(2:0-0:0) 2:0
Man.City (Poli) - Roma (reaper)
17.09.2020 15:40
(2:1-0:0) 2:1
PSG (Popeye) - Liverpool (tanto)
17.09.2020 15:40
(1:0-1:2) 2:2
Lazio (Cliff) - Real M.(Alabama)
17.09.2020 15:40
(0:1-0:2) 0:3
Real M.(Alabama) - PSG (Popeye)
17.09.2020 16:00
(2:0-2:0) 4:0
Feyenord (Johnybegood) - Man.City (Poli)
17.09.2020 16:00
(2:1-0:1) 2:2
Roma (reaper) - Lazio (Cliff)
17.09.2020 16:00
(1:0-1:1) 2:1
Panathinaikos (pjo) - Tottenham (Kot)
17.09.2020 16:20
(2:0-1:0) 3:0
Celtic (pantovits) - Lyon (Apollo)
17.09.2020 16:20
(0:0-3:1) 3:1
Psv (bouz) - Atl. Madrid (Captainx)
17.09.2020 16:20
(2:2-1:2) 3:4
Tottenham (Kot) - Psv (bouz)
17.09.2020 16:40
(1:0-1:2) 2:2
Lyon (Apollo) - Panathinaikos (pjo)
17.09.2020 16:40
(0:2-2:2) 2:4
Man.City (Poli) - Celtic (pantovits)
17.09.2020 16:40
(0:1-4:0) 4:1
Lazio (Cliff) - Feyenord (Johnybegood)
17.09.2020 17:00
(0:1-1:0) 1:1
PSG (Popeye) - Roma (reaper)
17.09.2020 17:00
(0:1-2:1) 2:2
Liverpool (tanto) - Real M.(Alabama)
17.09.2020 17:00
(0:2-1:2) 1:4
Roma (reaper) - Liverpool (tanto)
17.09.2020 17:20
(2:1-1:0) 3:1
Feyenord (Johnybegood) - PSG (Popeye)
17.09.2020 17:20
(2:1-1:0) 3:1
Celtic (pantovits) - Lazio (Cliff)
17.09.2020 17:20
(2:1-1:1) 3:2
Atl. Madrid (Captainx) - Tottenham (Kot)
17.09.2020 17:40
(1:0-0:0) 1:0
Panathinaikos (pjo) - Man.City (Poli)
17.09.2020 17:40
(1:2-0:2) 1:4
Psv (bouz) - Lyon (Apollo)
17.09.2020 17:40
(1:1-3:1) 4:2
Lazio (Cliff) - Panathinaikos (pjo)
17.09.2020 18:00
(0:3-1:0) 1:3
Man.City (Poli) - Psv (bouz)
17.09.2020 18:00
(0:1-2:0) 2:1
Lyon (Apollo) - Atl. Madrid (Captainx)
17.09.2020 18:00
(0:0-0:2) 0:2
PSG (Popeye) - Celtic (pantovits)
17.09.2020 18:20
(0:2-1:1) 1:3
Liverpool (tanto) - Feyenord (Johnybegood)
17.09.2020 18:20
(2:0-0:1) 2:1
Real M.(Alabama) - Roma (reaper)
17.09.2020 18:20
(0:0-1:3) 1:3
Panathinaikos (pjo) - PSG (Popeye)
17.09.2020 18:40
(2:1-1:0) 3:1
Feyenord (Johnybegood) - Real M.(Alabama)
17.09.2020 18:40
(1:0-1:2) 2:2
Celtic (pantovits) - Liverpool (tanto)
17.09.2020 18:40
(3:0-2:0) 5:0
Tottenham (Kot) - Lyon (Apollo)
17.09.2020 19:00
(1:0-0:2) 1:2
Atl. Madrid (Captainx) - Man.City (Poli)
17.09.2020 19:00
(1:2-2:1) 3:3
Psv (bouz) - Lazio (Cliff)
17.09.2020 19:00
(3:1-1:1) 4:2
Man.City (Poli) - Tottenham (Kot)
17.09.2020 19:20
(0:0-0:0) 0:0
Lazio (Cliff) - Atl. Madrid (Captainx)
17.09.2020 19:20
(1:1-1:2) 2:3
PSG (Popeye) - Psv (bouz)
17.09.2020 19:20
(0:1-1:3) 1:4
Liverpool (tanto) - Panathinaikos (pjo)
17.09.2020 19:40
(1:3-0:1) 1:4
Roma (reaper) - Feyenord (Johnybegood)
17.09.2020 19:40
(1:2-0:1) 1:3
Real M.(Alabama) - Celtic (pantovits)
17.09.2020 19:40
(3:3-2:2) 5:5
Celtic (pantovits) - Roma (reaper)
17.09.2020 20:00
(1:1-0:1) 1:2
Panathinaikos (pjo) - Real M.(Alabama)
17.09.2020 20:00
(4:0-2:0) 6:0
Psv (bouz) - Liverpool (tanto)
17.09.2020 20:00
(1:0-0:1) 1:1
Tottenham (Kot) - Lazio (Cliff)
17.09.2020 20:20
(2:1-1:1) 3:2
Atl. Madrid (Captainx) - PSG (Popeye)
17.09.2020 20:20
(0:1-3:1) 3:2
Lyon (Apollo) - Man.City (Poli)
17.09.2020 20:20
(0:0-0:3) 0:3
Lazio (Cliff) - Lyon (Apollo)
17.09.2020 20:40
(3:2-1:3) 4:5
PSG (Popeye) - Tottenham (Kot)
17.09.2020 20:40
(0:3-1:1) 1:4
Liverpool (tanto) - Atl. Madrid (Captainx)
17.09.2020 20:40
(2:0-0:1) 2:1
Feyenord (Johnybegood) - Celtic (pantovits)
17.09.2020 21:00
(1:1-3:2) 4:3
Roma (reaper) - Panathinaikos (pjo)
17.09.2020 21:00
(1:2-0:2) 1:4
Real M.(Alabama) - Psv (bouz)
17.09.2020 21:00
(1:1-1:0) 2:1
Panathinaikos (pjo) - Feyenord (Johnybegood)
17.09.2020 21:20
(0:0-3:1) 3:1
Psv (bouz) - Roma (reaper)
17.09.2020 21:20
(0:2-2:2) 2:4
Atl. Madrid (Captainx) - Real M.(Alabama)
17.09.2020 21:20
(0:0-3:1) 3:1
Man.City (Poli) - Lazio (Cliff)
17.09.2020 21:40
(0:1-2:2) 2:3
Lyon (Apollo) - PSG (Popeye)
17.09.2020 21:40
(3:0-0:0) 3:0
Tottenham (Kot) - Liverpool (tanto)
17.09.2020 21:40
(0:0-1:0) 1:0
PSG (Popeye) - Man.City (Poli)
17.09.2020 22:00
(0:1-0:1) 0:2
Liverpool (tanto) - Lyon (Apollo)
17.09.2020 22:00
(2:1-0:1) 2:2
Real M.(Alabama) - Tottenham (Kot)
17.09.2020 22:00
(1:0-2:2) 3:2
Roma (reaper) - Atl. Madrid (Captainx)
17.09.2020 22:20
(0:1-1:1) 1:2
Feyenord (Johnybegood) - Psv (bouz)
17.09.2020 22:20
(1:2-3:1) 4:3
Celtic (pantovits) - Panathinaikos (pjo)
17.09.2020 22:20
(1:3-0:1) 1:4
Nogomet - Elektronske lige - Nemčija Cyber Stars League (2x5 min)
Wolfsburg (praym) - Frankfurt (CarlWhizzer)
17.09.2020 07:00
(2:1-1:4) 3:5
Werder Bremen (sima) - Koln (dimqaa)
17.09.2020 07:00
(0:0-0:0) 0:0
Hoffenheim (Oolancer) - Koln (dimqaa)
17.09.2020 07:14
(0:0-0:0) 0:0
Werder Bremen (sima) - Frankfurt (CarlWhizzer)
17.09.2020 07:14
(1:1-1:1) 2:2
Hoffenheim (Oolancer) - Werder Bremen (sima)
17.09.2020 07:28
(0:0-1:0) 1:0
Koln (dimqaa) - Wolfsburg (praym)
17.09.2020 07:28
(1:0-1:1) 2:1
Hoffenheim (Oolancer) - Frankfurt (CarlWhizzer)
17.09.2020 07:42
(2:0-2:1) 4:1
Wolfsburg (praym) - Werder Bremen (sima)
17.09.2020 07:42
(1:0-1:1) 2:1
Frankfurt (CarlWhizzer) - Wolfsburg (praym)
17.09.2020 08:10
(0:0-2:1) 2:1
Koln (dimqaa) - Werder Bremen (sima)
17.09.2020 08:10
(1:0-0:2) 1:2
Koln (dimqaa) - Hoffenheim (Oolancer)
17.09.2020 08:24
(1:1-0:2) 1:3
Frankfurt (CarlWhizzer) - Werder Bremen (sima)
17.09.2020 08:24
(1:0-1:0) 2:0
Frankfurt (CarlWhizzer) - Hoffenheim (Oolancer)
17.09.2020 08:52
(0:1-1:1) 1:2
Werder Bremen (sima) - Wolfsburg (praym)
17.09.2020 08:52
(0:0-1:0) 1:0
Leipzig (Iceman) - Borussia D.(Lacoste)
17.09.2020 08:52
(2:0-1:0) 3:0
Bayer L.(Weeman) - Bayern M.(Libra)
17.09.2020 08:52
(0:0-1:0) 1:0
Hoffenheim (Oolancer) - Wolfsburg (praym)
17.09.2020 09:06
(1:1-1:3) 2:4
Frankfurt (CarlWhizzer) - Koln (dimqaa)
17.09.2020 09:06
(0:1-2:0) 2:1
Leipzig (Iceman) - Borussia M.(jenko)
17.09.2020 09:06
(2:0-1:1) 3:1
Borussia D.(Lacoste) - Bayern M.(Libra)
17.09.2020 09:06
(0:0-0:0) 0:0
Nogomet - Elektronske lige - PES Latino Series, Brazil Cup
Flamengo (vinicai_) - Cruzeiro (lucass_)
17.09.2020 22:00
(1:3-3:1) 4:4
Internacional (au_gusto) - Botafogo (ddaniel)
17.09.2020 22:00
(2:2-3:0) 5:2
Flamengo (vinicai_) - Palmeiras (f_mathi)
17.09.2020 22:20
(0:1-1:2) 1:3
Cruzeiro (lucass_) - Coritiba (F_Bruno)
17.09.2020 22:20
(3:0-3:1) 6:1
Palmeiras (f_mathi) - Internacional (au_gusto)
17.09.2020 22:40
(2:0-0:3) 2:3
Flamengo (vinicai_) - Botafogo (ddaniel)
17.09.2020 22:40
(2:2-0:5) 2:7
Botafogo (ddaniel) - Cruzeiro (lucass_)
17.09.2020 23:00
(2:0-5:1) 7:1
Coritiba (F_Bruno) - Flamengo (vinicai_)
17.09.2020 23:00
(2:1-3:0) 5:1
Gremio (Cassiano_F) - Goias (lima_r)
17.09.2020 23:20
(0:4-0:0) 0:4
Cruzeiro (lucass_) - Palmeiras (f_mathi)
17.09.2020 23:20
(1:1-0:1) 1:2
Internacional (au_gusto) - Goias (lima_r)
17.09.2020 23:40
(1:1-1:2) 2:3
Coritiba (F_Bruno) - Gremio (Cassiano_F)
17.09.2020 23:40
(1:0-0:2) 1:2
Nogomet - Elektronske lige - Spain Cyber Stars League (2x5 min)
Getafe (indra13_27) - Bilbao (kiser)
17.09.2020 00:06
(0:2-0:5) 0:7
Sociedad (Baphomet) - Betis (Fleshka77)
17.09.2020 00:06
(1:0-1:1) 2:1
Atletico M.(Alback) - Barcelona (Dinototli)
17.09.2020 00:06
(2:1-1:0) 3:1
Valencia (Fric) - Real M.(STDM)
17.09.2020 00:06
(0:2-2:1) 2:3
Real S.(Supernova) - Athletic (Fleshka77)
17.09.2020 22:00
(0:0-2:0) 2:0
Betis (Olom) - Villarreal (baphomet)
17.09.2020 22:00
(1:1-1:0) 2:1
At.Madrid (STDM) - Real M. (Fric)
17.09.2020 22:00
(1:0-2:1) 3:1
Sevilla (Spacerman) - Barcelona (Alback)
17.09.2020 22:00
(1:1-0:2) 1:3
Getafe (Kiser) - Athletic (Fleshka77)
17.09.2020 22:14
(0:1-0:0) 0:1
Real S.(Supernova) - Villarreal (baphomet)
17.09.2020 22:14
(0:1-0:2) 0:3
Valencia (Nixtape) - Real M. (Fric)
17.09.2020 22:14
(0:2-1:0) 1:2
At.Madrid (STDM) - Barcelona (Alback)
17.09.2020 22:14
(2:1-1:2) 3:3
Athletic (Fleshka77) - Betis (Olom)
17.09.2020 22:28
(1:1-0:1) 1:2
Getafe (Kiser) - Real S.(Supernova)
17.09.2020 22:28
(4:1-2:0) 6:1
Real M. (Fric) - Sevilla (Spacerman)
17.09.2020 22:28
(1:1-1:0) 2:1
Valencia (Nixtape) - At.Madrid (STDM)
17.09.2020 22:28
(0:2-1:3) 1:5
Getafe (Kiser) - Villarreal (baphomet)
17.09.2020 22:42
(3:0-1:1) 4:1
Betis (Olom) - Real S.(Supernova)
17.09.2020 22:42
(4:0-0:0) 4:0
Sevilla (Spacerman) - At.Madrid (STDM)
17.09.2020 22:42
(1:2-1:1) 2:3
Valencia (Nixtape) - Barcelona (Alback)
17.09.2020 22:42
(1:4-0:3) 1:7
Betis (Olom) - Getafe (Kiser)
17.09.2020 22:56
(0:0-0:0) 0:0
Athletic (Fleshka77) - Villarreal (baphomet)
17.09.2020 22:56
(2:2-2:1) 4:3
Real M. (Fric) - Barcelona (Alback)
17.09.2020 22:56
(1:1-0:4) 1:5
Sevilla (Spacerman) - Valencia (Nixtape)
17.09.2020 22:56
(0:0-1:0) 1:0
Athletic (Fleshka77) - Real S.(Supernova)
17.09.2020 23:10
(1:0-2:1) 3:1
Villarreal (baphomet) - Betis (Olom)
17.09.2020 23:10
(1:1-0:4) 1:5
Barcelona (Alback) - Sevilla (Spacerman)
17.09.2020 23:10
(2:1-0:1) 2:2
Real M. (Fric) - At.Madrid (STDM)
17.09.2020 23:10
(1:1-1:1) 2:2
Athletic (Fleshka77) - Getafe (Kiser)
17.09.2020 23:24
(0:1-2:0) 2:1
Villarreal (baphomet) - Real S.(Supernova)
17.09.2020 23:24
(1:2-3:1) 4:3
Barcelona (Alback) - At.Madrid (STDM)
17.09.2020 23:24
(0:0-0:2) 0:2
Real M. (Fric) - Valencia (Nixtape)
17.09.2020 23:24
(2:1-2:0) 4:1
Betis (Olom) - Athletic (Fleshka77)
17.09.2020 23:38
(2:0-2:0) 4:0
Real S.(Supernova) - Getafe (Kiser)
17.09.2020 23:38
(0:0-0:1) 0:1
At.Madrid (STDM) - Valencia (Nixtape)
17.09.2020 23:38
(1:1-1:0) 2:1
Sevilla (Spacerman) - Real M. (Fric)
17.09.2020 23:38
(1:2-0:1) 1:3
Real S.(Supernova) - Betis (Olom)
17.09.2020 23:52
(0:1-0:2) 0:3
Villarreal (baphomet) - Getafe (Kiser)
17.09.2020 23:52
(0:3-1:3) 1:6
At.Madrid (STDM) - Sevilla (Spacerman)
17.09.2020 23:52
(0:0-1:0) 1:0
Barcelona (Alback) - Valencia (Nixtape)
17.09.2020 23:52
(4:0-2:2) 6:2
Tenis - ATP - ATP Rim, Italija
Schwartzman D.S. - Millman J.
