Obvestilo o uporabi piškotkov

Športna loterija d.d. na spletni strani uporablja piškotke, ki se shranijo na napravo, s katero dostopate do spletne strani. Poleg piškotkov, ki so nujno potrebni za delovanje, uporabljamo tudi izbirne piškotke, s katerimi anonimno spremljamo vašo uporabo spletne strani.

Več o varovanju zasebnosti in uporabi piškotkov si lahko preberete v Izjavi o zasebnosti.

Za nadaljevanje vas prosimo, da potrdite strinjanje z uporabo izbirnih piškotkov. Strinjam se




Prvak dneva


Kategorija igre

Igra zahteva zmernost

Igra zahteva zmernost




Stavni listek

Stavni listek je prazen

REZULTATI

V ŽIVO




Hitra stava
Stava - zadnji hip
Stava - top stava

Sklad za glavni dobitek je:
Sklad za glavni dobitek je:
Sklad za glavni dobitek je:



Kvote pod 1,50

 Nogomet
 Košarka
 Rokomet
 Hokej
 Odbojka
 Tenis
 Vaterpolo
 Am. nogomet
 Rally
 Snooker
 Pikado

Označi vse Opusti vse Razvrsti po:Kvote pod:Za obdobje:
Osveži

Stavna lista

Redni 
12
 
24.01.02:551788Sandgren T.-Chung Hy.
3,401,25+3
Redni 
1021002
 
24.01.04:25273Golden State-New York1,0620,009,50
-
6,50+11
Redni 
12
 
24.01.04:251696Daniell/Inglot-Marach/Pavič M2,551,40+1
 
24.01.04:55337Begu I./Nicule-Makarova/Vesnin2,851,35+1
 
24.01.08:25306Spears/Cabal-Babos T/Bopanna2,251,50+1
Redni 
1021002
 
24.01.09:2555Melbourne Unite-Cairns Taipans
1,2515,003,801,153,05+6
Redni 
12
 
24.01.09:251694Berdych T.-Federer R.
4,401,17+3
Redni 
1021002
 
24.01.10:55424Sonic Boom-Dongbu Promy3,8015,001,253,051,15+3
 
24.01.10:55425Seul Knights-Samsung Thunders1,5013,002,551,352,15+3
Redni 
12
 
24.01.12:55380Woollaston Ben-Trump Judd2,701,35
 
24.01.12:55379Williams Mark-Gilbert David1,502,20
 
24.01.13:051705Uchiyama Y.-Pospisil V.2,251,50+1
Redni 
102100212
 
24.01.13:25275Kazzink Torpedo-Ceng Tou1,454,804,801,112,451,11+6
 
24.01.13:55279Saryarka-KRS Heilongjiang1,355,505,301,082,751,08+6
Redni 
12
 
24.01.14:5562Walden Ricky-Trump Judd2,401,45
Redni 
102100212
 
24.01.15:5530AEK Larnaka-Aris Limassol1,106,5018,00
-
4,851,04+7
Redni 
1021002
 
24.01.15:55398Banvitspor-Rosa Radom
 
 
1,0520,009,00
-
6,25+4
 
24.01.15:55300Slovenija-Češka
1,409,503,501,222,60+6
Redni 
102100212
 
24.01.16:1035Panionios-Lamia1,403,607,701,032,501,18+14
Redni 
12
 
24.01.16:55291Dinamo Moskva-Vakifbank Istanb
 
 
3,601,20+1
Redni 
1021002
 
24.01.17:25385Galatasaray (ž)-Dinamo Kursk5,7515,001,124,201,04+4
Redni 
102100212
 
24.01.17:251650Spartak Moskva-Dinamo Riga
 
 
1,454,554,851,102,401,12+6
Redni 
1021002
 
24.01.17:551718Krka-KK Rogaška1,2515,003,801,153,05+2
 
24.01.17:55399Ventspils-Royal Hali Gaziantep
1,3315,003,101,222,60+7
 
24.01.17:55428Szolnoki Olay-Mornar KK1,3714,002,951,252,45+4
 
24.01.17:5546Lietuvos Rytas-Torino
1,3015,003,501,202,85+8
Redni 
12
 
24.01.17:55292Chemik Police-Maritsa Plovdiv1,038,50+1
Redni 
1021002
 
24.01.18:10301Makedonija-Danska5,7512,501,204,001,09+6
Redni 
102100212
 
24.01.18:251663PSG-Guingamp
 
 
1,108,3515,00
-
5,401,02+12
 
24.01.18:251532Lazio-Udinese
 
 
1,454,356,501,092,651,19+17
 
24.01.18:251660Biesheim-Grenoble5,803,651,502,301,061,19+16
Redni 
1021002
 
24.01.18:25429Bakken Bears-Tsmoki Minsk1,2215,004,001,133,15+4
 
24.01.18:25400Aris-Bešiktaš
2,9014,001,402,451,27+7
 
24.01.18:25433Szolnoki Vizilabda-Eger1,209,505,451,073,50
 
24.01.18:55431Groningen-U-Banca Cluj1,5013,002,551,352,15+4
 
24.01.18:55388Praga USK-Sopron Uniqa1,3514,003,051,232,50+4
Redni 
12
 
24.01.18:55335Anisimova A.-Hibi M.1,303,00+1
 
24.01.18:55224Stollar/Zhao C-Townsen/Wickmay2,551,40+1
Redni 
1021002
 
24.01.19:25435Spandau 04-Pro Recco8,5010,001,104,65
-
 
24.01.19:55389Bourges Basket-ESB Villeneuve1,1715,004,801,093,65+4
Redni 
12
 
24.01.19:55293Mulhouse-Alba Blaj2,501,40+1
Redni 
102100212
 
24.01.20:251609Anderlecht-Red Star Waasland
1,404,156,201,052,551,14+15
Redni 
1021002
 
24.01.20:25402Iberostar Canarias-PAOK1,1017,007,001,035,00+4
 
24.01.20:25432Belfius Mons-Keravnos1,5013,002,551,352,15+4
 
24.01.20:25436Alphen-Steaua4,708,001,253,001,08
Redni 
12
 
24.01.20:25415Castellana-Trentino5,101,12+1
Redni 
1021002
 
24.01.20:2554Venezia-Petrol Olimpija
 
 
1,1715,005,301,093,95+8
 
24.01.20:25403Nanterre-Telekom Bonn
1,2015,004,351,113,40+7
Redni 
102100212
 
24.01.20:4037PAOK-Atromitos
1,453,507,001,032,401,20+14
Redni 
1021002
 
24.01.20:5553Gran Canaria-Galatasaray1,1018,006,501,044,80+8
 
24.01.20:5552Cedevita-Lokomotiva Kuban
2,7513,001,452,301,30+6
Redni 
102100212
 
24.01.21:251001Real (M)-Leganes
 
 
1,186,5012,50
-
4,351,08+19
 
24.01.22:25354Flamengo-Bangu1,304,507,701,012,901,11+15
 
24.01.22:25347America MG-Tupi MG1,403,856,751,052,501,16+11
 
24.01.22:55348Boa Esporte-EC Democrata1,453,805,851,052,361,16+10
 
25.01.00:40351Cruzeiro-Uberlandia MG1,304,307,50
-
2,801,11+11
 
25.01.00:40355Fluminense-Portuguesa RJ1,454,005,801,062,431,16+16
Redni 
12
 
25.01.00:55332Sanders/Polman-Martine/Demolin2,451,45+1