Obvestilo o uporabi piškotkov

Športna loterija d.d. na spletni strani uporablja piškotke, ki se shranijo na napravo, s katero dostopate do spletne strani. Poleg piškotkov, ki so nujno potrebni za delovanje, uporabljamo tudi izbirne piškotke, s katerimi anonimno spremljamo vašo uporabo spletne strani.

Več o varovanju zasebnosti in uporabi piškotkov si lahko preberete v Izjavi o zasebnosti.

Za nadaljevanje vas prosimo, da potrdite strinjanje z uporabo izbirnih piškotkov. Strinjam se

Novosti





Prvak dneva

Kategorija igre

Igra zahteva zmernost in previdnost

Igra zahteva zmernost in previdnost



Stavni listek

Stavni listek je prazen

REZULTATI

V ŽIVO



Hitra stava
Stava - zadnji hip
Stava - top stava

Sklad za dobitke je:
Sklad za glavni dobitek je:
Sklad za glavni dobitek je:
Sklad za glavni dobitek je:



V zadnjem hipu

Redni 
1021002
 
00:38116Highlanders-Chiefs1,6019,002,201,481,98
Redni 
102100212
 
02:5371Melbourne City-Sydney FC
 
 
2,553,152,401,451,361,24+14
Redni 
1021002
 
03:03117Reds-Sharks1,5520,002,251,442,03
Redni 
102100212
 
03:33963Adelaide Comet-Adelaide United1,255,206,501,052,951,05+6
Redni 
12
 
04:181074Jansrud K.-Feuz B.
1,651,95
 
04:181075Guay E.-Reichelt H.
1,801,80
 
04:181076Fill P.-Osborne Paradis M.
1,602,00
 
04:181077Paris D.-Kilde A.
1,701,90
 
04:181078Mayer Mat.-Kline B.
1,552,15
 
04:181079Franz M.-Kriechmayr V.1,801,80
 
04:181080Kueng P.-Theaux A.1,801,80
 
04:181081Guay E.-Kilde A.1,552,15
 
04:181082Reichelt H.-Paris D.1,552,15
 
04:181083Jansrud K.-Fill P.1,452,45
Redni 
102100212
 
05:03891Avangard Omsk-Admiral Vladivos
1,654,004,151,172,091,18+6
 
05:03914Siah Jamegan-Tractor Sazi5,003,151,602,001,101,21+8
 
05:33892Traktor Čeljabins-Barys Astana
1,903,953,101,281,781,18+6
 
06:03893Metallurg Magnitogorsk-Kunlun
1,355,206,101,072,851,11+6
 
06:03461Toros Neftekam-HK Dinamo St.Pe1,703,903,701,181,951,16+6
Redni 
12
 
06:031069Goerges J.-Wickmayer Y.
1,552,15+3
Redni 
102100212
 
06:33462Kazzink Torped-Izhstal Izhevsk1,354,756,001,052,701,10+6
 
07:031027Al Masry-Al Sharguia1,353,807,001,062,501,13+10
 
07:03983Hapoel Bney Lo-Maccabi Ahi Naz2,352,902,601,301,421,23+10
 
07:03984Maccabi Herzliy-Hapoel Katamon1,903,003,501,161,671,23+11
 
07:03985Hapoel Jeruzalem-Hapoel Petach2,552,902,451,401,331,25+10
 
07:03986Hapoel Ramat G-Maccabi Shaarai1,603,204,751,101,971,20+11
Redni 
12
 
07:031067Wozniacki C.-Sevastova A.
1,273,30+3
Redni 
102100212
 
07:03463Saryarka-Zvezda Chekov1,454,405,001,092,391,12+6
Redni 
1021002
 
07:031014Lokomotiva Kuban-Khimki Moskva
 
 
1,4513,002,701,302,25+3
Redni 
12
 
07:181068Beck An.-Witthoeft C.
1,651,95+3