17.09.2020 11:00
(6:4-7:6) 2:0
Martinez P.P. - Shapovalov D.
17.09.2020 11:00
(4:6-4:6) 0:2
Raonic M. - Lajovic D.
17.09.2020 12:15
(6:7-6:4-2:6) 1:2
Fognini F. - Humbert U.
17.09.2020 15:50
(5:7-6:7) 0:2
Hurkacz H. - Rublev A.
17.09.2020 16:55
(7:6-3:6-6:2) 2:1
Ruud C. - Sonego L.
17.09.2020 19:15
(6:3-6:4) 2:0
Koepfer D. - Monfils G.
17.09.2020 19:20
(6:2-6:4) 2:0
Musetti L. - Nishikori K.
17.09.2020 20:30
(6:3-6:4) 2:0
Tenis - ATP - ATP Rome, Italy Men Doubles
Chard/Marti - Kool/Mekt
17.09.2020 11:00
(4:6-7:6-1:0) 2:1
Kont/Stru - Peer/Venu
17.09.2020 12:00
(6:7-6:3-0:1) 1:2
Pavic/Soare - Gille/Vlieg
17.09.2020 13:00
(6:3-6:2) 2:0
Mahut/Paire - Melz/Roge
17.09.2020 13:20
(2:6-4:6) 0:2
M.Gonz/Schwa - Purce/Savil
17.09.2020 14:25
(6:2-3:6-0:1) 1:2
Cabal/Farah - Bopan/Shapo
17.09.2020 15:30
(3:6-6:3-0:1) 1:2
Auger/Raonic - Grano/Zeba
17.09.2020 19:05
(6:4-4:6-0:1) 1:2
Tenis - Challenger - ATP Challenger Iasi, Romunija
Taberner C. - Zuk K.
17.09.2020 10:00
(6:2-4:6-6:3) 2:1
Menendez M.A. - Rinderknech A.
17.09.2020 10:00
(6:2-6:7-7:6) 2:1
Cerundolo F. - Meligeni R.A.F.
17.09.2020 11:20
(3:6-7:6-3:6) 1:2
Andujar P. - Jaziri M.
17.09.2020 13:40
(6:2-7:5) 2:0
Tenis - Challenger - ATP Challenger Iasi, Romunija, dvojice
Matos/Magal - Marti/Reye
17.09.2020 11:00
(6:4-7:6) 2:0
Bamb/Mclac - Lawso/Reese
17.09.2020 12:20
(6:7-2:6) 0:2
Huey/Lammo - Couac/Rombo
17.09.2020 15:25
(7:6-7:5) 2:0
Corne/Jecan - Gallo/Hach
17.09.2020 15:55
(6:7-4:6) 0:2
Tenis - Ekshibicija - US Pro Tennis Series (Super TB to 10)
Lomakin G. - Mercier T.
17.09.2020 14:00
(6:2-4:6-0:1) 1:2
Arias B. - El Mihdawy A.
17.09.2020 14:00
(2:6-1:6) 0:2
Arias B. - Mercier T.
17.09.2020 16:10
(6:4-6:2) 2:0
Lomakin G. - King E.
17.09.2020 16:50
(1:6-1:6) 0:2
Adamson A. - Ortlip J.
17.09.2020 18:20
(1:6-3:6) 0:2
Chappell N. - Lopez L.H.
17.09.2020 19:45
(6:3-6:7-0:1) 1:2
Hadigian E. - Corwin F.
17.09.2020 21:30
(4:6-6:4-0:1) 1:2
Tenis - Ekshibicija - US Pro Tennis Series, Women (Super TB do 10)
Khazaniuk D. - Parks A.
17.09.2020 17:00
(6:3-2:6-1:0) 2:1
Hourigan P.M. - Rosenqvist J.
17.09.2020 18:15
(1:6-7:6-1:0) 2:1
Rosenqvist J. - Livianu J.
17.09.2020 19:05
(1:1) 0:0
Parks A. - Sherif J.
17.09.2020 19:30
(7:5-6:2) 2:0
Khazaniuk D. - Hourigan P.M.
17.09.2020 20:45
(6:3-6:3) 2:0
Tenis - Ekshibicija - UTR Pro Tennis Series Francija
Marie J. - Chazal M.
17.09.2020 10:15
(6:4-6:2) 2:0
Laurent T. - Escoffier A.
17.09.2020 11:35
(2:6-3:6) 0:2
Marie J. - Laurent T.
17.09.2020 12:55
(2:6-3:6) 0:2
Escoffier A. - Chazal M.
17.09.2020 14:05
(6:3-6:4) 2:0
Tenis - Ekshibicija - UTR Pro Tennis Series Francija (Ž)
Eikeri U. - Poznikhirenko G.
17.09.2020 09:00
(6:1-7:5) 2:0
Oliynykova O. - Astakhova D.
17.09.2020 10:15
(4:6-6:2-1:0) 2:1
Makarova Ek. - Astakhova D.
17.09.2020 12:50
(0:6-3:6) 0:2
Romeo C. - Oliynykova O.
17.09.2020 14:15
(5:7-3:6) 0:2
Tenis - ITF moški - ITF Češka F6
Cachin P. - Kopriva V.
17.09.2020 10:00
(6:4-6:1) 2:0
Van Rijthoven T. - Baez S.
17.09.2020 10:55
(4:6-3:6) 0:2
Kodat T.A. - Lehecka J.
17.09.2020 11:30
(3:6-6:3-3:6) 1:2
Cervantes H.I. - Stanek R.
17.09.2020 11:40
(3:6-0:1) 0:1
Forejtek J. - Brancaccio R.
17.09.2020 12:30
(6:3-6:4) 2:0
Zekic M. - Ignatik, Uladzimir
17.09.2020 13:10
(6:7-6:1-6:4) 2:1
Tenis - ITF moški - ITF Češka F6, dvojice
Gerch/Noguc - Miedl/Zieli
17.09.2020 13:25
(6:4-6:7-0:1) 1:2
Cosano/Merino - Baez/Cachin
17.09.2020 15:15
(2:6-4:6) 0:2
Kodat/Olive - Kopriva/Nouza
17.09.2020 16:00
(4:6-7:6-1:0) 2:1
Klein/Vrben - H.Cerva/Roca
17.09.2020 16:35
(6:4-6:3) 2:0
Tenis - ITF moški - ITF Francija F15
Geerts M. - Simon T.
17.09.2020 10:30
(6:4-6:4) 2:0
Droguet T. - Smith R.
17.09.2020 10:30
(6:7-6:7) 0:2
Royer V. - Clezar G.
17.09.2020 12:00
(7:6-6:7-4:6) 1:2
Sijsling I. - Poullain L.
17.09.2020 12:10
(6:2-6:7-6:2) 2:1
Mertens Y. - Sakamoto P.
17.09.2020 15:15
(6:1-6:3) 2:0
Cukierman D. - Crepatte B.
17.09.2020 15:40
(7:5-6:2) 2:0
Loffhagen G. - Tatlot J.S.
17.09.2020 16:40
(6:4-6:7-1:6) 1:2
Heyman C. - Dussin L.
17.09.2020 17:30
(2:6-6:3-2:6) 1:2
Tenis - ITF moški - ITF Francija F15, dvojice
Poull/Tabur - Geerts/Kirch
17.09.2020 17:30
(2:6-5:7) 0:2
Cuki/Lesh - Cleza/Saka
17.09.2020 19:00
(6:7-4:6) 0:2
Tenis - ITF moški - ITF Portugalska F8
Onclin G. - Catarina L.
17.09.2020 12:00
(6:2-7:6) 2:0
Gim.Valero C. - Cacao T.
17.09.2020 12:00
(6:3-6:2) 2:0
Bovy A. - Nava E.
17.09.2020 12:00
(2:6-2:6) 0:2
Fanselow S. - Winter L.B.
17.09.2020 12:00
(6:3-6:4) 2:0
Alvarez V.N. - Monteiro J.
17.09.2020 12:00
(6:2-3:6-6:4) 2:1
Borges, Nuno - Civita T.L.
17.09.2020 15:55
(3:6-6:2-6:2) 2:1
Esteve L.E. - Elias G.
17.09.2020 16:10
(3:6-4:6) 0:2
Tenis - ITF moški - ITF Portugalska F8, dvojice
Neuch/Penis - Fanse/Stein
17.09.2020 17:25
(6:7-7:6-0:1) 1:2
Tenis - ITF moški - ITF Romunija F6
Palosi S. - Pavel B.
17.09.2020 09:00
(4:6-2:6) 0:2
Dima D. - Sachko V.
17.09.2020 09:00
(4:6-1:6) 0:2
Marti Pujolras A. - Cornut C.A.
17.09.2020 09:00
(5:7-6:4-7:5) 2:1
Skatov T. - Frunza N.
17.09.2020 11:00
(1:6-0:6) 0:2
Agamenone F. - Damm Jr.M.
17.09.2020 11:00
(6:4-6:3) 2:0
Houkes M. - Toledo B.P.
17.09.2020 11:00
(5:7-4:6) 0:2
Lopez M.C. - Lipovsek P.T.
17.09.2020 13:00
(6:3-6:1) 2:0
Ajdukovic D. - Donev G.
17.09.2020 13:05
(7:5-7:6) 2:0
Tenis - ITF moški - ITF Romunija F6, dvojice
Barbu/Palosi - Marin/Pujol
17.09.2020 15:10
(6:2-6:1) 2:0
Anton/Grigo - Houkes/Nijbo
17.09.2020 16:25
(6:3-7:5) 2:0
Marti/Toledo - Demb/Sachk
17.09.2020 16:30
(3:6-3:6) 0:2
Agam/Kestel - Ajduk/Donev
17.09.2020 16:30
(6:1-6:4) 2:0
Tenis - ITF moški - ITF Švica F1
Arnaboldi A. - Riedi L.
17.09.2020 10:00
(2:6-0:3) 0:1
Ehrat S. - Bertola B.
17.09.2020 10:00
(5:7-4:6) 0:2
Arnaboldi F. - De Jong J.
17.09.2020 10:00
(6:7-3:6) 0:2
U.Carabelli C. - Stricker D.S
17.09.2020 11:05
(3:6-3:6) 0:2
Paul J. - Sels J.
17.09.2020 11:30
(4:6-4:6) 0:2
Staeheli L. - Rune H.V.N.
17.09.2020 11:40
(2:6-6:4-5:7) 1:2
Denolly C. - Fonio G.
17.09.2020 12:40
(7:6-6:7-6:2) 2:1
Lama G. - Ritschard, Alexander
17.09.2020 13:40
(4:6-6:4-6:4) 2:1
Tenis - ITF moški - ITF Švica F1, dvojice
D.Jong/Steve - Oberl/Zahraj
17.09.2020 15:05
(6:7-0:6) 0:2
Riedi/Schul - Olivie/U.Carabe
17.09.2020 15:40
(6:1-7:5) 2:0
Brouw/Sels - Ehrat/Strick
17.09.2020 16:30
(7:6-7:6) 2:0
Balte/Kym - Paul/Wenge
17.09.2020 17:00
(6:7-2:6) 0:2
Tenis - ITF moški - ITF Tunizija F29
Gibbens J. - Kotzen A.
