Obvestilo o uporabi piškotkov

Športna loterija d.d. na spletni strani uporablja piškotke, ki se shranijo na napravo, s katero dostopate do spletne strani. Poleg piškotkov, ki so nujno potrebni za delovanje, uporabljamo tudi izbirne piškotke, s katerimi anonimno spremljamo vašo uporabo spletne strani.

Več o varovanju zasebnosti in uporabi piškotkov si lahko preberete v Izjavi o zasebnosti.

Za nadaljevanje vas prosimo, da potrdite strinjanje z uporabo izbirnih piškotkov. Strinjam se




Prvak dneva




Rezultati v živo


Stavni listek

Stavni listek je prazen







Zajamčeni sklad za glavni dobitek je:
6.405 EUR




V osnovnem prikazu se vam prikažejo rezultati za dogodke za obdobje zadnjih dvanajstih ur. Če vam prednastavljen nabor rezultatov ne ustreza, si lahko spodaj na levi strani nastavite ustrezno ponudbo (teden), šport ter prireditev v okviru športa, na desni strani pa si lahko nastavite ustrezno časovno obdobje (dnevi, ure). 
V primeru, da rezultat iščete po številki dogodka, potem izberite ustrezno ponudbo (teden), v katerem se je odvijal iskan dogodek, pri možnostih Šport, Prireditev in Obdobje izberite opcijo "<vse>" ter na koncu v polje Številka dogodka vpišite iskano številko dogodka. Rezultat se vam prikaže s pritiskom na gumb Osveži.


Izbor rezultatov

Ponudba
Šport
Obdobje
Prireditev
Številka dogodka
Razvrsti po
   

Nogomet - Mednarodni klubi - Prijateljske tekme

Rezultat1021002
10.2.2016
13:00648AIK Stockholm-FC Kobenhavn0 : 1
(2,00)

(1,20)
Podrobno
14:30649Carl Zeiss Jena-Aue2 : 1
(2,40)

(1,35)
Podrobno
16:00716Suwon-Amkar Perm2 : 1
(2,90)

(1,52)
Podrobno

Nogomet - Mednarodni mladi - LP mladi

Rezultat1021002
10.2.2016
16:00637Salzburg ml.-Roma ml.0 : 4
(2,40)

(1,46)
Podrobno

Nogomet - Italija - Lega Pro pokal

Rezultat1021002
10.2.2016
14:00597Akragas-Foggia1 : 1
(3,20)

(1,80)

(1,13)
Podrobno
15:00598Cremonese-Alessandria2 : 1
(2,30)

(1,30)
Podrobno

Nogomet - Ciper - pokal

Rezultat1021002
10.2.2016
15:00425Apollon-AEL Limassol2 : 0
(1,65)

(1,11)
Podrobno
16:00426Apoel Nikozija-Aris Limassol1 : 1
(5,50)

(-)

(3,60)
Podrobno

Nogomet - Indija - 1.liga

Rezultat1021002
10.2.2016
14:35482Mumbai FC-Mohun Bagan AC0 : 0
(3,00)

(1,50)

(1,29)
Podrobno
14:35483Bengaluru FC-DSK Shivaians4 : 1
(1,35)

(1,06)
Podrobno

Košarka - Mednarodni - Evroliga (ž)

Rezultat1021002
10.2.2016
15:00548Nadezda Orenbu-Mithra Castors63 : 70
(7,50)

(5,25)
Podrobno
16:00549Galatasaray (ž)-Fenerbahce (ž)60 : 71
(2,25)

(1,90)
Podrobno

Košarka - Avstralija - 1.liga

Rezultat1021002
10.2.2016
9:30519Sydney Kings-Perth Wildcats103 : 77
(1,97)

(1,69)
Podrobno

Košarka - Filipini - pokal

Rezultat1021002
10.2.2016
9:15599Talk n Text-Blackwater Elite108 : 102
(1,70)

(1,47)
Podrobno
12:00600Purefoods Star H-Meralco Bolts86 : 90
(2,45)

(2,05)
Podrobno

Košarka - J.Koreja - 1.liga

Rezultat1021002
10.2.2016
8:00557Goyang-Seul Knights78 : 69
(1,33)

(1,21)
Podrobno

Odbojka - Mednarodni - Liga prvakinj (Ž)

Rezultat12
10.2.2016
15:0037Lokomotiv Baku-Volero Zurich3 : 2
(5,65)
Podrobno

Odbojka - Rusija - Superliga (M)

