Obvestilo o uporabi piškotkov

Športna loterija d.d. na spletni strani uporablja piškotke, ki se shranijo na napravo, s katero dostopate do spletne strani. Poleg piškotkov, ki so nujno potrebni za delovanje, uporabljamo tudi izbirne piškotke, s katerimi anonimno spremljamo vašo uporabo spletne strani.

Več o varovanju zasebnosti in uporabi piškotkov si lahko preberete v Izjavi o zasebnosti.

Za nadaljevanje vas prosimo, da potrdite strinjanje z uporabo izbirnih piškotkov. Strinjam se

Novosti





Prvak dneva

Kategorija igre

Igra zahteva zmernost in previdnost

Igra zahteva zmernost in previdnost



Stavni listek

Stavni listek je prazen

REZULTATI

V ŽIVO




Hitra stava
Stava - zadnji hip
Stava - top stava

Sklad za glavni dobitek je:
Sklad za dobitek "pravilne štiri":
Sklad za glavni dobitek je:
Sklad za glavni dobitek je:



V zadnjem hipu

Redni 
12
 
00:231804Beck An.-Smitkova T.1,951,65
 
00:381797Matosevič M.-Trinh L.G.1,0110,00
 
00:431688Gasquet R.-Lopez F.
1,502,25+3
 
00:431769Monroe/Sock-Klaasen/Ram R.1,881,73+1
 
00:531771Kontine/Peers J-Daniell/Inglot1,203,80+1
 
00:531734Setkic A.-Vanni L.1,751,85+1
 
01:081643Svitolina E.-Wozniacki C.
1,652,00+3
 
01:581700Santillan A.-Myneni S.1,253,30+1
 
02:131735Maden Y.-Jaziri M.2,201,50+1
 
02:231791Tomic B.-Herbert P.H.
2,001,60+3
Redni 
102100212
 
03:23770Ludogorets-Veliko Tarnovo1,127,0011,00
-
4,501,02+10
 
03:231432Dnepr Mogilev-BATE Borisov14,006,901,105,00
-
1,02+10
Redni 
12
 
03:231689Kohlschreiber P.-Isner J.
2,201,50+3
 
03:231805Hogenkamp R.-Van Uytvanck A.2,901,30
Redni 
102100212
 
03:53417Jokerit-Lokomotiv Yaroslavl
1,654,004,101,172,081,18+6
 
03:531318Sarov-Kazzink Torpedo2,704,152,001,681,351,15+6
 
03:531428Torpedo Zhodin-FC Minsk1,224,759,00
-
3,251,07+10
Redni 
12
 
03:531802Leduc C.-Mestach A.S.8,001,02
 
03:531803Sekulic S.R.-Arn G.2,101,55
Redni 
1021002
 
04:081869Juventus Utena-Pieno Zvaigzdes1,5212,002,501,352,09+3
 
04:2398FMP Beograd-Zadar
1,4014,002,851,272,38+12
Redni 
102100212
 
04:23305Wisla Plock-Slask Wroclaw2,303,002,701,301,501,24+15
Redni 
1021002
 
04:231378Eskisehir-Efes Anadolu
 
 
3,3015,001,302,701,20+4
Redni 
102100212
 
04:23418Severstal Čerepovec-HK Yugra
1,604,154,201,152,141,16+6
 
04:23419Torpedo Nizhny-Avangard Omsk
2,403,652,471,451,511,22+6
 
04:231319Dizel Penza-Saryarka2,903,802,001,691,311,18+6
 
04:231467Ironi Ramat-Maccabi Herzliya1,703,204,251,111,881,21+10
 
04:231468Hapoel Nazaret-Beitar Tel Aviv2,553,002,451,421,351,25+10
 
04:231469Hapoel Katamon-Ironi Nesher1,903,003,551,161,681,24+10
Redni 
1021002
 
04:231884Kalev-Parma Perm1,7010,002,151,501,83+6