17.09.2020 11:30
(3:6-1:6) 0:2
Ouakaa A. - Pichler D.
17.09.2020 11:30
(2:6-4:6) 0:2
Echargui M. - Pokotilov B.
17.09.2020 11:45
(6:4-4:0) 1:0
Thanos A. - Shevchenko A.
17.09.2020 12:25
(6:7-3:6) 0:2
Parker S. - Carr S.
17.09.2020 13:10
(3:6-5:7) 0:2
Thirouin J. - Bittoun K.C.
17.09.2020 13:55
(4:6-4:6) 0:2
Petit G. - Tsitsipas P.
17.09.2020 13:55
(6:4-7:5) 2:0
Tenis - ITF moški - ITF Tunizija F29, dvojice
Fellin/Oetzb - Monzo/Tenti
17.09.2020 13:05
(6:2-4:6-0:1) 1:2
Glinka/Saar - Atmane/Weigh
17.09.2020 13:25
(6:4-6:3) 2:0
Echar/Ouakaa - Endler/Petro
17.09.2020 15:10
(7:5-6:4) 2:0
Erler/Pichl - Henni/Schue
17.09.2020 16:30
(7:5-6:2) 2:0
Tenis - ITF ženske - ITF Češka 10A
Talaba G. - Leykina P.
17.09.2020 10:00
(6:1-6:2) 2:0
Lavickova K. - Markova J.
17.09.2020 10:00
(6:2-1:6-2:6) 1:2
Kolodziejova M. - Fetecau I.
17.09.2020 10:00
(6:1-3:0) 1:0
Volynets K. - Zheng Q.
17.09.2020 10:00
(1:6-1:6) 0:2
Burger C. - Maleckova J.
17.09.2020 11:15
(7:6-7:5) 2:0
Potocnik N. - Min G.
17.09.2020 11:25
(6:3-6:4) 2:0
Krejcikova B. - Tomanova N.
17.09.2020 11:35
(6:1-6:4) 2:0
Okamura K. - Serban R.G.
17.09.2020 11:35
(4:6-1:6) 0:2
Tenis - ITF ženske - ITF Češka 10A, dvojice
Breck/Rusova - Mihalik/Skaml
17.09.2020 13:15
(0:6-6:7) 0:2
Detiu/Marko - Sewin/Volyne
17.09.2020 13:40
(6:4-6:3) 2:0
Kolod/Malec - Leyki/Marcin
17.09.2020 14:55
(6:1-6:3) 2:0
Serban/Shosh - Loeb/Min
17.09.2020 14:55
(3:6-6:2-0:1) 1:2
Tenis - ITF ženske - ITF Francija 32A
Seguel D. - Tomova V.
17.09.2020 10:00
(7:6-2:6-4:6) 1:2
Gorgodze E. - Bara I.M.
17.09.2020 10:30
(6:2-3:6-3:6) 1:2
Sorribes T.S. - Lepchenko V.
17.09.2020 13:15
(6:0-6:3) 2:0
Golubic V. - Zavatska K.
17.09.2020 13:15
(6:2-6:3) 2:0
Gavrilova D. - Burel C.
17.09.2020 14:30
(4:6-6:4-6:3) 2:1
Bolkvadze M. - Gracheva V.
17.09.2020 15:15
(2:6-3:6) 0:2
Dodin O. - Di Lorenzo F.
17.09.2020 16:55
(6:2-6:3) 2:0
Tenis - ITF ženske - ITF Francija 32A, dvojice
Golub/Zavat - Kania/Piter
17.09.2020 17:05
(4:6-6:3-0:1) 1:2
Tormo/Stoja - Mcnally/Osuigw
17.09.2020 18:35
(6:0-7:6) 2:0
Tenis - ITF ženske - ITF Hrvaška 02A
Njiric S. - Radanovic D.
17.09.2020 10:00
(2:6-3:6) 0:2
Grammatikop V. - Rosca A.A.
17.09.2020 10:00
(5:7-6:1-3:6) 1:2
Burillo E.I. - Rakhimova K.
17.09.2020 10:00
(2:6-7:5-2:1) 1:1
Konjuh A. - Boskovic L.
17.09.2020 10:00
(7:5-6:3) 2:0
Lukas T. - Bjorklund M.
17.09.2020 15:30
(3:6-3:6) 0:2
Jones F. - Gjorcheska L.
17.09.2020 16:30
(6:1-7:5) 2:0
Hesse A. - Vecic A.
17.09.2020 16:30
(6:2-4:6-6:1) 2:1
Mrdeza T. - Sanchez A.S.
17.09.2020 16:35
(7:6-6:3) 2:0
Tenis - ITF ženske - ITF Hrvaška 02A, dvojice
Gavri/Rosca - Bosko/Halba
17.09.2020 17:45
(6:2-6:4) 2:0
Djakov/Lukas - Kajev/Lekaj
17.09.2020 18:25
(2:6-3:6) 0:2
Primo/Ruzic - Gramm/Sanch
17.09.2020 19:25
(6:2-1:6-0:1) 1:2
Tenis - ITF ženske - ITF Italija 37A
Jakupovic D. - Marfutina M.
17.09.2020 09:00
(6:2-3:6-7:6) 2:1
Lovric P. - Grabher J.
17.09.2020 09:00
(2:6-4:6) 0:2
Turati B. - Bondar A.
17.09.2020 10:30
(1:6-6:3-4:6) 1:2
Cadantu A. - Zanevska M.
17.09.2020 10:30
(6:4-6:4) 2:0
In Albon Y. - Salden L.
17.09.2020 12:30
(2:6-4:6) 0:2
Pigato L. - Bondarenko M.
17.09.2020 13:20
(3:6-6:3-7:5) 2:1
Paoletti M. - Herrmann S.
17.09.2020 16:40
(3:6-1:6) 0:2
Helgo M. - Rubini S.
17.09.2020 18:10
(6:3-3:6-3:6) 1:2
Tenis - ITF ženske - ITF Italija 37A, dvojice
Cadan/Ce - Benoit/Danili
17.09.2020 15:50
(4:6-6:7) 0:2
Bonda/Stoll - Lizar/Zante
17.09.2020 17:40
(6:3-6:3) 2:0
Tenis - ITF ženske - ITF Portugal 07A, Women Doubles
Fonte/Santos - Chris/Shali
17.09.2020 16:50
(7:6-4:6-0:1) 1:2
Kubka/Strak - Alves/Gamar
17.09.2020 17:05
(7:6-6:0) 2:0
Jorge/Parre - Bhatia/Ueda
17.09.2020 17:25
(6:0-6:1) 2:0
Tenis - ITF ženske - ITF Portugalska 07A
Strakhova V. - Gamarra M.I.
17.09.2020 12:00
(6:2-1:6-6:7) 1:2
Gatica B. - Vicens M.R.
17.09.2020 12:00
(4:6-7:5-6:0) 2:1
Shalimova E. - Babel O.
17.09.2020 13:00
(6:2-4:6-3:6) 1:2
Cabaj A.J. - Kubka M.
17.09.2020 13:00
(4:6-6:7) 0:2
Kempen M. - Rushiti A.
17.09.2020 13:00
(7:5-6:3) 2:0
Belgraver J. - Mikulskyte J.
17.09.2020 15:15
(7:5-3:6-0:6) 1:2
Kulikova A. - Haddad M.B.
17.09.2020 17:20
(1:6-1:6) 0:2
Tenis - ITF ženske - ITF Spain 13A, Women Doubles
Cava/Fita - Kaul/Ogescu
17.09.2020 15:30
(6:4-7:5) 2:0
Mareen/Peer - Henne/Sisko
17.09.2020 16:30
(7:6-4:6-0:1) 1:2
Tenis - ITF ženske - ITF Španija 13A
Cavalle R.I. - Reasco G.M.E.
17.09.2020 10:55
(6:4-6:2) 2:0
Kaul M. L. - Boix Molla M.
17.09.2020 11:00
(6:4-6:4) 2:0
R.Gormaz L. - Fita Boluda A.
17.09.2020 11:00
(4:6-6:4-6:2) 2:1
Charaeva A. - Van De Peer V.
17.09.2020 12:30
(6:2-6:3) 2:0
Mutavdzic M. - Mareen A.
17.09.2020 13:45
(5:7-6:1-6:2) 2:1
Pigossi L. - Perez S.E.
17.09.2020 14:10
(6:3-6:4) 2:0
Krasnova D. - Cortez L.L.
17.09.2020 15:00
(3:6-2:6) 0:2
Tenis - ITF ženske - ITF Tunisia 30A, Women Doubles
Talbi/Ureke - Dejno/Pulch
17.09.2020 15:05
(7:5-1:6-1:0) 2:1
Tran/Tran - Lebes/Mihail
17.09.2020 15:15
(6:3-7:5) 2:0
Bechri/Ibbou - Hatou/Kuba
17.09.2020 16:35
(7:5-4:6-0:1) 1:2
Tenis - ITF ženske - ITF Tunizija 30A
Catini C. - Kubareva A.
17.09.2020 10:00
(6:7-5:7) 0:2
Ibbou I. - Tran L.
17.09.2020 10:00
(5:7-2:6) 0:2
Vernet C. - Dejnozkova T.
17.09.2020 10:00
(4:6-0:6) 0:2
Talbi S. - Tran, Demi
17.09.2020 10:00
(6:0-6:2) 2:0
Semenistaja D. - Hatouka Y.
17.09.2020 10:00
(6:3-1:6-3:6) 1:2
Sun L. - Gubina P.
17.09.2020 10:00
(6:0-6:1) 2:0
Haseth L.E. - Bechri C.
17.09.2020 11:30
(3:6-4:6) 0:2
Howard Z. - Michalitsch A.
17.09.2020 13:25
(6:4-6:1) 2:0
Tenis - WTA - WTA Rim, Italija
Kasatkina D. - Siniakova K.
17.09.2020 11:00
(6:2-6:3) 2:0
Kontaveit A. - Kuznetsova S.
17.09.2020 11:00
(6:4-5:7-3:6) 1:2
Rus A. - Vondrousova M.
17.09.2020 12:15
(3:6-3:6) 0:2
Muguruza B.G. - Gauff C.
17.09.2020 12:20
(7:6-3:6-6:3) 2:1
Putintseva Y. - Martic P.
17.09.2020 13:35
(6:3-6:7-6:4) 2:1
Begu I.C. - Konta J.
17.09.2020 17:00
(0:6-4:6) 0:2
Bertens K. - Hercog P.
17.09.2020 18:10
(4:6-4:6) 0:2
Kenin S. - Azarenka V.
17.09.2020 19:05
(0:6-0:6) 0:2
Tenis - WTA - WTA Rim, Italija ženske dvojice
Dabro/Ostap - Hrad/Klepa
17.09.2020 11:00
(5:7-3:6) 0:2
Muham/Rodio - Babos/Zhang
17.09.2020 12:00
(6:4-2:6-1:0) 2:1
Aoya/Shibah - Halep/Nicul
17.09.2020 12:35
(6:1-6:3) 2:0
Hsieh/Stryc - Hibin/Ninom
17.09.2020 13:50
(6:0-6:0) 2:0
Linet/Pera - Melic/Schuu
17.09.2020 14:45
(6:2-6:2) 2:0
Gatto/Paoli - Kuder/Sinia
17.09.2020 14:55
(1:6-0:6) 0:2
Carter/Stefani - Gauff C / Mchale C
17.09.2020 16:05
(7:6-6:3) 2:0
Košarka - Mednarodni - Prijateljske klubske (M)
Mac. Haifa - Ir.Ness Ziona
17.09.2020 15:00
(20:19-17:33-23:20-19:14) 79:86
Slob.Uzice - Mega Bemax
17.09.2020 18:00
(26:24-11:26-18:24-26:19) 81:93
Tofas - Besiktas
17.09.2020 18:00
(14:33-24:25-27:15-30:26) 95:99
Slask W. - Spisska N.V.
17.09.2020 20:00
(24:15-20:14-23:14-21:17) 88:60
Košarka - Mednarodni - Prijateljske klubske (Ž)
Gdynia - Un.Gdansk
17.09.2020 19:15
(36:14-31:14-27:22-14:24) 108:74
Košarka - Poljska - Tauron liga
Legia W. - Bydgoszcz
17.09.2020 17:35
(26:22-22:23-22:15-28:21) 98:81
Košarka - Rusija - Pokal (Ž)
Chernie Medved - Dynamo M.
17.09.2020 14:00
(24:19-14:13-8:20-14:22) 60:74
Sp.Vidnoje - Samara
17.09.2020 17:00
(21:20-20:14-20:19-20:10) 81:63
Košarka - Slovenija - Superpokal
Krka - Olimpija Lj.
