Obvestilo o uporabi piškotkov

Športna loterija d.d. na spletni strani uporablja piškotke, ki se shranijo na napravo, s katero dostopate do spletne strani. Poleg piškotkov, ki so nujno potrebni za delovanje, uporabljamo tudi izbirne piškotke, s katerimi anonimno spremljamo vašo uporabo spletne strani.

Več o varovanju zasebnosti in uporabi piškotkov si lahko preberete v Izjavi o zasebnosti.

Za nadaljevanje vas prosimo, da potrdite strinjanje z uporabo izbirnih piškotkov.

VČERAJ
DANES
05.03.2024
V ŽIVO
ŠPORT
Nogomet - Alžirija - Liga 2
Oly.Akbou - Batna
05.03.2024 14:00
(1:0-1:0) 2:0
Nogomet - Anglija - 1.liga
Peterborough Utd - Northampton
05.03.2024 20:45
(3:1-2:0) 5:1
Cheltenham T. - Charlton
05.03.2024 20:45
(0:1-1:2) 1:3
Barnsley - Bolton
05.03.2024 20:45
(1:0-1:2) 2:2
Nogomet - Anglija - 2.liga
Morecambe - Crawley
05.03.2024 20:45
(0:0-1:0) 1:0
Barrow - Gillingham
05.03.2024 20:45
(1:0-1:0) 2:0
Mansfield - Milton KD
05.03.2024 20:45
(1:1-0:1) 1:2
Wimbledon - Grimsby
05.03.2024 20:45
(0:0-0:0) 0:0
Bradford City - Doncaster
05.03.2024 20:45
(0:1-1:0) 1:1
Nogomet - Anglija - Championship liga
Blackburn - Millwall
05.03.2024 20:45
(0:0-1:1) 1:1
Coventry - Rotherham
05.03.2024 20:45
(4:0-1:0) 5:0
Hull - Birmingham
05.03.2024 20:45
(1:0-0:1) 1:1
Leeds - Stoke
05.03.2024 20:45
(1:0-0:0) 1:0
Sunderland - Leicester
05.03.2024 20:45
(0:1-0:0) 0:1
Sheffield Wed. - Plymouth
05.03.2024 20:45
(0:0-1:0) 1:0
Ipswich - Bristol C.
05.03.2024 21:00
(0:0-3:2) 3:2
Nogomet - Anglija - Nacionalna liga
Barnet - Rochdale
05.03.2024 20:45
(1:0-1:0) 2:0
Southend - Wealdstone
05.03.2024 20:45
(0:1-1:0) 1:1
Gateshead - Solihull Moors
05.03.2024 20:45
(1:2-1:1) 2:3
York City - Fylde
05.03.2024 20:45
(1:1-0:1) 1:2
Altrincham - Dorking W.
05.03.2024 20:45
(2:0-0:1) 2:1
Oldham A. - Bromley
05.03.2024 20:45
(0:0-0:0) 0:0
Woking - Kidderminster
05.03.2024 20:45
(0:1-2:0) 2:1
Nogomet - Anglija (Am.) - Centralna liga
Bolton - Blackpool
05.03.2024 14:00
(0:2-1:0) 1:2
Nogomet - Anglija (Am.) - Conference Jug
Maidstone - Bath City
05.03.2024 20:45
(1:1-1:1) 2:2
Hamp&Richm - Eastbourne B.
05.03.2024 20:45
(0:0-1:0) 1:0
Farnborough - Welling Utd.
05.03.2024 20:45
(1:0-0:0) 1:0
Nogomet - Anglija (Am.) - Conference Sever
Warrington - Southport
05.03.2024 20:45
(0:2-0:1) 0:3
Banbury Utd. - Rushall Ol.
05.03.2024 20:45
(1:1-0:1) 1:2
Spennymoor - Alfreton
05.03.2024 20:45
(1:1-1:0) 2:1
Bishop´s Stortford - Chorley
05.03.2024 20:45
(1:2-0:2) 1:4
Nogomet - Anglija (Am.) - Isthmian liga, Premier divizija
Horsham - Kingstonian
05.03.2024 20:45
(2:0-1:1) 3:1
Nogomet - Anglija (Am.) - Južna nogometna liga, premier divizija center
Long Eaton - Leamington
05.03.2024 20:45
(0:0-2:2) 2:2
Alvechurch - Halesowen
05.03.2024 20:45
(0:0-0:2) 0:2
Stourbridge - Needham M.
05.03.2024 20:45
(1:1-0:0) 1:1
Nogomet - Anglija (Am.) - Profesionalna Development liga
Cardiff - Ipswich
05.03.2024 14:00
(1:0-0:3) 1:3
Bournemouth - Colchester
05.03.2024 15:00
(2:0-3:0) 5:0
Sheff.Utd. - Birmingham
05.03.2024 15:00
(0:0-2:0) 2:0
QPR - Millwall
05.03.2024 20:00
(2:0-0:1) 2:1
Hull - Fleetwood T.
05.03.2024 20:00
(0:1-0:2) 0:3
Nogomet - Anglija (Am.) - Severna Premier liga, premier divizija
Utd.of Manchester - Warrington Ry.
05.03.2024 20:45
(1:0-0:2) 1:2
Atherton C. - Guiseley FC
05.03.2024 20:45
(0:0-1:2) 1:2
Nogomet - Argentina - Camp. De Reser De Primera Division B Metropolitana
Villa SC - UAI Urquiza
05.03.2024 13:00
(1:0-0:0) 1:0
Armenio - Merlo
05.03.2024 13:00
(1:3-0:1) 1:4
Fenix - Canuelas
05.03.2024 13:00
(2:3-1:2) 3:5
Arg. de Merlo - Acassuso
05.03.2024 13:00
(1:0-1:0) 2:0
Dock Sud - Villa Dalmine
05.03.2024 21:00
(1:0-1:1) 2:1
Comun Bsas - Sacachispas
05.03.2024 21:00
(0:0-1:0) 1:0
Arg.Quilmes - Laferrere
05.03.2024 21:00
(2:0-5:1) 7:1
Nogomet - Argentina - Pokal de la Liga
Instituto AC Cordoba - Huracan
05.03.2024 01:00
(1:0-1:0) 2:0
Barracas Central - Independiente
05.03.2024 23:00
(2:1-0:1) 2:2
Nogomet - Argentina - Primera Nacional
SM Tucuman - Quilmes
05.03.2024 01:10
(0:0-0:0) 0:0
GYE Mendoza - Madryn
05.03.2024 21:00
(0:0-2:1) 2:1
Nogomet - Bahrain - 2. divizija
Isa Town - Um Alhassam
05.03.2024 17:15
(2:0-1:1) 3:1
Nogomet - Brazilija - Copa do Nordeste
Nautico - River PI
05.03.2024 23:00
(0:0-0:1) 0:1
Nogomet - Brazilija - Paraibano
Paraibano - Serra Branca
05.03.2024 20:00
(0:2-0:0) 0:2
Nogomet - Čile - Primera B
Barnechea - Curico Unido
05.03.2024 00:30
(2:0-2:1) 4:1
Nogomet - Egipt - 2. divizija
Lel Makasa - Asyut Pet.
05.03.2024 14:30
(0:1-1:1) 1:2
Abo Qair - Makadi
05.03.2024 14:30
(0:0-2:1) 2:1
Telecom Egy. - Aswan
05.03.2024 14:30
(1:0-0:0) 1:0
Nogomet - Egipt - Premier Liga
EL Gaish - El Daklyeh
05.03.2024 15:00
(0:0-0:0) 0:0
AL Masry - Smouha
05.03.2024 18:00
(1:0-1:0) 2:0
Nogomet - Ekvador - LigaPro Primera A
LDU Quito - Macara
05.03.2024 01:00
(2:1-0:0) 2:1
Nogomet - Gambija - Division 2
Gambian Dutch L. - Serrekunda
05.03.2024 17:00
(1:1-2:0) 3:1
Medina Utd. - Immigration
05.03.2024 17:30
(0:2-0:1) 0:3
Tallinding - Elite Utd
05.03.2024 17:30
(0:1-1:0) 1:1
Nogomet - Gruzija - Nacionalna Liga 2
Spaeri - Lok.Tbilisi
05.03.2024 12:00
(0:1-1:0) 1:1
Wit G. - FC Kolkheti Khobi
05.03.2024 12:00
(-) -
Dinamo-2 Tbilisi - Rustavi
05.03.2024 15:00
(1:1-1:0) 2:1
Nogomet - Indija - Santosh Trophy
Manipur - Assam
05.03.2024 10:00
(4:0-3:1) 7:1
Mizoram - Kerala
05.03.2024 14:30
(0:0-0:0-0:0-7:6) 7:6
Nogomet - Indonezija - Liga 3
Persitara - Bintang K.
05.03.2024 02:00
(3:1-1:1) 4:2
Renal FC - Bengkulu P.
05.03.2024 08:00
(0:3-0:1) 0:4
Asiop FC - Batavia
05.03.2024 08:00
(1:1-2:0) 3:1
Bengkulu - Mutu
05.03.2024 10:00
(-) -
Nogomet - Irak - Iraška liga
Amanat B. - AL Minaa
05.03.2024 12:30
(0:0-0:1) 0:1
Nogomet - Iran - 2. Divizija
Niroye Z.T. - Yasa
05.03.2024 12:30
(1:0-2:0) 3:0
Sepidrood R. - Shohada R.K.
05.03.2024 12:30
(0:0-0:0) 0:0
Nogomet - Islandija - Ligaški pokal A
Stjarnan - Njardvik
05.03.2024 20:00
(0:0-1:1) 1:1
Nogomet - Italija - 3.liga A
Pro Sesto - G.Erminio
05.03.2024 18:30
(0:0-0:0) 0:0
Pro Patria - Pro Vercelli
05.03.2024 18:30
(1:0-1:1) 2:1
Arzignano - Albinoleffe
05.03.2024 18:30
(0:0-0:0) 0:0
23/Atalanta - AC Lumezzane
05.03.2024 18:30
(1:0-0:0) 1:0
Alessandria - Trento
05.03.2024 18:30
(0:0-0:1) 0:1
Legnago - Pergolettese
05.03.2024 18:30
(1:0-1:1) 2:1
Mantova 1911 - Virtus Verona
05.03.2024 20:45
(1:0-3:0) 4:0
Nogomet - Italija - 3.liga B
Vir.Entella - Perugia
05.03.2024 18:30
(2:0-3:0) 5:0
Pineto - Vis Pesaro
05.03.2024 18:30
(0:1-1:0) 1:1
Gubbio - Arezzo
05.03.2024 20:45
(1:0-1:0) 2:0
Carrarese - Cesena
05.03.2024 20:45
(1:1-2:1) 3:2
Recanatese - Pescara
05.03.2024 20:45
(1:1-2:1) 3:2
Ancona M. - Fermana
05.03.2024 20:45
(0:0-2:1) 2:1
Nogomet - Izrael - Izraelski pokal
Hapoel NH - H.Rishon L.
05.03.2024 17:00
(2:1-1:0) 3:1
Mac.Netanya - Hapoel J.
05.03.2024 18:00
(1:0-0:1-1:0) 2:1
Hap.Haifa - M.Petah Tikva
05.03.2024 18:30
(0:2-0:1) 0:3
Nogomet - Izrael - Liga Bet Sever A
B.Naharia - H.Bnei Baan
05.03.2024 19:00
(1:1-3:1) 4:2
Nogomet - Jamajka - Premier Liga
Dunbeholden - Harbour V.
05.03.2024 01:30
(1:0-2:0) 3:0
Nogomet - Južna Afrika - 1.Premier liga
Cape Town - Stellenbosch
05.03.2024 18:30
(0:1-0:0) 0:1
Kaizer Chiefs - Lamontville
05.03.2024 18:30
(1:0-0:0) 1:0
AmaZulu - Swallows
05.03.2024 18:30
(0:0-1:1) 1:1
Nogomet - Katar - Stars Liga
AL Duhail - AL Markhiya
05.03.2024 16:00
(0:0-0:0) 0:0
Salal - AL Shamal
05.03.2024 18:00
(0:2-3:2) 3:4
Muaither - AL Ahli Doha
05.03.2024 18:00
(1:0-0:1) 1:1
Nogomet - Kolumbija - Primera A, Apertura
Pasto - Fortaleza
05.03.2024 02:10
(1:0-0:0) 1:0
Nogomet - Kostarika - CopaPromerica, Women
Mun.Pococ - Saprissa
05.03.2024 02:00
(0:0-1:1) 1:1
Nogomet - Kostarika - Liga de Ascenso, Clausura
Santa Ana - Guadalupe
05.03.2024 02:00
(0:0-0:1) 0:1
Nogomet - Maroko - Botola Pro D1
R.Zemamra - Wydad
05.03.2024 18:00
(0:0-0:0) 0:0
Nogomet - Mavretanija - Super D2
Nouakchott - Police
05.03.2024 17:15
(0:1-0:2) 0:3
Dar El Barka - Brakna
05.03.2024 19:45
(0:1-2:0) 2:1
Nogomet - Mednarodni klubi - AFC Liga Prvakov, Izločilni boji
Jeonbuk HM - Ulsan H.
05.03.2024 11:00
(1:0-0:1) 1:1
AL Hilal - AL Ittihad
05.03.2024 19:00
(2:0-0:0) 2:0
Nogomet - Mednarodni klubi - CONCACAF Liga prvakov
Herediano - Robinhood
05.03.2024 23:00
(1:0-1:0) 2:0
Nogomet - Mednarodni klubi - Pokal Sudamericana
Un.Catolica - Coquimbo U.
05.03.2024 23:00
(0:0-0:2) 0:2
CD Real Tomayapo - J.Wilstermann
05.03.2024 23:00
(0:0-0:0-0:0-4:3) 4:3
Nogomet - Mednarodni klubi - UEFA liga prvakov
R.Sociedad - PSG
05.03.2024 21:00
(0:1-1:1) 1:2
Bayern M. - Lazio
05.03.2024 21:00
(2:0-1:0) 3:0
Nogomet - Mednarodni mladi - U20 Prijateljske tekme
Kostarika - Venezuela
05.03.2024 16:00
(0:1-1:1) 1:2
Nogomet - Mehika - Liga Mx (Ž), Clausura
Queretaro - Cruz Azul
05.03.2024 00:00
(1:0-2:0) 3:0
Toluca - C.America
05.03.2024 00:00
(1:0-2:0) 3:0
Pachucha - Puebla
05.03.2024 02:06
(2:0-0:0) 2:0
Guadalajara - Necaxa
05.03.2024 04:10
(3:0-1:0) 4:0
Monterrey - Santos L.
05.03.2024 04:10
(4:0-2:0) 6:0
Nogomet - Mehika - Liga Premier Serie A
Correcaminos U. - Mexicali
05.03.2024 17:00
(0:1-1:0) 1:1
Nogomet - Myanmar - National League Cup
Rainbow(Mmr) - Kachin Utd.
05.03.2024 10:30
(0:1-0:2) 0:3
Shan Utd - Glory Goal FC
05.03.2024 10:30
(4:0-1:0) 5:0
Yangon Utd - Myanmar University FC
05.03.2024 10:30
(2:0-2:0) 4:0
Nogomet - Nemčija amaterji - DFB Pokal (Ž)
Hoffenheim - Wolfsburg
05.03.2024 18:30
(0:2-0:1) 0:3
Bayer L. - Essen
05.03.2024 18:30
(0:2-1:0) 1:2
Ein.Frankfurt - Duisburg
05.03.2024 18:30
(3:0-1:1) 4:1
CZ Jena - Bayern M.
05.03.2024 18:30
(0:3-0:0) 0:3
Nogomet - Nigerija - Profesionalna liga
Gombe Utd - Shooting Stars
05.03.2024 15:00
(1:0-0:1) 1:1
Nogomet - Poljska - II Liga
Sandecja NS - R.Stezyca
05.03.2024 13:00
(0:0-2:1) 2:1
Nogomet - Portugalska - Segunda Liga
Maritimo - Belenenses
05.03.2024 19:00
(1:0-0:1) 1:1
Nogomet - Portugalska - U23 Prvenstvo
E.Amadora - Estoril
05.03.2024 14:00
(0:1-0:1) 0:2
Famalicao - Sporting
05.03.2024 16:00
(1:2-0:1) 1:3
Vizela - Torreense
05.03.2024 16:00
(1:0-0:0) 1:0
Benfica - Gil Vicente
05.03.2024 17:00
(3:0-0:5) 3:5
Nogomet - Romunija - Liga 2
Steaua Buc. - Viitorul TJ
05.03.2024 18:00
(0:0-5:0) 5:0
Nogomet - Savdska Arabija - 1.divizija
AL Jandal - Ohud M.
05.03.2024 13:00
(0:0-1:1) 1:1
AL Batin - Jeddah
05.03.2024 13:50
(3:1-0:0) 3:1
AL Arabi (SA) - AL Najmah
05.03.2024 16:45
(3:0-2:2) 5:2
Nogomet - Severna Irska - Premiership
Glenavon - Glentoran
05.03.2024 20:45
(0:0-0:0) 0:0
Nogomet - Severna Makedonija - 2. MFL
V. Negotivo - GFK Ohrid
05.03.2024 14:00
(0:0-0:1) 0:1
Karaorman - Skopje
05.03.2024 14:00
(0:0-0:1) 0:1
Osogovo K. - Pobeda
05.03.2024 14:00
(0:0-0:0) 0:0
Detonit Jun. - Pelister Bitola
05.03.2024 14:00
(1:0-0:0) 1:0
Nogomet - Sirija - 1st Division
AL Hilal (Syr) - Khattab
05.03.2024 13:00
(0:0-1:1) 1:1
Nawair - AL Jihad
05.03.2024 13:00
(2:0-0:0) 2:0
Nogomet - Slovenija - Pokal
Podvinci - Triglav
05.03.2024 14:45
(0:0-0:1) 0:1
Videm - Ilirija
05.03.2024 14:45
(0:0-1:3) 1:3
Nogomet - Škotska - Championship
G.Morton - Dundee Utd.
05.03.2024 20:45
(0:1-0:0) 0:1
Nogomet - Škotska - League One
Cove R. - Falkirk
05.03.2024 20:45
(0:0-0:1) 0:1
Nogomet - Škotska - Liga 2
Bonnyrigg R. - Spartans FC
05.03.2024 20:45
(1:1-1:1) 2:2
Stranraer - Dumbarton
05.03.2024 20:45
(4:0-1:0) 5:0
Nogomet - Škotska - Rezervna liga
Hibernian - Livingston
05.03.2024 15:00
(0:1-1:0) 1:1
Queens Park - Ayr Utd.
05.03.2024 15:00
(0:0-1:0) 1:0
Nogomet - Tanzanija - Premier liga
Ihefu - KMC
05.03.2024 14:00
(1:0-0:0) 1:0
Nogomet - Tunizija - Liga 1
Esperance Sportive de Tunis - St.Tunisien
05.03.2024 17:00
(1:0-1:0) 2:0
Nogomet - Uganda - Pokal
Kirinya J. - NEC
05.03.2024 14:00
(0:1-0:0) 0:1
Nogomet - Zanzibar - Premier Liga
Mlandege - Kundemba
05.03.2024 14:15
(0:1-1:0) 1:1
Tenis - ATP - ATP Indian Wells, ZDA moški posamezniki
Nishioka Y. - Shang J.
05.03.2024 00:10
(6:4-6:7-3:6) 1:2
Zhukayev B. - Mayot H.
05.03.2024 00:10
(3:6-1:6) 0:2
Hijikata R. - Pouille L.
05.03.2024 00:10
(7:5-1:6-3:6) 1:2
Cressy M. - Goffin D.
05.03.2024 02:00
(7:6-3:6-3:6) 1:2
Johnson S. - Nava E.
05.03.2024 02:00
(7:6-6:7-4:6) 1:2
Nardi L. - Atmane T.
05.03.2024 02:40
(6:4-6:0) 2:0
Bagnis F. - Mmoh M.
05.03.2024 04:55
(3:6-6:4-6:4) 2:1
Gaston H. - Kudla D.
05.03.2024 05:00
(1:6-3:6) 0:2
Seyboth W.T. - Broady L.
05.03.2024 19:00
(6:1-6:1) 2:0
Hassan B. - Mochizuki S.
05.03.2024 19:00
(4:6-6:7) 0:2
Klein L. - Svajda Z.
05.03.2024 19:00
(6:4-6:7-6:3) 2:1
Nagal S. - Hong S.C.
05.03.2024 19:00
(6:2-2:6-6:7) 1:2
Quinn E. - Vavassori A.
05.03.2024 19:00
(4:6-6:1-6:2) 2:1
Molcan A. - Grenier H.
05.03.2024 19:00
(3:6-2:6) 0:2
Tenis - Challenger - ATP Challenger Kigali 2, Rwanda Men Singles
Safwat M. - Houkes M.
05.03.2024 09:00
(6:2-6:4) 2:0
Ionel N.D. - Wenger D.
05.03.2024 09:00
(5:7-1:6) 0:2
Bobrov B. - Hemery C.
05.03.2024 09:00
(3:6-4:6) 0:2
Ayeni O.A.D. - Lyeons J.