Rezultat12
10.2.2016
13:00513Krasnoyarsk-Gubernija Nizhny N3 : 0
(1,10)
Podrobno
14:00517Lokomotiva Nov-Dinamo Krasnoda3 : 1
(1,06)
Podrobno
14:30512Fakel Novy Ure-Kuzbass Kemerov3 : 1
(1,25)
Podrobno
15:00516Gazprom Ugra-Jurga Samotlor3 : 0
(1,06)
Podrobno
17:00514Zenit Kazan-Novokuybyishevsk3 : 0
(1,01)
Podrobno
17:00518Dinamo Moskva-Neftyanik Orenbu3 : 0
(1,03)
Podrobno

Tenis - ATP - Rotterdam

Rezultat12
10.2.2016
10:001620Gasquet R.-Chardy J.STORPodrobno
11:00490Dodig I.-Kohlschreiber P.0 : 2
(1,57)
Podrobno
11:001623Sousa J.-Bautista A.R.1 : 2
(1,40)
Podrobno
12:35502Donskoy E.-Chardy J.1 : 2
(1,35)
Podrobno
13:25491Muller G.-Čilič M.0 : 2
(1,45)
Podrobno
15:051772Kuznetsov And.-Troicki V.1 : 2
(1,50)
Podrobno
15:201625Pospisil V.-Zverev A.0 : 2
(1,90)
Podrobno

Tenis - WTA - Kaohsiung

Rezultat12
10.2.2016
7:40416Sevastova A.-Vekič D.2 : 1
(1,50)
Podrobno
8:30419Nara K.-Zhang Y.2 : 1
(1,25)
Podrobno

Tenis - WTA - Kaohsiung dvojice

Rezultat12
10.2.2016
7:00492Hsu C.W/Lee Y.-Pliskov/Voegele2 : 0
(2,35)
Podrobno
7:151848Chan H./Chan Y-Diyas Z/Xu Yi F2 : 0
(1,25)
Podrobno
8:301852Chang K/Chuang-Liang C/Wang Ya0 : 2
(1,60)
Podrobno

Tenis - WTA - St. Petersburg

Rezultat12
10.2.2016
8:001599Cornet A.-Vesnina E.STORPodrobno
9:00290Siegemund L.-Mladenovic K.2 : 1
(2,90)
Podrobno
10:001596Beck An.-Hradecka L.2 : 1
(1,35)
Podrobno
11:20504Tig P.M.-Vesnina E.1 : 2
(1,60)
Podrobno
13:201597Cibulkova D.-Rodina E.2 : 0
(1,18)
Podrobno
14:451598Flipkens K.-Kasatkina D.1 : 2
(1,60)
Podrobno

Tenis - WTA - St. Petersburg dvojice

Rezultat12
10.2.2016
12:251781Bogdan /Kremen-Jurak/Melichar2 : 1
(2,70)
Podrobno
13:351782Olaru R/Tig P.-Nicules/Siegemu0 : 2
(1,50)
Podrobno

Tenis - Challenger - Bergamo

Rezultat12
10.2.2016
10:30594Herbert P.H.-Soeda G.2 : 0
(1,40)
Podrobno
12:30285Sijsling I.-Gerasimov E.0 : 2
(2,10)
Podrobno
12:30595Gojowczyk P.-Kudryavtsev Alex.2 : 1
(1,55)
Podrobno
14:25593Chiudinelli M.-Halys Q.2 : 0
(1,88)
Podrobno

Snooker - Mednarodni - OP Kitajske kvalifikacije

Rezultat12
10.2.2016
11:00526Yuelong Zhou-Brown Jordan5 : 1
(1,06)
Podrobno
11:00527Baird Sam-Taylor Allan5 : 3
(1,27)
Podrobno
11:00528Morris David-Wattana James3 : 5
(2,70)
Podrobno
11:00529Fu Marco-Allen Gareth5 : 2
(1,08)
Podrobno
11:00530Delu Yu-Calabrese Vinnie5 : 2
(1,30)
Podrobno
11:00531Grace David-Weston Jason5 : 1
(1,20)
Podrobno
11:00532Joyce Mark-O'Sullivan Sean5 : 3
(1,30)
Podrobno
15:30536Carter Allister-Taubman Alex5 : 1
(1,08)
Podrobno
15:30537Murphy Shaun-Surety Z.5 : 1
(1,08)
Podrobno
15:30538Woollaston Ben-Xintong Z.5 : 1
(1,55)
Podrobno
15:30540Holt Michael-Day Matthew5 : 1
(1,05)
Podrobno