17.09.2020 20:00
(15:22-15:19-22:17-15:20) 67:78
Košarka - Elektronske lige - NBA Cyber All Stars League (4x5 min)
Golden State (siegfried) - Toronto (highlander)
17.09.2020 07:00
(20:8-16:16-13:8-11:9) 60:41
Atlanta (mvp) - Boston (aphex)
17.09.2020 07:00
(23:15-13:14-16:21-19:22) 71:72
Golden State (siegfried) - Boston (aphex)
17.09.2020 07:36
(26:10-18:13-18:22-20:16) 82:61
Toronto (highlander) - Atlanta (mvp)
17.09.2020 07:36
(13:27-3:16-12:7-13:18) 41:68
Toronto (highlander) - Boston (aphex)
17.09.2020 08:12
(16:13-18:21-19:18-18:27) 71:79
Atlanta (mvp) - Golden State (siegfried)
17.09.2020 08:12
(10:16-14:14-22:19-11:17) 57:66
Boston (aphex) - Atlanta (mvp)
17.09.2020 08:48
(21:15-19:11-18:15-12:19) 70:60
Toronto (highlander) - Golden State (siegfried)
17.09.2020 08:48
(15:22-17:22-8:18-18:15) 58:77
Boston (aphex) - Golden State (siegfried)
17.09.2020 09:24
(13:12-7:18-12:18-9:17) 41:65
Atlanta (mvp) - Toronto (highlander)
17.09.2020 09:24
(12:11-14:15-19:12-16:14) 61:52
Golden State (siegfried) - Atlanta (mvp)
17.09.2020 10:00
(11:10-12:12-25:17-17:18) 65:57
Boston (aphex) - Toronto (highlander)
17.09.2020 10:00
(16:9-17:8-15:15-15:9) 63:41
Portland (Zod) - GS Warriors (Tranquil)
17.09.2020 18:30
(8:21-22:13-19:19-15:14) 64:67
Dallas (Zo0M) - Houston (Hurricane)
17.09.2020 18:30
(20:15-17:12-23:12-20:23) 80:62
Portland (Zod) - Houston (Hurricane)
17.09.2020 19:06
(14:18-16:14-18:10-21:24) 69:66
GS Warriors (Tranquil) - Dallas (Zo0M)
17.09.2020 19:06
(14:18-15:24-22:17-14:11) 65:70
GS Warriors (Tranquil) - Houston (Hurricane)
17.09.2020 19:42
(15:10-12:10-23:18-24:21) 74:59
Dallas (Zo0M) - Portland (Zod)
17.09.2020 19:42
(14:12-20:17-24:18-15:23) 73:70
Houston (Hurricane) - Dallas (Zo0M)
17.09.2020 20:18
(13:20-8:18-17:19-17:17) 55:74
GS Warriors (Tranquil) - Portland (Zod)
17.09.2020 20:18
(15:20-18:14-14:12-22:15) 69:61
Dallas (Zo0M) - GS Warriors (Tranquil)
17.09.2020 20:54
(13:15-14:12-10:20-17:17) 54:64
Houston (Hurricane) - Portland (Zod)
17.09.2020 20:54
(15:21-21:12-19:25-6:9) 61:67
Houston (Hurricane) - GS Warriors (Tranquil)
17.09.2020 21:30
(16:13-7:18-14:11-20:19) 57:61
Portland (Zod) - Dallas (Zo0M)
17.09.2020 21:30
(18:11-13:10-17:16-15:26-16:13) 79:76
Košarka - Elektronske lige - NBA Cyber, Vzhodna Konferenca (4x5 min)
Miami (Tranquil) - Cleveland (Bepado)
17.09.2020 02:00
(11:8-15:13-7:9-13:11) 46:41
Philadelphia (Iamdevilwalk) - Chicago (Bad_Trip)
17.09.2020 02:00
(16:9-11:15-15:16-12:9) 54:49
Miami (Tranquil) - Chicago (Bad_Trip)
17.09.2020 02:36
(20:18-9:6-8:17-15:13) 52:54
Cleveland (Bepado) - Philadelphia (Iamdevilwalk)
17.09.2020 02:36
(12:6-9:16-13:14-20:23) 54:59
Cleveland (Bepado) - Chicago (Bad_Trip)
17.09.2020 03:12
(8:12-13:16-16:6-13:16-6:8) 56:58
Philadelphia (Iamdevilwalk) - Miami (Tranquil)
17.09.2020 03:12
(12:5-16:17-15:11-8:12) 51:45
Cleveland (Bepado) - Miami (Tranquil)
17.09.2020 03:48
(14:10-14:7-16:21-11:15) 55:53
Chicago (Bad_Trip) - Miami (Tranquil)
17.09.2020 04:24
(11:12-16:18-12:17-15:11) 54:58
Philadelphia (Iamdevilwalk) - Cleveland (Bepado)
17.09.2020 04:24
(15:22-12:12-7:22-19:17) 53:73
Chicago (Bad_Trip) - Cleveland (Bepado)
17.09.2020 05:00
(20:23-12:16-16:19-19:15) 67:73
Miami (Tranquil) - Philadelphia (Iamdevilwalk)
17.09.2020 05:00
(16:15-16:10-15:12-17:23) 64:60
Chicago (Zo0M) - Indiana (hurricane)
17.09.2020 14:30
(22:15-17:15) 77:52
Cleveland (Zod) - Miami (Tranquil)
17.09.2020 14:30
(15:8-8:11-14:16-15:9) 52:44
Cleveland (Zod) - Indiana (hurricane)
17.09.2020 15:06
(10:8-24:13-10:16-11:16) 55:53
Miami (Tranquil) - Chicago (Zo0M)
17.09.2020 15:06
(4:12-15:12-14:12-10:14) 43:50
Miami (Tranquil) - Indiana (hurricane)
17.09.2020 15:42
(17:16-16:13-14:10-15:8) 62:47
Chicago (Zo0M) - Cleveland (Zod)
17.09.2020 15:42
(19:9-16:16-17:16-16:11) 68:52
Indiana (hurricane) - Chicago (Zo0M)
17.09.2020 16:18
(15:15-13:19-10:19-21:19) 59:72
Miami (Tranquil) - Cleveland (Zod)
17.09.2020 16:18
(19:13-15:15-12:10-15:16) 61:54
Chicago (Zo0M) - Miami (Tranquil)
17.09.2020 16:54
(12:18-10:12-12:14-14:15) 48:59
Indiana (hurricane) - Cleveland (Zod)
17.09.2020 16:54
(7:19-17:15-11:15-5:17) 40:66
Indiana (hurricane) - Miami (Tranquil)
17.09.2020 17:30
(10:17-13:14-12:17-11:21) 46:69
Cleveland (Zod) - Chicago (Zo0M)
17.09.2020 17:30
(14:19-12:13-11:18-14:18) 51:68
Košarka - Elektronske lige - NBA Cyber, Zahodna Konferenca (4x5 min)
Houston (Iamdevilwalk) - Denver (Bepado)
17.09.2020 00:24
(8:15-12:17-12:19-8:12) 40:63
GS Warriors (Bad_trip) - LAC (tranquil)
17.09.2020 00:24
(17:17-12:16-17:28-14:16) 60:77
LAC (tranquil) - Houston (Iamdevilwalk)
17.09.2020 01:00
(24:10-25:12-8:18-14:16) 71:56
GS Warriors (Bad_trip) - Denver (Bepado)
17.09.2020 01:00
(16:19-14:17-17:15-13:6) 60:57
San Antonio (mvp) - Oklahoma (Aphex)
17.09.2020 11:00
(25:10-12:21-8:21-6:15) 51:67
Utah (Siegfried) - Sacramento (highlander)
17.09.2020 11:00
(10:18-13:15-22:12-22:19) 67:64
Sacramento (highlander) - San Antonio (mvp)
17.09.2020 11:36
(9:17-16:17-15:18-19:17) 59:69
Utah (Siegfried) - Oklahoma (Aphex)
17.09.2020 11:36
(14:14-4:24-21:11-13:17) 52:66
Utah (Siegfried) - San Antonio (mvp)
17.09.2020 14:00
(13:11-14:15-19:16-18:20) 64:62
Oklahoma (Aphex) - Sacramento (highlander)
17.09.2020 14:00
(21:10-12:8-11:4-13:14) 57:36
San Antonio (Zo0M) - Sacramento (Bepado)
17.09.2020 22:00
(19:14-10:14-18:15-13:20) 60:63
Utah (Tranquil) - Phoenix (Bad_Trip)
17.09.2020 22:00
(10:5-17:10-8:6-14:7) 49:28
Sacramento (Bepado) - Utah (Tranquil)
17.09.2020 22:36
(9:12-11:14-10:11-13:8) 43:45
San Antonio (Zo0M) - Phoenix (Bad_Trip)
17.09.2020 22:36
(10:8-14:6-21:8-14:15) 59:37
Sacramento (Bepado) - Phoenix (Bad_Trip)
17.09.2020 23:12
(11:9-20:12-17:8-14:13) 62:42
Utah (Tranquil) - San Antonio (Zo0M)
17.09.2020 23:12
(11:14-17:8-12:16-19:12) 59:50
Sacramento (Bepado) - San Antonio (Zo0M)
17.09.2020 23:48
(11:15-15:10-16:24-16:12) 58:61
Phoenix (Bad_Trip) - Utah (Tranquil)
17.09.2020 23:48
(19:6-17:13-14:18-10:12) 60:49
Košarka - Elektronske lige - South American E-Basketball Challenge (4x5 min)
Toronto (Fernandesph8) - Houston (Margaridoo)
17.09.2020 00:30
(17:19-14:21-18:17-13:11) 62:68
Denver (Arthuurc) - LA Clippers (darktiger2305)
17.09.2020 00:30
(14:12-8:10-10:17-26:12) 58:51
LA Clippers (darktiger2305) - Houston (Margaridoo)
17.09.2020 01:20
(16:21-16:19-18:15-24:16) 74:71
OKC Thunder (Henriq95) - Denver (Arthuurc)
17.09.2020 01:20
(12:13-16:12-12:8-19:18) 59:51
Houston (Margaridoo) - Denver (Arthuurc)
17.09.2020 02:10
(14:19-15:8-19:8-16:17) 64:52
OKC Thunder (Henriq95) - Toronto (Fernandesph8)
17.09.2020 02:10
(16:17-16:12-14:13-6:11) 52:53
Denver (Arthuurc) - Toronto (Fernandesph8)
17.09.2020 03:00
(14:17-14:24-18:17-17:18) 63:76
LA Clippers (darktiger2305) - OKC Thunder (Henriq95)
17.09.2020 03:00
(11:12-25:13-14:16-7:14) 57:55
Toronto (Fernandesph8) - LA Clippers (darktiger2305)
17.09.2020 23:40
(20:21-18:12-14:16-12:12) 64:61
Milwaukee (Imantoniojr) - OKC Thunder (Henriq95)
17.09.2020 23:40
(20:12-12:16-14:8-16:19) 62:55
Hokej na ledu - Belorusija - Ekstraliga
Gomel - Yunost M.
17.09.2020 18:00
(1:1-1:0-2:0) 4:1
Din.Molodechno - Lok.Orsha
17.09.2020 18:00
(2:0-0:0-2:0) 4:0
Neman Grodno - Mogilev
17.09.2020 18:00
(0:0-1:0-1:0) 2:0
Hokej na ledu - Češka - Ekstraliga
Ceske Budejovice - Mountfield
17.09.2020 17:30
(1:4-0:1-0:0) 1:5
Hokej na ledu - Latvija - Latvijska liga
HS Riga - Olimp Riga
17.09.2020 18:00
(1:1-0:4-1:0) 2:5
Hokej na ledu - Mednarodno - Prijateljske klubske
Nove Zamky - Slovan B.
17.09.2020 17:30
(0:0-0:1-0:1) 0:2
Poprad - Zvolen
17.09.2020 18:00
(1:0-0:0-1:1) 2:1
Sp.Dubnica - Trencin
17.09.2020 18:00
(0:0-1:2-1:5) 2:7
Davos - Servette
17.09.2020 19:00
(1:0-1:1-3:2) 5:3
Hokej na ledu - Rusija - KHL liga
Bars Kazan - Salavat UFA
17.09.2020 18:00
(1:1-1:0-2:0) 4:1
N.Novgorod - Severstal Ch.
17.09.2020 18:00
(1:2-0:0-2:1-0:1) 3:4
RS Kunlun - Yekaterinburg
17.09.2020 18:00
(1:2-1:1-0:2) 2:5
Vityaz P. - HC Traktor Chelyabinsk
17.09.2020 18:30
(1:1-0:0-0:2) 1:3
Spartak Moskva - SKA St.Petersburg
17.09.2020 18:30
(0:2-0:0-0:0) 0:2
Hokej na ledu - Rusija - Liga Pro - 3x10 min
Chetyre L. - M.Eshelon
17.09.2020 00:05
(0:2-2:1-1:2) 3:5
Beliye L. - Proletarians
17.09.2020 06:00
(1:1-2:2-0:0-0:1) 3:4
Beliye L. - Kalininsky F.
17.09.2020 07:10
(1:2-1:1-1:1) 3:4
Proletarians - Kalininsky F.
17.09.2020 08:20
(0:2-0:3-1:1) 1:6
Proletarians - Beliye L.
17.09.2020 09:30
(0:2-3:0-1:0) 4:2
Kalininsky F. - Beliye L.
17.09.2020 10:40
(1:1-1:2-1:2) 3:5
Kalininsky F. - Proletarians
17.09.2020 11:50
(2:2-0:3-1:1) 3:6
Shest Trollei - Molotoboytsy
17.09.2020 18:50
(1:1-1:0-0:1-0:0) 2:2
M.Eshelon - Chetyre L.
17.09.2020 19:50
(0:1-1:1-1:0-1:0) 3:2
Chetyre L. - Shest Trollei
17.09.2020 20:55
(2:0-0:1-0:2) 2:3
Molotoboytsy - M.Eshelon
17.09.2020 21:55
(0:2-0:0-1:1) 1:3
M.Eshelon - Shest Trollei
17.09.2020 23:05
(1:1-2:1-0:1-1:0) 4:3
Hokej na ledu - Rusija - MHL liga
Atlanty M. - Riga
17.09.2020 12:00
(0:0-0:2-0:1) 0:3
SKA Varyagi - Almaz
17.09.2020 12:00
(0:1-2:2-1:2) 3:5
Stalnye Lisy - Belye Medvedi
17.09.2020 14:00
(1:0-2:0-2:1) 5:1
Avto Y. - Kuznetskie M.
17.09.2020 15:30
(2:1-0:0-0:0) 2:1
Dinamo SP - Loko Y.