05.03.2024 09:00
(6:4-6:3) 2:0
Bax F. - Casanova H.
05.03.2024 10:35
(4:6-4:6) 0:2
Cukierman D. - Habiyambere E.
05.03.2024 10:40
(6:2-6:0) 2:0
Kozlov S. - Schachter N.
05.03.2024 10:50
(6:3-6:4) 2:0
Fancutt T. - Dev S.D.P.
05.03.2024 11:05
(6:2-7:5) 2:0
Gakhov I. - Majchrzak K.
05.03.2024 11:55
(3:6-7:5-5:7) 1:2
El Sallaly A. - Pichler D.
05.03.2024 12:05
(2:6-3:6) 0:2
Trungelliti M. - Brumm J.
05.03.2024 12:15
(7:5-6:2) 2:0
Pennaforti G. - Lock B.
05.03.2024 12:45
(3:6-6:7) 0:2
Tenis - Challenger - ATP Challenger Lugano, Švica moške dvojice
Frant/Jebens - Brouw/Ritsc
05.03.2024 15:20
(6:4-6:4) 2:0
Goran/Huesl - Hsu/Shimizu
05.03.2024 15:30
(7:5-6:3) 2:0
Tenis - Challenger - ATP Challenger Lugano, Švica moški posamezniki
Molleker R. - Shimabukuro S.
05.03.2024 10:00
(6:4-6:4) 2:0
Gea A. - Harris L.
05.03.2024 10:00
(6:4-6:3) 2:0
Harris B. - Bellucci M.
05.03.2024 11:25
(6:7-6:4-6:4) 2:1
Ritschard A. - Berankis R.
05.03.2024 11:45
(4:6-6:1-6:4) 2:1
Masur D. - Mpetshi P.G.
05.03.2024 12:40
(6:4-6:4) 2:0
Squire H. - Brunold M.
05.03.2024 13:00
(7:6-6:4) 2:0
Yunchaokete B. - Escoffier A.
05.03.2024 14:00
(4:6-0:6) 0:2
Ilkel C. - Nikles J.
05.03.2024 16:40
(6:0-6:3) 2:0
Blockx A. - Riedi L.
05.03.2024 18:00
(3:6-7:6-6:5) 1:1
Bertola B. - Virtanen O.
05.03.2024 20:30
(5:7-3:6) 0:2
Tenis - Challenger - ATP Challenger Santa Cruz, Bolivija moški pos.
Monteiro T.M. - Lavagno E.
05.03.2024 00:10
(6:2-6:2) 2:0
Gomez F.A. - Prado A.J.C.
05.03.2024 01:40
(4:6-0:6) 0:2
Oliveira G. - Weis A.
05.03.2024 18:00
(6:3-6:3) 2:0
Cerundolo J.M. - Justo G.I.
05.03.2024 18:00
(6:3-6:2) 2:0
Aboian V. - Jubb P.
05.03.2024 18:00
(6:3-5:7-6:3) 2:1
Sekulic P. - Comesana F.
05.03.2024 19:20
(7:6-3:6-1:6) 1:2
Torres J.B. - Olivo R.
05.03.2024 19:20
(3:6-1:6) 0:2
Bicknell B. - Draxl L.
05.03.2024 20:40
(6:3-2:6-3:6) 1:2
Burruchaga R.A. - Kestelboim M.
05.03.2024 21:15
(6:2-6:4) 2:0
Sakamoto P. - Cecchinato M.
05.03.2024 22:30
(6:4-6:4) 2:0
Boitan G.A. - Villanueva G.
05.03.2024 23:05
(6:0-6:3) 2:0
Mager G. - Bueno G.
05.03.2024 23:30
(6:1-6:1) 2:0
Tenis - ITF moški - ITF Brazilija F2, moške dvojice
Alme/Meale - Bianch/Escur
05.03.2024 14:00
(3:6-4:6) 0:2
Costa/Ferraz - Nune/Santi
05.03.2024 15:30
(6:3-6:2) 2:0
Alves/Ribeir - Perei/Roveri
05.03.2024 22:20
(6:7-7:6-1:0) 2:1
Tenis - ITF moški - ITF Brazilija F2, moški posamezniki
Roveri S.G. - Tosetto R.
05.03.2024 14:00
(5:7-6:7) 0:2
Oumaouche R. - Alves M.
05.03.2024 14:00
(5:7-3:6) 0:2
Pereira J. - Valsecchi P.
05.03.2024 15:30
(4:6-2:6) 0:2
Monferrer E. - Loureiro J.V.C.
05.03.2024 15:30
(6:4-6:7-6:1) 2:1
Osorio J.S. - Barreiros R.M.
05.03.2024 17:00
(6:4-3:6-6:3) 2:1
Goncalves C.J.V. - Silva D.D.
05.03.2024 17:00
(3:6-2:6) 0:2
Ficovich J.P. - Gimenez I.
05.03.2024 21:00
(6:4-6:1) 2:0
Tenis - ITF moški - ITF Dominikanska republika F1, moške dvojice
C Pigna/Gomez - Mejia/Urrea
05.03.2024 17:00
(4:6-2:6) 0:2
Andra/Pokor - Beaven/Martin
05.03.2024 20:00
(7:6-6:1) 2:0
Cabre/Marre - Cid/Hardt
05.03.2024 20:00
(2:6-6:3-0:1) 1:2
Broom/Steven - Fenty A / Kwiatkowski T-S
05.03.2024 21:40
(7:5-7:5) 2:0
Martin/Rodri - Muno/Porras
05.03.2024 22:00
(7:5-7:6) 2:0
Tenis - ITF moški - ITF Dominikanska republika F1, moški posamezniki
Cid S.R. - Vishnick D.
05.03.2024 15:30
(6:1-4:0) 1:0
Lilov V. - Broom C.
05.03.2024 17:00
(4:6-2:6) 0:2
Pannu K. - Bigun K.
05.03.2024 17:00
(3:6-7:6-7:5) 2:1
Kumar O. - Bertran P.
05.03.2024 17:00
(6:2-6:3) 2:0
Tenis - ITF moški - ITF Dominikanska republika F1, moški posamezniki
Hilderbrand T. - Nunez L.
05.03.2024 14:00
(6:4-6:1) 2:0
Fenty A. - Maginley H.J.
05.03.2024 14:00
(6:2-7:5) 2:0
Ribeiro L.E.J. - Jones M.
05.03.2024 14:00
(3:6-4:6) 0:2
Mbithi M. - Jones A.
05.03.2024 14:00
(6:1-3:6-0:1) 1:2
Martin T. - Aleshchev A.
05.03.2024 14:00
(6:4-7:5) 2:0
Rodriguez P. R. - Vasser O.
05.03.2024 14:00
(1:6-4:6) 0:2
Bynoe E. - Evans G.
05.03.2024 14:00
(3:6-2:6) 0:2
Stakusic M. - Cabrera M.A.
05.03.2024 14:00
(6:3-3:6-1:0) 2:1
Tenis - ITF moški - ITF Egipt F6, moške dvojice
Fossa/Spezia - Bar Biryukov P / Elsayed A
05.03.2024 12:30
(2:6-4:6) 0:2
Dong/Zhao - Pawel/Szajry
05.03.2024 12:35
(4:6-4:6) 0:2
Lu P / Zheng B - Bassem/Zakar
05.03.2024 12:50
(4:6-6:3-0:0) 1:1
Jin/Li - Porit/Ursu
05.03.2024 14:05
(3:6-4:6) 0:2
Perez/Purts - Berk/Lech-W
05.03.2024 14:05
(6:7-0:3) 0:1
Habib A / Kamath M - Kham/Maamo
05.03.2024 14:20
(7:6-7:5) 2:0
Tenis - ITF moški - ITF Egipt F6, moški posamezniki
Li Z. - Mingzhou Z.
05.03.2024 09:00
(3:6-6:4-1:0) 2:1
Kamath M. - Yu B.
05.03.2024 09:00
(5:7-6:3-0:1) 1:2
Lechno Wasi. F. - Kopeikin V.
05.03.2024 09:00
(5:7-4:6) 0:2
Novak J. - Pang R.
05.03.2024 09:00
(6:2-6:7-0:1) 1:2
Jadoun N. - Deari S.
05.03.2024 11:00
(6:1-2:0) 1:0
Khotchenkov E. - van Dyck N.
05.03.2024 11:04
(7:5-2:6-1:0) 2:1
Bajurko A. - Tyler J.
05.03.2024 11:05
(6:3-0:6-0:1) 1:2
Morandais J.C. - Ibrahim K.
05.03.2024 11:20
(6:1-1:6-0:1) 1:2
Tenis - ITF moški - ITF Francija F9, moške dvojice
Maric/Radov - Gadamauri B / Mchugh A
05.03.2024 12:00
(3:6-6:7) 0:2
Ghazo/Massa - Lessir/Saba
05.03.2024 12:00
(7:5-7:5) 2:0
Calzi/Raynel - Hough/Stewa
05.03.2024 15:00
(3:6-2:6) 0:2
Gome/van Emb - Gobat/Salle
05.03.2024 15:00
(4:6-2:6) 0:2
Ober/White - Bass/Sharip
05.03.2024 15:30
(3:6-6:7) 0:2
Rivet/Vande - Garcian A / Morlet A
05.03.2024 16:30
(6:1-7:6) 2:0
Ojaka/Roma - Barrei/Trufell
05.03.2024 16:30
(6:2-6:2) 2:0
Aubriot A / Ghibaudo A - Collignon K / Demanet E
05.03.2024 17:00
(3:6-1:6) 0:2
Tenis - ITF moški - ITF Francija F9, moški posamezniki
Oberleitner N. - Papamalamis T.
05.03.2024 11:00
(5:7-2:6) 0:2
Barreira B.V. - Demanet E.
05.03.2024 12:30
(1:6-3:6) 0:2
Walters M. - Rivet M.
05.03.2024 13:30
(7:6-6:2) 2:0
Trufelli T. - Lagarrigue L.
05.03.2024 13:30
(1:6-3:6) 0:2
Aubriot A. - De Schepper K.
05.03.2024 14:00
(4:6-7:6-6:4) 2:1
Tenis - ITF moški - ITF Grčija F1, moške dvojice
Kalin/Oplus - Brads/Crowth
05.03.2024 12:15
(1:6-5:7) 0:2
Ellou/Leshe - Di Nata/Sciah
05.03.2024 12:30
(6:4-6:3) 2:0
Antono/Neos - Matsuda R / Skorilas A
05.03.2024 12:35
(7:5-6:3) 2:0
Tenis - ITF moški - ITF Grčija F1, moški posamezniki
Vales A. - Glavas C.
05.03.2024 11:00
(6:4-6:2) 2:0
Eriksson S. - Campbell N.
05.03.2024 11:05
(6:2-4:6-0:6) 1:2
Tenis - ITF moški - ITF Hrvaška F1, moške dvojice
Kauko/Kupcic - Bill/Mikrut
05.03.2024 10:30
(2:6-7:6-0:1) 1:2
Baron/Comp - Maric/Volja
05.03.2024 14:00
(6:2-6:1) 2:0
Pavlo/Radje - Clarke/Simun
05.03.2024 14:00
(6:4-7:6) 2:0
Baum S / Brunclik P - Horvat/Zmak
05.03.2024 15:30
(5:7-6:1-0:1) 1:2
Tenis - ITF moški - ITF Hrvaška F1, moški posamezniki
Poljicak M. - Clarke J.
05.03.2024 11:00
(5:7-1:6) 0:2
Marmousez L. - Sorrentino L.
05.03.2024 11:30
(6:3-6:1) 2:0
Kaukovalta P. - Brunclik P.
05.03.2024 11:30
(1:6-1:6) 0:2
Stodder T. - Maksimovic M.
05.03.2024 12:30
(6:3-6:1) 2:0
Bagnolini D. - Kopp S.
05.03.2024 13:00
(7:5-3:6-4:6) 1:2
Majdandzic M. - Martinovic M.
05.03.2024 14:00
(6:1-6:2) 2:0
Tenis - ITF moški - ITF Iran F4, Men Doubles
Ducar/Tomes - Ghomi A / Klok D
05.03.2024 10:35
(6:3-6:7-1:0) 2:1
Cavall/Perez - Kazak/Zhukov
05.03.2024 11:25
(2:6-6:4-1:0) 2:1
Fuele/Madar - Bacaloni A / Hamza Reguig S
05.03.2024 11:50
(6:2-6:4) 2:0
Eqbal I / Kalyanpur A - Katibe/Khos
05.03.2024 12:55
(6:0-6:0) 2:0
Cazac/Schint - De Dios/Mouille
05.03.2024 13:20
(7:6-6:0) 2:0
Tenis - ITF moški - ITF Iran F4, Men Singles
Alujas R. - Abd Hazli I.D.
05.03.2024 07:30
(5:7-5:7) 0:2
Ivanov S. - Eqbal I.
05.03.2024 07:30
(5:7-3:6) 0:2
Cazacu D. N. - Yazdani A.
05.03.2024 07:30
(7:5-6:3) 2:0
Tenis - ITF moški - ITF Kazahstan F1, moške dvojice
Anhel/Syrov - Chekh/Zayts
05.03.2024 08:40
(2:6-4:6) 0:2
Arutiu/Ostap - Batyu/Yerdi
05.03.2024 09:55
(6:4-7:5) 2:0
Kukasian A / Nesterov P - Istom/Karlo
05.03.2024 10:55
(6:4-4:6-1:0) 2:1
Loma/Phili - Alma/Kirill
05.03.2024 11:05
(6:4-6:1) 2:0
Liaon/Zgirov - Mokro/Safon
05.03.2024 11:35
(5:7-6:1-1:0) 2:1
Fomin S / Khazime D - Chepik A / Ibragimov D
05.03.2024 12:25
(5:7-7:5-0:0) 1:1
Verbin P / Visker N - Agafon/Simak
05.03.2024 12:35
(6:3-6:7-1:0) 2:1
Heije/Donde - Baiant R / Gloeckler M
05.03.2024 13:15
(6:2-6:4) 2:0
Tenis - ITF moški - ITF Kazahstan F1, moški posamezniki
Verbin P. - Mokrov A.
05.03.2024 06:00
(6:7-6:2-1:0) 2:1
Gloeckler M. - Abdullin, Alan
05.03.2024 06:00
(7:5-6:2) 2:0
Safonov A. - Ibrakhimov R.
05.03.2024 06:00
(6:2-6:1) 2:0
Baiant R. - Mirzaganiyev F.
05.03.2024 07:30
(6:2-6:3) 2:0
Ibragimov D. - Pundel A.
05.03.2024 07:30
(6:1-6:0) 2:0
Atlangeriev, Bekhan - Kolganov, Kirill
05.03.2024 08:20
(6:3-7:5) 2:0
Shebekin G. - Kamchibekov I.
05.03.2024 09:10
(1:6-6:2-0:1) 1:2
Polukhin S. - Zhzhenov K.
05.03.2024 09:45
(3:6-4:6) 0:2
Tenis - ITF moški - ITF Portugalska F4, moške dvojice
Araujo/Fanselo - Chappell N / Geerts M
05.03.2024 16:30
(4:6-6:3-1:0) 2:1
Almeida T / Cortez T - Stepan/Whiti
05.03.2024 16:30
(2:6-4:6) 0:2
Peca/Vlkovs - Hende/Troca
05.03.2024 17:15
(6:4-1:6-1:0) 2:1
Tenis - ITF moški - ITF Portugalska F4, moški posamezniki
Butvilas E. - Rocha F.
05.03.2024 11:00
(6:1-6:3) 2:0
Vylegzhanin N. - Donski A.
05.03.2024 11:00
(6:4-6:4) 2:0
Smith K. - Curras A.T.
05.03.2024 11:00
(6:2-6:4) 2:0
Domingues J. - Guerra B.
05.03.2024 12:15
(6:1-6:1) 2:0
Rodriguez R.J.A. - Turriziani A. A.
05.03.2024 12:30
(4:5) 0:0
Araujo P. - Vasa E.
05.03.2024 12:30
(4:6-6:7) 0:2
Decamps G. - Zima L.
05.03.2024 13:40
(5:7-7:6-0:1) 1:2
Pereira T. - Wiersholm H.
05.03.2024 13:45
(6:2-6:4) 2:0
Tenis - ITF moški - ITF Portugalska F4, moški posamezniki
Batista D. - Takahashi Y.
05.03.2024 15:00
(2:6-1:6) 0:2
Kodat T.A. - Vale D.
05.03.2024 15:00
(6:4-6:7-5:7) 1:2
Ferrari G. - Nakagawa N.
05.03.2024 15:00
(1:6-3:6) 0:2
Krutykh O. - Elias G.
05.03.2024 16:00
(2:6-1:6) 0:2
Tenis - ITF moški - ITF Španija F12, moške dvojice
Riepk/Zusman - Fernandez P / Rosset Hidalgo C
05.03.2024 13:00
1:0
Pujol/Sanch - Marre/Mulye
05.03.2024 15:00
(6:4-6:4) 2:0
Stepa/Zhu - Davis/Husse
05.03.2024 15:00
(1:6-3:6) 0:2
Berti/Ianna - Dudu/Tabac
05.03.2024 15:00
(6:4-2:6-1:0) 2:1
Forca/Sibill - Mele/Pedri
05.03.2024 16:30
(2:6-4:6) 0:2
Markovits M / Naharro D - Kravch/Nedel
05.03.2024 16:30
(2:6-5:7) 0:2
Tenis - ITF moški - ITF Španija F12, moški posamezniki
Hussey G. - Manzanera P.A.
05.03.2024 11:30
(3:6-7:6-6:2) 2:1
Naharro D. - Sanchez Q.A.
05.03.2024 11:30
(1:6-1:6) 0:2
Melero K.A. - Soriano B.A.
05.03.2024 13:00
(3:6-4:6) 0:2
Kravchenko G. - Rosenkranz M.
05.03.2024 13:00
(4:6-6:2-7:5) 2:1
Tenis - ITF moški - ITF Tunizija F19, moške dvojice
Brosk/Rams - Kusiewicz P / Vaitiekunas P
05.03.2024 12:55
(6:1-6:4) 2:0
Alkot/Vasil - Kudri/Loban
05.03.2024 13:10
(6:7-4:6) 0:2
Nitschke T / Szilvassy A - Beaup/Loge
05.03.2024 13:15
(1:6-3:6) 0:2
Giaco/Rott - Ciava/Salom
05.03.2024 14:45
(6:2-7:6) 2:0
Gato/Trifi - de Mich/Saar
05.03.2024 15:00
(2:6-4:6) 0:2
Augu/Chiu - Beckley A / Wiskandt M
05.03.2024 15:00
(3:6-7:5-0:1) 1:2
Tenis - ITF moški - ITF Tunizija F19, moški posamezniki
Rottoli L. - Schaer R.
05.03.2024 11:05
(6:2-6:1) 2:0
Buldorini P. - Flores J.
05.03.2024 11:10
(6:3-0:0) 1:0
Saar A. - Castagnola L.
05.03.2024 11:35
(0:6-0:6) 0:2
Negritu C. - Wiskandt M.
05.03.2024 11:40
(7:5-6:1) 2:0
Tenis - ITF moški - ITF Turčija F9, moške dvojice
Lee /Wang - Fuma/Kounto
05.03.2024 12:55
(6:1-7:6) 2:0
Goge/Metre - Alkay/Sarita
05.03.2024 13:20
(2:6-3:6) 0:2
Manda/Marin - Hsu/Slump
05.03.2024 14:25
(7:6-7:6) 2:0
Tenis - ITF moški - ITF Turčija F9, moški posamezniki
Inoue G. - Pino S.
05.03.2024 09:20
(5:7-6:4-0:1) 1:2
Alvarez V.N. - Dinev D.
05.03.2024 09:20
(6:7-4:6) 0:2
Quang H.P.H. - Ortenzi G.M.
05.03.2024 09:30
(3:6-6:3-0:1) 1:2
Andreescu S.A. - Hopp M.
05.03.2024 09:35
(6:4-6:3) 2:0
Leti Messina, Lorenzo - Duda F.
05.03.2024 09:50
(2:6-2:6) 0:2
Brigida O. - Genov A.
05.03.2024 10:05
(6:2-0:0) 1:0
Marinescu M.R. - Garcia M.J.
05.03.2024 10:15
(4:6-6:1-1:0) 2:1
Oliynykov N. - Fiorentini A.
05.03.2024 10:20
(1:6-1:6) 0:2
Tenis - ITF moški - ITF Turčija F9, moški posamezniki
Krumich M. - Palosi S.
05.03.2024 11:00
(1:6-6:7) 0:2
Catini N. - Gasimov K.
05.03.2024 11:25
(6:1-6:3) 2:0
Dzhanashia Sh. - Faurel T.
05.03.2024 11:30
(0:6-3:6) 0:2
Dzhenev A. - La Vela G.
05.03.2024 12:55
(1:6-1:6) 0:2
Ujvary M. - Smoliner T.
