Obvestilo o uporabi piškotkov

Športna loterija d.d. na spletni strani uporablja piškotke, ki se shranijo na napravo, s katero dostopate do spletne strani. Poleg piškotkov, ki so nujno potrebni za delovanje, uporabljamo tudi izbirne piškotke, s katerimi anonimno spremljamo vašo uporabo spletne strani.

Več o varovanju zasebnosti in uporabi piškotkov si lahko preberete v Izjavi o zasebnosti.

Za nadaljevanje vas prosimo, da potrdite strinjanje z uporabo izbirnih piškotkov. Strinjam se

Novosti





Prvak dneva

Kategorija igre

Igra zahteva zmernost in previdnost

Igra zahteva zmernost in previdnost



Stavni listek

Stavni listek je prazen

REZULTATI

V ŽIVO



Hitra stava
Stava - zadnji hip
Stava - top stava

Sklad za glavni dobitek je:
Sklad za dobitek "pravilne štiri":
Sklad za glavni dobitek je:
Sklad za glavni dobitek je:



Stavne možnosti

Redni
Handicap
Dvostranska stava
Vsota 2,5 gola
Vsota 5,5 gola
Oba data gol
Handicap kvote
Več golov
1,5 gol v 1.pol
Vsota 1,5 gola
Prvi polčas
Prva tretjina
Prvi niz
Prva četrtina
Vsota 3,5 gola
Prvi gol
Prva ekipa da gol
Druga ekipa da gol
Vsota 4,5 gola
Vsota košev
Vsota točk
Kdaj 1.gol
Vsota L/S
Vsota igralci
Polčas/Konec
Točen rezultat