17.09.2020 17:30
(3:1-0:1-2:4) 5:6
SKA 1946 SP - Krasnaya A.
17.09.2020 18:00
(0:0-0:0-3:0) 3:0
Hokej na ledu - Rusija - VHL liga
Ermak A. - Tambov
17.09.2020 13:00
(1:0-2:0-1:2) 4:2
Hokej na ledu - Slovenija - Pokal Slovenije
Maribor - Ac.Jesenice
17.09.2020 16:00
(0:1-0:3-0:4) 0:8
HK SZ Olimpija - Hidria Jesenice
17.09.2020 19:30
(2:0-3:0-3:0) 8:0
Hokej na ledu - Elektronske lige - Cyber World Cup (3x4 min)
Kazakhstan (reddevil) - Japan (haxxpower)
17.09.2020 07:00
(0:1-0:2-0:4) 0:7
Ukraine (scrate) - Japan (haxxpower)
17.09.2020 07:36
(1:1-0:2-0:2) 1:5
Italy (joker) - Japan (haxxpower)
17.09.2020 08:12
(0:1-0:0-4:0) 4:1
Japan (haxxpower) - Kazakhstan (reddevil)
17.09.2020 08:48
(0:0-3:0-2:0) 5:0
Japan (haxxpower) - Ukraine (scrate)
17.09.2020 09:24
(2:0-1:1-0:0) 3:1
Japan (haxxpower) - Italy (joker)
17.09.2020 10:00
(0:4-1:1-0:1) 1:6
Rokomet - Danska - 1.liga
Aarhus - Bjerringbro S.
17.09.2020 20:00
(12:16-15:16) 27:32
Rokomet - Islandija - Urvalsdeild
Fram R. - Afturelding
17.09.2020 21:30
(13:15-14:12) 27:27
Grotta - Stjarnan
17.09.2020 21:30
(13:11-12:14) 25:25
Rokomet - Mednarodno - Liga prvakov
Porto V. - Elverum
17.09.2020 20:45
(16:12-12:18) 28:30
Rokomet - Mednarodno - Liga prvakov
Motor Z. - Barcelona
17.09.2020 18:45
(11:13-14:17) 25:30
PPD Zagreb - Kiel
17.09.2020 18:45
(6:14-15:17) 21:31
Rokomet - Norveška - 1. Liga, Ženske
Fjellhammer - Reistad
17.09.2020 18:30
(12:10-13:9) 25:19
Rokomet - Romunija - Nacionalna liga
Dunarea C. - Botosani
17.09.2020 10:15
(15:15-20:13) 35:28
Dobrogea - Resita
17.09.2020 13:00
(15:14-14:7) 29:21
CSM Bucuresti - Focsani
17.09.2020 16:00
(11:10-16:10) 27:20
Baia Mare - Bacau
17.09.2020 18:45
(18:13-14:14) 32:27
Rokomet - Rusija - Superliga
Vik.Stavropol - Ch.Medvedi
17.09.2020 18:00
(11:14-14:15) 25:29
Rokomet - Švedska - 1.liga
Savehof - Ystads
17.09.2020 20:00
(17:18-11:10) 28:28
Odbojka - Poljska - Liga Siatkowki (Ž)
Bud.Lodz - Joker Swiecie
17.09.2020 17:30
(19:25-25:23-22:25-22:25) 1:3
Odbojka - Rusija - Pokal
Kuzbass K. - Ugra Surgut
17.09.2020 11:00
(25:17-25:21-25:20) 3:0
Lok. Novosibirsk - Yenisey K.
17.09.2020 14:00
(25:17-25:19-25:19) 3:0
Orenburg - Nizhegorodskaya O.
17.09.2020 15:00
(16:25-15:25-23:25) 0:3
Zenit Kazan - Ural U.
17.09.2020 18:00
(27:29-25:19-19:25-29:31) 1:3
Odbojka - Rusija - Pro Liga
Enerdzhi - Berkut
17.09.2020 10:20
(25:22-24:26-29:27-15:25-9:15) 2:3
Alliance - Empire
17.09.2020 11:50
(25:18-22:25-25:18-25:21) 3:1
Payp - Titans
17.09.2020 14:20
(24:26-25:17-20:25-20:25) 1:3
Plamya Pro - Vityaz
17.09.2020 16:00
(25:21-14:25-22:25-24:26) 1:3
Odbojka - Turčija - Prva divizija
Altekma - Fenerbahce
17.09.2020 15:00
(25:22-28:26-20:25-17:25-12:15) 2:3
Odbojka na mivki - Mednarodni - Winners Pokal
Borec/Klyuev - Anton/Kotel
17.09.2020 08:00
(19:21-21:23) 0:2
Anton/Kotel - Majsu/Veda
17.09.2020 08:45
(16:21-23:25) 0:2
Majsu/Veda - Borec/Klyuev
17.09.2020 09:30
(21:18-14:21-12:15) 1:2
Borec/Klyuev - Anton/Kotel
17.09.2020 10:15
(21:13-21:13) 2:0
Anton/Kotel - Majsu/Veda
17.09.2020 11:00
(15:21-21:16-11:15) 1:2
Majsu/Veda - Borec/Klyuev
17.09.2020 11:45
(21:17-15:21-15:12) 2:1
Borec/Klyuev - Anton/Kotel
17.09.2020 12:30
(15:21-19:21) 0:2
Anton/Kotel - Majsu/Veda
17.09.2020 13:15
(17:21-21:18-9:15) 1:2
Majsu/Veda - Borec/Klyuev
17.09.2020 14:00
(21:11-22:20) 2:0
Zolot/Kotik - Kuli/Roma
17.09.2020 14:45
(21:14-19:21-15:13) 2:1
Kuli/Roma - Evdok/Skryn
17.09.2020 15:30
(17:21-21:15-16:14) 2:1
Zolot/Kotik - Kuli/Roma
17.09.2020 17:00
(18:21-18:21) 0:2
Kuli/Roma - Evdok/Skryn
17.09.2020 17:45
(21:12-21:19) 2:0
Evdok/Skryn - Zolot/Kotik
17.09.2020 18:30
(21:9-21:16) 2:0
Zolot/Kotik - Kuli/Roma
17.09.2020 19:15
(21:12-16:21-7:15) 1:2
Kuli/Roma - Evdok/Skryn
17.09.2020 20:00
(5:21-21:17-13:15) 1:2
Evdok/Skryn - Zolot/Kotik
17.09.2020 20:45
(21:15-21:16) 2:0
Baseball - Japonska - Centralna Liga
Yakult S. - Yokohama BS
17.09.2020 11:00
(0:0-1:0-0:0-0:0-3:0-1:0-4:0-0:0-0:0) 9:0
Yomiuri G. - Hanshin T.
17.09.2020 11:00
(0:2-0:3-0:0-0:0-0:0-0:1-0:1-0:0-0:4) 0:11
Baseball - Japonska - Pacifiška Liga
Saitama S. - Chiba
17.09.2020 11:00
(0:0-0:2-0:1-0:1-0:0-0:2-0:0-0:2-1:0) 1:8
Orix B. - T.Rakuten
17.09.2020 11:00
(0:0-0:0-0:2-2:1-0:0-0:1-0:1-1:0-1:0) 4:5
Hokkaido N. - Fukuoka H.
17.09.2020 11:00
(0:0-0:0-0:0-0:0-0:0-0:0-0:0-0:0-1:2) 1:2
Baseball - Južna Koreja - KBO Liga
Wiz - Doosan B.
17.09.2020 11:30
(2:0-1:0-0:0-0:0-0:0-0:0-0:0-0:0-0:0) 3:0
Sam.Lions - Kia Tigers
17.09.2020 11:30
(2:0-0:1-0:1-0:7-0:0-0:2-0:0-0:1-0:0) 2:12
Wyverns - Dinos
17.09.2020 11:30
(0:0-0:0-0:0-0:0-0:0-0:0-0:0-0:1-0:2) 0:3
Kiwoom H. - H.Eagles
17.09.2020 11:30
(1:0-0:0-0:0-4:2-0:0-0:0-0:0-0:0-0:0) 5:2
LG Twins - Lotte G.
17.09.2020 11:30
(0:0-1:0-4:0-0:0-0:0-0:0-4:0-0:0-0:1) 9:1
Baseball - ZDA - MLB
Miami - Boston
17.09.2020 00:40
(2:0-0:0-4:1-0:0-2:1-0:0-0:2-0:0-0:0) 8:4
Cincinnati - Pittsburgh
17.09.2020 00:40
(0:0-0:0-0:0-0:0-1:0-0:0-0:0-0:0-0:0) 1:0
Philadelphia - NY Mets
17.09.2020 01:05
(0:0-3:0-1:0-0:1-0:0-0:2-0:0-0:1-0:1) 4:5
NY Yankees - Toronto
17.09.2020 01:05
(1:0-0:0-2:0-3:0-1:0-4:1-2:0-0:0-0:1) 13:2
Detroit - Kansas C.
17.09.2020 01:10
(0:2-0:0-0:0-0:0-0:0-0:1-0:0-0:1-0:0) 0:4
Baltimore - Atlanta
17.09.2020 01:35
(0:0-0:0-3:0-0:0-0:0-2:1-0:0-0:0-0:0) 5:1
Milwaukee - St.Louis
17.09.2020 02:00
(4:0-0:0-0:0-0:0-0:0-2:0-0:0) 6:0
Chicago WS - Minnesota
17.09.2020 02:10
(0:0-0:1-0:0-1:2-0:0-0:0-0:0-0:2-0:0) 1:5
Houston - Texas
17.09.2020 02:10
(0:0-0:0-0:0-0:0-0:0-0:0-0:0-0:0-0:1) 0:1
Chicago C. - Cleveland
17.09.2020 02:15
(0:1-1:0-0:0-1:0-0:1-0:0-0:0-0:0-0:0-1:0) 3:2
LA Angels - Arizona
17.09.2020 03:40
(0:0-2:4-0:2-0:0-1:0-1:0-2:3-0:0-0:0) 6:9
Seattle - San Francisco
17.09.2020 03:45
(0:1-0:1-0:3-3:3-0:0-0:0-0:1-0:0-0:0) 3:9
Miami - Boston
17.09.2020 19:10
(0:0-0:0-0:0-0:0-0:0-0:2-3:3-0:0-0:0) 3:5
Chicago WS - Minnesota
17.09.2020 20:10
(0:0-0:1-0:0-1:0-1:1-0:1-2:0-0:0-0:0) 4:3
LA Angels - Arizona
17.09.2020 22:10
(3:0-2:0-1:0-0:1-0:1-0:0-0:0-1:0-0:1) 7:3
Seattle - San Francisco
17.09.2020 22:10
(0:0-4:1-0:0-0:0-0:0-0:2-0:3-0:0-0:0) 4:6
Baltimore - Tampa Bay
17.09.2020 22:35
(0:0-0:1-0:0-0:0-0:0-1:0-0:2) 1:3
Rugby - Rugby Union - Pro D2
Provence Rugby - Nevers
17.09.2020 20:45
(16:16-9:6) 25:22
Namizni tenis - Mednarodni - Setka Cup
Sydorenko V. - Leonov V.
17.09.2020 07:05
(11:7-11:3-11:7) 3:0
Piskun A. - Karpenko O.
17.09.2020 07:15
(4:11-6:11-2:11) 0:3
Leonenko A. - Solomko S.
17.09.2020 07:45
(10:12-11:6-11:6-11:8) 3:1
Kurtenko A. - Zhalii, Valerii
17.09.2020 07:50
(11:4-8:11-11:4-8:11-7:11) 2:3
Khripun R. - Paniotov A.
17.09.2020 07:55
(12:14-12:10-7:11-12:10-2:11) 2:3
Ivashkin A. - Mosyuk M.
17.09.2020 08:00
(11:8-11:4-11:5) 3:0
Reva V. - Sydorenko A.
17.09.2020 08:05
(6:11-8:11-11:5-6:11) 1:3
Nesterchuk D. - Melnykov V.
17.09.2020 08:15
(9:11-9:11-7:11) 0:3
Skhabitsky S. - Burdelnyy S.
17.09.2020 08:20
(10:12-11:6-7:11-11:4-8:11) 2:3
Kostuk B. - Shukin D.
17.09.2020 08:25
(4:11-11:9-4:11-12:10-15:13) 3:2
Filenko, Oleh - Yurchenko K.
17.09.2020 08:30
(7:11-11:3-11:7-13:15-12:10) 3:2
Sydorenko V. - Buianover H.
17.09.2020 08:35
(11:9-6:11-11:8-11:3) 3:1
Piskun A. - Solomko S.
17.09.2020 08:45
(8:11-11:13-8:11) 0:3
Udovenko I. - Tkachenko A.
17.09.2020 08:50
(2:11-11:9-7:11-10:12) 1:3
Ivchenko D. - Hnoievoi R.
17.09.2020 08:55
(9:11-11:8-8:11-15:17) 1:3
Sydorenko A. - Leonov V.
17.09.2020 09:05
(10:12-5:11-7:11) 0:3
Melnykov V. - Karpenko O.
17.09.2020 09:15
(11:7-11:3-11:4) 3:0
Kurtenko A. - Burdelnyy S.
17.09.2020 09:20
(8:11-11:8-8:11-11:4-13:11) 3:2
Gress A. - Reva V.
17.09.2020 09:35
(11:3-10:12-11:8-9:11-11:7) 3:2
Leonenko A. - Nesterchuk D.
17.09.2020 09:45
(11:5-11:4-11:7) 3:0
Sklyarenko A. - Ivchuk O.
17.09.2020 20:50
(9:11-9:11-11:4-6:11) 1:3
Yolkin, Anton - Malinka R.
17.09.2020 20:55
(9:11-4:11-11:4-6:11) 1:3
Petrushenko Y. - Zagriychuk P.