05.03.2024 13:15
(6:3-6:0) 2:0
Tenis - ITF ženske - ITF Argentina 04A, ženske dvojice
Maru/Yane - Da Cruz Mendonca S / Santos A F
05.03.2024 17:30
(3:6-1:6) 0:2
Bosi/Moya - Herre/Krywo
05.03.2024 19:00
(0:6-5:7) 0:2
Rome/Vazq - Mark/Mark
05.03.2024 20:05
(7:6-7:5) 2:0
Karla/Tejad - Marche/Rodrig
05.03.2024 20:30
(2:6-1:6) 0:2
Giova/Gonz - Estev/Koni
05.03.2024 21:35
(6:1-6:2) 2:0
Tenis - ITF ženske - ITF Argentina 04A, ženske posameznice
Candiotto A. - Labrana F.
05.03.2024 16:00
(3:6-0:3) 0:1
Markus K. - Bosio V.
05.03.2024 16:00
(1:5) 0:0
Estevez J. - Fossa H.N.
05.03.2024 16:00
(4:6-0:6) 0:2
Gonzalez D.J. - Pfeifer L.
05.03.2024 16:00
(7:6-1:6-6:3) 2:1
Ortenzi J. - Bohrer M.C.
05.03.2024 17:30
(7:5-6:3) 2:0
Andreazzini A. - Zanolini C.
05.03.2024 17:30
(2:6-2:6) 0:2
Tenis - ITF ženske - ITF Dominikanska Republika 01A, ženske dvojice
Jokic/Portil - Costo/Gao
05.03.2024 20:00
(6:2-0:6-0:1) 1:2
Rodri/Palau - Fedotova A M / Tatarnikova M
05.03.2024 20:00
(6:1-6:1) 2:0
Perei/Segu - Corley/Corley
05.03.2024 20:30
(3:6-3:6) 0:2
Bolton/Joint - Hu/Mcadoo
05.03.2024 21:10
(6:0-6:4) 2:0
Rom G/Rosate - Heraz/Ream
05.03.2024 21:15
(7:5-4:6-1:0) 2:1
Daave/Markha - Chang/PoPa
05.03.2024 21:50
(6:2-3:6-0:1) 1:2
Tenis - ITF ženske - ITF Dominikanska Republika 01A, ženske posameznice
McAdoo R. - Markham A.
05.03.2024 15:30
(6:3-6:4) 2:0
Karatancheva L. - Bolton E.
05.03.2024 15:30
(7:6-7:5) 2:0
Kuwata H. - Reami A.
05.03.2024 15:30
(6:3-4:6-6:4) 2:1
Robinson J. - Smith A.
05.03.2024 15:30
(2:6-3:6) 0:2
Portillo R.M.J. - Fedotova A.M.
05.03.2024 15:30
(6:3-6:3) 2:0
Daavettila S. - Lodikova D.
05.03.2024 15:30
(6:2-6:7-6:4) 2:1
Bandecchi S. - Osuigwe V.
05.03.2024 17:00
(6:4-5:7-6:3) 2:1
Senties X. - Flores V.
05.03.2024 17:00
(2:6-3:6) 0:2
Tenis - ITF ženske - ITF Egipt 06A, ženske dvojice
Abou/Alhuss - Jeong/Luko
05.03.2024 11:35
(7:6-1:6-0:1) 1:2
Chen/Liu - Hossa/Ljubi
05.03.2024 11:50
(6:1-6:2) 2:0
Kuczer D / Varul L - Fraym/Parrav
05.03.2024 13:15
(6:1-6:2) 2:0
Ibrah/Sami - Refaa/Stagn
05.03.2024 13:15
(6:1-6:4) 2:0
Duers/Wecke - Liauw/Pante
05.03.2024 13:20
(6:3-6:3) 2:0
Guria/Yakim - Jovan/Racha
05.03.2024 14:35
(4:6-0:6) 0:2
Cassi/Ceuc - El Taw/Martyn
05.03.2024 14:45
(6:1-6:0) 2:0
Kalam/Roots - Jelad/Kurts
05.03.2024 14:50
(3:6-7:5-0:1) 1:2
Tenis - ITF ženske - ITF Egipt 06A, ženske posameznice
Parravicini G. - Liauw A.F.N.
05.03.2024 08:20
(6:1-6:3) 2:0
Kurtsikashvili A. - Lukic T.
05.03.2024 08:30
(6:2-4:6-0:1) 1:2
Jovanovic M. - Jacobs L.
05.03.2024 08:30
(6:0-6:0) 2:0
Popa T.V.I.G. - El Tawil, Kesmat
05.03.2024 08:30
(6:0-6:2) 2:0
Ibrahim J. - Thorne S.J.
05.03.2024 10:05
(6:7-6:2-1:0) 2:1
Kozak V. - Zvereva V.
05.03.2024 10:05
(2:6-6:2-0:1) 1:2
Rachapudi P. - Piatrushka H.
05.03.2024 10:20
(6:2-6:0) 2:0
Yakovleva D. - Tognoni L.
05.03.2024 11:35
(6:2-3:6-1:0) 2:1
Tenis - ITF ženske - ITF Grčija 01A, ženske dvojice
Kovac/Kusy - Rocch/Tran
05.03.2024 09:00
(4:6-1:6) 0:2
Alkio/Rema - Liu/Palaz
05.03.2024 10:50
(3:6-6:2-1:0) 2:1
Dalessandro M / Ralli K - Giann/Schaef
05.03.2024 11:20
(1:6-4:6) 0:2
Christo/Sakell - Herrin/Rousso
05.03.2024 12:35
(6:1-6:1) 2:0
Paren/Vivia - Mair/Marcon
05.03.2024 12:45
(6:3-1:6-1:0) 2:1
Pinto/Squarc - Nguyen Tan L / Zaytseva K
05.03.2024 12:50
(6:7-2:6) 0:2
Podli/Vogt - Bubel/Dapku
05.03.2024 13:00
(4:6-3:6) 0:2
Ceschi G / Dell'Edera F - Sziedat F / Zuchanska A J
05.03.2024 14:05
(3:6-1:6) 0:2
Tenis - ITF ženske - ITF Grčija 01A, ženske posameznice
Ioannou K.M. - Podlinska M.
05.03.2024 09:00
(1:6-1:6) 0:2
Pinto G. - Sziedat F.
05.03.2024 09:00
(6:4-6:4) 2:0
Dencheva R. - Ceschi G.
05.03.2024 11:05
(6:7-6:0-6:1) 2:1
Tenis - ITF ženske - ITF Indija 04A, ženske dvojice
Manso/Marci - Patil S / Tamhankar B
05.03.2024 10:00
(6:2-6:1) 2:0
Bhami/Chaud - Bavi/Haseg
05.03.2024 10:00
(6:2-6:1) 2:0
Adkar/Mater - Ku/Mikul
05.03.2024 10:00
(2:6-5:7) 0:2
Kuda/Zolota - Nittu/Sadiq
05.03.2024 10:00
(6:4-0:0) 1:0
Tenis - ITF ženske - ITF Indija 04A, ženske posameznice
Mothe M. - Patil S.
05.03.2024 05:00
(0:6-1:6) 0:2
Sadiq, Soha - Bavisetti S.
05.03.2024 05:00
(6:2-2:6-6:2) 2:1
Yashina E. - Naklo T.
05.03.2024 05:00
(7:5-6:4) 2:0
Kudashova D. - Ostlund F.
05.03.2024 05:00
(7:5-7:6) 2:0
Bhutada S.G. - Jakupovic D.
05.03.2024 06:30
(0:6-0:6) 0:2
Okuwaki R. - Baharmus H.
05.03.2024 06:30
(6:2-6:3) 2:0
Omae, Akiko - Desai Z.
05.03.2024 06:30
(6:3-6:2) 2:0
Tona M. - Cabaj A.J.
05.03.2024 06:30
(6:2-2:6-6:3) 2:1
Tenis - ITF ženske - ITF Italija 07A, ženske dvojice
Feng/Li - Dal/Vissch
05.03.2024 12:30
(7:5-7:5) 2:0
Khomu/Makl - Genna/Pieri
05.03.2024 14:00
(6:2-6:2) 2:0
Di Piet/Lancia - Pedon/Rugge
05.03.2024 14:20
(1:6-0:6) 0:2
Leonard M / Shinikova I - Bochoradze A / Ren Y
05.03.2024 14:40
(6:2-6:1) 2:0
Tenis - ITF ženske - ITF Italija 07A, ženske posameznice
Shinikova I. - Pedone G.
05.03.2024 09:30
(6:7-2:6) 0:2
Palicova B. - Miroshnichenko V.
05.03.2024 09:30
(6:1-7:5) 2:0
Kaji H. - Dal S.
05.03.2024 09:30
(6:0-6:1) 2:0
Gennaro C. - Grammatikop V.
05.03.2024 11:00
(1:6-4:6) 0:2
Krajicek M. - Matoula M.
05.03.2024 11:00
(6:1-7:5) 2:0
Kubka M. - Paganetti V.
05.03.2024 11:20
(7:5-6:3) 2:0
Pattinama K.L. - Kozarov K.
05.03.2024 12:50
(6:2-6:2) 2:0
Tenis - ITF ženske - ITF Kanada 01A, ženske dvojice
Frey A / Murgett B - Akinbiyi N / Robertson A
05.03.2024 21:30
(6:1-6:1) 2:0
Poppel/Verm - Cirotte A / Schmidt M
05.03.2024 22:30
(7:6-5:7-1:0) 2:1
Tenis - ITF ženske - ITF Kanada 01A, ženske posameznice
Martinez Solis C. - Gelber D.
05.03.2024 16:00
(5:7-3:6) 0:2
Frey A. - McPhillips K.
05.03.2024 16:00
(6:3-6:4) 2:0
Tutoveanu, Emma Andrea - Mercier C.
05.03.2024 16:00
(3:6-4:6) 0:2
Goel A. - Peer J.
05.03.2024 17:30
(5:7-1:2) 0:1
Robertson A. - Bean L. E.
05.03.2024 17:30
(1:6-4:6) 0:2
Lindgren, Gabriella Vannessa - Nita S.V.M.
05.03.2024 17:30
(6:1-6:1) 2:0
Marton, I - Calmuschi S.-M.
05.03.2024 19:00
(6:0-6:2) 2:0
Bernales J. - Hernandez S.
05.03.2024 19:00
(7:5-7:6) 2:0
Tenis - ITF ženske - ITF Kanada 01A, ženske posameznice
Bui J. - Van Poppel E.
05.03.2024 19:00
(6:2-6:2) 2:0
Allen K. - Poling L.
05.03.2024 20:05
(3:6-6:3-0:6) 1:2
Nava E.A.C. - Campana C.
05.03.2024 21:10
(3:6-1:6) 0:2
Tenis - ITF ženske - ITF Kazahstan 01A, ženske dvojice
Ainit/Kazio - Aryst/Kenz
05.03.2024 10:00
(0:2) 0:0
Iorda/Sedys - Arifullina A / Sagandikova A
05.03.2024 10:00
(2:6-7:5-1:0) 2:1
Sinit/Solom - Fedor/Zelin
05.03.2024 10:00
(2:6-4:6) 0:2
Dyuss/Nikol - Kaztu/Kim
05.03.2024 11:00
(6:1-6:3) 2:0
Aman/Aubak - Mame/Semen
05.03.2024 11:00
(6:7-6:1-0:1) 1:2
Lee/Liu - Ruste/Sheb
05.03.2024 12:30
(3:6-6:4-0:1) 1:2
Mikha/Popla - Bakhm/Yulda
05.03.2024 12:30
(3:6-6:4-1:0) 2:1
Garku/Mikhai - Andree/Lasku
05.03.2024 12:30
(6:7-7:6-0:1) 1:2
Tenis - ITF ženske - ITF Malaysia 02A, Women Doubles
Lin/Yuan - Hana/Kawag
05.03.2024 05:30
(6:4-6:3) 2:0
Rompi/Simmo - Kinos/Nagata
05.03.2024 06:30
(3:6-5:7) 0:2
Tenis - ITF ženske - ITF Malaysia 02A, Women Singles
Nagata A. - Zou R.
05.03.2024 02:30
(6:1-6:0) 2:0
Lazar A. - Zhang Y.
05.03.2024 02:30
(2:6-1:6) 0:2
Chikaraishi Y. - Zheng Y.
05.03.2024 02:30
(6:3-6:3) 2:0
Ogata H. - Li X.
05.03.2024 02:30
(6:0-6:4) 2:0
Bougrat M. - Ng M.Y.M.
05.03.2024 04:00
(6:3-2:6-0:1) 1:2
Osafune K. - Sun Y.
05.03.2024 04:00
(0:6-2:6) 0:2
Morisaki K. - Ozeki A.
05.03.2024 04:00
(7:5-6:4) 2:0
Ohashi R. - Zhu C.
05.03.2024 04:00
(6:4-0:6-1:0) 2:1
Tenis - ITF ženske - ITF Slovaška 02A, ženske dvojice
Birrell/Uchiji - Casci/Maleck
05.03.2024 15:00
(4:6-6:4-0:1) 1:2
Bondar/Naef - Kuder/Tikho
05.03.2024 16:30
(6:1-3:6-1:0) 2:1
Haver/Roger - Dzalam/Udvar
05.03.2024 18:00
(6:2-7:6) 2:0
Polako/Sarino - Lohoff/Perrin
05.03.2024 20:05
(2:6-1:6) 0:2
Tenis - ITF ženske - ITF Slovaška 02A, ženske posamezniki
Eala A. - Shymanovich I.
05.03.2024 10:00
(6:0-6:2) 2:0
Ruzic A. - Barthel M.
05.03.2024 10:00
(7:6-6:3) 2:0
Havlickova L. - Avdeeva J.
05.03.2024 10:00
(4:6-6:2-6:3) 2:1
Abduraimova N. - Jorge F.
05.03.2024 11:25
(4:6-1:6) 0:2
Erjavec V. - In Albon Y.
05.03.2024 11:40
(4:6-7:6-6:1) 2:1
Tikhonova A. - Falei A.
05.03.2024 11:40
(6:2-7:6) 2:0
Lamens S. - Ryser V.
05.03.2024 13:00
(6:1-1:6-6:2) 2:1
Bartunkova N. - Prozorova T.
05.03.2024 13:10
(2:6-6:4-4:6) 1:2
Tenis - ITF ženske - ITF Slovaška 02A, ženske posamezniki
Fett J. - Sarinova S.
05.03.2024 15:00
(6:1-6:0) 2:0
Ruse E.G. - Savinykh V.
05.03.2024 15:00
(6:1-7:6) 2:0
Zavatska K. - Jamrichova R.
05.03.2024 16:30
(6:4-2:6-1:6) 1:2
Mladenovic K. - Zidansek T.
05.03.2024 16:30
(7:6-7:6) 2:0
Tenis - ITF ženske - ITF Tunizija 13A, ženske dvojice
Jovic/Losci - Chime/Valdez
05.03.2024 12:30
(5:7-7:6-1:0) 2:1
Chiu/Plaza - Ait El Bachir W / El Aouni A
05.03.2024 13:30
(2:6-2:6) 0:2
Adam/Tahir - Romeo/Vanla
05.03.2024 13:30
(0:6-2:6) 0:2
Feist/Martyn - Seme/Volko
05.03.2024 14:00
(6:3-6:0) 2:0
Davi C / Massetti O - Bena/Ibbou
05.03.2024 14:40
(4:6-1:6) 0:2
Tenis - ITF ženske - ITF Tunizija 13A, ženske posameznice
Saafi R. - Adams J.
05.03.2024 09:30
(1:6-0:6) 0:2
Breen S. - Fity C.
05.03.2024 09:30
(6:1-6:1) 2:0
Hrda L. - Volkov A.
05.03.2024 09:30
(4:6-6:3-0:1) 1:2
Leclercq M. - Werner C.
05.03.2024 09:30
(2:6-1:6) 0:2
Plaza A.L. - Massetti O.
05.03.2024 09:30
(2:6-6:4-1:0) 2:1
Sugnaux T. - Wagner Y.
05.03.2024 09:30
(6:3-6:1) 2:0
Chiu B. - Benaissa A.
05.03.2024 09:30
(7:6-6:3) 2:0
Bougouffa H. - Burylo M.
05.03.2024 09:30
(7:5-2:6-0:1) 1:2
Tenis - ITF ženske - ITF Tunizija 13A, ženske posameznice
de Lorenzo M. - Llinares D.L.
05.03.2024 11:15
(2:6-1:6) 0:2
Shi H. - Franco D. T.
05.03.2024 11:40
(6:2-6:2) 2:0
Schmidt L. - Silva J.
05.03.2024 11:40
(2:6-6:3-2:6) 1:2
Tenis - ITF ženske - ITF Turčija 09A, ženske dvojice
Jasko/Nagy - Oliyn/Zapar
05.03.2024 13:20
(4:6-7:6-0:1) 1:2
Kotlia/Sushk - Modesti V / Sevcikova L
05.03.2024 13:30
(5:7-7:5-1:0) 2:1
Giral/Marus - Kaegi/Sramk
05.03.2024 14:25
(6:4-7:5) 2:0
Aliba/Lazar - Hage/Okur
05.03.2024 14:45
(6:3-3:6-1:0) 2:1
Tenis - ITF ženske - ITF Turčija 09A, ženske posameznice
Sevcikova L. - Morreale L.
05.03.2024 08:00
(6:1-6:0) 2:0
Juric N. - Giraldi R.A.
05.03.2024 08:00
(6:2-1:6-1:0) 2:1
Eraydin B. - Kartseva A.
05.03.2024 08:00
(6:0-6:2) 2:0
Zolotareva R. - Vasileva A.
05.03.2024 08:00
(6:2-6:1) 2:0
Alibalic N. - Marusinova M.
05.03.2024 08:00
(4:6-6:2-1:0) 2:1
Hageman M. - Sramkova T.
05.03.2024 08:00
(6:2-3:6-0:1) 1:2
Sezer M. - Stojanova J.
05.03.2024 08:00
(6:3-4:6-1:0) 2:1
Modesti V. - Dogan N.
05.03.2024 08:00
(3:6-6:2-1:0) 2:1
Tenis - ITF ženske - ITF Turčija 09A, ženske posameznice
Falkner Z. - Grant T.C.
05.03.2024 11:05
(1:6-0:6) 0:2
Evtimova D. - Ivanova I.
05.03.2024 11:15
(6:4-0:6-2:6) 1:2
Safta A. - Mazzola A.
05.03.2024 11:25
(3:5) 0:0
Kargina V. M. - Turati A.
05.03.2024 11:45
(4:6-1:6) 0:2
Lovric P. - Yaneva E.
05.03.2024 11:50
(1:6-7:6-3:6) 1:2
Tenis - WTA - WTA Indian Wells, ZDA ženske posameznice
Dart H. - Semenistaja D.
05.03.2024 01:20
(6:2-6:2) 2:0
Hibino N. - Hsieh S.W.
05.03.2024 21:00
(2:6-6:1-6:2) 2:1
Fruhvirtova L. - Masarova R.
05.03.2024 21:00
(1:6-5:7) 0:2
Errani S. - Rodionova A.
05.03.2024 21:00
(6:4-6:0) 2:0
Pera B. - Osorio S.M.C.
05.03.2024 21:20
(6:2-3:6-6:1) 2:1
Hontama M. - Liu C.
05.03.2024 21:30
(6:1-5:7-6:3) 2:1
Sramkova R. - Ponchet J.
05.03.2024 21:35
(2:6-6:2-7:6) 2:1
Hunter S. - Montgomery R.
05.03.2024 23:00
(6:3-3:6-4:6) 1:2
Tauson C. - Baptiste H.
05.03.2024 23:00
(6:7-6:7) 0:2
Dart H. - Hovde L.
05.03.2024 23:00
(2:6-3:6) 0:2
Podoroska N. - Parrizas D.N.
05.03.2024 23:30
(5:7-7:6-3:6) 1:2
Townsend T. - Ngounoue C.
05.03.2024 23:35
(3:6-6:1-6:2) 2:1
Day K. - Andreeva E.
05.03.2024 23:45
(1:6-6:3-3:6) 1:2
Košarka - Argentina - La Liga Federal
River Plate - All Boys
05.03.2024 00:00
(32:20-18:19-23:21-22:16) 95:76
Sarmiento de F. - Hercules de Ch.
05.03.2024 02:00
(22:19-12:13-26:16-16:14) 76:62
Košarka - Argentina - Liga Argentina
Sp.Suardi - Barrio P.
05.03.2024 02:00
(28:12-16:21-12:13-17:20) 73:66
Košarka - Azerbajdžan - Cup
Neftchi - Aaaf Xir.
05.03.2024 16:30
(13:22-21:9-24:18-22:19) 80:68
Košarka - Bolgarija - NBL
Sp.Pleven - Balkan B.
05.03.2024 18:00
(22:18-25:20-17:21-26:22) 90:81
Košarka - Brazilija - LBF (Ž)
Sampaio - LSB
05.03.2024 23:00
(12:10-25:12-23:19-16:21) 76:62
Košarka - Ciper - Divizija A
A.Famagusta - Keravnos
05.03.2024 18:30
(13:17-21:11-16:12-20:21) 70:61
Košarka - Črna Gora - Prva B Liga
Susanj - Ak.Podgorica
05.03.2024 20:30
(28:19-17:22-33:19-24:16) 102:76
Košarka - Finska - 1. divizija
Kipina - Jyvaskyla Acad.