Označi vse Odznači vse
Šport:Razvrsti po:
Osveži

Nogomet - Španija - 1.liga

Redni 
102100212
Ponedeljek, 23.10.2017
 
19:5518928Real Sociedad-Espanyol
 
 
1,753,454,201,141,951,26+17
 
20:5518910Deportivo-Girona FC
 
 
2,003,153,501,221,711,27+17

Nogomet - Argentina - Pokal

Redni 
102100212
Ponedeljek, 23.10.2017
 
22:551434Godoy Cruz-Rosario
2,702,952,401,461,321,27+15
Torek, 24.10.2017
 
02:051435Olimpo-Deportivo Moron
2,202,953,001,261,551,27+15

Nogomet - Belgija - 2.liga

Redni 
102100212
Ponedeljek, 23.10.2017
 
20:25461Union St.Gilloise-Tubize
1,823,253,651,171,771,21+12

Nogomet - Belorusija - 1.liga

Redni 
102100212
Ponedeljek, 23.10.2017
 
16:551432Dnepr Mogilev-BATE Borisov14,006,901,105,00
-
1,02+10
 
17:251428Torpedo Zhodin-FC Minsk1,224,759,00
-
3,251,07+10

Nogomet - Bolgarija - 1.liga

Redni 
102100212
Ponedeljek, 23.10.2017
 
16:55770Ludogorets-Veliko Tarnovo1,127,0011,00
-
4,501,02+10

Nogomet - Bolivija - 1.liga

Redni 
102100212
Torek, 24.10.2017
 
02:251812Blooming-Nacional Potosi1,453,705,601,082,291,15+8

Nogomet - Brazilija - 1.liga

Redni 
102100212
Ponedeljek, 23.10.2017
 
23:551417Botafogo RJ-Corinthians SP
2,452,852,801,321,461,31+15

Nogomet - Danska - 1.liga

Redni 
102100212
Ponedeljek, 23.10.2017
 
18:55303Randers-Aalborg
2,353,102,651,341,471,25+13

Nogomet - Francija - 2.liga

Redni 
102100212
Ponedeljek, 23.10.2017
 
20:40788Ajaccio-Ajaccio GFCO
2,103,003,251,241,611,28+15

Nogomet - Grčija - 1.liga

Redni 
102100212
Ponedeljek, 23.10.2017
 
18:25828AEK Atene-Atromitos1,333,808,501,042,701,15+15

Nogomet - Irska - Premier

Redni 
102100212
Ponedeljek, 23.10.2017
 
20:551669Finn Harps-Drogheda Utd
1,803,503,601,191,831,20+16

Nogomet - Italija - 2.liga

Redni 
102100212
Ponedeljek, 23.10.2017
 
20:251572Brescia-Bari
2,452,902,751,331,461,30+14

Nogomet - Italija - 3.liga A

Redni 
102100212
Ponedeljek, 23.10.2017
 
20:401001Pontedera-Pistoiese2,253,002,801,291,501,25+12

Nogomet - Italija - 3.liga B

Redni 
102100212
Ponedeljek, 23.10.2017
 
20:251036Vicenza Calcio-Triestina1,703,204,151,121,851,20+12

Nogomet - Italija - 3.liga C

Redni 
102100212
Ponedeljek, 23.10.2017
 
20:401053Trapani-Catanzaro1,663,204,301,091,891,20+12

Nogomet - Izrael - 1.liga

Redni 
102100212
Ponedeljek, 23.10.2017
 
19:551466Hapoel Beer Sh-Maccabi Tel Avi2,203,002,751,271,481,22+15

Nogomet - Izrael - 2.liga

Redni 
102100212
Ponedeljek, 23.10.2017
 
17:551467Ironi Ramat-Maccabi Herzliya1,663,304,351,101,931,20+10
 
17:551468Hapoel Nazaret-Beitar Tel Aviv2,553,002,451,421,351,25+10
 
17:551469Hapoel Katamon-Ironi Nesher1,903,003,551,161,681,24+10

Nogomet - Maroko - 1. liga

Redni 
102100212
Ponedeljek, 23.10.2017
 
20:251813Raja Casablanca-Husa Hassania1,603,305,001,082,051,21+9

Nogomet - Nemčija - 2. liga

Redni 
102100212
Ponedeljek, 23.10.2017
 
20:2519747Sandhausen-St.Pauli
2,303,002,801,301,501,26+15

Nogomet - Nizozemska - 2.liga

Redni 
102100212
Ponedeljek, 23.10.2017
 
19:551650FC Oss-Jong AZ Alkmaar2,403,402,301,451,371,17+14

Nogomet - Norveška - 1.liga

Redni 
102100212
Ponedeljek, 23.10.2017
 
18:55304Odd BK-Lillestrom
1,953,203,451,211,711,25+15