17.09.2020 21:20
(7:11-7:11-11:13) 0:3
Koshchug E. - Kanunnikov I.
17.09.2020 21:25
(11:7-11:8-14:12) 3:0
Sklyarenko A. - Trydukh I.
17.09.2020 21:50
(9:11-7:11-7:11) 0:3
Chornobab V. - Malinka R.
17.09.2020 21:55
(11:6-8:11-11:8-6:11-11:5) 3:2
Panchenko B. - Ivchuk O.
17.09.2020 22:20
(6:11-13:11-11:7-11:8) 3:1
Zholubak M. - Yolkin, Anton
17.09.2020 22:25
(11:8-6:11-8:11-11:6-11:6) 3:2
Namizni tenis - Mednarodni - Setka Cup, Women
Yureneva S. - Vakhrusheva E.
17.09.2020 07:40
(11:7-9:11-9:11-11:8-11:9) 3:2
Voytekhova M. - Yureneva S.
17.09.2020 08:40
(6:11-2:11-5:11) 0:3
Mydvetskaya A. - Vakhrusheva E.
17.09.2020 09:10
(11:6-11:9-9:11-11:8) 3:1
Namizni tenis - Mednarodni - TT Pokal
Kovalchuk N. - Tsybulin S.
17.09.2020 06:50
(9:11-10:12-14:12-11:9-11:7) 3:2
Kiilo S. - Zhuravlev A.
17.09.2020 06:55
(9:11-11:8-6:11-11:9-11:8) 3:2
Boiko S. - Oleskevych O.
17.09.2020 07:25
(11:9-7:11-8:11-11:9-11:4) 3:2
Makarchuk K. - Paukov V.
17.09.2020 07:30
(9:11-5:11-11:9-11:13) 1:3
Pismenniy E. - Belskyi, Oleksandr
17.09.2020 07:35
(7:11-11:2-9:11-8:11) 1:3
Stelmashchuk S. - Sinitsky I.
17.09.2020 07:40
(6:11-13:11-10:12-11:8-10:12) 2:3
Kotik A. - Baklykov A.
17.09.2020 07:45
(11:4-11:13-5:11-11:8-13:11) 3:2
Pidleteichuk P. - Tkachuk O.
17.09.2020 07:50
(11:9-12:14-11:6-13:15-5:11) 2:3
Simonchuk D. - Dubrovin D.
17.09.2020 07:55
(12:10-13:11-6:11-7:11-8:11) 2:3
Pokydko S. - Derevinskiy D.
17.09.2020 07:55
(11:13-12:10-8:11-9:11) 1:3
Krutko A. - Didukh V.
17.09.2020 08:00
(6:11-3:11-7:11) 0:3
Shepel V. - Reva A.
17.09.2020 08:05
(7:11-11:3-2:11-11:8-14:12) 3:2
Sinkevych B. - Yaremchuk D.
17.09.2020 08:10
(8:11-11:7-12:10-11:3) 3:1
Kazmirchuk V. - Volynets O.
17.09.2020 08:15
(11:6-9:11-7:11-10:12) 1:3
Vahta D. - Gritsienko N.
17.09.2020 08:20
(11:13-9:11-4:11) 0:3
Kolos Y. - Vadanuk A.
17.09.2020 08:25
(11:7-12:10-11:2) 3:0
Filatov S. - Mosuk N.
17.09.2020 08:30
(11:8-9:11-8:11-11:9-11:13) 2:3
Spartak A. - Grushko V.
17.09.2020 08:30
(9:11-8:11-3:11) 0:3
Kovalchuk N. - Oleskevych O.
17.09.2020 08:35
(11:8-11:8-6:11-11:9) 3:1
Kiilo S. - Paukov V.
17.09.2020 08:40
(11:3-6:11-13:11-9:11-11:7) 3:2
Zakladniy G. - Belskyi, Oleksandr
17.09.2020 08:45
(7:11-11:6-11:6-11:6) 3:1
Zazimko S. - Sinitsky I.
17.09.2020 08:50
(11:9-6:11-12:14-7:11) 1:3
Nechyporuk V. - Baklykov A.
17.09.2020 08:55
(6:11-11:9-11:3-11:6) 3:1
Ivasiv V. - Tkachuk O.
17.09.2020 09:00
(12:10-11:7-8:11-11:9) 3:1
Solovey V. - Grishchenko, Aleksandr
17.09.2020 09:05
(11:6-11:3-11:8) 3:0
Lytvynenko M. - Dubrovin D.
17.09.2020 09:05
(7:11-11:7-9:11-11:8-11:9) 3:2
Didukh V. - Tsybulin S.
17.09.2020 09:10
(11:3-11:4-10:12-11:5) 3:1
Reva A. - Zhuravlev A.
17.09.2020 09:15
(11:13-7:11-11:5-7:11) 1:3
Pismenniy E. - Sinkevych B.
17.09.2020 09:20
(11:9-12:10-7:11-4:11-5:11) 2:3
Stelmashchuk S. - Kazmirchuk V.
17.09.2020 09:25
(9:11-11:5-11:8-11:5) 3:1
Kotik A. - Vahta D.
17.09.2020 09:30
(7:11-9:11-11:7-8:11) 1:3
Pidleteichuk P. - Kolos Y.
17.09.2020 09:35
(12:10-11:13-9:11-11:5-14:12) 3:2
Pokydko S. - Grushko V.
17.09.2020 09:40
(2:11-7:11-11:9-5:11) 1:3
Simonchuk D. - Filatov S.
17.09.2020 09:40
(11:7-9:11-11:6-4:11-11:2) 3:2
Boiko S. - Krutko A.
17.09.2020 09:45
(8:11-9:11-8:11) 0:3
Makarchuk K. - Shepel V.
17.09.2020 09:50
(5:11-4:11-11:8-5:11) 1:3
Zakladniy G. - Yaremchuk D.
17.09.2020 09:55
(11:9-11:5-8:11-11:8) 3:1
Zazimko S. - Volynets O.
17.09.2020 10:00
(11:5-6:11-3:11-12:10-11:7) 3:2
Nechyporuk V. - Gritsienko N.
17.09.2020 10:05
(11:7-13:11-11:9) 3:0
Ivasiv V. - Vadanuk A.
17.09.2020 10:10
(11:9-11:8-11:6) 3:0
Grishchenko, Aleksandr - Derevinskiy D.
17.09.2020 10:15
(7:11-11:8-11:8-12:10) 3:1
Lytvynenko M. - Mosuk N.
17.09.2020 10:15
(1:11-11:6-11:4-7:11-7:11) 2:3
Kovalchuk N. - Didukh V.
17.09.2020 10:20
(11:5-10:12-11:6-11:6) 3:1
Kiilo S. - Reva A.
17.09.2020 10:25
(11:13-11:7-7:11-7:11) 1:3
Kazmirchuk V. - Sinitsky I.
17.09.2020 10:35
(7:11-11:9-10:12-8:11) 1:3
Vahta D. - Baklykov A.
17.09.2020 10:40
(11:3-11:9-11:5) 3:0
Filatov S. - Dubrovin D.
17.09.2020 10:50
(11:6-4:11-11:5-15:13) 3:1
Spartak A. - Solovey V.
17.09.2020 10:50
(7:11-9:11-11:9-11:6-11:2) 3:2
Krutko A. - Oleskevych O.
17.09.2020 10:55
(11:6-7:11-11:9-11:4) 3:1
Nechyporuk V. - Vahta D.
17.09.2020 11:15
(9:11-8:11-8:11) 0:3
Pokydko S. - Grishchenko, Aleksandr
17.09.2020 11:25
(11:4-11:8-11:6) 3:0
Lytvynenko M. - Filatov S.
17.09.2020 11:25
(11:8-11:9-15:13) 3:0
Boiko S. - Tsybulin S.
17.09.2020 11:30
(11:5-11:6-14:12) 3:0
Kotik A. - Gritsienko N.
17.09.2020 11:50
(9:11-8:11-8:11) 0:3
Simonchuk D. - Mosuk N.
17.09.2020 12:00
(6:11-10:12-11:5-6:11) 1:3
Solovey V. - Grushko V.
17.09.2020 12:00
(7:11-6:11-11:8-10:12) 1:3
Kovalchuk N. - Krutko A.
17.09.2020 12:05
(11:8-11:9-11:7) 3:0
Nechyporuk V. - Kotik A.
17.09.2020 12:25
(8:11-11:6-11:9-3:11-4:11) 2:3
Lytvynenko M. - Simonchuk D.
17.09.2020 12:35
(11:5-6:11-4:11-4:11) 1:3
Spartak A. - Derevinskiy D.
17.09.2020 12:35
(11:4-11:5-11:9) 3:0
Boiko S. - Didukh V.
17.09.2020 12:40
(5:11-6:11-7:11) 0:3
Gritsienko N. - Baklykov A.
17.09.2020 13:00
(11:9-8:11-6:11-11:6-5:11) 2:3
Mosuk N. - Dubrovin D.
17.09.2020 13:10
(10:12-11:3-11:8-9:11-11:9) 3:2
Pokydko S. - Solovey V.
17.09.2020 13:10
(11:6-11:13-8:11-13:11-8:11) 2:3
Oleskevych O. - Tsybulin S.
17.09.2020 13:15
(2:11-11:8-11:7-6:11-13:11) 3:2
Paukov V. - Zhuravlev A.
17.09.2020 13:20
(11:9-8:11-3:11-10:12) 1:3
Gritsienko N. - Kotik A.
17.09.2020 13:35
(13:11-4:11-4:11-11:6-7:11) 2:3
Spartak A. - Grishchenko, Aleksandr
17.09.2020 13:45
(4:11-9:11-11:2-4:11) 1:3
Lytvynenko M. - Filatov S.
17.09.2020 13:45
(11:9-11:9-11:8) 3:0
Kovalchuk N. - Boiko S.
17.09.2020 13:50
(11:5-11:9-11:6) 3:0
Kiilo S. - Makarchuk K.
17.09.2020 13:55
(11:4-11:4-11:7) 3:0
Vahta D. - Nechyporuk V.
17.09.2020 14:10
(8:11-4:11-7:11) 0:3
Krutko A. - Tsybulin S.
17.09.2020 14:25
(7:11-11:3-8:11-11:5-12:14) 2:3
Shepel V. - Zhuravlev A.
17.09.2020 14:30
(15:17-11:13-5:11) 0:3
Kodola V. - Kuravskiy O.
17.09.2020 14:50
(6:11-11:9-11:13-11:9-8:11) 2:3
Pokydko S. - Spartak A.
17.09.2020 14:55
(8:11-5:11-5:11) 0:3
Didukh V. - Oleskevych O.
17.09.2020 15:00
(11:6-6:11-13:11-11:4) 3:1
Reva A. - Paukov V.
17.09.2020 15:05
(11:5-10:12-11:5-11:13-11:8) 3:2
Bondarchuk A. - Ulianchych M.
17.09.2020 15:10
(12:14-11:4-4:11-6:11) 1:3
Tsykhotskiy A. - Lugovskyi S.
17.09.2020 15:20
(15:13-8:11-9:11-11:13) 1:3
Solovey V. - Derevinskiy D.
17.09.2020 15:30
(11:9-12:10-7:11-9:11-11:5) 3:2
Kozyr I. - Baystryuchenko D.
17.09.2020 15:40
(11:9-9:11-11:13-12:14) 1:3
Savoliuk V. - Semeniuk I.
17.09.2020 15:50
(7:11-11:9-7:11-11:7-11:8) 3:2
Kolos, Maksym - Lebed D.
17.09.2020 16:10
(7:11-8:11-11:7-9:11) 1:3
Skachenko S. - Bondarchuk A.
17.09.2020 16:20
(11:5-7:11-8:11-11:9-8:11) 2:3
Namizni tenis - Mednarodni - Ukrajina Win Pokal
Kalenik S. - Novikov Y.
17.09.2020 00:15
(11:4-7:11-10:12-11:7-11:13) 2:3
Popov A. - Kryvorotko Y.
17.09.2020 00:30
(5:11-12:10-11:8-8:11-8:11) 2:3
Vavrenyuk S. - Nechitaylo E.
17.09.2020 00:50
(11:4-11:9-8:11-11:9) 3:1
Sazhnev V. - Malov O.
17.09.2020 01:05
(9:11-11:2-9:11-11:5-8:11) 2:3
Vavrenyuk S. - Novikov Y.
17.09.2020 01:25
(2:11-9:11-7:11) 0:3
Sazhnev V. - Kryvorotko Y.
17.09.2020 01:40
(8:11-2:11-11:7-12:14) 1:3
Derypaska R. - Baranovskiy S.
17.09.2020 07:00
(11:7-11:3-11:4) 3:0
Korobeynik S. - Isakov V.
17.09.2020 07:00
(11:9-9:11-5:11-7:11) 1:3
Necheporenko V. - Bratukhin Y.
17.09.2020 07:30
(11:4-9:11-8:11-4:11) 1:3
Trofimov N. - Kibka E.
17.09.2020 07:30
(12:10-14:12-17:19-11:3) 3:1
Plyushch P. - Butkov M.
17.09.2020 07:30
(7:11-6:11-7:11) 0:3
Averyanov A. - Oprysk M.
17.09.2020 07:45
(11:5-11:4-9:11-8:11-11:6) 3:2
Kravchenko Y. - Nevmyvako V.
17.09.2020 08:00
(4:11-4:11-5:11) 0:3
Korobeynik S. - Butkov M.
17.09.2020 08:00
(11:9-6:11-18:20-13:11-12:10) 3:2
Derypaska R. - Kibka E.
17.09.2020 08:00
(11:8-8:11-15:13-11:9) 3:1
Tsubera R. - Doroshenko A.