05.03.2024 17:30
(21:28-13:18-26:17-25:29) 85:92
Košarka - Finska - Korisliiga
Salon V. - Kataja
05.03.2024 17:30
(22:13-20:27-16:22-23:16) 81:78
Košarka - Francija - Pro B
Rouen - Poitiers Basket 86
05.03.2024 20:00
(27:16-14:25-19:19-23:23-14:12) 97:95
Košarka - Gruzija - Pokal
Tbilisi State University - Olimpi
05.03.2024 16:00
(31:12-30:13-21:22-21:14) 103:61
Batumi - Mega Tbilisi
05.03.2024 16:00
(22:28-22:17-23:18-23:16) 90:79
Košarka - Iran - Divizija 1
Mahgol - Naft Omidieh
05.03.2024 13:30
(21:16-22:9-15:28-21:17) 79:70
Košarka - Italija - U20 Liga
Folgore Fucec. - Montemurlo
05.03.2024 20:30
(11:21-17:16-17:20-12:20) 57:77
Ladispoli - Palocco
05.03.2024 20:30
(22:10-26:29-21:12-22:16) 91:67
Košarka - Izrael - Nacionalna Liga
Ramat H. - E.Netanya
05.03.2024 18:00
(17:19-9:23-22:20-22:24) 70:86
Košarka - Južna Koreja - KBL
Goyang - Egis
05.03.2024 11:00
(26:32-16:31-22:31-21:23) 85:117
Seoul K. - M.Phoebus
05.03.2024 11:00
(34:23-24:17-22:23-25:13) 105:76
Košarka - Kitajska - WCBA
Inner M. - Xinjiang W.
05.03.2024 12:30
(8:25-26:22-27:21-31:12) 92:80
Košarka - Latvija - LSBL 2. Division, Women
B.Valmieras - Riga Tech. Un.
05.03.2024 17:30
(18:7-32:2-16:18-18:16) 84:43
Košarka - Mednarodni - ABA 1.liga
Cibona - SC Podgorica
05.03.2024 19:00
(25:20-24:26-24:19-21:17) 94:82
Košarka - Mednarodni - Estonsko-latvijska liga
Tartu U. - Ogre
05.03.2024 17:00
(28:15-22:16-13:14-19:31) 82:76
Rapla - Ventspils
05.03.2024 18:00
(9:22-16:11-29:21-18:22) 72:76
Košarka - Mednarodni - Evropokal
R.Ulm - Joventut
05.03.2024 19:30
(19:27-13:23-21:15-26:23) 79:88
Košarka - Mednarodni - Liga prvakov
Malaga - Strasbourg
05.03.2024 20:30
(17:11-30:17-24:17-20:17) 91:62
Košarka - Mednarodni - Liga prvakov
Galatasaray - Bonn
05.03.2024 18:00
(28:23-22:20-22:13-26:29) 98:85
Košarka - Mednarodni - Liga prvakov
Promitheas - Murcia
05.03.2024 18:00
(13:16-26:20-20:19-20:23) 79:78
AEK Athens - Hap.Holon
05.03.2024 19:45
(18:15-20:21-19:25-20:16-31:35) 108:112
Košarka - Mednarodni - Liga prvakov Americas
H.Macabi - Sesi Franca
05.03.2024 23:10
(14:24-17:28-18:19-18:25) 67:96
Košarka - Mednarodni - United liga
Enisey K. - Lok.Kuban
05.03.2024 13:30
(27:25-25:15-19:26-16:35) 87:101
Košarka - Mednarodni - WASL Gulf League
Kazma - Al Rayyan
05.03.2024 18:00
(24:17-15:17-11:17-19:10) 69:61
Košarka - Romunija - Liga Nationala
Sibiu - Rapid Buc.
05.03.2024 18:00
(18:16-20:18-9:19-23:17-10:12) 80:82
Košarka - Rusija - Superliga (Ž)
MBA M."2" - Dyn.F.Kursk
05.03.2024 14:00
(20:11-17:19-21:9-22:11) 80:50
Košarka - Rusija - Superliga, 2.divizija (Ž)
Vladimirskie LV - Unost Penza
05.03.2024 17:00
(26:23-24:11-21:13-16:13) 87:60
Košarka - Savdska Arabija - SBL, Women
AL Ahli (Ksa) - AL Nassr (Ksa)
05.03.2024 14:00
(17:18-18:12-21:12-21:15) 77:57
Košarka - Švica - SB League
Geneve L. - Neuchatel
05.03.2024 19:30
(18:19-11:13-20:21-22:16) 71:69
Košarka - Tajvan - University Basketball Association
T.Sport Univ. - Catholic Univ.
05.03.2024 06:00
(4:20-26:18-14:13-19:17) 63:68
Formosa Un. - T.Normal Univ.
05.03.2024 08:00
(15:14-17:9-24:16-20:10) 76:49
N.Arts Univ. - Sh.Hsin Univ.
05.03.2024 10:00
(15:24-14:19-20:12-14:26) 63:81
Ch.Hsin Univ. - Chengchi Univ.
05.03.2024 12:00
(12:22-15:27-28:28-16:21) 71:98
Košarka - Urugvaj - LUB
Malvin - Urupan
05.03.2024 01:00
(22:27-24:23-24:16-22:18) 92:84
Larre Borges - Goes
05.03.2024 01:15
(20:19-19:38-23:17-19:28) 81:102
Košarka - Urugvaj - LUB, Za prvaka
Aguada - Def.Sporting
05.03.2024 01:00
(23:21-20:16-14:26-25:14) 82:77
Košarka - ZDA - NBA
Brooklyn - Memphis
05.03.2024 01:30
(31:29-21:24-25:27-25:26) 102:106
Milwaukee - LA Clippers
05.03.2024 02:00
(25:35-23:20-25:26-40:25) 113:106
Minnesota - Portland
05.03.2024 02:00
(28:26-27:22-33:34-31:32) 119:114
Utah - Washington
05.03.2024 03:00
(35:41-39:34-28:26-25:14) 127:115
Sacramento - Chicago
05.03.2024 04:00
(36:22-20:27-35:28-18:36) 109:113
LA Lakers - OKC Thunder
05.03.2024 04:30
(25:25-27:18-37:29-27:32) 116:104
Košarka - ZDA - NCAA
NC State - Duke
05.03.2024 01:00
(30:33-34:46) 64:79
Coppin St.E. - S.Carolina St.
05.03.2024 01:30
(30:30-28:31) 58:61
Incarnate W.C. - SE Louisiana L.
05.03.2024 01:30
(30:31-26:40) 56:71
Howard B. - Delaware St.
05.03.2024 01:30
(43:32-42:34) 85:66
Morgan SB - NCCU Eagles
05.03.2024 01:30
(32:35-56:44) 88:79
Norfolk SS - Maryland ESH
05.03.2024 01:30
(32:30-37:20) 69:50
Northwestern SD - Nicholls C.
05.03.2024 01:30
(34:37-28:31) 62:68
Texas A&M C.C. - NO Privateers
05.03.2024 02:00
(32:30-41:30) 73:60
Texas AM CL - Lamar Cardinals
05.03.2024 02:00
(27:42-26:28) 53:70
N.Arizona - N. Colorado Bears
05.03.2024 02:00
(34:40-40:42) 74:82
McNeese State C. - Houston Christian
05.03.2024 02:00
(39:36-48:33) 87:69
Texas ST - Alcorn State
05.03.2024 02:30
(37:40-42:42) 79:82
Grambling State - Bethune C.W.
05.03.2024 02:30
(35:29-34:31) 69:60
Prairie VAP - Jackson S.T.
05.03.2024 02:30
(38:41-36:38) 74:79
Southern Un. - Florida A&M
05.03.2024 02:30
(26:23-32:21) 58:44
Baylor B. - Texas L.
05.03.2024 03:00
(40:48-53:37) 93:85
Montana St. - Weber State W.
05.03.2024 03:00
(32:32-44:32) 76:64
Montana G. - Idaho State
05.03.2024 03:00
(31:27-48:38) 79:65
Sacramento St. - East.Washington E.
05.03.2024 03:00
(48:48-40:43) 88:91
Portland State - Idaho V.
05.03.2024 04:00
(45:27-27:30) 72:57
Košarka - ZDA - NCAA (Ž)
P.View A&M P. - Jackson St.T.
05.03.2024 00:30
(15:21-13:13-22:15-5:6) 55:55
S.University J. - Florida A&M Rattlers
05.03.2024 00:30
(15:20-19:13-15:19-18:9) 67:61
Grambling ST - Bethune
05.03.2024 00:30
(15:14-12:10-19:14-18:16) 64:54
Texas ST - Alcorn St.
05.03.2024 00:30
(23:19-13:10-11:21-24:13) 71:63
Nor.Colorado - N.Arizona
05.03.2024 02:00
(13:17-20:14-12:26-16:10) 61:67
Eastern Washington - Sacramento St.
05.03.2024 03:00
(18:11-16:15-26:11-12:22) 72:59
Idaho St. Bengals - Montana Grizzlies
05.03.2024 03:00
(11:19-22:10-17:23-15:15) 65:67
Košarka - ZDA - NCAA, redni del sezone
Florida GCE - Queens Royals
05.03.2024 01:00
(27:31-36:38) 63:69
Košarka - ZDA - Sun Belt Conference, končnica (Ž)
Georgia SE - Texas State B.
05.03.2024 18:30
(24:17-16:12-20:20-12:21) 72:70
Coas.Carolina - South Alabama J.
05.03.2024 21:00
(19:13-25:19-17:14-18:14) 79:60
Hokej na ledu - Avstrija - ICE hokejska liga
BW Linz - RB Salzburg
05.03.2024 19:15
(1:0-1:2-1:0) 3:2
Villacher SV - Bolzano
05.03.2024 19:15
(0:1-1:1-1:2) 2:4
Vorarlberg - Klagenfurt
05.03.2024 19:30
(0:1-0:0-0:0) 0:1
Hokej na ledu - Belorusija - Vysshaya Liga
Progess - Pin.Jastreby
05.03.2024 15:00
(0:1-1:3-1:0) 2:4
Hokej na ledu - Belorusija - Vysshaya Liga, Končnica
Min.Zubry - Belstal
05.03.2024 11:00
(0:0-2:2-0:2) 2:4
Hokej na ledu - Danska - Superisligaen
Rodovre - Frederikshavn
05.03.2024 19:00
(0:0-1:1-3:1) 4:2
Hokej na ledu - Finska - 1.liga
Jyvaskyla - Vaasan
05.03.2024 17:30
(2:0-0:2-0:1) 2:3
SaiPa - Assat P.
05.03.2024 17:30
(0:0-0:2-0:1) 0:3
Tappara - Lukko
05.03.2024 17:30
(3:1-1:1-1:1) 5:3
Hokej na ledu - Kazahstan - Vysshaya liga, končnica
Karaganda - Humo T.
05.03.2024 15:00
(0:1-0:1-2:0-1:0) 3:2
Hokej na ledu - Litva - Premier Liga
Kaunas City - Energija El.
05.03.2024 18:00
(3:0-0:0-2:0) 5:0
Hokej na ledu - Mednarodni - Prva liga
MAC Budimpešta - Ujpest B.
05.03.2024 18:40
(1:0-1:2-2:1) 4:3
Hokej na ledu - Norveška - 1. divizija
Gruner - Nidaros
05.03.2024 18:30
(1:1-1:0-1:0) 3:1
Hokej na ledu - Poljska - Poljska hokej liga
Comarch - Unia Oswiecim
05.03.2024 18:30
(0:3-1:1-1:1) 2:5
Zaglebie - GKS Katowice
05.03.2024 18:30
(1:0-0:1-0:1) 1:2
Hokej na ledu - Rusija - KHL liga - končnica
Amur Kh. - M.Magnitogorsk
05.03.2024 10:00
(1:1-1:1-0:1) 2:3
Lada T. - Av.Omsk
05.03.2024 16:00
(0:1-1:1-0:1) 1:3
N.Novgorod - SKA St.Petersburg
05.03.2024 17:30
(0:1-0:2-2:2) 2:5
Hokej na ledu - Rusija - VHL - končnica
B.Voronezh - Kh.Voskresensk
05.03.2024 17:00
(1:1-0:1-1:2) 2:4
Hokej na ledu - Švedska - HockeyEttan
Halmstad - Stromsbro
05.03.2024 19:00
(0:0-2:0-2:0) 4:0
Hokej na ledu - Švedska - SHL
Timraa - Oskarshamn
05.03.2024 19:00
(1:1-1:0-1:2-1:0) 4:3
Modo - Lulea
05.03.2024 19:00
(0:1-0:1-2:0-0:1) 2:3
Frolunda - Linkopings
05.03.2024 19:00
(0:0-1:1-1:1-1:0) 3:2
HV 71 - Orebro
05.03.2024 19:00
(2:1-0:1-1:0) 3:2
Rogle - Leksands
05.03.2024 19:00
(0:0-0:1-1:1) 1:2
Malmo - Vaxjo
05.03.2024 19:00
(1:1-1:0-1:0) 3:1
Skelleftea - Farjestads
05.03.2024 19:00
(0:1-1:1-1:1) 2:3
Hokej na ledu - ZDA - ECHL
Maine M. - Worcester R.
05.03.2024 16:30
(1:1-0:1-0:0) 1:2
Hokej na ledu - ZDA - NHL
Columbus - Vegas GK
05.03.2024 01:00
(2:2-1:0-3:1) 6:3
NY Rangers - Florida
05.03.2024 01:00
(1:0-1:2-0:2) 2:4
Philadelphia - St.Louis
05.03.2024 01:00
(1:0-0:1-0:0-0:0-0:1) 1:2
Toronto - Boston
05.03.2024 01:00
(0:2-0:1-1:1) 1:4
Colorado - Chicago
05.03.2024 03:00
(2:0-2:0-1:0) 5:0
Calgary - Seattle
05.03.2024 03:30
(0:1-1:1-1:2) 2:4
Rokomet - Danska - Kvindeligaen, Women
Bjerringbro - Herning
05.03.2024 19:00
(15:22-12:16) 27:38
Sonderjyske - Copenhagen
05.03.2024 20:00
(12:15-16:15) 28:30
Rokomet - Mednarodni - EHF Evropska liga
Din.Bucuresti - Sporting
05.03.2024 18:45
(11:15-16:16) 27:31
Fuchse Berlin - CSM Constanta
05.03.2024 20:45
(16:19-15:8) 31:27
Rokomet - Mednarodni - EHF Evropska liga
Bjerringbro S. - Flensburg
05.03.2024 18:45
(17:19-9:26) 26:45
Vojvodina - Schaffhausen
05.03.2024 20:45
(11:8-13:13) 24:21
Rokomet - Mednarodni - EHF Evropska liga
RN Lowen - Gornik Zabrze
05.03.2024 18:45
(10:8-17:15) 27:23
Nantes - Hannover B.
05.03.2024 20:45
(13:15-20:11) 33:26
Rokomet - Mednarodni - EHF Evropska liga
Savehof - Nexe
05.03.2024 18:45
(17:15-17:13) 34:28
Gorenje V. - Skjern
05.03.2024 18:45
(14:13-10:16) 24:29
Rokomet - Mednarodni - Gulf Clubs Championship
AL Dair - AL Arabi (Qat)
05.03.2024 14:00
(12:15-11:12) 23:27
Al Rayan - Al Kuwait
05.03.2024 16:00
(17:17-11:11-5:4) 33:32
Rokomet - Mednarodni - Seha League, East Divison
Chek.Medvedi - Permskie M.
05.03.2024 17:00
(16:14-19:16) 35:30
Rokomet - Norveška - 1. divizija
Oslo-Stud. - Grenland Topph.
05.03.2024 18:30
(13:14-13:13) 26:27
Rokomet - Norveška - 2nd Division
Kolstad"2" - Strindheim
05.03.2024 20:30
(15:16-11:12) 26:28
Rokomet - Rusija - Superliga, ženske
CSKA M. - Ast.Astrakhan
05.03.2024 17:30
(17:17-11:19) 28:36
Rokomet - Slovenija - 1. liga (Ž)
Krim Mercator - Ptuj
05.03.2024 17:30
(22:13-26:10) 48:23
Rokomet - Slovenija - Pokal
Dol Hrastnik - Slovenj G.
05.03.2024 19:00
(10:17-18:20) 28:37
Rokomet - Švedska - 1 Division, Norra, Ženske
Aik - Kungsangens
05.03.2024 19:30
(13:9-21:11) 34:20
Rokomet - Švedska - 1 Division, Södra, Ženske
HB 78 Jonko. - Drott Halmstad
05.03.2024 19:45
(13:9-13:15) 26:24
Rokomet - Turčija - Superliga
Besiktas - Sakarya
05.03.2024 17:00
(18:21-20:22) 38:43
Odbojka - Alžirija - Nationale 1A (Ž)
Asw Bejaia - Tichy
05.03.2024 17:00
(25:18-25:19-26:24) 3:0
Odbojka - Azerbajdžan - 1st League, Ženske
Absheron B. - Murov
05.03.2024 14:00
(17:25-17:25-17:25) 0:3
Odbojka - Bahrain - Bahrainska Liga
Darkulaib - AL Murraq
05.03.2024 16:30
(25:20-25:14-20:25-25:23) 3:1
AL Najma - AL Ahli (Bhr)
05.03.2024 18:00
(22:25-23:25-25:23-22:25) 1:3
Odbojka - Bolgarija - Premier League, Moški
Dunav Ruse - Botev
05.03.2024 17:00
(25:20-25:15-25:14) 3:0
Min.Pernik - Rodopa S.
05.03.2024 18:30
(25:22-23:25-22:25-22:25-15:11) 1:3
Vc Etropole - Slavia S.
05.03.2024 18:30
(25:23-37:35-25:20) 3:0
Chernomorets - Zvezdetz
05.03.2024 18:30
(25:16-25:20-27:25-11:15) 3:0
Odbojka - Brazilija - Superliga
Vasconcelos - Cruzeiro
05.03.2024 22:30
(20:25-16:25-19:25) 0:3
Odbojka - Ciper - Divizija A (Ž)
AEL Limassol - Lemesos
05.03.2024 19:00
(18:25-8:25-21:25) 0:3
Odbojka - Črna Gora - 1st League, Women
Herceg Novi - Luka Bar
05.03.2024 20:00
(25:23-25:17-25:10) 3:0
Odbojka - Egipt - Egiptovska liga
Alzohor - Delfi
05.03.2024 15:00
(19:25-20:25-25:15-25:19-15:12) 3:2
El Tayaran - El Daklyeh
05.03.2024 19:00
(25:22-25:17-23:25-25:13) 3:1
Odbojka - Filipini - Premier Volleyball League (ž)
Solar Spikers - SG Athletics
05.03.2024 09:00
(25:18-25:20-19:25-25:20) 3:1
Farm Fresh - Akari
05.03.2024 11:00
(19:25-15:25-22:25) 0:3
Odbojka - Francija - Francoski pokal
Nantes Reze - Tours
05.03.2024 20:00
(25:23-25:15-25:19) 3:0
Stade Poitevin - Montpellier
05.03.2024 20:00
(19:25-25:19-21:25-21:25) 1:3
Odbojka - Grčija - U21 National Championship
Pigasos P. - NGST Iraklis
05.03.2024 16:00
(23:25-28:26-22:25-25:27) 1:3
PAOK - Perseas
05.03.2024 18:00
(19:25-25:21-25:22-25:19) 3:1
Odbojka - Izrael - National League
Maccabi TA - Hapoel IKA
05.03.2024 18:00
(25:13-25:13-25:17) 3:0
Odbojka - Južna Koreja - V Liga
KB Star - Cheonan
05.03.2024 11:00
(14:25-22:25-19:25) 0:3
Odbojka - Južna Koreja - V Liga (Ž)
Altos - Incheon
05.03.2024 11:00
(20:25-31:29-19:25-17:25) 1:3
Odbojka - Kazahstan - U21 National League
Burevestnik 2 - Zh. Zhastar"2"
05.03.2024 08:00
(25:18-25:23-25:19) 3:0
Odbojka - Madžarska - NB I Extraliga
BME - Dunaferr
05.03.2024 17:00
(25:12-25:13-25:14) 3:0
Penzugyor - Kaposvar
05.03.2024 20:00
(25:23-25:21-18:25-21:25-13:15) 2:3
Odbojka - Poljska - 1. Liga
Bielsko Biala - Astra N.S.
05.03.2024 18:00
(27:25-25:23-25:22) 3:0
Odbojka - Poljska - Liga Siatkowki
Cuprum L. - Kedzierzyn K.
05.03.2024 15:45
(14:25-20:25-20:25) 0:3
Olsztyn - Czarni Radom
05.03.2024 18:20
(23:25-25:22-25:17-25:19) 3:1
Stal Nysa SA - Barkom K.L.
05.03.2024 21:00
(25:23-25:18-25:18) 3:0
Odbojka - Rusija - Mladinska liga
Yukior H.Y. - Kuzbass "2"
05.03.2024 09:30
(19:25-25:19-23:25-20:25) 1:3
Yenisey "2" - Berkuty U.