Nogomet - Paragvaj - 1.liga

Redni 
102100212
Ponedeljek, 23.10.2017
 
22:551814Deportivo Capiata-Club Guarani2,653,152,201,481,301,20+7

Nogomet - Poljska - 1. liga

Redni 
102100212
Ponedeljek, 23.10.2017
 
17:55305Wisla Plock-Slask Wroclaw2,303,002,701,301,501,24+15

Nogomet - Portugalska - 1.liga

Redni 
102100212
Ponedeljek, 23.10.2017
 
19:5520186Moreirense-Braga
3,703,201,901,771,191,26+15
 
21:5520188Guimaraes-Portimonense
1,803,304,001,161,861,24+16

Nogomet - Romunija - 1.liga

Redni 
102100212
Ponedeljek, 23.10.2017
 
19:4020328FC Botosani-Dinamo Bukarešta2,503,002,501,361,361,25+14

Nogomet - Rusija - 1.liga

Redni 
102100212
Ponedeljek, 23.10.2017
 
18:2519536Lokomotiva Moskva-Krasnodar
 
 
2,303,002,901,301,521,28+15

Nogomet - Severna Irska - 1.liga

Redni 
102100212
Ponedeljek, 23.10.2017
 
20:40861Linfield-Crusaders Belfast1,953,203,201,211,651,21+14

Nogomet - Španija - 2.liga

Redni 
102100212
Ponedeljek, 23.10.2017
 
20:25853Cultural Leonesa-Albacete
1,903,103,651,181,731,25+15

Nogomet - Švedska - 1.liga

Redni 
102100212
Ponedeljek, 23.10.2017
 
18:55306Hammarby-Sirius
1,913,103,551,181,711,24+15
 
18:55307Jonkopings Sodra-Kalmar
2,403,152,451,361,451,21+16
 
18:55308Malmo FF-AIK Stockholm
2,053,253,101,261,651,23+14

Nogomet - Švedska - 2.liga

Redni 
102100212
Ponedeljek, 23.10.2017
 
18:55309Varnamo-Syrianska1,404,105,901,072,481,13+14

Nogomet - Švedska - 3.liga

Redni 
102100212
Ponedeljek, 23.10.2017
 
18:551810Brage IK-Sandvikens1,554,303,451,141,961,07+9
 
18:551811Ljungskile-Qviding1,553,804,201,092,051,13+10

Nogomet - Švica - 2.liga

Redni 
102100212
Ponedeljek, 23.10.2017
 
19:55763Aarau-Winterthur1,603,604,501,102,051,18+12

Nogomet - Turčija - 1.liga

Redni 
102100212
Ponedeljek, 23.10.2017
 
18:55710Bešiktaš-Istanbul Basaksehir
 
 
1,673,554,151,141,971,19+16

Košarka - ZDA - NBA

Redni 
1021002
Torek, 24.10.2017
 
00:551876Detroit-Philadelphia
1,6512,002,301,451,95+9
 
01:251877Miami-Atlanta
1,2515,004,001,153,15+4
 
01:551878Milwaukee-Charlotte
1,4013,003,001,262,46+10
 
01:551879Houston-Memphis
1,3513,003,351,222,70+10
 
02:251880San Antonio-Toronto
1,7510,002,151,491,79+10
 
02:251881Dallas-Golden State
5,5016,001,154,101,07+5
 
02:551882Denver-Washington
1,7010,002,201,451,82+9
 
03:551883Phoenix-Sacramento
1,9010,001,951,601,65+7

Košarka - Mednarodni - ABA 1.liga

Redni 
1021002
Ponedeljek, 23.10.2017
 
17:5598FMP Beograd-Zadar
1,4014,002,851,272,38+12
 
20:55310MZT Skopje-Cibona
1,9410,001,891,681,63+12

Košarka - Mednarodni - ABA 2.liga

Redni 
1021002
Ponedeljek, 23.10.2017
 
20:5521669Bosna-KK Rogaška1,8010,001,951,571,71+2

Košarka - Slovenija - 1.liga

Redni 
1021002
Ponedeljek, 23.10.2017
 
18:551815Petrol Olimpija-Polzela1,0320,0012,00
-
7,55+3

Košarka - Italija - 1.liga

Redni 
1021002
Ponedeljek, 23.10.2017
 
20:40778Brescia-Varese
1,5013,002,551,352,15+6

Košarka - Francija - 1.liga

Redni 
1021002
Ponedeljek, 23.10.2017
 
20:401337Antibes-Le Mans
2,8014,001,402,351,27+6

Košarka - Turčija - 1.liga

Redni 
1021002
Ponedeljek, 23.10.2017
 
17:551378Eskisehir-Efes Anadolu
 
 
3,3015,001,302,701,20+4

Košarka - Mednarodni - VTB liga