17.09.2020 08:15
(8:11-11:7-11:5-11:8) 3:1
Necheporenko V. - Nevmyvako V.
17.09.2020 08:30
(7:11-9:11-11:9-5:11) 1:3
Trofimov N. - Baranovskiy S.
17.09.2020 08:30
(10:12-6:11-12:10-2:11) 1:3
Plyushch P. - Isakov V.
17.09.2020 08:30
(11:6-9:11-10:12-11:5-7:11) 2:3
Averyanov A. - Doroshenko A.
17.09.2020 08:45
(11:8-8:11-11:8-12:10) 3:1
Kravchenko Y. - Bratukhin Y.
17.09.2020 09:00
(4:11-11:9-10:12-4:11) 1:3
Korobeynik S. - Plyushch P.
17.09.2020 09:00
(8:11-11:9-6:11-11:9-6:11) 2:3
Derypaska R. - Trofimov N.
17.09.2020 09:00
(11:7-6:11-12:14-11:9-12:10) 3:2
Tsubera R. - Oprysk M.
17.09.2020 09:15
(6:11-14:12-11:5-11:6) 3:1
Necheporenko V. - Kravchenko Y.
17.09.2020 09:30
(11:4-11:7-7:11-11:5) 3:1
Kibka E. - Baranovskiy S.
17.09.2020 09:30
(3:11-7:11-9:11) 0:3
Butkov M. - Isakov V.
17.09.2020 09:30
(6:11-4:11-11:6-9:11) 1:3
Averyanov A. - Tsubera R.
17.09.2020 09:45
(14:16-6:11-9:11) 0:3
Nevmyvako V. - Bratukhin Y.
17.09.2020 10:00
(9:11-11:8-4:11-11:9-9:11) 2:3
Baranovskiy S. - Derypaska R.
17.09.2020 10:00
(7:11-11:8-12:10-11:6) 3:1
Isakov V. - Korobeynik S.
17.09.2020 10:00
(9:11-3:11-9:11) 0:3
Doroshenko A. - Oprysk M.
17.09.2020 10:15
(10:12-12:10-11:6-11:5) 3:1
Bratukhin Y. - Necheporenko V.
17.09.2020 10:30
(8:11-6:11-9:11) 0:3
Kibka E. - Trofimov N.
17.09.2020 10:30
(11:7-11:6-11:9) 3:0
Isakov V. - Butkov M.
17.09.2020 10:30
(7:11-6:11-11:8-12:10-7:11) 2:3
Oprysk M. - Averyanov A.
17.09.2020 10:45
(6:11-11:9-8:11-11:9-11:9) 3:2
Nevmyvako V. - Kravchenko Y.
17.09.2020 11:00
(11:8-11:5-11:7) 3:0
Kibka E. - Derypaska R.
17.09.2020 11:00
(7:11-11:9-11:8-9:11-6:11) 2:3
Doroshenko A. - Tsubera R.
17.09.2020 11:15
(9:11-11:8-7:11-8:11) 1:3
Nevmyvako V. - Necheporenko V.
17.09.2020 11:30
(9:11-11:8-8:11-7:11) 1:3
Baranovskiy S. - Trofimov N.
17.09.2020 11:30
(15:17-6:11-10:12) 0:3
Doroshenko A. - Averyanov A.
17.09.2020 11:45
(9:11-7:11-11:9-10:12) 1:3
Bratukhin Y. - Kravchenko Y.
17.09.2020 12:00
(11:2-11:6-11:9) 3:0
Trofimov N. - Derypaska R.
17.09.2020 12:00
(11:8-11:7-11:3) 3:0
Oprysk M. - Tsubera R.
17.09.2020 12:15
(18:16-4:11-11:9-8:11-11:6) 3:2
Kravchenko Y. - Necheporenko V.
17.09.2020 12:30
(15:13-11:5-6:11-11:7) 3:1
Baranovskiy S. - Kibka E.
17.09.2020 12:30
(7:11-14:12-10:12-11:7-6:11) 2:3
Tsubera R. - Averyanov A.
17.09.2020 12:45
(11:4-9:11-3:11-11:8-11:6) 3:2
Bratukhin Y. - Nevmyvako V.
17.09.2020 13:00
(11:8-11:6-11:8) 3:0
Oprysk M. - Doroshenko A.
17.09.2020 13:15
(4:11-9:11-10:12) 0:3
Kubrak S. - Yarovoi O
17.09.2020 13:30
(18:16-11:9-10:12-11:9) 3:1
Kutniy I. - Nemchenko D.
17.09.2020 13:45
(11:13-11:9-10:12-9:11) 1:3
Sytnik A. - Plakhteev N.
17.09.2020 14:00
(8:11-11:5-9:11-11:2-4:11) 2:3
Gaynyuk, Vladimir - Kireev S.
17.09.2020 14:00
(11:5-12:10-11:4) 3:0
Fashchevskiy I. - Gutnichenko A.
17.09.2020 14:30
(11:13-11:7-8:11-11:2-9:11) 2:3
Yarovoi O - Lytvynenko O.
17.09.2020 14:30
(15:13-17:15-11:5) 3:0
Babenko P. - Naplokov O.
17.09.2020 14:45
(11:5-0:0) 1:0
Sytnik A. - Gutnichenko A.
17.09.2020 15:00
(12:14-11:13-3:11) 0:3
Pisklov S. - Gaynyuk, Vladimir
17.09.2020 15:00
(11:6-13:11-11:7) 3:0
Kovrikov A. - Kutniy I.
17.09.2020 15:15
(11:5-11:9-11:8) 3:0
Fashchevskiy I. - Plakhteev N.
17.09.2020 15:30
(10:12-11:8-4:11-9:11) 1:3
Kovalenko V. - Yarovoi O
17.09.2020 15:30
(10:12-7:11-11:7-11:8-9:11) 2:3
Varchenko M. - Kovrikov A.
17.09.2020 15:45
(11:6-3:8) 1:0
Sytnik A. - Fashchevskiy I.
17.09.2020 16:00
(6:11-11:7-11:6-11:5) 3:1
Telyugin Z. - Pisklov S.
17.09.2020 16:00
(12:10-11:7-11:8) 3:0
Gutnichenko A. - Plakhteev N.
17.09.2020 16:30
(11:3-11:5-7:11-7:11-11:9) 3:2
Yarovoi O - Kireev S.
17.09.2020 16:30
(13:11-4:11-11:13-11:3-11:8) 3:2
Plakhteev N. - Sytnik A.
17.09.2020 17:00
(11:7-11:8-11:4) 3:0
Telyugin Z. - Yarovoi O
17.09.2020 17:00
(9:11-9:11-13:15) 0:3
Kutniy I. - Varchenko M.
17.09.2020 17:15
(13:11-9:11-8:11-5:11) 1:3
Gutnichenko A. - Fashchevskiy I.
17.09.2020 17:30
(6:11-11:4-11:3-11:7) 3:1
Gaynyuk, Vladimir - Yarovoi O
17.09.2020 17:30
(6:11-12:14-11:8-5:11) 1:3
Naplokov O. - Kutniy I.
17.09.2020 17:45
(12:10-11:9-5:11-11:6) 3:1
Gutnichenko A. - Sytnik A.
17.09.2020 18:00
(11:4-11:6-9:11-11:9) 3:1
Lytvynenko O. - Kubrak S.
17.09.2020 18:00
(6:11-11:9-10:12-9:11) 1:3
Babenko P. - Nemchenko D.
17.09.2020 18:15
(9:11-11:9-14:16-11:4-7:11) 2:3
Plakhteev N. - Fashchevskiy I.
17.09.2020 18:30
(11:9-9:11-6:11-13:11-4:11) 2:3
Yarovoi O - Pisklov S.
17.09.2020 18:30
(11:5-9:11-11:7-11:7) 3:1
Namizni tenis - Rusija - Liga Pro
Turabekov, Tynchtyk - Zhurba, Nikolai
17.09.2020 00:00
(9:11-7:11-11:9-3:11) 1:3
Marshalov V. - Klavdenkov A.
17.09.2020 00:15
(14:12-8:11-11:8-13:15-11:8) 3:2
Pavlenko R. - Ilin A.
17.09.2020 00:15
(3:11-11:4-8:11-7:11) 1:3
Petrov, Aleksandr - Putilovsky V.
17.09.2020 00:30
(7:11-4:11-11:7-12:10-11:9) 3:2
Novikov I. - Tarasenkov N.
17.09.2020 00:45
(11:1-11:9-11:3) 3:0
Bazilevsky V. - Masokin E.
17.09.2020 00:45
(11:2-11:5-11:7) 3:0
Petrochenko D. - Zhurba, Nikolai
17.09.2020 01:00
(12:10-10:12-11:3-11:8) 3:1
Ivanov V. - Klavdenkov A.
17.09.2020 01:15
(3:11-1:11-3:11) 0:3
Nemashkalo V. - Ilin A.
17.09.2020 01:15
(11:9-7:11-4:11-8:11) 1:3
Putilovsky V. - Turabekov, Tynchtyk
17.09.2020 01:30
(2:11-8:11-11:3-11:9-11:7) 3:2
Masokin E. - Marshalov V.
17.09.2020 01:45
(11:8-11:8-6:11-9:11-2:11) 2:3
Tarasenkov N. - Pavlenko R.
17.09.2020 01:45
(11:7-9:11-14:12-8:11-6:11) 2:3
Zhurba, Nikolai - Petrov, Aleksandr
17.09.2020 02:00
(11:9-8:11-7:11-7:11) 1:3
Ilin A. - Novikov I.
17.09.2020 02:15
(11:4-3:11-11:9-11:3) 3:1
Klavdenkov A. - Bazilevsky V.
17.09.2020 02:15
(9:11-8:11-13:11-11:8-11:7) 3:2
Putilovsky V. - Petrochenko D.
17.09.2020 02:30
(11:8-11:5-0:11-5:11-5:11) 2:3
Tarasenkov N. - Nemashkalo V.
17.09.2020 02:45
(3:11-7:11-9:11) 0:3
Masokin E. - Ivanov V.
17.09.2020 02:45
(11:9-7:11-11:7-11:7) 3:1
Petrov, Aleksandr - Turabekov, Tynchtyk
17.09.2020 03:00
(11:8-11:13-11:9-7:11-8:11) 2:3
Bazilevsky V. - Marshalov V.
17.09.2020 03:15
(12:10-8:11-11:4-5:11-9:11) 2:3
Novikov I. - Pavlenko R.
17.09.2020 03:15
(11:6-13:11-9:11-11:4) 3:1
Turabekov, Tynchtyk - Petrov, Aleksandr
17.09.2020 03:30
(12:10-11:5-11:5) 3:0
Nemashkalo V. - Pavlenko R.
17.09.2020 03:45
(11:8-11:3-11:2) 3:0
Bazilevsky V. - Masokin E.
17.09.2020 03:45
(11:6-12:10-11:3) 3:0
Petrochenko D. - Putilovsky V.
17.09.2020 04:00
(11:8-6:11-12:10-11:8) 3:1
Ilin A. - Novikov I.
17.09.2020 04:15
(11:4-11:9-11:4) 3:0
Klavdenkov A. - Marshalov V.
17.09.2020 04:15
(11:4-8:11-11:8-3:11-11:6) 3:2
Duka A. - Kolmin A.
17.09.2020 06:30
(13:11-11:9-10:12-10:12-6:11) 2:3
Sidorin V. - Uezdin A.
17.09.2020 06:45
(11:8-8:11-6:11-11:7-9:11) 2:3
Poletaev I. - Homutov S.
17.09.2020 06:45
(7:11-11:6-4:11-6:11) 1:3
Vologzhanin, Vladimir - Melkov O.
17.09.2020 07:00
(12:10-2:11-11:9-9:11-7:11) 2:3
Arutiunyan A. - Moklozyan S.
17.09.2020 07:15
(11:6-8:11-10:12-11:9-9:11) 2:3
Zirin A. - Sukharnikov N.
17.09.2020 07:15
(11:9-10:12-17:15-8:11-10:12) 2:3
Kolmin A. - Vologzhanin, Vladimir
17.09.2020 07:30
(7:11-8:11-11:6-11:3-11:9) 3:2
Melkov O. - Duka A.
17.09.2020 08:00
(9:11-8:11-11:13) 0:3
Moklozyan S. - Poletaev I.
17.09.2020 08:15
(6:11-11:7-10:12-11:7-4:11) 2:3
Sukharnikov N. - Sidorin V.
17.09.2020 08:15
(11:6-8:11-6:11-8:11) 1:3
Duka A. - Vologzhanin, Vladimir
17.09.2020 08:30
(6:11-5:11-5:11) 0:3
Sidorin V. - Zirin A.
17.09.2020 08:45
(11:3-9:11-11:7-11:6) 3:1
Poletaev I. - Arutiunyan A.
17.09.2020 08:45
(11:6-11:4-6:11-11:5) 3:1
Kolmin A. - Melkov O.
17.09.2020 09:00
(11:9-11:4-12:10) 3:0
Homutov S. - Moklozyan S.
17.09.2020 09:15
(4:11-9:11-7:11) 0:3
Uezdin A. - Sukharnikov N.
17.09.2020 09:15
(8:11-4:11-12:10-11:8-9:11) 2:3
Duka A. - Melkov O.
17.09.2020 09:30
(10:12-8:11-8:11) 0:3
Homutov S. - Arutiunyan A.
17.09.2020 09:45
(6:11-11:8-11:8-5:11-13:15) 2:3
Kolmin A. - Vologzhanin, Vladimir
17.09.2020 10:00
(11:9-9:11-5:11-11:3-11:7) 3:2
Moklozyan S. - Poletaev I.
17.09.2020 10:15
(7:11-9:11-11:9-11:9-12:10) 3:2
Sidorin V. - Uezdin A.