05.03.2024 12:00
(28:26-25:22-25:20) 3:0
Lok.Novosibirsk - Olimp M.
05.03.2024 12:00
(22:25-25:20-16:25-25:20-15:6) 3:2
Nova"2" - N.Novgorod"2"
05.03.2024 14:00
(25:14-15:25-25:12-25:22) 3:1
Fakel N.U. - Dinamo"2"
05.03.2024 14:30
(25:16-25:13-25:15) 3:0
Zenit Kazan - Samotlor N.
05.03.2024 16:00
(25:20-25:17-22:25-22:25-15:12) 3:2
Odbojka - Rusija - Pro Liga
Uragan Pro - Feniks Tver
05.03.2024 05:20
(19:25-20:25-23:25) 0:3
Molot - Vityaz
05.03.2024 07:00
(18:25-23:25-19:25) 0:3
Payp - Titans
05.03.2024 08:50
(25:14-25:13-25:18) 3:0
Tornado - Alliance
05.03.2024 10:20
(25:23-19:25-25:21-21:25-15:13) 3:2
Plamya Pro - Orly-Pro
05.03.2024 12:20
(25:21-23:25-25:19-25:19) 3:1
Odbojka - Slovenija - Cup, Women
Krim Pirnar - Formis
05.03.2024 18:30
(25:18-25:18-25:22) 3:0
Odbojka - Turčija - Prva divizija
Bigadic Bld - Galatasaray
05.03.2024 14:00
(15:25-11:25-22:25) 0:3
Odbojka - ZDA - College (Ž)
UTSA - Texas L.
05.03.2024 02:00
(15:25-11:25-25:23-21:25) 1:3
Odbojka na mivki - Mednarodni - FIVB Doha
Prist/Seidl - Pitha/Porav
05.03.2024 11:00
(21:16-21:16) 2:0
Knasas/Stank - Immer/Velde
05.03.2024 11:00
(21:18-19:21-15:17) 1:2
Hodges/Schub - Pedros/Camp
05.03.2024 12:00
(21:16-21:14) 2:0
Breer/Kratt - Alayo/Diaz
05.03.2024 12:00
(21:14-25:23) 2:0
Budin/Evans - Dilli/Heidr
05.03.2024 13:00
(21:15-19:21-16:14) 2:1
Canet/Rotar - Solbe/Albre
05.03.2024 14:00
(21:17-14:21-15:7) 2:1
Prist/Seidl - Immer/Velde
05.03.2024 17:00
(17:21-14:21) 0:2
Hodges/Schub - Breer/Kratt
05.03.2024 17:00
(15:21-21:18-15:7) 2:1
Budin/Evans - Bour/Schalk
05.03.2024 18:00
(21:18-23:25-15:13) 2:1
Lupo/Rossi - Canet/Rotar
05.03.2024 18:00
(21:12-21:19) 2:0
Odbojka na mivki - Mednarodni - FIVB Doha, Women
Boeb/Verge - Hlad/Lazar
05.03.2024 08:00
(22:20-15:21-15:11) 2:1
Coakl/Sweat - Placet/Richar
05.03.2024 08:00
(16:21-14:21) 0:2
Alva/Moreno - Dumba/Vasilia
05.03.2024 09:00
(21:13-21:15) 2:0
Grusz/Wacho - Made/Verge D.
05.03.2024 09:00
(19:21-22:24) 0:2
Paulik/Raupel - Haseg/Ishii
05.03.2024 10:00
(21:18-21:18) 2:0
Fried/Trailo - Bedn/Cava B.S.
05.03.2024 10:00
(14:21-12:21) 0:2
Graud/Samo - Kling/Kling
05.03.2024 15:00
(21:19-21:15) 2:0
Boeb/Verge - Placet/Richar
05.03.2024 15:00
(18:21-22:20-15:7) 2:1
Alva/Moreno - Made/Verge D.
05.03.2024 16:00
(19:21-21:11-9:15) 1:2
Paulik/Raupel - Bedn/Cava B.S.
05.03.2024 16:00
(15:21-21:19-8:15) 1:2
Baseball - Japonska - Predsezona, prijateljske tekme
Yokohama Dena Baystars - Chiba Lotte Marines
05.03.2024 05:00
(1:0-0:1-0:0-0:0-1:0-0:0-0:0-0:0-0:1) 2:2
Orix - Chunichi D.
05.03.2024 06:00
(1:0-0:0-0:0-1:0-0:0-0:0-0:3-0:5-0:0) 2:8
Fukuoka Softbank Hawks - Tokyo
05.03.2024 10:00
(0:1-0:1-1:1-1:0-0:1-1:0-0:0-0:0-2:0) 5:4
Baseball - ZDA - NCAA, redni del sezone
Florida Int. - Seton Hall
05.03.2024 00:00
(2:1-0:0-1:0-0:0-1:1-0:0-0:0-0:1) 4:3
St.Josephs H. - Fairfield S.
05.03.2024 19:00
(4:0-0:0-0:2-0:0-0:0-0:0-1:6-0:11-0:0) 5:19
UT Arlington M. - Arizona St.SD
05.03.2024 20:00
(1:0-1:0-0:0-0:0-0:2-0:0-0:4-0:0-1:0) 3:6
Incarnate Word Cardinals - Rio Grande V. V.
05.03.2024 21:00
(0:0-1:0-2:2-1:0-2:1-0:0-1:0-0:0-0:2) 7:5
St. Louis Billikens - W.I.Leathernecks
05.03.2024 22:00
(0:2-0:1-3:0-3:1-6:0-1:0-1:0) 14:4
Arkansas R. - C. Arkansas
05.03.2024 22:00
(0:0-0:1-7:1-0:0-0:4-0:0-0:0-2:0-0:1) 9:7
New Mexico L. - Texas Tech RR
05.03.2024 22:00
(0:5-4:2-3:0-0:0-1:0-0:4-0:0-0:0-0:0) 8:11
Uic Flames - Milw.Panthers
05.03.2024 23:00
(0:1-4:0-0:0-2:0-0:3-0:0-1:0-3:2-0:1) 10:7
Saint Mary's Gaels - San Jose SS
05.03.2024 23:00
(1:3-0:0-1:0-0:0-0:3-0:3-0:0-3:1-3:0) 8:10
Futsal - Brazilija - Supercopa de Futsal
Praia - Apodi RN
05.03.2024 21:59
(4:1-1:0) 5:1
Futsal - Ciper - 1st Division
Omonia N. - AEK Larnaka
05.03.2024 19:30
(2:4-7:2) 9:6
AEL Limassol - APOEL
05.03.2024 19:30
(2:0-3:1) 5:1
Futsal - Gruzija - Cup
Tbilisi State - European Un.
05.03.2024 09:00
(7:0-6:0) 13:0
Fc Ciu - Gori
05.03.2024 11:30
4:1
Tsalenjikha - Iliauni
05.03.2024 16:30
(2:1-0:1-1:2) 3:4
Futsal - Mednarodno - Mednarodne prijateljske tekme
Tajikistan - Uzbekistan
05.03.2024 14:30
(1:0-1:3) 2:3
Futsal - Romunija - Liga 1
CS Galati - Timisoara
05.03.2024 16:30
(3:0-1:3) 4:3
Odorheiu Sec. - Mausoleul M.
05.03.2024 17:00
(4:0-3:2) 7:2
Sepsi Sic - Targu Mures
05.03.2024 17:00
(4:2-4:4) 8:6
Futsal - Španija - Prva divizija
Murcia - Valdepenas
05.03.2024 20:00
(0:1-1:0) 1:1
Alzira - Noia Portus
05.03.2024 20:00
(1:1-3:1) 4:2
Garcia - Cartagena
05.03.2024 21:00
(1:1-0:1) 1:2
Namizni tenis - Češka - Liga Pro
Fojt P. - Placek M.
05.03.2024 00:00
(11:8-11:2-11:9) 3:0
Picek P. - Steffan J.
05.03.2024 00:00
(11:9-10:12-13:11-8:11-7:11) 2:3
Zatecka L. - Smrcek M.
05.03.2024 00:30
(11:6-11:8-7:11-11:8) 3:1
Kulhanek P. - Hruska V.
05.03.2024 00:30
(5:11-12:10-11:8-7:11-9:11) 2:3
Steffan J. - Kucirek O.
05.03.2024 01:00
(11:9-11:5-11:6) 3:0
Placek M. - Plachy J.
05.03.2024 01:00
(8:11-11:7-8:11-9:11) 1:3
Picek P. - Kulhanek P.
05.03.2024 01:30
(12:10-11:9-9:11-11:6) 3:1
Fojt P. - Zatecka L.
05.03.2024 01:30
(9:11-7:11-6:11) 0:3
Kucirek O. - Hruska V.
05.03.2024 02:00
(11:3-12:10-11:8) 3:0
Plachy J. - Smrcek M.
05.03.2024 02:00
(11:8-11:9-11:8) 3:0
Steffan J. - Kulhanek P.
05.03.2024 02:30
(8:11-8:11-11:5-13:11-7:11) 2:3
Placek M. - Zatecka L.
05.03.2024 02:30
(11:13-8:11-7:11) 0:3
Hruska V. - Picek P.
05.03.2024 03:00
(7:11-10:12-13:11-11:3-7:11) 2:3
Smrcek M. - Fojt P.
05.03.2024 03:00
(5:11-11:6-6:11-7:11) 1:3
Zatecka L. - Plachy J.
05.03.2024 03:30
(14:12-11:4-8:11-12:10) 3:1
Kulhanek P. - Kucirek O.
05.03.2024 03:30
(11:7-7:11-11:7-7:11-5:11) 2:3
Smrcek M. - Placek M.
05.03.2024 04:00
(15:13-7:11-9:11-11:6-11:9) 3:2
Hruska V. - Steffan J.
05.03.2024 04:00
(7:11-5:11-6:11) 0:3
Kucirek O. - Picek P.
05.03.2024 04:30
(11:9-11:6-11:9) 3:0
Plachy J. - Fojt P.
05.03.2024 04:30
(4:11-11:13-5:11) 0:3
Plachy J. - Smrcek M.
05.03.2024 05:00
(13:11-11:5-10:12-7:11-11:9) 3:2
Picek P. - Kulhanek P.
05.03.2024 05:00
(11:8-5:11-11:8-10:12-11:5) 3:2
Zatecka L. - Fojt P.
05.03.2024 05:30
(11:9-11:6-7:11-7:11-8:11) 2:3
Steffan J. - Kucirek O.
05.03.2024 05:30
(9:11-11:7-11:9-12:14-8:11) 2:3
Bresky J. - Pozarsky J.
05.03.2024 08:00
(13:11-12:10-11:2) 3:0
Vesely J.S. - Fuchs J.
05.03.2024 08:00
(11:8-11:5-5:11-11:2) 3:1
Prokupek J. - Havlicek V.
05.03.2024 08:00
(11:9-5:11-13:11-11:4) 3:1
Jochym P. - Stusek D.
05.03.2024 08:00
(9:11-11:4-11:8-7:11-11:5) 3:2
Sochor M. - Varnuska T.
05.03.2024 08:30
(11:6-8:11-11:6-11:6) 3:1
Mista O. - Vyboch J.
05.03.2024 08:30
(6:11-11:7-3:11-11:8-12:14) 2:3
Belovsky J. - Kostal M.
05.03.2024 08:30
(10:12-7:11-7:11) 0:3
Zika M. - Darin K.
05.03.2024 08:30
(15:13-2:11-3:11-11:5-9:11) 2:3
Pozarsky J. - Sochor M.
05.03.2024 09:00
(11:7-16:14-11:9) 3:0
Havlicek V. - Belovsky J.
05.03.2024 09:00
(11:5-11:8-7:11-3:11-11:6) 3:2
Fuchs J. - Mista O.
05.03.2024 09:00
(8:11-5:11-1:11) 0:3
Stusek D. - Zika M.
05.03.2024 09:00
(12:10-11:6-2:11-8:11-7:11) 2:3
Varnuska T. - Bresky J.
05.03.2024 09:30
(11:7-4:11-11:8-7:11-11:7) 3:2
Kostal M. - Prokupek J.
05.03.2024 09:30
(7:11-6:11-11:5-11:4-6:11) 2:3
Darin K. - Jochym P.
05.03.2024 09:30
(12:10-7:11-8:11-8:11) 1:3
Vyboch J. - Vesely J.S.
05.03.2024 09:30
(7:11-11:9-11:4-11:6) 3:1
Bresky J. - Sochor M.
05.03.2024 10:00
(12:10-11:6-8:11-12:10) 3:1
Prokupek J. - Belovsky J.
05.03.2024 10:00
(11:8-11:8-11:6) 3:0
Jochym P. - Zika M.
05.03.2024 10:00
(11:4-11:5-9:11-8:11-7:11) 2:3
Vesely J.S. - Mista O.
05.03.2024 10:00
(15:17-9:11-11:7-9:11) 1:3
Pozarsky J. - Varnuska T.
05.03.2024 10:30
(5:11-13:11-9:11-5:11) 1:3
Fuchs J. - Vyboch J.
05.03.2024 10:30
(11:6-6:11-2:11-11:5-9:11) 2:3
Havlicek V. - Kostal M.
05.03.2024 10:30
(13:15-6:11-7:11) 0:3
Stusek D. - Darin K.
05.03.2024 10:30
(11:5-6:11-16:14-8:11-11:8) 3:2
Bresky J. - Varnuska T.
05.03.2024 11:30
(11:9-11:4-11:5) 3:0
Vyboch J. - Mista O.
05.03.2024 11:30
(11:7-11:8-11:13-11:6) 3:1
Jochym P. - Zika M.
05.03.2024 11:30
(11:9-11:5-9:11-12:10) 3:1
Prokupek J. - Kostal M.
05.03.2024 11:30
(11:6-17:15-5:11-8:11-10:12) 2:3
Chlad P. - Pagac Z.
05.03.2024 11:59
(5:11-11:6-11:5-11:9) 3:1
Pinc S. - Serak P.
05.03.2024 12:00
(11:1-11:6-7:11-11:6) 3:1
Bonsch R. - Monik P.
05.03.2024 12:00
(14:12-11:6-13:11) 3:0
Cvecek M. - Krejci A.
05.03.2024 12:00
(9:11-12:10-11:7-11:6) 3:1
Tomasch D. - Havrda C.
05.03.2024 12:30
(11:9-11:9-11:9) 3:0
Capek M. - Musil J.
05.03.2024 12:30
(11:5-11:9-8:11-11:4) 3:1
Vrba J. - Brozek Senior, Jan
05.03.2024 12:30
(11:7-11:8-11:5) 3:0
Kindl T. - Macura R.
05.03.2024 12:30
(8:11-12:10-11:6-11:5) 3:1
Serak P. - Tomasch D.
05.03.2024 13:00
(11:7-11:8-11:13-9:11-8:11) 2:3
Monik P. - Vrba J.
05.03.2024 13:00
(11:7-6:11-6:11-8:11) 1:3
Pagac Z. - Kindl T.
05.03.2024 13:00
(11:9-18:16-13:11) 3:0
Krejci A. - Capek M.
05.03.2024 13:00
(6:11-6:11-11:7-10:12) 1:3
Havrda C. - Pinc S.
05.03.2024 13:30
(11:7-8:11-6:11-11:8-8:11) 2:3
Macura R. - Chlad P.
05.03.2024 13:30
(9:11-11:7-7:11-6:11) 1:3
Brozek Senior, Jan - Bonsch R.
05.03.2024 13:30
(11:5-7:11-11:6-9:11-18:16) 3:2
Musil J. - Cvecek M.
05.03.2024 13:30
(7:11-11:6-3:11-8:11) 1:3
Pinc S. - Tomasch D.
05.03.2024 14:00
(11:7-11:9-5:11-9:11-11:6) 3:2
Bonsch R. - Vrba J.
05.03.2024 14:00
(6:11-11:7-10:12-4:11) 1:3
Chlad P. - Kindl T.
05.03.2024 14:00
(11:8-9:11-11:8-6:11-8:11) 2:3
Cvecek M. - Capek M.
05.03.2024 14:00
(8:11-11:8-10:12-11:5-11:1) 3:2
Serak P. - Havrda C.
05.03.2024 14:30
(11:7-7:11-11:9-8:11-12:10) 3:2
Pagac Z. - Macura R.
05.03.2024 14:30
(11:9-11:6-12:10) 3:0
Monik P. - Brozek Senior, Jan
05.03.2024 14:30
(9:11-11:9-8:11-7:11) 1:3
Krejci A. - Musil J.
05.03.2024 14:30
(11:7-11:6-11:3) 3:0
Kindl T. - Macura R.
05.03.2024 15:00
(13:15-12:14-11:5-12:10-11:3) 3:2
Krejci A. - Musil J.
05.03.2024 15:00
(11:3-11:1-12:10) 3:0
Bonsch R. - Monik P.
05.03.2024 15:00
(11:5-11:9-11:7) 3:0
Chlad P. - Pagac Z.
05.03.2024 15:30
(11:13-9:11-5:11) 0:3
Cvecek M. - Capek M.
05.03.2024 15:30
(6:11-11:5-5:11-2:11) 1:3
Vrba J. - Brozek Senior, Jan
05.03.2024 15:30
(11:4-9:11-11:8-11:7) 3:1
Pinc S. - Tomasch D.
05.03.2024 15:30
(7:11-13:11-11:4-2:11-11:8) 3:2
Kolar M. - Barta T.
05.03.2024 16:00
(2:11-8:11-8:11) 0:3
Pechacek J. - Cada M.
05.03.2024 16:00
(6:11-8:11-11:6-11:2-15:13) 3:2
Sikora F. - Dzida J.
05.03.2024 16:00
(11:7-8:11-6:11-8:11) 1:3
Kanera Y. - Kos T.
05.03.2024 16:00
(6:11-12:10-14:12-12:10) 3:1
Pleskot J. - Sulava L.
05.03.2024 16:30
(11:6-11:7-11:7) 3:0
Manhal Sr J. - Kacirek D.
05.03.2024 16:30
(7:11-11:4-13:11-11:9) 3:1
Niezgoda R. - Novotny J.
05.03.2024 16:30
(11:5-13:11-6:11-8:11-11:7) 3:2
Prosa T. - Koubek V.
05.03.2024 16:30
(13:11-11:13-10:12-11:5-11:7) 3:2
Barta T. - Pleskot J.
05.03.2024 17:00
(11:3-11:6-11:5) 3:0
Cada M. - Manhal Sr J.
05.03.2024 17:00
(12:10-13:11-11:6) 3:0
Dzida J. - Niezgoda R.
05.03.2024 17:00
(3:11-11:5-5:11-14:12-11:9) 3:2
Koubek V. - Kanera Y.
05.03.2024 17:00
(8:11-11:8-6:11-7:11) 1:3
Kos T. - Prosa T.
05.03.2024 17:30
(14:12-2:11-5:11-9:11) 1:3
Sulava L. - Kolar M.
05.03.2024 17:30
(7:11-5:11-11:7-11:8-6:11) 2:3
Kacirek D. - Pechacek J.
05.03.2024 17:30
(5:11-5:11-10:12) 0:3
Novotny J. - Sikora F.
05.03.2024 17:30
(11:6-11:8-10:12-11:6) 3:1
Pechacek J. - Manhal Sr J.
05.03.2024 18:00
(11:4-9:11-11:8-12:10) 3:1
Prosa T. - Kanera Y.
05.03.2024 18:00
(11:9-12:10-16:18-11:8) 3:1
Kolar M. - Pleskot J.
05.03.2024 18:00
(11:9-11:5-11:5) 3:0
Sikora F. - Niezgoda R.
05.03.2024 18:00
(11:4-12:10-11:6) 3:0
Barta T. - Sulava L.
05.03.2024 18:30
(7:11-13:11-11:5-12:14-11:13) 2:3
Cada M. - Kacirek D.
05.03.2024 18:30
(9:11-11:9-11:6-11:9) 3:1
Dzida J. - Novotny J.
05.03.2024 18:30
(7:11-11:3-10:12-15:13-11:5) 3:2
Koubek V. - Kos T.
05.03.2024 18:30
(11:7-11:6-11:5) 3:0
Koubek V. - Kos T.
05.03.2024 19:00
(11:6-9:11-7:11-12:10-12:10) 3:2
Manhal Sr J. - Kacirek D.
05.03.2024 19:00
(9:11-9:11-5:11) 0:3
Sikora F. - Niezgoda R.
05.03.2024 19:00
(11:7-11:4-8:11-5:11-7:11) 2:3
Sulava L. - Pleskot J.
05.03.2024 19:00
(11:8-11:13-6:11-11:6-11:5) 3:2
Prosa T. - Kanera Y.
05.03.2024 19:30
(5:11-11:5-2:11-13:11-11:5) 3:2
Pechacek J. - Cada M.
05.03.2024 19:30
(9:11-11:9-10:12-11:9-8:11) 2:3
Dzida J. - Novotny J.
05.03.2024 19:30
(11:4-5:11-11:9-5:11-11:6) 3:2
Barta T. - Kolar M.