Redni 
1021002
Ponedeljek, 23.10.2017
 
17:551884Kalev-Parma Perm1,7010,002,151,501,83+6

Košarka - Avstrija - 1.liga

Redni 
1021002
Ponedeljek, 23.10.2017
 
18:551816Furstefeld Pan-Klosterneuburg1,9010,001,901,601,60+2

Košarka - Izrael - 1.liga

Redni 
1021002
Ponedeljek, 23.10.2017
 
18:401841Hapoel Eilat-Ironi Naharia1,5512,002,451,372,05+4
 
18:551842Maccabi Rishon-Maccabi Ashdod1,4513,002,701,302,25+4
 
19:051843Maccabi Haifa-Ness Ziona1,4014,002,801,272,35+4

Košarka - Litva - 1.liga

Redni 
1021002
Ponedeljek, 23.10.2017
 
17:401869Juventus Utena-Pieno Zvaigzdes1,5212,002,501,352,09+3

Košarka - Poljska - 1.liga

Redni 
1021002
Ponedeljek, 23.10.2017
 
18:551099Asseco Prokom-Wikana Lublin1,6511,002,251,431,88+4

Hokej - ZDA - NHL

Redni 
102100212
Torek, 24.10.2017
 
00:551808NY Rangers-San Jose
2,303,702,501,421,531,20+6
 
00:551809Toronto-LA Kings
2,053,802,901,331,691,20+6

Hokej - Rusija - KHL

Redni 
102100212
Ponedeljek, 23.10.2017
 
17:25417Jokerit-Lokomotiv Yaroslavl
1,654,004,101,172,081,18+6
 
17:55418Severstal Čerepovec-HK Yugra
1,604,154,201,152,141,16+6
 
17:55419Torpedo Nizhny-Avangard Omsk
2,403,652,471,451,511,22+6
 
18:25420Vityaz-Dinamo Minsk
2,204,002,501,421,581,17+6
 
18:25421CSKA Moskva-SKA St. Petersburg
2,603,952,151,611,391,18+6
 
18:25422Spartak Moskva-Barys Astana
2,404,002,301,541,461,17+6
 
18:25423Dinamo Riga-Sibir Novosibirsk
2,653,902,151,621,391,19+6
 
18:55424Slovan Bratislav-Dinamo Moskva
2,604,152,101,641,391,16+6

Hokej - Rusija - VHL

Redni 
102100212
Ponedeljek, 23.10.2017
 
17:251318Sarov-Kazzink Torpedo2,704,152,001,681,351,15+6
 
17:551319Dizel Penza-Saryarka2,903,802,001,691,311,18+6

Tenis - ATP - Basel

Redni 
12
Ponedeljek, 23.10.2017
 
18:551676Sugita Y.-Shapovalov D.
1,901,70+3
 
18:551786Bautista A.R.-Kukushkin M.1,303,00+3
 
20:151677Chung Hy.-Lorenzi P.1,302,90+3
 
20:151678Chiudinelli M.-Haase R.
4,501,15+3

Tenis - ATP - Basel dvojice

Redni 
12
Ponedeljek, 23.10.2017
 
14:151769Monroe/Sock-Klaasen/Ram R.1,881,73+1
 
14:251771Kontine/Peers J-Daniell/Inglot1,203,80+1

Tenis - ATP - Dunaj

Redni 
12
Ponedeljek, 23.10.2017
 
14:151688Gasquet R.-Lopez F.
1,502,25+3
 
15:551791Tomic B.-Herbert P.H.
2,001,60+3
 
16:551689Kohlschreiber P.-Isner J.
2,201,50+3
 
18:551690Zverev A.-Troicki V.
1,203,80+3

Tenis - ATP - Dunaj dvojice

Redni 
12
Ponedeljek, 23.10.2017
 
20:151778Carreno/Marrer-Khachan/Pouille1,552,10+1

Tenis - Challenger - Lima

Redni 
12
Ponedeljek, 23.10.2017
 
19:551755Gomez E.-Alvarez N.1,302,90+1
 
21:151754Carballes Baena R.-Olivo R.1,602,00+1
Torek, 24.10.2017
 
00:251749Munar Clar J.A.-Echazu M.1,154,50+1
 
01:451750Bagnis F.-Estrella V.1,602,00+1

Tenis - Challenger - Traralgon

Redni 
12
Torek, 24.10.2017
 
00:551727Trongcharoenchaikul-Grills J.1,951,65+1
 
00:551729Krueger M.-Harris A.1,352,70+1
 
00:5521705Verbeek S.-O Connel C.5,001,12+1
 
02:151726Rubin N.-Mitchell B.1,452,40+1
 
02:151728Saville L.-King E.2,501,40+1
 
02:1521702Miedler L.-Barry S.1,502,25+1
 
03:551731Kelly D.-Fanselow S.2,001,60+1
 
03:551733Thompson J.-Przysiezny M.1,184,00+1
 
03:551801Whittington A.-Dellavedova M.1,056,50