17.09.2020 10:15
(7:11-7:11-11:13) 0:3
Ivanov V. - Troyanov Y.
17.09.2020 10:30
(11:9-2:11-13:11-11:6) 3:1
Kobytov R. - Mamishev S.
17.09.2020 10:45
(12:10-11:5-11:8) 3:0
Pronkin M. - Slaschilin A.
17.09.2020 10:45
(13:11-11:8-9:11-11:8) 3:1
Ota R. - Kulakov A.
17.09.2020 11:00
(5:11-10:12-11:6-11:4-8:11) 2:3
Morozov S. - Kurilchik N.
17.09.2020 11:15
(11:4-13:11-2:11-11:8) 3:1
Lobanov A. - Lyfenko N.
17.09.2020 11:15
(11:13-8:11-11:9-3:11) 1:3
Troyanov Y. - Ota R.
17.09.2020 11:30
(11:4-11:8-11:4) 3:0
Mamishev S. - Lobanov A.
17.09.2020 11:45
(11:5-8:11-9:11-11:7-10:12) 2:3
Slaschilin A. - Morozov S.
17.09.2020 11:45
(9:11-5:11-11:3-9:11) 1:3
Kulakov A. - Ivanov V.
17.09.2020 12:00
(11:8-7:11-7:11-12:10-6:11) 2:3
Lyfenko N. - Kobytov R.
17.09.2020 12:15
(4:11-4:11-7:11) 0:3
Kurilchik N. - Pronkin M.
17.09.2020 12:15
(3:11-7:11-8:11) 0:3
Ivanov V. - Ota R.
17.09.2020 12:30
(11:7-12:10-11:6) 3:0
Pronkin M. - Morozov S.
17.09.2020 12:45
(11:5-11:7-11:6) 3:0
Kobytov R. - Lobanov A.
17.09.2020 12:45
(11:7-11:6-11:4) 3:0
Troyanov Y. - Kulakov A.
17.09.2020 13:00
(11:7-5:11-13:15-11:3-11:7) 3:2
Mamishev S. - Lyfenko N.
17.09.2020 13:15
(6:11-11:7-5:11-7:11) 1:3
Slaschilin A. - Kurilchik N.
17.09.2020 13:15
(7:11-8:11-7:11) 0:3
Kulakov A. - Ota R.
17.09.2020 13:30
(12:10-11:9-8:11-7:11-11:3) 3:2
Lobanov A. - Mamishev S.
17.09.2020 13:45
(11:6-9:11-7:11-11:3-11:5) 3:2
Kurilchik N. - Slaschilin A.
17.09.2020 13:45
(11:6-11:7-12:14-3:11-4:11) 2:3
Ivanov V. - Troyanov Y.
17.09.2020 14:00
(12:14-7:11-10:12) 0:3
Kobytov R. - Lyfenko N.
17.09.2020 14:15
(10:12-11:7-11:3-11:7) 3:1
Pronkin M. - Morozov S.
17.09.2020 14:15
(11:6-11:8-11:8) 3:0
Suraev K.P. - Akekseev A.
17.09.2020 14:30
(7:11-11:7-7:11-11:4-11:3) 3:2
Kobelev E. - Chernyavskiy M.
17.09.2020 14:45
(8:11-11:2-9:11-13:15) 1:3
Yakovlev A. - Iskenderov I.
17.09.2020 15:00
(6:11-6:11-8:11) 0:3
Sergeevich I. - Karpovkin, Gennady
17.09.2020 15:15
(5:11-5:11-8:11) 0:3
Antonov V. - Abelmasov I.
17.09.2020 15:15
(8:11-12:10-11:3-9:11-12:10) 3:2
Akekseev A. - Yakovlev A.
17.09.2020 15:30
(11:8-3:11-11:7-11:8) 3:1
Chernyavskiy M. - Sergeevich I.
17.09.2020 15:45
(8:11-13:11-13:11-14:16-11:9) 3:2
Migalov I. - Antonov V.
17.09.2020 15:45
(7:11-7:11-11:5-11:4-16:14) 3:2
Iskenderov I. - Suraev K.P.
17.09.2020 16:00
(11:5-8:11-11:9-4:11-11:7) 3:2
Karpovkin, Gennady - Kobelev E.
17.09.2020 16:15
(12:10-11:5-15:13) 3:0
Suraev K.P. - Yakovlev A.
17.09.2020 16:30
(6:11-13:11-11:9-11:6) 3:1
Kobelev E. - Sergeevich I.
17.09.2020 16:45
(5:11-11:4-7:11-8:11) 1:3
Akekseev A. - Iskenderov I.
17.09.2020 17:00
(11:6-11:5-11:4) 3:0
Chernyavskiy M. - Karpovkin, Gennady
17.09.2020 17:15
(11:8-6:11-11:3-6:11-8:11) 2:3
Migalov I. - Abelmasov I.
17.09.2020 17:15
(7:11-12:10-9:11-11:8-7:11) 2:3
Iskenderov I. - Yakovlev A.
17.09.2020 17:30
(6:11-8:11-7:11) 0:3
Sergeevich I. - Kobelev E.
17.09.2020 17:45
(8:11-7:11-9:11) 0:3
Bychkov S. - Antonov V.
17.09.2020 17:45
(11:8-11:7-5:11-13:11) 3:1
Akekseev A. - Suraev K.P.
17.09.2020 18:00
(11:6-8:11-8:11-8:11) 1:3
Karpovkin, Gennady - Chernyavskiy M.
17.09.2020 18:15
(3:11-11:7-11:8-11:9) 3:1
Migalov I. - Abelmasov I.
17.09.2020 18:15
(11:2-9:11-11:6-11:1) 3:1
Zemit I. - Minkov M.
17.09.2020 18:30
(8:11-11:7-7:11-7:11) 1:3
Grebenyuk B. - Bazilevsky V.
17.09.2020 18:45
(11:8-6:11-9:11-6:11) 1:3
Chentsov A. - Shirshov A.
17.09.2020 18:45
(11:5-7:11-6:11-9:11) 1:3
Burov S. - Menshikov A.
17.09.2020 19:00
(11:8-11:7-7:11-5:11-11:9) 3:2
Cheklin M. - Korolev S.
17.09.2020 19:15
(11:7-11:8-11:13-11:5) 3:1
Vakar S. - Kolesnikov D.
17.09.2020 19:15
(9:11-7:11-11:7-11:4-11:2) 3:2
Minkov M. - Burov S.
17.09.2020 19:30
(11:8-11:8-11:8) 3:0
Bazilevsky V. - Vakar S.
17.09.2020 19:45
(7:11-7:11-8:11) 0:3
Shirshov A. - Cheklin M.
17.09.2020 19:45
(11:6-4:11-13:11-6:11-11:5) 3:2
Menshikov A. - Zemit I.
17.09.2020 20:00
(12:10-8:11-15:13-6:11-11:9) 3:2
Korolev S. - Chentsov A.
17.09.2020 20:15
(11:8-11:9-8:11-3:11-7:11) 2:3
Kolesnikov D. - Grebenyuk B.
17.09.2020 20:15
(11:5-11:9-8:11-9:11-3:11) 2:3
Zemit I. - Burov S.
17.09.2020 20:30
(10:12-8:11-7:11) 0:3
Grebenyuk B. - Vakar S.
17.09.2020 20:45
(11:9-9:11-15:13-14:12) 3:1
Chentsov A. - Cheklin M.
17.09.2020 20:45
(11:7-11:4-9:11-11:7) 3:1
Minkov M. - Menshikov A.
17.09.2020 21:00
(11:5-11:8-10:12-11:8) 3:1
Shirshov A. - Korolev S.
17.09.2020 21:15
(11:9-11:9-12:10) 3:0
Bazilevsky V. - Kolesnikov D.
17.09.2020 21:15
(4:11-9:11-14:12-11:9-7:11) 2:3
Menshikov A. - Zemit I.
17.09.2020 21:30
(11:4-7:11-8:11-6:11) 1:3
Kolesnikov D. - Bazilevsky V.
17.09.2020 21:45
(11:9-11:6-11:9) 3:0
Minkov M. - Burov S.
17.09.2020 22:00
(10:12-11:9-11:7-8:11-2:11) 2:3
Vakar S. - Grebenyuk B.
17.09.2020 22:15
(11:4-11:9-10:12-11:9) 3:1
Zhurba, Nikolai - Ogay, Sergey
17.09.2020 22:30
(7:11-8:11-9:11) 0:3
Molodtsov D. - Serebrennikov, Alexandr
17.09.2020 22:45
(8:11-14:12-9:11-6:11) 1:3
Girevenkov, Alik - Afanasyev I.
17.09.2020 22:45
(10:12-11:7-9:11-12:10-11:2) 3:2
Petrochenko D. - Ignatiev D.
17.09.2020 23:00
(8:11-8:11-0:11) 0:3
Suntsov A. - Churin K.
17.09.2020 23:15
(13:11-9:11-3:11-11:4-6:11) 2:3
Klavdenkov A. - Yusipov T.
17.09.2020 23:15
(11:6-7:11-7:11-11:13) 1:3
Ogay, Sergey - Turabekov, Tynchtyk
17.09.2020 23:30
(4:11-9:11-11:3-11:5-11:4) 3:2
Serebrennikov, Alexandr - Pronin O.
17.09.2020 23:45
(11:7-11:6-9:11-12:10) 3:1
Afanasyev I. - Yudin A.
17.09.2020 23:45
(8:11-11:9-6:11-10:12) 1:3
Badminton - Mednarodni - Armenija Infinity Pokal
Nazaretyan E. - Hunanyan G.
17.09.2020 12:00
(21:13-21:11) 2:0
Nazaretyan E. - Isahakyan G.
17.09.2020 12:50
(0:0) 0:0
Isahakyan S. - Hunanyan G.
17.09.2020 12:50
(21:19-21:19) 2:0
Badminton - Mednarodni - Armenija Infinity Pokal, (Ž)
Dzavaryan H. - Babajanyan L.
17.09.2020 07:00
(26:24-21:13) 2:0
Nikoyan M. - Babajanyan L.
17.09.2020 07:50
(21:17-21:15) 2:0
Nikoyan M. - Dzavaryan H.
17.09.2020 10:20
(21:17-21:11) 2:0
Badminton - Mednarodni - Armenija Infinity Pokal, Dvojice
Naza/Khacha - Isaha/Isaha
17.09.2020 14:10
(21:12-21:18) 2:0
Isaha/Isaha - Pogh/Pogho
17.09.2020 15:00
(11:21-18:21) 0:2
Badminton - Mednarodni - Armenija Infinity pokal, mešane dvojice
Naza/Baba - Isaak/Nikoy
17.09.2020 08:40
(21:16-21:23-21:14) 2:1
Naza/Baba - Pogho/Dzava
17.09.2020 09:30
(23:21-21:11) 2:0
Isaak/Nikoy - Pogho/Dzava
17.09.2020 11:10
(21:14-21:14) 2:0
Snooker - Mednarodno - Championship League
Gilbert D.B. - Hill A.
17.09.2020 12:00
(0:88-70:25-116:0-78:16) 3:1
Highfield, Liam - Bond N.
17.09.2020 12:00
(20:80-68:21-48:80-73:0) 2:2
Ning L. - Si X.
17.09.2020 13:10
(26:109-69:63-42:66-76:42) 2:2
Xintong Z. - Brown O.
17.09.2020 13:30
(60:18-111:14-82:6) 3:0
Xintong Z. - Bond N.
17.09.2020 14:00
(66:28-22:69-71:46-79:51) 3:1
Ning L. - Hill A.
17.09.2020 15:05
(59:1-16:70-80:15-62:61) 3:1
Highfield, Liam - Brown O.
17.09.2020 17:00
(52:60-77:8-21:79-77:0) 2:2
Gilbert D.B. - Si X.
17.09.2020 17:00
(0:70-10:125-112:6-91:11) 2:2
Si X. - Hill A.
17.09.2020 18:00
(75:12-8:79-34:63-15:69) 1:3
Xintong Z. - Highfield, Liam
17.09.2020 18:00
(41:64-58:80-26:72) 0:3
Bond N. - Brown O.
17.09.2020 18:45
(78:48-105:13-16:84-0:76) 2:2
Gilbert D.B. - Ning L.
17.09.2020 19:45
(89:0-38:90-34:64-116:13) 2:2
Dota 2 - BTS Dota2 - BTS Pro Series
Thunder Predator - Quincy Crew
17.09.2020 00:00
(0:1-0:1) 0:2
Cr4zy - Brasil
17.09.2020 22:00
(1:0-1:0) 2:0
Dota 2 - BTS Dota2 - BTS Pro Series
Unique - Team Empire
17.09.2020 14:00
(1:0-1:0) 2:0
Vikin.gg - Khan
17.09.2020 16:27
(1:0-1:0) 2:0
Team Empire - 5men
17.09.2020 19:00
(1:0-0:1) 1:1
5men - Hellraisers
17.09.2020 21:00
(0:1-0:1) 0:2
Dota 2 - Kitajska Dota2 - China Pro Cup
Psg.lgd - Aster
17.09.2020 08:00
(0:1-1:0-1:0) 2:1
Invictus - Lbzs
17.09.2020 13:00
(1:0-0:1-0:1) 1:2
Counter-Strike - ESL CS:GO - ESL Pro League
G2 - X-Kom Ago
17.09.2020 14:00
(14:16-16:4-17:19) 1:2
Natus Vincere - Heroic
17.09.2020 17:30
(16:6-16:19-16:14) 1:1
Team Vitality - Complexity
17.09.2020 21:00
(10:16-11:16) 0:2
Counter-Strike - ESL CS:GO - ESL Pro League
Gen.g - 100 Thieves
17.09.2020 21:00
(16:14-16:6) 2:0