05.03.2024 19:30
(8:11-11:4-7:11-8:11) 1:3
Boruvka L. - Medek J.
05.03.2024 20:00
(11:8-15:13-7:11-8:11-6:11) 2:3
Huk M. - Kliucuk R.
05.03.2024 20:00
(11:5-11:13-3:11-16:14-10:12) 2:3
Biolek M. - Kowal R.
05.03.2024 20:00
(11:5-7:11-11:4-6:11-6:11) 2:3
Cakovsky M. - Vana L.
05.03.2024 20:00
(13:11-6:11-10:12-2:0) 1:2
Boruvka J. - Mares E.
05.03.2024 20:30
(7:11-11:3-11:4-11:2) 3:1
Turek T. - Klimenta M.
05.03.2024 20:30
(11:6-9:11-11:6-11:6) 3:1
Vidourek J. - Cyrus M.
05.03.2024 20:30
(8:11-11:9-11:5-11:8) 3:1
Vicherek P. - Baros A.
05.03.2024 20:30
(12:10-11:8-9:11-4:11-13:11) 3:2
Medek J. - Boruvka J.
05.03.2024 21:00
(11:13-11:8-11:1-10:12-9:11) 2:3
Kliucuk R. - Turek T.
05.03.2024 21:00
(12:14-11:9-8:11-9:11) 1:3
Vana L. - Vidourek J.
05.03.2024 21:00
(13:11-12:10-6:11-11:8) 3:1
Kowal R. - Vicherek P.
05.03.2024 21:00
(11:6-5:11-11:4-9:11-12:10) 3:2
Klimenta M. - Huk M.
05.03.2024 21:30
(10:12-11:9-6:11-11:7-11:5) 3:2
Mares E. - Boruvka L.
05.03.2024 21:30
(2:11-4:11-6:11) 0:3
Baros A. - Biolek M.
05.03.2024 21:30
(11:5-11:7-7:11-11:9) 3:1
Cyrus M. - Cakovsky M.
05.03.2024 21:30
(11:3-11:9-8:11-6:11-10:12) 2:3
Boruvka L. - Boruvka J.
05.03.2024 22:00
(11:8-11:9-11:6) 3:0
Cakovsky M. - Vidourek J.
05.03.2024 22:00
(14:12-11:9-8:11-11:9) 3:1
Biolek M. - Vicherek P.
05.03.2024 22:00
(11:9-11:2-3:11-11:7) 3:1
Huk M. - Turek T.
05.03.2024 22:00
(7:11-11:7-10:12-12:10-13:15) 2:3
Vana L. - Cyrus M.
05.03.2024 22:29
(11:6-13:11-11:2) 3:0
Medek J. - Mares E.
05.03.2024 22:30
(11:9-11:6-11:5) 3:0
Kliucuk R. - Klimenta M.
05.03.2024 22:30
(9:11-11:9-11:9-11:9) 3:1
Kowal R. - Baros A.
05.03.2024 22:30
(6:11-11:7-10:12-11:4-5:11) 2:3
Boruvka J. - Mares E.
05.03.2024 23:00
(11:6-8:11-10:12-11:4-11:9) 3:2
Biolek M. - Vicherek P.
05.03.2024 23:00
(4:11-11:4-9:11-13:11-6:11) 2:3
Boruvka L. - Medek J.
05.03.2024 23:30
(5:11-10:12-11:7-6:11) 1:3
Vana L. - Cakovsky M.
05.03.2024 23:30
(11:6-6:11-7:11-11:9-12:14) 2:3
Turek T. - Kliucuk R.
05.03.2024 23:30
(9:11-11:5-9:11-9:11) 1:3
Baros A. - Kowal R.
05.03.2024 23:30
(4:11-11:7-9:11-4:11) 1:3
Namizni tenis - Mednarodni - Challenger Series
Henninger M. - Vos E.
05.03.2024 08:30
(15:13-4:11-12:14-9:11) 1:3
Valuch A. - Happek S.
05.03.2024 09:10
(11:5-11:6-11:9) 3:0
Longhino N. - Vos E.
05.03.2024 09:50
(4:11-16:18-3:11) 0:3
Liu, Zhenlong - Henninger M.
05.03.2024 10:30
(11:9-11:13-7:11-9:11) 1:3
Valuch A. - Pelz P.
05.03.2024 11:10
(11:8-11:9-8:11-11:5) 3:1
Namizni tenis - Mednarodni - Challenger Series
Valuch A. - Longhino N.
05.03.2024 12:05
(11:5-11:4-11:6) 3:0
Henninger M. - Vos E.
05.03.2024 12:45
(10:12-4:11-10:12) 0:3
Longhino N. - Henninger M.
05.03.2024 13:30
(11:8-11:13-9:11-9:11) 1:3
Valuch A. - Vos E.
05.03.2024 14:10
(11:6-7:11-11:7-11:8) 3:1
Namizni tenis - Mednarodni - TT Elite Series
Zochniak J. - Wozniak J.
05.03.2024 00:05
(10:12-11:7-12:10-14:12) 3:1
Grzegorczyk J. - Szczepanek B.
05.03.2024 00:15
(11:3-11:4-11:8) 3:0
Korczak D. - Witkowski J.
05.03.2024 00:20
(11:9-11:7-11:9) 3:0
Rudomina K. - Sobel A.
05.03.2024 00:30
(8:11-11:9-9:11-9:11) 1:3
Iwasyszyn W. - Wisniewski B.
05.03.2024 00:35
(11:4-11:2-14:12) 3:0
Petas K. - Li D.
05.03.2024 00:45
(9:11-5:11-12:10-11:4-9:11) 2:3
Grzegorczyk J. - Burkacki M.
05.03.2024 00:55
(11:7-7:11-9:11-5:11) 1:3
Zochniak J. - Kotyl K.
05.03.2024 00:55
(11:7-6:11-6:11-4:11) 1:3
Staszczyk K. - Witkowski J.
05.03.2024 01:10
(11:8-11:9-10:12-11:9) 3:1
Iwasyszyn W. - Szczepanek B.
05.03.2024 01:15
(11:9-6:11-5:11-10:12) 1:3
Rudomina K. - Wozniak J.
05.03.2024 01:20
(11:5-11:9-11:4) 3:0
Petas K. - Rutkowski M.
05.03.2024 01:35
(20:18-11:4-11:3) 3:0
Burkacki M. - Wisniewski B.
05.03.2024 01:40
(9:11-11:7-10:12-11:9-11:8) 3:2
Kotyl K. - Sobel A.
05.03.2024 01:40
(11:5-11:8-9:11-5:11-11:8) 3:2
Wisniewski K. - Mlynarski F.
05.03.2024 02:00
(5:11-6:11-10:12) 0:3
Grzegorczyk J. - Iwasyszyn W.
05.03.2024 02:05
(8:11-11:7-11:5-11:5) 3:1
Zochniak J. - Rudomina K.
05.03.2024 02:05
(9:11-11:8-11:8-13:11) 3:1
Burkacki M. - Szczepanek B.
05.03.2024 02:25
(11:7-6:11-11:4-11:5) 3:1
Staszczyk K. - Petas K.
05.03.2024 02:25
(11:9-3:11-13:11-9:11-18:16) 3:2
Kotyl K. - Wozniak J.
05.03.2024 02:30
(3:11-8:11-11:5-7:11) 1:3
Grzegorczyk J. - Wisniewski B.
05.03.2024 02:45
(5:11-11:6-9:11-11:8-4:11) 2:3
Mlynarski F. - Witkowski J.
05.03.2024 02:50
(10:12-11:3-8:11-4:11) 1:3
Zochniak J. - Sobel A.
05.03.2024 02:55
(12:10-11:9-13:11) 3:0
Iwasyszyn W. - Burkacki M.
05.03.2024 03:10
(6:11-11:7-6:11-8:11) 1:3
Wisniewski K. - Rutkowski M.
05.03.2024 03:15
(9:11-13:11-10:12-8:11) 1:3
Rudomina K. - Kotyl K.
05.03.2024 03:20
(7:11-9:11-11:8-11:8-8:11) 2:3
Wisniewski B. - Szczepanek B.
05.03.2024 03:35
(14:12-8:11-11:8-12:10) 3:1
Petas K. - Witkowski J.
05.03.2024 03:35
(11:4-11:7-11:5) 3:0
Sobel A. - Wozniak J.
05.03.2024 03:45
(11:9-11:5-11:7) 3:0
Staszczyk K. - Wisniewski K.
05.03.2024 04:00
(9:11-8:11-12:10-11:13) 1:3
Mlynarski F. - Rutkowski M.
05.03.2024 04:25
(11:7-11:5-11:5) 3:0
Petas K. - Wisniewski K.
05.03.2024 04:50
(12:10-10:12-11:3-12:10) 3:1
Staszczyk K. - Mlynarski F.
05.03.2024 05:10
(11:6-9:11-5:11-3:11) 1:3
Rutkowski M. - Witkowski J.
05.03.2024 05:35
(9:11-10:12-11:8-11:3-11:9) 3:2
Petas K. - Mlynarski F.
05.03.2024 06:00
(7:11-7:11-11:9-4:11) 1:3
Wisniewski K. - Witkowski J.
05.03.2024 06:25
(11:6-11:6-11:7) 3:0
Staszczyk K. - Rutkowski M.
05.03.2024 06:45
(11:5-11:6-11:7) 3:0
Li D. - Spychala A.
05.03.2024 06:50
(8:11-11:8-8:11-11:8-11:6) 3:2
Grela A. - Kotowski T.
05.03.2024 07:10
(12:10-11:9-11:5) 3:0
Adamiak G. - Braun J.
05.03.2024 07:15
(11:3-11:5-11:9) 3:0
Bak D. - Bankosz M.
05.03.2024 07:35
(12:10-2:11-3:11-11:1-6:11) 2:3
Mlynarski F. - Jadczyk M.
05.03.2024 07:40
(9:11-11:6-7:11-10:12) 1:3
Olejnik M. - Cyrnek P.
05.03.2024 08:00
(10:12-8:11-11:9-11:7-8:11) 2:3
Li D. - Adamiak G.
05.03.2024 08:05
(9:11-6:11-11:8-11:6-6:11) 2:3
Grela A. - Bak D.
05.03.2024 08:25
(11:8-8:11-9:11-9:11) 1:3
Jadczyk M. - Spychala A.
05.03.2024 08:30
(11:9-11:4-11:6) 3:0
Cyrnek P. - Kotowski T.
05.03.2024 08:50
(11:5-11:7-6:11-11:7) 3:1
Mlynarski F. - Braun J.
05.03.2024 08:55
(10:12-11:5-6:11-11:6-10:12) 2:3
Olejnik M. - Bankosz M.
05.03.2024 09:15
(12:10-11:2-6:11-7:11-13:11) 3:2
Adamiak G. - Spychala A.
05.03.2024 09:15
(11:6-7:11-11:6-13:11) 3:1
Bak D. - Kotowski T.
05.03.2024 09:35
(5:11-2:11-8:11) 0:3
Li D. - Mlynarski F.
05.03.2024 09:40
(11:9-11:9-11:8) 3:0
Grela A. - Olejnik M.
05.03.2024 10:00
(8:11-11:8-12:10-8:11-6:11) 2:3
Jadczyk M. - Braun J.
05.03.2024 10:05
(11:8-14:12-11:4) 3:0
Cyrnek P. - Bankosz M.
05.03.2024 10:25
(6:11-11:6-11:7-11:7) 3:1
Adamiak G. - Mlynarski F.
05.03.2024 10:30
(5:11-5:11-11:8-11:8-11:9) 3:2
Li D. - Jadczyk M.
05.03.2024 10:50
(5:11-5:11-11:7-11:7-11:5) 3:2
Bak D. - Olejnik M.
05.03.2024 10:50
(11:9-12:10-11:9) 3:0
Grela A. - Cyrnek P.
05.03.2024 11:10
(11:7-8:11-8:11-11:13) 1:3
Braun J. - Spychala A.
05.03.2024 11:15
(11:6-8:11-13:11-11:13-11:5) 3:2
Bankosz M. - Kotowski T.
05.03.2024 11:35
(11:6-11:5-11:8) 3:0
Adamiak G. - Jadczyk M.
05.03.2024 11:40
(7:11-4:11-7:11) 0:3
Bak D. - Cyrnek P.
05.03.2024 12:00
(3:11-11:6-13:11-10:12-11:7) 3:2
Mlynarski F. - Spychala A.
05.03.2024 12:05
(6:11-7:11-8:11) 0:3
Li D. - Braun J.
05.03.2024 12:25
(7:11-11:8-7:11-11:9-8:11) 2:3
Olejnik M. - Kotowski T.
05.03.2024 12:25
(11:9-11:8-11:7) 3:0
Grela A. - Bankosz M.
05.03.2024 12:45
(9:11-11:9-11:8-4:11-11:8) 3:2
Spychala A. - Jarocki L.
05.03.2024 13:00
(6:11-11:5-4:11-9:11) 1:3
Olejnik M. - Kotowski T.
05.03.2024 13:10
(8:11-11:7-11:9-8:11-11:4) 3:2
Braun J. - Adamiak G.
05.03.2024 13:25
(4:11-11:9-7:11-11:6-11:8) 3:2
Kwodawski B. - Radlo S.
05.03.2024 13:30
(8:11-13:11-12:10-11:5) 3:1
Grela A. - Bak D.
05.03.2024 13:35
(2:11-10:12-11:4-11:7-11:8) 3:2
Cyrnek P. - Li D.
05.03.2024 13:50
(11:6-11:9-13:11) 3:0
Lilien A. - Kotyl K.
05.03.2024 13:55
(11:6-11:4-11:6) 3:0
Abbasi A. - Bankosz M.
05.03.2024 14:00
(5:11-5:11-7:11) 0:3
Spychala A. - Braun J.
05.03.2024 14:15
(10:12-4:11-6:11) 0:3
Wisniewski K. - Seroka S.
05.03.2024 14:20
(9:11-11:5-3:11-11:13) 1:3
Olejnik M. - Grela A.
05.03.2024 14:25
(11:9-13:11-11:5) 3:0
Li D. - Jarocki L.
05.03.2024 14:40
(12:10-12:10-11:5) 3:0
Kwodawski B. - Lilien A.
05.03.2024 14:45
(9:11-11:8-6:11-4:11) 1:3
Bankosz M. - Kotowski T.
05.03.2024 14:50
(11:5-11:5-11:6) 3:0
Cyrnek P. - Adamiak G.
05.03.2024 15:05
(7:11-11:7-11:7-11:8) 3:1
Seroka S. - Radlo S.
05.03.2024 15:10
(11:7-13:11-7:11-5:11-11:6) 3:2
Abbasi A. - Bak D.
05.03.2024 15:15
(9:11-11:9-6:11-10:12) 1:3
Braun J. - Jarocki L.
05.03.2024 15:25
(8:11-11:13-5:11) 0:3
Wisniewski K. - Kotyl K.
05.03.2024 15:30
(11:8-9:11-11:7-11:13-11:2) 3:2
Grela A. - Kotowski T.
05.03.2024 15:35
(11:7-11:9-11:8) 3:0
Spychala A. - Cyrnek P.
05.03.2024 15:50
(7:11-5:11-7:11) 0:3
Lilien A. - Radlo S.
05.03.2024 15:55
(11:7-7:11-13:11-9:11-14:16) 2:3
Olejnik M. - Abbasi A.
05.03.2024 16:00
(11:6-10:12-11:7-11:5) 3:1
Li D. - Adamiak G.
05.03.2024 16:15
(11:5-6:11-2:11-12:10-11:6) 3:2
Kwodawski B. - Wisniewski K.
05.03.2024 16:20
(6:11-12:10-11:8-9:11-13:11) 3:2
Bankosz M. - Bak D.
05.03.2024 16:25
(10:12-11:4-12:10-11:6) 3:1
Braun J. - Cyrnek P.
05.03.2024 16:40
(11:9-11:9-8:11-5:11-5:11) 2:3
Seroka S. - Kotyl K.
05.03.2024 16:45
(11:9-11:8-11:5) 3:0
Grela A. - Abbasi A.
05.03.2024 16:50
(8:11-11:9-3:11-9:11) 1:3
Spychala A. - Li D.
05.03.2024 17:00
(5:11-4:11-7:11) 0:3
Lilien A. - Wisniewski K.
05.03.2024 17:05
(3:11-11:9-7:11-6:11) 1:3
Olejnik M. - Bankosz M.
05.03.2024 17:10
(5:11-7:11-5:11) 0:3
Adamiak G. - Jarocki L.
05.03.2024 17:25
(9:11-5:11-10:12) 0:3
Kwodawski B. - Seroka S.
05.03.2024 17:30
(11:9-9:11-10:12-12:14) 1:3
Bak D. - Kotowski T.
05.03.2024 17:35
(11:9-9:11-11:7-11:8) 3:1
Braun J. - Li D.
05.03.2024 17:50
(11:9-11:7-11:7) 3:0
Kotyl K. - Radlo S.
05.03.2024 17:55
(11:13-11:7-9:11-11:8-7:11) 2:3
Grela A. - Bankosz M.
05.03.2024 18:00
(11:3-3:11-8:11-11:4-9:11) 2:3
Lilien A. - Seroka S.
05.03.2024 18:15
(11:4-6:11-11:8-11:7) 3:1
Cyrnek P. - Jarocki L.
05.03.2024 18:15
(10:12-8:11-11:9-11:8-11:8) 3:2
Abbasi A. - Kotowski T.
05.03.2024 18:25
(7:11-5:11-8:11) 0:3
Spychala A. - Adamiak G.
05.03.2024 18:35
(11:9-6:11-3:11-6:11) 1:3
Wisniewski K. - Radlo S.
05.03.2024 18:40
(11:7-9:11-11:5-12:10) 3:1
Olejnik M. - Bak D.
05.03.2024 18:45
(10:12-11:8-7:11-9:11) 1:3
Kwodawski B. - Kotyl K.
05.03.2024 19:05
(7:11-11:8-11:4-15:13) 3:1
Petas K. - Korczak D.
05.03.2024 19:10
(11:6-11:6-6:11-11:9) 3:1
Chlodnicki P. - Jarocki L.
05.03.2024 19:35
(7:11-11:7-4:11-4:11) 1:3
Strus P. - Szczepanek B.
05.03.2024 19:45
(8:11-10:12-11:6-10:12) 1:3
Witkowski J. - Czerwinski B.
05.03.2024 20:00
(10:12-6:11-15:17) 0:3
Kotwica D. - Misiak M.
05.03.2024 20:00
(5:11-14:12-11:9-7:11-8:11) 2:3
Iwasyszyn W. - Rolak J.
05.03.2024 20:10
(3:11-7:11-8:11) 0:3
Lilien A. - Sobel A.
05.03.2024 20:25
(11:3-11:7-11:6) 3:0
Petas K. - Chlodnicki P.
05.03.2024 20:25
(5:11-11:8-11:4-11:9) 3:1
Strus P. - Kowalczyk M.
05.03.2024 20:30
(12:14-5:11-16:14-6:11) 1:3
Kotwica D. - Minda M.
05.03.2024 20:50
(11:2-11:9-9:11-6:11-6:11) 2:3
Czerwinski B. - Korczak D.
05.03.2024 20:50
(9:11-5:11-7:11) 0:3
Lilien A. - Misiak M.
05.03.2024 21:15
(11:3-11:2-11:5) 3:0
Witkowski J. - Jarocki L.
05.03.2024 21:15
(11:8-11:8-4:11-7:11-11:9) 3:2
Kowalczyk M. - Rolak J.
05.03.2024 21:20
(9:11-15:13-5:11-7:11) 1:3
Chlodnicki P. - Korczak D.
05.03.2024 21:35
(11:9-14:12-11:13-11:6) 3:1
Minda M. - Sobel A.
05.03.2024 21:35
(11:7-4:11-11:9-7:11-6:11) 2:3
Strus P. - Iwasyszyn W.
05.03.2024 21:40
(11:6-5:11-9:11-11:6-11:8) 3:2
Kotwica D. - Lilien A.
05.03.2024 22:00
(4:11-11:8-6:11-11:9-4:11) 2:3
Petas K. - Witkowski J.
05.03.2024 22:00
(11:7-7:11-11:7-6:11-11:6) 3:2
Kowalczyk M. - Szczepanek B.
05.03.2024 22:05
(6:11-11:7-5:11-11:13) 1:3
Minda M. - Misiak M.
05.03.2024 22:25
(7:11-9:11-11:6-11:8-11:7) 3:2
Czerwinski B. - Jarocki L.
05.03.2024 22:25
(5:11-11:9-6:11-9:11) 1:3
Strus P. - Rolak J.
05.03.2024 22:30
(5:11-8:11-11:6-8:11) 1:3
Chlodnicki P. - Witkowski J.
05.03.2024 22:45
(11:9-9:11-4:11-11:6-11:7) 3:2
Kotwica D. - Sobel A.
05.03.2024 22:50
(8:11-7:11-11:5-11:8-3:11) 2:3
Iwasyszyn W. - Kowalczyk M.
05.03.2024 22:55
(8:11-11:5-11:5-11:7) 3:1
Petas K. - Czerwinski B.
05.03.2024 23:10
(11:9-7:11-10:12-2:11) 1:3
Lilien A. - Minda M.
05.03.2024 23:15
(9:11-11:6-11:8-7:11-7:11) 2:3
Rolak J. - Szczepanek B.
05.03.2024 23:20
(11:6-10:12-11:5-11:4) 3:1
Jarocki L. - Korczak D.
05.03.2024 23:35
(4:11-11:5-11:4-11:7) 3:1
Sobel A. - Misiak M.
05.03.2024 23:40
(11:8-11:7-6:11-11:6) 3:1
Kowalczyk M. - Iwasyszyn W.
05.03.2024 23:55
(4:11-13:11-9:11-4:11) 1:3
Chlodnicki P. - Czerwinski B.
05.03.2024 23:55
(8:11-8:11-11:8-6:11) 1:3
Namizni tenis - Mednarodni - TT Pokal
Boltik M. - Priscak P.
05.03.2024 00:00
(8:11-11:8-9:11-10:12) 1:3
Marat F. - Korp P. O.
05.03.2024 00:15
(11:9-7:11-9:11-11:7-11:8) 3:2
Knazik O. - Sanc V.
05.03.2024 00:30
(13:11-11:9-7:11-8:11-11:9) 3:2
Mahmudov B. - Lu L.
05.03.2024 00:35
(6:11-9:11-4:11) 0:3
Jastrzebowski F. - Wenda K.
05.03.2024 00:40
(9:11-4:11-11:8-6:11) 1:3
Krawczyk C. - Misztal A.
05.03.2024 01:00
(7:11-12:10-17:15-11:6) 3:1
Lu L. - Modi N.
05.03.2024 01:05
(8:11-8:11-8:11) 0:3
Zoladek D. - Gola K.
05.03.2024 01:30
(16:14-4:11-11:8-7:11-8:11) 2:3
Mahmudov B. - Modi N.
05.03.2024 01:35
(6:11-11:7-15:13-9:11-11:9) 3:2
Pyzik M. - Misztal A.
05.03.2024 02:00
(11:9-7:11-8:11-11:9-10:12) 2:3
Jain S. - Lu L.
05.03.2024 02:05
(11:9-8:11-11:6-3:11-9:11) 2:3
Krawczyk C. - Zoladek D.
05.03.2024 02:30
(10:12-9:11-11:4-6:11) 1:3
Mahmudov B. - Jain S.
05.03.2024 02:35
(12:10-7:11-11:7-5:11-8:11) 2:3
Pyzik M. - Gola K.
05.03.2024 03:00
(11:13-13:15-5:11) 0:3
Modi N. - Jain S.
05.03.2024 03:05
(9:11-9:11-5:11) 0:3
Zoladek D. - Misztal A.
05.03.2024 03:30
(11:13-11:8-7:11-7:11) 1:3
Lu L. - Jain S.
05.03.2024 03:40
(9:11-11:7-9:11-5:11) 1:3
Pyzik M. - Zoladek D.
05.03.2024 04:00
(4:11-11:5-11:8-11:6) 3:1
Krawczyk C. - Gola K.
05.03.2024 04:30
(13:11-4:11-11:9-7:11-6:11) 2:3
Pyzik M. - Krawczyk C.
05.03.2024 05:00
(3:11-8:11-8:11) 0:3
Gola K. - Misztal A.
05.03.2024 05:30
(11:9-13:11-5:11-11:7) 3:1
Misztal A. - Pyzik M.
05.03.2024 06:10
(5:11-11:6-7:11-7:11) 1:3
Gola K. - Krawczyk C.
05.03.2024 06:40
(11:8-11:8-9:11-5:11-11:7) 3:2
Kociuba F. - Stapor D.
05.03.2024 07:00
(9:11-14:12-12:14-6:11) 1:3
Warpas B. - Kolek M.
05.03.2024 07:30
(11:9-7:11-6:11-11:6-11:8) 3:2
Pirson R. - Danilov N.
05.03.2024 07:45
(9:11-11:7-6:11-11:9-9:11) 2:3
Lysakowski M. - Stapor D.
05.03.2024 08:00
(11:6-7:11-11:2-11:9) 3:1
Stapor R. - Pelczar D.
05.03.2024 08:05
(11:7-10:12-8:11-5:11) 1:3
Salvador R. - Reverte J.
05.03.2024 08:10
(7:11-6:11-11:4-4:11) 1:3
Kant J. - Ollman O.
05.03.2024 08:15
(7:11-3:11-7:11) 0:3
Dvorak F. - Zelezny D.
05.03.2024 08:20
(5:11-9:11-11:6-12:10-5:11) 2:3
Kociuba F. - Kolek M.
05.03.2024 08:30
(12:14-11:9-10:12-13:11-9:11) 2:3
Stepien M. - Kukawka M.
05.03.2024 08:35
(11:4-11:5-11:3) 3:0
Jang L. - Fernandez L.
05.03.2024 08:40
(11:4-5:11-6:11-3:11) 1:3
Pirson R. - Ollman O.
05.03.2024 08:45
(10:12-8:11-13:15) 0:3
Zamyslicky J. - Pittner K.
05.03.2024 08:50
(6:11-6:11-11:8-11:7-11:13) 2:3
Knazik O. - Sebl J.
05.03.2024 08:55
(2:11-7:11-4:11) 0:3
Gdula A. - Lysakowski M.
05.03.2024 09:00
(7:11-11:8-8:11-8:11) 1:3
Wloszek S. - Pelczar D.
05.03.2024 09:05
(11:7-6:11-11:4-11:8) 3:1
Olmedo A. - Reverte J.
05.03.2024 09:10
(11:8-11:5-6:11-2:11-9:11) 2:3
Danilov N. - Kant J.
05.03.2024 09:15
(12:10-6:11-7:11-11:9-11:6) 3:2
Dvorak F. - Pittner K.
05.03.2024 09:20
(11:1-8:11-3:11-5:11) 1:3
Hrncal M. - Muller R.
05.03.2024 09:25
(4:11-11:9-11:8-7:11-8:11) 2:3
Warpas B. - Gdula A.
05.03.2024 09:30
(11:6-2:11-8:11-11:9-11:9) 3:2
Stapor R. - Stepien M.
05.03.2024 09:35
(11:4-4:11-12:10-5:11-7:11) 2:3
Salvador R. - Jang L.
05.03.2024 09:40
(3:11-6:11-11:7-11:5-7:11) 2:3
Pirson R. - Kant J.
05.03.2024 09:45
(11:13-8:11-11:13) 0:3
Zelezny D. - Zamyslicky J.
05.03.2024 09:50
(8:11-11:2-11:13-11:7-8:11) 2:3
Knazik O. - Muller R.
05.03.2024 09:55
(4:11-6:11-11:9-11:7-11:7) 3:2
Kociuba F. - Lysakowski M.
05.03.2024 10:00
(6:11-11:5-11:6-9:11-4:11) 2:3
Wloszek S. - Kukawka M.
05.03.2024 10:05
(11:2-8:11-11:5-11:8) 3:1
Olmedo A. - Fernandez L.
05.03.2024 10:10
(11:5-7:11-8:11-11:9-11:9) 3:2
Ollman O. - Danilov N.
05.03.2024 10:15
(11:5-5:11-10:12-13:11-11:7) 3:2
Dvorak F. - Zamyslicky J.
05.03.2024 10:20
(11:9-11:3-11:8) 3:0
Sebl J. - Hrncal M.
05.03.2024 10:25
(7:11-2:11-6:11) 0:3
Gdula A. - Kolek M.
05.03.2024 10:30
(11:8-11:5-10:12-15:13) 3:1
Stepien M. - Pelczar D.
05.03.2024 10:35
(8:11-11:13-11:9-8:11) 1:3
Jang L. - Reverte J.
05.03.2024 10:40
(6:11-15:13-11:7-6:11-7:11) 2:3
Pittner K. - Zelezny D.
05.03.2024 10:50
(12:14-6:11-11:13) 0:3
Kant J. - Pirson R.
05.03.2024 10:55
(4:11-4:11-5:11) 0:3
Warpas B. - Stapor D.
05.03.2024 11:00
(3:11-11:8-11:3-11:8) 3:1
Wloszek S. - Stepien M.
05.03.2024 11:05
(11:4-15:13-6:11-11:7) 3:1
Olmedo A. - Jang L.
05.03.2024 11:10
(5:11-12:14-4:11) 0:3
Dvorak F. - Zamyslicky J.
05.03.2024 11:20
(12:10-11:3-13:11) 3:0
Muller R. - Sebl J.
05.03.2024 11:25
(5:11-8:11-7:11) 0:3
Ollman O. - Danilov N.
05.03.2024 11:25
(11:6-11:13-11:2-11:9) 3:1
Kociuba F. - Gdula A.
05.03.2024 11:30
(9:11-11:3-11:8-11:5) 3:1
Stapor R. - Kukawka M.
05.03.2024 11:35
(7:11-11:13-11:7-11:9-8:11) 2:3
Salvador R. - Fernandez L.
05.03.2024 11:40
(11:8-6:11-12:10-11:13-9:11) 2:3
Zelezny D. - Pittner K.
05.03.2024 11:50
(11:4-8:11-11:6-11:5) 3:1
Warpas B. - Lysakowski M.
05.03.2024 12:00
(11:5-7:11-12:10-7:11-9:11) 2:3
Muller R. - Hrncal M.
05.03.2024 12:00
(11:7-7:11-10:12-11:7-11:6) 3:2
Wloszek S. - Stapor R.
05.03.2024 12:05
(7:11-10:12-11:8-11:9-12:10) 3:2
Olmedo A. - Salvador R.
05.03.2024 12:10
(11:8-11:9-11:9) 3:0
Maltizov G. - Cherkashyn Y.
05.03.2024 12:15
(11:6-11:8-6:11-11:9) 3:1
Dolejsi S. - Jamrich R.
05.03.2024 12:20
(11:9-10:12-9:11-11:8-11:8) 3:2
Kolek M. - Stapor D.
05.03.2024 12:30
(13:11-11:9-8:11-11:3) 3:1
Sebl J. - Knazik O.
05.03.2024 12:30
(11:4-11:3-6:11-11:9) 3:1
Kukawka M. - Pelczar D.
05.03.2024 12:35
(11:5-11:9-6:11-11:8) 3:1
Fernandez L. - Reverte J.
05.03.2024 12:40
(8:11-9:11-8:11) 0:3
Maltizov G. - Steinbach A.
05.03.2024 12:45
(9:11-5:11-2:11) 0:3
Marat F. - Dolezal M.
05.03.2024 12:50
(11:3-11:9-11:5) 3:0
Ruzicka J. - Korp P. O.
05.03.2024 12:55
(11:13-11:9-11:5-8:11-13:11) 3:2
Kociuba F. - Warpas B.
05.03.2024 13:00
(13:15-12:14-11:7-10:12) 1:3
Fernandez L. - Olmedo A.
05.03.2024 13:10
(11:9-9:11-11:7-10:12-11:7) 3:2
Ulla L. - Steinbach A.
05.03.2024 13:15
(2:11-11:6-8:11-6:11) 1:3
Pelczar D. - Kukawka M.
05.03.2024 13:15
(6:11-7:11-4:11) 0:3
Dolejsi S. - Dolezal M.
05.03.2024 13:20
(10:12-7:11-11:6-10:12) 1:3
Pusch F. - Hejda Jr.V.
05.03.2024 13:25
(11:13-7:11-11:7-5:11) 1:3
Gdula A. - Stapor D.
05.03.2024 13:30
(9:11-10:12-11:6-11:3-11:7) 3:2
Reverte J. - Jang L.
05.03.2024 13:40
(6:11-11:8-6:11-11:8-11:6) 3:2
Cherkashyn Y. - Ulla L.
05.03.2024 13:45
(11:7-9:11-8:11-4:11) 1:3
Wloszek S. - Stepien M.
05.03.2024 13:45
(14:12-11:7-11:8) 3:0
Jamrich R. - Marat F.
05.03.2024 13:50
(9:11-11:9-10:12-15:13-11:5) 3:2
Ruzicka J. - Hejda Jr.V.
05.03.2024 13:55
(5:11-11:5-5:11-14:12-11:3) 3:2
Lysakowski M. - Kolek M.
05.03.2024 14:00
(11:7-11:5-11:3) 3:0
Kurzak B. - Partyka R.
05.03.2024 14:05
(11:13-7:11-11:5-12:14) 1:3
Steinbach A. - Cherkashyn Y.
05.03.2024 14:15
(11:5-11:7-13:15-9:11-12:10) 3:2
Dolejsi S. - Marat F.
05.03.2024 14:20
(9:11-6:11-11:9-6:11) 1:3
Korp P. O. - Pusch F.
05.03.2024 14:25
(11:7-6:11-11:9-3:11-7:11) 2:3
Stapor D. - Kociuba F.
05.03.2024 14:30
(16:14-11:4-11:5) 3:0
Jastrzebowski F. - Kovtanyuk D.
05.03.2024 14:35
(11:8-7:11-9:11-11:8-13:11) 3:2
Maltizov G. - Ulla L.
05.03.2024 14:45
(4:11-9:11-11:4-4:11) 1:3
Dolezal M. - Jamrich R.
05.03.2024 14:50
(6:11-3:11-5:11) 0:3
Ruzicka J. - Pusch F.
05.03.2024 14:55
(11:6-10:12-8:11-6:11) 0:0
Kurzak B. - Kovtanyuk D.
05.03.2024 15:05
(11:8-9:11-6:11-12:10-8:11) 2:3
Dolezal M. - Dolejsi S.
05.03.2024 15:20
(11:9-14:12-6:11-11:5) 3:1
Hejda Jr.V. - Korp P. O.
05.03.2024 15:25
(12:10-12:10-9:11-11:9) 3:1
Lysakowski M. - Warpas B.
05.03.2024 15:30
(11:8-7:11-11:7-9:11-11:7) 3:2
Zwolinski P. - Partyka R.
05.03.2024 15:35
(7:11-11:9-12:10-11:6) 3:1
Steinbach A. - Ulla L.
05.03.2024 15:45
(8:11-11:7-8:11-7:11) 1:3
Jamrich R. - Marat F.
05.03.2024 15:50
(5:11-12:10-11:4-11:8) 3:1
Gola B. - Molka B.
05.03.2024 16:00
(9:11-11:4-6:11-11:5-10:12) 2:3
Kos P. - Zwolinski P.
05.03.2024 16:05
(11:7-11:5-9:11-10:12-7:11) 2:3
Alvarez G.M. - Gonzalez E.
05.03.2024 16:10
(11:6-11:9-6:11-11:4) 3:1
Ruzicka J. - Korp P. O.
05.03.2024 16:15
(14:12-11:9-3:11-11:4) 3:1
Semrad P. - Hyza D.
05.03.2024 16:20
(11:6-11:4-11:3) 3:0
Michalski, Emil - Nowak J.
05.03.2024 16:30
(4:11-3:11-6:11) 0:3
Jastrzebowski F. - Kos P.
05.03.2024 16:35
(11:13-11:9-11:13-11:8-12:10) 3:2
Martin I. - Chamorro M.
05.03.2024 16:40
(9:11-10:12-12:10-6:11) 1:3
Pistora J. - Vyskocil Z.
05.03.2024 16:40
(7:11-9:11-11:9-11:6-12:14) 2:3
Hejda Jr.V. - Pusch F.
05.03.2024 16:45
(11:7-9:11-10:12-11:13) 1:3
Bauer H. - Kulveit J.
05.03.2024 16:50
(11:7-12:10-5:11-9:11-11:5) 3:2
Pilner J. - Kocab J.
05.03.2024 16:55
(11:6-11:8-11:8) 3:0
Piegza A. - Molka B.
05.03.2024 17:00
(11:9-8:11-11:13-7:11) 1:3
Kurzak B. - Zwolinski P.
05.03.2024 17:05
(7:11-6:11-11:8-9:11) 1:3
Sancho L. - Gonzalez E.
05.03.2024 17:10
(13:11-11:8-12:10) 3:0
Barsa T. - Verner P.
05.03.2024 17:10
(11:7-11:9-11:6) 3:0
Semrad P. - Kulveit J.
05.03.2024 17:20
(11:9-3:11-11:6-11:13-9:11) 2:3
Cerveny T. - Volek J.
05.03.2024 17:25
(7:11-8:11-11:6-9:11) 1:3
Gola B. - Nowak J.
05.03.2024 17:30
(11:6-11:3-10:12-4:11-11:13) 2:3
Kos P. - Kovtanyuk D.
05.03.2024 17:35
(11:7-12:10-11:9) 3:0
Alvarez G.M. - Martin I.
05.03.2024 17:40
(6:11-11:9-6:11-11:6-9:11) 2:3
Pistora J. - Verner P.
05.03.2024 17:40
(11:13-11:8-5:11-9:11) 1:3
Hyza D. - Bauer H.
05.03.2024 17:50
(6:11-4:11-4:11) 0:3
Pilner J. - Volek J.
05.03.2024 17:55
(4:11-6:11-6:11) 0:3
Bracha M. - Piegza A.
05.03.2024 18:00
(12:14-7:11-19:17-11:4-11:13) 2:3
Jastrzebowski F. - Partyka R.
05.03.2024 18:05
(14:12-8:11-7:11-6:11) 1:3
Sancho L. - Chamorro M.
05.03.2024 18:10
(12:10-11:9-9:11-11:8) 3:1
Vyskocil Z. - Barsa T.
05.03.2024 18:10
(3:11-11:4-6:11-13:11-11:9) 3:2
Semrad P. - Bauer H.
05.03.2024 18:20
(11:7-12:10-11:6) 3:0
Kocab J. - Cerveny T.
05.03.2024 18:25
(11:5-9:11-10:12-11:4-5:11) 2:3
Michalski, Emil - Bracha M.
05.03.2024 18:30
(5:11-9:11-5:11) 0:3
Kurzak B. - Kos P.
05.03.2024 18:35
(5:11-11:8-10:12-9:11) 1:3
Martin I. - Gonzalez E.
05.03.2024 18:40
(11:5-11:8-11:8) 3:0
Pistora J. - Barsa T.
05.03.2024 18:40
(11:8-11:9-9:11-11:8) 3:1
Kulveit J. - Hyza D.
05.03.2024 18:50
(13:11-4:11-12:14-12:10-5:11) 2:3
Pilner J. - Cerveny T.
05.03.2024 18:55
(8:11-10:12-8:11) 0:3
Gola B. - Piegza A.
05.03.2024 19:00
(7:11-8:11-10:12) 0:3
Jastrzebowski F. - Zwolinski P.
05.03.2024 19:05
(7:11-11:9-7:11-11:8-5:11) 2:3
Sancho L. - Martin I.
05.03.2024 19:10
(9:11-11:8-2:11-9:11) 1:3
Verner P. - Vyskocil Z.
05.03.2024 19:10
(11:9-6:11-4:11-11:9-11:2) 3:2
Volek J. - Kocab J.
05.03.2024 19:25
(5:11-7:11-7:11) 0:3
Bracha M. - Nowak J.
05.03.2024 19:30
(12:14-11:3-12:14-11:8-8:11) 2:3
Kovtanyuk D. - Partyka R.
05.03.2024 19:35
(11:6-11:5-7:11-3:11-6:11) 2:3
Alvarez G.M. - Chamorro M.
05.03.2024 19:40
(12:10-8:11-10:12-11:7-11:8) 3:2
Pistora J. - Barsa T.
05.03.2024 19:45
(11:8-4:11-11:4-11:4) 3:1
Pilner J. - Kocab J.
05.03.2024 19:55
(5:11-11:7-5:11-8:11) 1:3
Michalski, Emil - Molka B.
05.03.2024 20:00
(5:11-5:11-3:11) 0:3
Semrad P. - Bauer H.
05.03.2024 20:00
(11:4-11:8-11:6) 3:0
Kurzak B. - Jastrzebowski F.
05.03.2024 20:05
(5:11-11:8-11:9-5:11-6:11) 2:3
Sancho L. - Alvarez G.M.
05.03.2024 20:10
(12:14-5:11-11:9-15:17) 1:3
Verner P. - Vyskocil Z.
05.03.2024 20:15
(11:4-9:11-6:11-8:11) 1:3
Teiml M. - Rolik J.
05.03.2024 20:20
(8:11-12:10-11:9-11:9) 3:1
Volek J. - Cerveny T.
05.03.2024 20:25
(12:14-12:10-13:11-11:9) 3:1
Gola B. - Bracha M.
05.03.2024 20:30
(4:11-10:12-6:11) 0:3
Kos P. - Partyka R.
05.03.2024 20:35
(11:8-8:11-11:5-11:7) 3:1
Chamorro M. - Gonzalez E.
05.03.2024 20:40
(11:8-11:4-13:11) 3:0
Cibik P. - Lafek D.
05.03.2024 20:40
(11:5-10:12-11:9-9:11-4:11) 2:3
Hladik I. - Zacharda A.
05.03.2024 20:50
(10:12-11:7-8:11-10:12) 1:3
Spalek M. - Vorisek T.
05.03.2024 20:55
(3:11-10:12-9:11) 0:3
Michalski, Emil - Piegza A.
05.03.2024 21:00
(4:11-11:13-6:11) 0:3
Zwolinski P. - Kovtanyuk D.
05.03.2024 21:05
(11:9-7:11-11:7-5:11-8:11) 2:3
Dusek Z. - Vyskocil Z.
05.03.2024 21:10
(11:7-11:4-11:7) 3:0
Teiml M. - Zacharda A.
05.03.2024 21:20
(10:12-11:8-5:11-5:11) 1:3
Prida K. - Zlamal J.
05.03.2024 21:25
(6:11-11:6-11:9-6:11-11:7) 3:2
Nowak J. - Molka B.
05.03.2024 21:30
(10:12-11:6-4:11-10:12) 1:3
Cibik P. - Vyskocil Z.
05.03.2024 21:40
(15:13-7:11-9:11-7:11) 1:3
Martin I. - Alvarez G.M.
05.03.2024 21:45
(7:11-3:11-9:11) 0:3
Rolik J. - Hladik I.
05.03.2024 21:50
(11:9-9:11-10:12-11:4-11:7) 3:2
Spalek M. - Zlamal J.
05.03.2024 21:55
(8:11-7:11-11:9-13:11-7:11) 2:3
Gola B. - Michalski, Emil
05.03.2024 22:00
(9:11-11:8-11:8-11:4) 3:1
Lafek D. - Dusek Z.
05.03.2024 22:10
(7:11-11:8-11:8-9:11-11:7) 3:2
Partyka R. - Jastrzebowski F.
05.03.2024 22:15
(11:6-5:11-8:11-9:11) 1:3
Teiml M. - Hladik I.
05.03.2024 22:20
(13:11-8:11-13:11-3:11-10:12) 2:3
Vorisek T. - Prida K.
05.03.2024 22:25
(6:11-11:8-2:11-4:11) 1:3
Bracha M. - Molka B.
05.03.2024 22:30
(5:11-3:11-11:13) 0:3
Cibik P. - Dusek Z.
05.03.2024 22:40
(12:10-11:13-8:11-11:9-14:16) 2:3
Zacharda A. - Rolik J.
05.03.2024 22:50
(11:13-11:5-11:7-10:12-14:12) 3:2
Spalek M. - Prida K.
05.03.2024 22:55
(11:6-12:10-11:6) 3:0
Piegza A. - Nowak J.
05.03.2024 23:00
(11:8-11:8-11:3) 3:0
Vyskocil Z. - Lafek D.
05.03.2024 23:10
(1:11-11:4-11:5-11:8) 3:1
Zlamal J. - Vorisek T.
05.03.2024 23:25
(7:11-11:7-5:11-11:7-11:7) 3:2
Gola B. - Michalski, Emil
05.03.2024 23:30
(11:1-11:2-11:3) 3:0
Hladik I. - Rolik J.
05.03.2024 23:40
(11:4-11:8-9:11-10:12-11:3) 3:2
Vyskocil Z. - Cibik P.
05.03.2024 23:45
(11:9-13:15-11:4-8:11-8:11) 2:3
Badminton - Mednarodni - French Open, MD
Ranki/Shetty - Ong/Teo
05.03.2024 10:00
(21:13-24:22) 2:0
Lee/Linder - Man/Tee
05.03.2024 10:10
(16:21-8:21) 0:2
Goh/Izzud - Lee/Lee
05.03.2024 11:35
(19:21-17:21) 0:2
Liu/Ou - Chang/Po
05.03.2024 12:40
(21:18-15:21-21:15) 2:1
Chia/Soh - Lams/Seidel
05.03.2024 13:00
(12:12) 0:0
Jomk/Kedr - Chiu/Yuan
05.03.2024 13:20
(21:16-21:14) 2:0
Kang/Seo - Geiss/Volker
05.03.2024 14:00
(21:13-21:14) 2:0
Badminton - Mednarodni - French Open, MS
Vitidsarn K. - Yang B.
05.03.2024 10:10
(21:13-13:21-22:20) 2:1
Nishimoto K. - Chun Y.L.
05.03.2024 11:40
(21:16-15:21-5:21) 1:2
Anthony G. - Weng H.
05.03.2024 11:40
(-) -
Popov T. - Loh K.Y.
05.03.2024 12:40
(14:21-21:23) 0:2
Sen L. - Tsuneyama K.
05.03.2024 13:00
(15:21-21:15-21:3) 2:1
Shifeng L. - Watanabe K.
05.03.2024 13:20
(21:11-21:17) 2:0
Axelsen V. - Rajawat P.
05.03.2024 13:40
(21:8-21:15) 2:0
Wang T.W. - Jonatan C.
05.03.2024 14:00
(12:21-23:21-21:17) 2:1
Badminton - Mednarodni - French Open, WD
Crast/Ponnap - Jolly/Pulle
05.03.2024 10:00
(21:16-19:21-17:21) 1:2
Fuku/Hirota - Xu/Xu
05.03.2024 10:45
(14:21-22:20-21:12) 2:1
Kim/Kong - Raha/Ramad
05.03.2024 11:40
(21:14-17:21-8:21) 1:2
Li/Liu - Yeung/Yeung
05.03.2024 11:55
(21:15-21:12) 2:0
Efler/Lohau - Lee/Teng
05.03.2024 13:00
(15:21-13:21) 0:2
Matsu/Naga - Iwana/Nakan
05.03.2024 13:40
(22:20-21:11) 2:0
Chen/Jia - Kitth/Prajo
05.03.2024 14:00
(22:20-21:18) 2:0
Badminton - Mednarodni - French Open, WS
Tunjung M.G. - Kim G.E.
05.03.2024 11:10
(21:16-12:21-21:14) 2:1
Wang Z. - Goh J.W.
05.03.2024 12:15
(21:10-21:14) 2:0
An S.Y. - Pornpawee C.
05.03.2024 13:00
(21:10-21:8) 2:0
Okuhara N. - Ohori A.
05.03.2024 13:20
(21:17-19:21-14:21) 1:2
Tai T.Y. - Sung S.
05.03.2024 13:40
(21:16-21:7) 2:0
Gilmour K. - Ongbumrun B.
05.03.2024 14:20
(21:13-19:21-18:21) 1:2
Badminton - Mednarodni - French Open, XD
Seo/Chae - Ellis/Smith
05.03.2024 10:55
(21:17-21:19) 2:0
Rival/Menta - Kane/Matsu
05.03.2024 11:55
(22:20-19:21-20:22) 1:2
Gicqu/Delru - Goh/Lai
05.03.2024 13:20
(21:19-21:16) 2:0
Zheng/Huan - Lind/Wu
05.03.2024 13:40
(21:7-21:15) 2:0
Puava/Taera - Chris/Boeje
05.03.2024 14:00
(21:14-21:14) 2:0
Lee/Ng - Thyrr/Mage
05.03.2024 14:20
(21:19-7:21-21:14) 2:1
Snooker - Mednarodni - World Masters of Snooker
Allen M. - Selby M.
05.03.2024 15:00
(64:73-39:88-74:0-62:63-65:54-67:52-66:57) 4:3
Brecel L. - Carter A.
05.03.2024 16:00
(63:34-13:71-89:3-78:49-58:24) 3:1
Trump J. - Murphy, Shaun
05.03.2024 21:20
(0:126-0:125-66:39-90:7-0:82-69:58-97:34) 4:3
O'Sullivan R. - Higgins J.
05.03.2024 23:30
(135:0-129:0-142:4-83:0) 4:0
Pikado - Mednarodno - Modus Super Series
van Peer, Carlo - Williams L.
05.03.2024 10:35
(4:1) 1:0
Heneghan C. - Boulton A.
05.03.2024 10:55
(4:1) 1:0
Jansen D. - Armstrong, Darren
05.03.2024 11:10
(4:3) 1:0
Boulton A. - van Peer, Carlo
05.03.2024 11:30
(4:1) 1:0
Williams L. - Armstrong, Darren
05.03.2024 11:45
(2:4) 0:1
Heneghan C. - Jansen D.
05.03.2024 12:00
(4:1) 1:0
Armstrong, Darren - Boulton A.
05.03.2024 12:20
(3:4) 0:1
van Peer, Carlo - Heneghan C.
05.03.2024 12:35
(4:3) 1:0
Jansen D. - Williams L.
05.03.2024 12:55
(4:0) 1:0
van Peer, Carlo - Armstrong, Darren
05.03.2024 13:10
(4:2) 1:0
Boulton A. - Jansen D.
05.03.2024 13:30
(4:2) 1:0
Heneghan C. - Williams L.
05.03.2024 13:45
(4:0) 1:0
Jansen D. - van Peer, Carlo
05.03.2024 14:05
(4:3) 1:0
Armstrong, Darren - Heneghan C.
05.03.2024 14:20
(4:1) 1:0
Williams L. - Boulton A.
05.03.2024 14:35
(1:4) 0:1
Skvoš - Mednarodno - Canadian Open
Tsukue R. - Baillargeon D.
05.03.2024 00:00
(12:10-7:11-4:11-6:11) 1:3
Dussourd A. - Wilhelmi Y.
05.03.2024 00:45
(3:11-4:11-11:9-3:11) 1:3
Elias D. - Harrity T.
05.03.2024 01:30
(11:8-11:3-11:5) 3:0
Walsh T. - Hesham M.
05.03.2024 02:45
(6:11-7:11-8:11) 0:3
Singh A. - Mueller N.
05.03.2024 03:30
(7:11-11:8-5:11-4:11) 1:3
Soliman Y. - Poleshchuk D.
05.03.2024 04:15
(11:2-11:5-11:3) 3:0
Skvoš - Mednarodno - Squash in the Land
Knudsen M. - Shenawy S.
05.03.2024 23:00
(12:10-11:5-11:2) 3:0
Azana J. - Hussein A.
05.03.2024 23:45
(6:11-8:11-8:11) 0:3
Elshafei Y. - Mekhalfi T.
05.03.2024 23:45
(11:5-11:9-2:11-10:12-11:4) 3:2
Skvoš - Mednarodno - Squash in the Land, Women
Mackevica I. - Harris A.
05.03.2024 23:00
(11:6-8:11-11:6-11:7) 3:1
Letourneau D. - Amani A.
05.03.2024 23:45
(8:11-7:11-5:11) 0:3
e-Nogomet - Eadriatic League - eAdriatic League (2x5min)
Inter M. (Leonardo) - AS Roma (Odin)
05.03.2024 12:30
(0:3-2:0) 2:3
Milan(Vangogh) - Juventus (Bruno)
05.03.2024 12:30
(0:2-1:0) 1:2
Milan(Vangogh) - Inter M. (Leonardo)
05.03.2024 12:45
(4:0-0:0) 4:0
Napoli (Arthur) - Juventus (Bruno)
05.03.2024 12:45
(2:0-1:0) 3:0
Napoli (Arthur) - AS Roma (Odin)
05.03.2024 13:00
(2:2-1:2) 3:4
Juventus (Bruno) - Inter M. (Leonardo)
05.03.2024 13:00
(3:3-0:2) 3:5
Napoli (Arthur) - Inter M. (Leonardo)
05.03.2024 13:15
(1:1-2:1) 3:2
AS Roma (Odin) - Milan(Vangogh)
05.03.2024 13:15
(2:1-3:2) 5:3
Napoli (Arthur) - Milan(Vangogh)
05.03.2024 13:30
(2:1-1:0) 3:1
AS Roma (Odin) - Juventus (Bruno)
05.03.2024 13:30
(1:1-2:1) 3:2
AS Roma (Odin) - Inter M. (Leonardo)
05.03.2024 13:45
(1:3-1:1) 2:4
Juventus (Bruno) - Milan(Vangogh)
05.03.2024 13:45
(3:2-2:1) 5:3
Juventus (Bruno) - Napoli (Arthur)
05.03.2024 14:00
(1:1-1:1) 2:2
Inter M. (Leonardo) - Milan(Vangogh)
05.03.2024 14:00
(2:3-2:2) 4:5
Inter M. (Leonardo) - Juventus (Bruno)
05.03.2024 14:15
(1:0-1:2) 2:2
AS Roma (Odin) - Napoli (Arthur)
05.03.2024 14:15
(0:3-2:1) 2:4
Inter M. (Leonardo) - Napoli (Arthur)
05.03.2024 14:30
(2:1-0:0) 2:1
Milan(Vangogh) - AS Roma (Odin)
05.03.2024 14:30
(2:1-1:0) 3:1
Milan(Vangogh) - Napoli (Arthur)
05.03.2024 14:45
(2:0-1:0) 3:0
Juventus (Bruno) - AS Roma (Odin)
05.03.2024 14:45
(0:0-2:3) 2:3
Milan (Antonio) - Inter M.(Juan)
05.03.2024 21:30
(1:5-3:0) 4:5
Napoli (Alpha) - Roma (Thomas)
05.03.2024 21:30
(2:0-0:0) 2:0
Juventus (Janis) - Roma (Thomas)
05.03.2024 21:45
(2:0-3:0) 5:0
Napoli (Alpha) - Milan (Antonio)
05.03.2024 21:45
(0:1-2:1) 2:2
Juventus (Janis) - Inter M.(Juan)
05.03.2024 22:00
(0:1-1:2) 1:3
Roma (Thomas) - Milan (Antonio)
05.03.2024 22:00
(2:0-3:0) 5:0
Inter M.(Juan) - Napoli (Alpha)
05.03.2024 22:15
(2:2-1:2) 3:4
Juventus (Janis) - Milan (Antonio)
05.03.2024 22:15
(0:2) 0:2
Inter M.(Juan) - Roma (Thomas)
05.03.2024 22:30
(1:0-1:6) 2:6
Juventus (Janis) - Napoli (Alpha)
05.03.2024 22:30
(0:2-0:1) 0:3
Inter M.(Juan) - Milan (Antonio)
05.03.2024 22:45
(0:2-1:3) 1:5
Roma (Thomas) - Napoli (Alpha)
05.03.2024 22:45
(1:2-2:2) 3:4
Milan (Antonio) - Napoli (Alpha)
05.03.2024 23:00
(1:1-1:4) 2:5
Roma (Thomas) - Juventus (Janis)
05.03.2024 23:00
(3:2-1:2) 4:4
Inter M.(Juan) - Juventus (Janis)
05.03.2024 23:15
(2:2-2:1) 4:3
Milan (Antonio) - Roma (Thomas)
05.03.2024 23:15
(4:1-2:2) 6:3
Milan (Antonio) - Juventus (Janis)
05.03.2024 23:30
(2:3-5:2) 7:5
Napoli (Alpha) - Inter M.(Juan)
05.03.2024 23:30
(0:3-0:3) 0:6
Napoli (Alpha) - Juventus (Janis)
05.03.2024 23:45
(1:1-3:0) 4:1
Roma (Thomas) - Inter M.(Juan)
05.03.2024 23:45
(1:1-0:1) 1:2
e-Nogomet - Eadriatic League - eAdriatic League (2x5min)
Portugal (Obelix) - Germany (Liam)
05.03.2024 00:00
(3:1-0:1) 3:2
Italy (Panther) - England (Alexis)
05.03.2024 00:00
(1:2-1:1) 2:3
Portugal (Obelix) - England (Alexis)
05.03.2024 00:15
(0:1-1:2) 1:3
Italy (Panther) - France (Andrew)
05.03.2024 00:15
(2:1-0:2) 2:3
France (Andrew) - England (Alexis)
05.03.2024 00:30
(0:2-2:2) 2:4
Italy (Panther) - Germany (Liam)
05.03.2024 00:30
(2:1-1:2) 3:3
France (Andrew) - Portugal (Obelix)
05.03.2024 00:45
(0:0-2:2) 2:2
Germany (Liam) - England (Alexis)
05.03.2024 00:45
(0:1-1:1) 1:2
Germany (Liam) - France (Andrew)
05.03.2024 01:00
(1:0-1:0) 2:0
Italy (Panther) - Portugal (Obelix)
05.03.2024 01:00
(1:1-0:2) 1:3
Germany (Liam) - Portugal (Obelix)
05.03.2024 01:15
(0:1-1:1) 1:2
England (Alexis) - Italy (Panther)
05.03.2024 01:15
(3:3-1:1) 4:4
England (Alexis) - Portugal (Obelix)
05.03.2024 01:30
(1:0-2:0) 3:0
France (Andrew) - Italy (Panther)
05.03.2024 01:30
(1:2-1:0) 2:2
Portugal (Vangogh) - Italy (Bruno)
05.03.2024 10:00
(2:1-3:1) 5:2
Germany (Leonardo) - Argentina (Odin)
05.03.2024 10:00
(3:0-1:3) 4:3
France(Artur) - Italy (Bruno)
05.03.2024 10:15
(3:3-3:2) 6:5
Portugal (Vangogh) - Germany (Leonardo)
05.03.2024 10:15
(3:0-2:0) 5:0
Italy (Bruno) - Germany (Leonardo)
05.03.2024 10:30
(1:1-3:2) 4:3
France(Artur) - Argentina (Odin)
05.03.2024 10:30
(2:0-2:0) 4:0
Argentina (Odin) - Portugal (Vangogh)
05.03.2024 10:45
1:0
France(Artur) - Germany (Leonardo)
05.03.2024 10:45
1:0
Germany (Leonardo) - France(Artur)
05.03.2024 12:00
(4:1-2:1) 6:2
Portugal (Vangogh) - Argentina (Odin)
05.03.2024 12:00
(1:2-0:3) 1:5
Portugal (Vangogh) - France(Artur)
05.03.2024 12:15
(3:1-2:0) 5:1
Italy (Bruno) - Argentina (Odin)
05.03.2024 12:15
(1:1-1:0) 2:1
England (Cleo) - Italy (Spiderman)
05.03.2024 13:30
(1:2-0:0) 1:2
Germany (Noah) - Portugal (Sebastian)
05.03.2024 13:30
(4:0-1:0) 5:0
Argentina(Samuel) - Italy (Spiderman)
05.03.2024 13:45
(0:3-0:1) 0:4
England (Cleo) - Germany (Noah)
05.03.2024 13:45
(2:2-1:0) 3:2
Italy (Spiderman) - Germany (Noah)
05.03.2024 14:00
(2:0-0:0) 2:0
Argentina(Samuel) - Portugal (Sebastian)
05.03.2024 14:00
(0:3-1:1) 1:4
Argentina(Samuel) - Germany (Noah)
05.03.2024 14:15
(1:4-1:1) 2:5
Portugal (Sebastian) - England (Cleo)
05.03.2024 14:15
(0:4-3:0) 3:4
Portugal (Sebastian) - Italy (Spiderman)
05.03.2024 14:30
(0:0-1:0) 1:0
Argentina(Samuel) - England (Cleo)
05.03.2024 14:30
(0:0-2:0) 2:0
Portugal (Sebastian) - Germany (Noah)
05.03.2024 14:45
(0:3-0:1) 0:4
Italy (Spiderman) - England (Cleo)
05.03.2024 14:45
(1:0-1:0) 2:0
Germany (Noah) - England (Cleo)
05.03.2024 15:00
(0:1-4:1) 4:2
Italy (Spiderman) - Argentina(Samuel)
05.03.2024 15:00
(2:1-1:1) 3:2
Portugal (Sebastian) - Argentina(Samuel)
05.03.2024 15:15
(1:0-0:1) 1:1
Germany (Noah) - Italy (Spiderman)
05.03.2024 15:15
(2:1-3:1) 5:2
England (Cleo) - Portugal (Sebastian)
05.03.2024 15:30
(2:0-1:1) 3:1
Germany (Noah) - Argentina(Samuel)
05.03.2024 15:30
(0:0-0:1) 0:1
England (Cleo) - Argentina(Samuel)
05.03.2024 15:45
(1:0-2:1) 3:1
Italy (Spiderman) - Portugal (Sebastian)
05.03.2024 15:45
(2:0-2:0) 4:0
Germany (Alpha) - Italy (Thomas)
05.03.2024 16:15
(1:1-2:3) 3:4
France (Antonio) - Portugal(Juan)
05.03.2024 16:15
(2:0-1:0) 3:0
Spain (Janis) - Italy (Thomas)
05.03.2024 16:30
(0:2-2:1) 2:3
Germany (Alpha) - France (Antonio)
05.03.2024 16:30
(1:1-0:2) 1:3
Italy (Thomas) - France (Antonio)
05.03.2024 16:45
(4:5-1:0) 5:5
Spain (Janis) - Portugal(Juan)
05.03.2024 16:45
(0:2-1:1) 1:3
Portugal(Juan) - Germany (Alpha)
05.03.2024 17:00
(0:2-0:2) 0:4
Spain (Janis) - France (Antonio)
05.03.2024 17:00
(1:4-1:2) 2:6
Portugal(Juan) - Italy (Thomas)
05.03.2024 17:15
(0:0-1:3) 1:3
Spain (Janis) - Germany (Alpha)
05.03.2024 17:15
(2:0-2:2) 4:2
Italy (Thomas) - Germany (Alpha)
05.03.2024 17:30
(2:1-2:0) 4:1
Portugal(Juan) - France (Antonio)
05.03.2024 17:30
(2:2-3:2) 5:4